نتایج جستجو برای عبارت :

با رتبه 34 هزار منطقه 2 میشه باستان شناسی قبول شد؟

سلام
من کنکور انسانی شرکت کردم و رتبه ام 34 هزار در منطقه دو هست, آیا میتونم در دانشگاه، جایی باستان شناسی روزانه قبول بشم؟، و اگر یک واحد درسی پیش دانشگاهی در شهریور پاس نشده باشه رو در دی ماه پاس کنم؟، در غیر این صورت از کنکور سال بعد بخاطر پاس نکردن این واحد درسی محروم میشم؟
میشه اگه کسی در مورد انتخاب رشته برای رشته باستان شناسی با این شرایط چیزی میدونه راهنماییم کنه؟
ممنون تون میشم.
مرتبط با رشته انسانی:
معرفی بهترین منابع برای‌ کنکور ا
تقریبا 1 ماه پیش بود که نتایج کنکور رو دادن، مثل همیشه همه اون هایی که کنکوری میشناختن دوست داشتن بدونن رتبه چند آورده!، همه این ها که میگن رتبه یه چیز شخصیه باد هواست، لطفا واقعا بگین جواب فامیل، دوست و  آشنا رو چی میدید اگه رتبه خوب نیارید!؟، واقعا برگردین بگین یه چیز شخصیه که طرف قبول نمیکنه که!، آدم رو دست میندازن اگه به روی خودشون هم نیارن کلا رفتارشون عوض میشه!
به خاطر این پرسیدم که شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟ وقتی امکانات دارید،
با سروش و ف اومده بودیم  بیرون، که رتبه ها رو اعلام کردن:)) محض  اطلاعتون سروش همون کراش اولیه است؛))  بگذریم.  سروش رتبه  اش خیلی باحاله:)) تاریخ تولدش  شده (۱۳۷۹). بخاطر اینکه  سه رقمی  نشده ناراحته ولی. ف هم که خسته نباشه  ۱۸ هزار شده. منم ۵۸۵:)) (عدد رو حال کنید فقط-__-) و ۲۲۸ منطقه شدم:)) تو زیرگروه  یک هم ۲۰۹:)) در صدای  ادبیاتاممخ
پ.ن: ریدم  دهن  عمه ای که تو کل سال فقط یه روز دختر  رو تبریک میگه و یه رتبه ی کنکور رو می پرسه. خاک تو سرت بدبخت:))
عملکرد خوب پایه هشتم  آموزشگاه طالقانی در مرحله ی دوم آزمون پیشرفت تحصیلی رتبه ی این پایه در مرحله ی اول در بین مدارس پسرانه 3 بود که با دو رتبه ارتقا به رتبه ی 1 در مرحله ی دوم رسیده است رتبه ی این پایه در مرحله ی اول در بین مدارس منطقه 7 بود که با چهار رتبه ارتقا به رتبه ی 3 منطقه در مرحله ی دوم رسیده است در مجموع دو مرحله این پایه در جنسیت رتبه ی 1 و در منطقه رتبه ی 5 را از آن خود نمودعملکرد خوب پایه ی نهم آموزشگاه طالقانی در مرحله ی دوم آزمون پیشر
نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه با توجه به رتبه داوطلب تو کنکور 99 ، رشته محلی قبولی رو بر اساس کارنامه داوطلبای سال قبل تخمین می زنه . تو نرم افزار تخمین رشته و دانشگاه قبولی با رتبه به سوال اکثر داوطلبای کنکور سراسری یعنی " با رتبه ام کجا قبول میشم ؟ " جواب دادیم و تو هر گروه آزمایشی و هر سهمیه ای میگیم که با چه رتبه ای چه رشته و چه دانشگاهی شانس قبولی دارن .
تو انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ به داوطلبا توصیه میشه که انتخابای خودشون رو
وی در یک روز زمستانی متولد شد . از بچگی شوق زیادی برای اموختن داشت.او دوران دبیرستان خود را در مدرسه ی بشارت موعود گذراند و افتخارات بسیار زیادی کسب نمود . عرشیا توانست در ازمون هایی نظیر مبتکران و اندیشمند رتبه های تک رقمی در کشور کسب کرد . در هنر نیز توانست رتبه های استانی زیادی کسب کند.در رشته ی کاریکاتور و خوشنویسی رتبه های اول و دوم استان تهران را بدست اورد.
ورزش
او توانست در ورزش هندبال و والیبال با تیم مدرسه اش رتبه ی دوم منطقه و اول منطق
افزایش ۲۲۵ تا ۶۸۰ هزار تومانی حقوق معلمان
طرح رتبه بندی معلمان برای ۷۵۰ هزار فرهنگی مشمول طرح طبقه بندی مشاغل معلمان اجرایی شد.
آقای علی الهیار در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، گفت: همه دبیران، آموزگاران، هنرآموزان، مدیران و معاونان مدارس، مشاوران و مراقبان سلامت در مدارس با حداقل ۲ سال سابقه مشمول طرح رتبه بندی خواهند شد.وی افزود: در این طرح سه صلاحیت عمومی، حرفه‌ای و تخصصی فرهنگیان بررسی می شود و فرهنگیان از رتبه‌های
براساس آخرین خبرهای میراث فرهنگی کشف مومیایی یک عروس در مصر توسط باستان شناسان صورت گرفت.
این اکتشاف در یکی از گورستان های مهم شهر «اقصر» و توسط یک تیم باستان شناسی اسپانیایی صورت گرفت و جزئیات جدیدی درباره زندگی و مرگ مردمان مصر باستان در دوران دودمان هفدهم مصر باستان ارائه می دهد.
باستان شناسان معتقدند قدمت این تابوت که اوایل سال 2020 کشف شده است، به بیش از 3500 سال پیش باز می گردد. به گفته کارشناسان، این تابوت سفیدرنگ چوبی به یک دختر نوجوان 15
♦️نظام رتبه بندی معلمان تصویب شد
هیأت وزیران نظام رتبه بندی معلمان را با هدف استقرار نظام پرداخت حقوق فرهنگیان بر اساس صلاحیت، شایستگی و تجربه تصویب کرد.
براساس این مصوبه، معلمان در پنج رتبه، طبقه‌بندی می‌شوند و عوامل امتیاز آور برای ارتقای رتبه بر مبنای تحصیلات - مهارت و توانایی‌ها، دوره های آموزشی، سنوات خدمت و تجربه مربوط محاسبه می‌شود.
دولت مبلغ ۲۰ هزار میلیارد برای اجرای این طرح تخصیص داد. 
وجود تصاویر درخت خرما بر روی اشیای حاصل از کاوش‌های باستان‌شناسی
نشانه قدمت نخلستان‌های خرما در تمدن حوزه هلیل رود می‌باشد. در همین راستا
جنوب استان کرمان رتبه اول کشور را در تولید خرما داراست و خرمای مضافتی،
کلوته و مرداسنگ ارقام غالب منطقه را تشکیل می‌دهند. اما در جهان بیش از ۶۰
گونه آفت بر روی درخت خرما گزارش‌شده است و حشره سوسک کرگدنی  که
به دلیل شکل و قیافه خاص خود به این نام شناخته می‌شود و در منطقه جیرفت
نیز به تال خرما معروف ا
تحلیل کارنامه اولیه کنکور سراسری 98 رتبه منطقه
رتبه منطقه کارنامه کنکور سراسری 98 به چه معناست؟(مهمترین رتبه و ملاک انتخاب رشته)
رتبه در منطقه چیست؟ (رتبه بر اساس موقعیت مکانی)
رتبه منطقه در پذیرش تاثیرگزارتر است یا رتبه کشوری؟(مطالعه مقاله)
در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 رتبه منطقه چه اندازه تاثیر در قبولی دارد؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
و ... ؟؟؟
هرساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور 98  تعداد زیادی از داوطلبان پس از دیدن کارنامه اولیه و جداول
سلام،وقت تون بخیر
دختری 21 ساله هستم که تا به حال 4 بار کنکور دادم، سال اول (95)_ رتبه 3هزار و خورده ای، سال دوم (96)_ رتبه 2 هزار و خورده ای، سال سوم (97)_ رتبه 50 هزار و خورده ای (در بخش اختصاصی در یه بازه ای جا به جا وارد پاسخنامه کردم)، سال چهارم (98)_  22 هزار و خورده ای.
برای کنکور 98 حدود یه ماه درس خوندم، چون اصلا روحیه و انگیزه ای نداشتم و با توجه به تلاشم از رتبه ام شکایتی ندارم، بعد از دیدن رتبه م که انتظارش رو هم می کشیدم تصمیم گرفتم یک سال دیگه هم ب
همین الآن انتخاب رشته کردم!
اولین باریه که توی عمرم برای انتخاب رشته استرس داشتم و برام ترتیب دانشگاه‌هایی که می‌زدم مهم بود!
حتی اولین باری بود که توی عمرم مجبور می‌شدم بیش از 3-4 تا رشته انتخاب کنم!!
تا قبل از این، هم توی کارشناسی هم توی ارشد، اولین رشته‌ای که انتخاب کرده بودم رو قبول می‌شدم...
کارشناسی: مهندسی کامپیوتر - نرم‌افزار دانشگاه صنعتی شریف (رتبه 21)
کارشناسی ارشد: مهندسی کامپیوتر - الگوریتم دانشگاه صنعتی شریف (رتبه 7)
ولی این دفعه
وزیر بهداشت :
هم‌اکنون با وضع یک‌سری سهمیه‌، رتبه‌های اول کنکور در کنار رتبه‌های ۱۱۴هزار در رشته داروسازی یا رتبه ۸۴ هزار در رشته پزشکی می‌نشینند.
افزایش سهمیه‌ها حداقل در حوزه وزارت بهداشت که با جان مردم سروکار داریم، به ضرر سلامت آنها است؛ بنابراین باید این روند را اصلاح شود.
_خب الان چه فایده ای برای ما داره 
مارو که بدبخت کردن حقمونو خوردن یه آبم روش
برای انتخاب رشته کنکور سراسری 98 رتبه کشوری را باید در نظر گرفت؟
رتبه کشوری ملاک دانش آموز بدون سهمیه بدون در نظر گرفتن امکانات و همچنین رتبه داوطلب در کل کشور می باشد، سوال اصلی اینجاست که رتبه کشور پس چه کاربردی دارد؟ برای انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 98 کدام رتبه مهم می باشد؟
برای اولویت بندی انتخاب رشته کنکور 98 رتبه در منطقه را باید درنظر گرفت و اما:
کاربرد رتبه کشوری کنکور 98
کاربرد این رتبه در بعضی رشته ها مانند پذیرش در رشته هایی ک
جدول این هفته ایرانگردشورتبه 1️⃣  آ ی گپ با ۸ امتیاز (در ۲۰ ساعت و ۱۳ دقیقه و ۴۸ ثانیه)رتبه 2️⃣  morteza با ۴ امتیاز (در ۲ دقیقه و ۴۲ ثانیه)رتبه 3️⃣  امیر با ۴ امتیاز (در ۷ ساعت و ۵۱ دقیقه و ۲ ثانیه)رتبه 4️⃣  . با ۳ امتیاز (در ۱۴ ساعت و ۱۹ دقیقه و ۴ ثانیه)رتبه 5️⃣  احمد با ۲ امتیاز (در ۱ دقیقه و ۱۳ ثانیه)رتبه 6️⃣  محمدرضا با ۲ امتیاز (در ۱ دقیقه و ۱۹ ثانیه)رتبه 7️⃣  سو گل با ۲ امتیاز (در ۲ دقیقه و ۱۸ ثانیه)رتبه 8️⃣  مجید با ۱ امتیاز (در ۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه
سلام به همه دوستان گرامی
واقیعت اینه که یک مدتی هست یک دغدغه ذهنم رو به شدت درگیر کرده و جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش سراغ نداشتم!
من دختری ۲۰ ساله هستم، سال اول پزشکی پردیس، سال اول که کنکور دادم با رتبه ۱۲۰۰ منطقه ۳ در رشته پزشکی پردیس مرکز استانی که توش ساکن هستیم و جزو دانشگاه های مطرح هست قبول شدم، اما خوب تصمیم گرفتم دو مرتبه کنکور بدم، اما متاسفانه سال دوم مشکلات زیادی پیش اومد.
از دوران عید به بعد مشکلات خانوادگی غیر قابل پیش بی

دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی
 دانلود سوالات و محتوای آزمون رتبه بندی: برای دانلود سوالات آزمون اصلی و ... طرح نظام رتبه بندی معلمان در این پست محتوا و سوالات آزمون رتبه بندی ...

کاملترین و بروزترین نمونه سوال رتبه بندی معلمان دانلود
دانلود کاملترین و بروزترین نمونه سوال رتبه بندی معلمان و منابع آزمون رتبه بندی فرهنگیان محترم.دانلود سواالت .و محتوای آزمون رتبه بندی | پایه مقدماتی ارشد خبره ...

سوالات ضمن خدمت جهت رتبه ب
الکسا یا الکسا اینترنت یک وبسایته که بر اساس محبوبیت و ترافیک،‌ سایت های اینترنتی رو رتبه بندی میکنه. این رتبه بندی میتونه روی اعتبار اون سایت اثر خاصی بذاره. مثلا ممکنه یک نفر بخواد توی سایت شما تبلیغ بذاره. قبل از این کار حتما میره و رتبه الکسا شما رو چک میکنه. این رتبه هم رتبه جهانی الکسا سایت هست و هم رتبه کشوری الکسا برای سایت.
برای سایت های ایرانی رتبه الکسا ایران خیلی مهمه. این رتبه از عددی حدود ۷۰-۸۰ هزار شروع میشه و با بهبود وضعیت سایت
الکسا یا الکسا اینترنت یک وبسایته که بر اساس محبوبیت و ترافیک،‌ سایت های اینترنتی رو رتبه بندی میکنه. این رتبه بندی میتونه روی اعتبار اون سایت اثر خاصی بذاره. مثلا ممکنه یک نفر بخواد توی سایت شما تبلیغ بذاره. قبل از این کار حتما میره و رتبه الکسا شما رو چک میکنه. این رتبه هم رتبه جهانی الکسا سایت هست و هم رتبه کشوری الکسا برای سایت.
برای سایت های ایرانی رتبه الکسا ایران خیلی مهمه. این رتبه از عددی حدود ۷۰-۸۰ هزار شروع میشه و با بهبود وضعیت سایت
همه چیز درباره رتبه بندی شرکت و اخذ گرید
درباره مقوله رتبه بندی شرکت و اخذ گرید گفتنی های بسیاری است. به واقع باید گفت امروزه برای اینکه شرکت ها بتوانند با سازمان ها و نهادهای دولتی قرارداد ببندند و همکاری کنند نیازمند اخذ رتبه مناسب هستند و بدون اخذ رتبه هیچ نهاد و سازمان دولتی نمی تواند با این شرکت ها همکاری کند و وارد معامله شوند.
در زیر با شرایط و مدارک و نحوه اخذ گرید شرکت ها بیشتر آشنا می شویم.
انواع رتبه بندی شرکت ها شامل:
رتبه بندی شر
امیدوارم کنکور 99 رتبه دهیش مث کنکور97 باشه نه کنکور 98 که دراین صورت خیلی خیلی خیلی بد میشه! :(
بچه ها من بهتون قول میدم تو این هفت ماه میشه از صفر به رتبه ی زیر هزار تجربی رسید دیگه چه برسه به رشته های دیگه! :( پاشید شروع کنین اگه نکردین :(
هرکیم گفت نمیشه با مشت بکوبین تو دهنش
تخمین رتبه کنکور 98 وبلاگ کنکور 100 راه اندازه شد.توجه شود با توجه به مطالعه کارنامه های به دست آمده در طول این یک هفته فقط و فقط تخمین رتبه های این پست مورد تایید اینجناب است بنابراین تمام کسانی که قبلا در سایر پست ها در مورد تخمین رتبه سوال کرده بودند چه جواب گرفته باشند چه جواب گرفته نباشند دوباره سوال خود را در این پست مطرح کنند.
نکته یک:لطفا منطقه و سهمیه خود را ذکر کنید

نکته دو:برای اولین بار در بین تمامی سایت ها تخمین رتبه سهمیه 5 درصد و 25 د
در شبکه های اجتماعی «خط میخی پارسی باستان» تایپ کنید!

سامانه خط میخی پارسی باستان «بومیش» یک سامانه تحت وب است که برای استفاده از نوشتار های خط میخی پارسی باستان در شبکه های اجتماعی گوناگون طراحی شده است. برای استفاده از این سامانه پارسی باستان نویس مرورگر پیشنهادی گوگل کروم میباشد.
طراحی و توسعه سامانه از : مجید خالقیان
برای ورود به سامانه کلیک کنید
من رتبه ی یه رقمی نمیارم
دو رقمی هم نمیارم
سه رقمی هم نمیارم
شاید هزار هم نیارم
شاید دوهزار هم نیارم
اما
باید قبول بشم ...
گیلان هم نشد پردیس انزلی ...
برام مهم نیست پردیس باشه آزاد باشه یا هرچی...
چون تنها هدفم نیست
اما چیزی که میدونم اینه
من
باید
این
دو
هفته
قبول
شم!
خرید پاپ آپ
شرکت های عرضه کننده تبلیغ پاپ آپ اکنون در ایران قیمت های متفاوتی دارند . برخی از آنها امار دقیقی از بازدید هایی که به شما میفرستند میدهند .
اگر شما به دنبال کاهش رتبه الکسای خود هستید بنابر تجربه خودمان به شما روشی را معرفی میکنیم که هم کم هزینه هست و هم کارایی بالایی دارد .
همانطور که میدانید اکنون چت روم ها کاربران و طرفداران زیادی دارند . به عنوان مثال گل چت با بازدید روزانه هزار تا 5هزار نفر جز شلوغترین سایت های ایرانی است که هر
بالاخره جم و جور میشم تا برم سراغ نتایج
وارد سایت میشم و موقع وارد کردن مشخصات دعا دعا میکنم
خدایا از هزار بیشتر نشه دیگه میشه که بشه؟!
فاصله بین زدن اینتر و باز شدن صفحه هزار سال برام میگذره
و سرانجام کارنامه اعمالم رو می بینم 
اسکرول ریزی می کنم و درصدهام رو می بینم
نفس عمیقی می کشم و می رم سراغ قسمت رتبه
رتبه:ششصد(و خورده ای!)
خوابم یا بیدار؟! خدایا مرسی!
و یه تشکر ویژه از خودم((((:
شهرستان پاکدشت یکی از شهرستان های استان تهران است که در جنوب شرقی استان تهران قرار گرفته است و از اهمیت ویژه ای در باربری و حمل بار برخوردار است .
کشت گل و گیاه در این منطقه بسیار زیاد است و به پایتخت گل و گیاه مشهور است .
پاکدشت امروزی در واقع روستاها و شهرهایی است که در دوران باستان در دل شهر ری قرار گرفته بودند .شرکت حمل بار ایرانکس در امر باربری با وانت و نیسان در این منطقه خدمت رسانی می کند .
این شرکت ماشین های خود را به صورت دربستی در اختیار
سلام
کسی میدونه آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد چنده؟
توی اینترنت زدم ولی متاسفانه هر سایت یک چیزی میزنه؟، مثلا قلم چی آخرین رتبه رو شانزده هزار کشوری برای واحد زاهدان زده بود ولی سایت های دیگه حدود یازده هزار زده بودند. شهریه پزشکی برای آزاد و پردیس چقدر فرق شون هست؟ 
مرتبط با قبولی در پزشکی:
شخصی که باهوش و نخبه نیست، میتونه پزشک موفقی باشه؟
ارزش داره یه سال دیگه از زندگیم رو صرف خوندن برای پزشکی کنم؟
کنکور یه رمز اساسی داره
چطور در ع
وی پس از اخذ مدرک دیپلم در سال ۱۳۵۴ برای اولین‌بار در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته دام‌پروری دانشگاه ارومیه قبول شد. پس از سه ترم مجدداً در کنکور سال ۱۳۵۸ با رتبه ۱۰۴ در رشته حقوق قضایی دانشگاه تهران قبول شد؛ پس از چندی در روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به کار شد. با ورود به واحد اطلاعات سپاه پاسداران، نام مستعار حسن باقری را برای خود برگزید.

به گزارش ساریگل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی ولی الله حیاتی در شورای راهبردی جمعیت استان، موضوع جمعیت را دارای اهمیت ویژه‌ای دانست و اظهار کرد: در سیاست‌های کلی جمعیت که ابلاغیه مقام معظم رهبری است باید تلاش شود تا در مقاطع مختلف جمعیتی با میانگین پویایی داشته باشیم.

وی اظهار داشت: استان خراسان شمالی در بحث نرخ رشد موالید رتبه هشتم کشوری، نرخ وفات رتبه هفتم کشوری، ازدواج رتبه نخست کشوری و طلاق در رتبه دهم کشوری
هتل آپارتمان باستان مشهد

یکی از هتل آپارتمان مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت
امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله بسیار کمی که تا حرم مطهر
دارد , از این رو هتل آپارتمان باستان مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته , سه تخته , چهار تخته و پنج
تخته می باشد و در 5 طبقه ساختمان مجموعا با حدود 25 واحد اقامتی
و
با امکاناتی نظیر رستوران مجهز , کافی شاپ ,
شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان
بر خود می بالد که با تجمیع دانش جهانی وتجربه داخلی توانسته است ساز و
کاری را فراهم سازد تا سهم بسزایی در شفافیت اقتصاد داشته و با ارائه خدمات
رتبه بندی اعتباری گامی موثر در توسعه اقتصاد کشور عزیزمان بردارد.پارس کیان معتقد است که استقلال در عملکرد و پایبندی به اصول حاکمیت شرکتی لازمه رتبه بندی اعتباری شفاف و معتبر است، از این رو فرآیندهای کنترل داخلی
سختگیرانه ای را برای اطمینان از سلامت فرآیند رتبه بندی
دانشمندان معتقدند که حدود ۱۴ میلیون سال پیش نخستین اجداد انسان شروع به راه رفتن روی دوپا کردند و حدود ۲.۴ میلیون سال قبل انسانهای نخستین تکامل یافتند. از این تاریخ طولانی ما تنها در مورد یکی دو هزاره آخر زندگی انسان اطلاعاتی داریم.
مشخص نیست که انسان های باستانی چه فناوری و تکنولوژی هایی داشته اند. در سال ۲۰۰۸، باستان شناسان روس شیئی را کشف کردند که آن را کهن ترین جواهر دنیا می دانند. این دستبند که در حدود ۷۰ هزار سال قدمت دارد در غاری در منطق
شرمنده
هروقت وقت کردین واسه من زنده که ایشالا تا فرداشب بره اون دنیا فاتحه ای قرائت بفرمایید
اخه آدم خونه فک و فامیلای باباش باشه فرداشب بعد به تگ تکشون بگه چه غلطی کرده؟
من از استرس سکته کنم گناهام بخشوده میشه؟
ببینید من مردم شما بدونید وصیت نامم تو ی قسمت خالی اندازه یه کشو قسمت اون ور تختم ک سمت دیواره ، چندتا شمع سوخته و اینام هست ک قرار بود حاجت بگیرم برم امسال رو سفره خودم شمع بزارم...
وای اگه بشه چی میشه؟!
به این فکر میکنم قراره آیندم و ت
مسجد جامع که به تازگی در یکی از روستاهای منطقه ماناس قرقیزستان بنا شده، 85 هزار دلار هزینه داشته و کار ساخت و ساز آن 6 ماه پیش آغاز گردید.
 به گزارش شریعت نیوز به نقل از akipresss، مراسم افتتاحیه مسجد جامع که به تازگی در روستای پورکروکا درمنطقه ماناس، در استان طراز قرقیزستان بنا شده، روز گذشته، 29 اکتبر برگزار گردید.
ساخت این مسجد تقریبا 6 ماه پیش آغاز شد و هزینه ساخت آن نزدیک به 85 هزار دلار تخمین زده شده بود. در ادامه خیرین و جمعی از افراد نیکوکار ه
آخرین جزییات بازار اقلام اساسی در ایام پایانی سال/ آیا قیمت گوشت، مرغ و آجیل کاهش می‌‌یابد؟آخرین بررسی‌ها از سطح بازار عمده فروشی‌های مولوی نشان می‌دهد که قیمت هر کیلو برنج ایرانی ۱۳ تا ۲۰ هزار، برنج پاکستانی ۸ تا ۱۱ هزار، برنج هندی ۸ تا ۸ هزار و ۵۰۰، شکر ۳ هزار و ۸۰۰ تا ۴ هزار و ۵۰۰، قند ۵ هزار تا ۶ هزار و ۵۰۰، لیموعمانی ۶۰ هزار، نخود ۱۰ تا ۱۲ هزار، لوبیا قرمز ۱۳ تا ۱۵ هزار، لوبیا چیتی ۱۲ تا ۱۵ هزار، عدس ۸ تا ۱۰ هزار، لپه ۱۰ تا ۱۳ هزار، رب گو
سلام علیکمطبق سنت هرساله امسال هم آمار کنکور سرزمین مادری را منتشر میکنیم. 
زیاد طولانی نیست. به جدول و نمودار هم احتیاجی نیست.

در گروه های ریاضی و تجربی و انسانی در بین دانش آموزان دختر و پسر تعداد 3 رتبه زیر سه هزار. 
1 نفر سه رقمی
1نفر بین هزار تا دوهزار
1نفر بین دو تا سه هزار

در 10سال اخیر چنین آماری سابقه نداشت. 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجملپ ن: واقعا هیچ اراده ای بر اصلاح سیستم حاضر نمیبینم. بخاطر همین دیگر چندان خود را به زحمت نمی
به اطلاع دانشجویان گرامی درس حسابداری پیشرفته ۱ می رساند که نمرات امروز نهم تیر اعلام می گردد. جهت اطلاع رتبه اول تا سوم نمرات این درس به شرح زیر است:
رتبه اول خانم فریده بهمنی۱۸/۵
رتبه دوم خانم سارا مفاخری ۱۷/۵
رتبه سوم مشترک خانم ها حدیث رستگاری،اوین رضایی،سارا فیروزی و پرستو رحمانی۱۷
به مناسبت روز درختکاری ، مطلبی را برایتان آماده کردم که به موضوع "درختکاری" در ایران باستان میپردازد. با من همراه باشید.
کاشت درخت و درختکاری در ایران و فرهنگ ایرانی ریشه ای دیرینه دارد. به گونه ای که هر فرد زرتشتی هنگامی که صاحب فرزندی می شد موظف بود تا یک نهال یا یک درخت را همزمان با تولد فرزندش به نام او بکارد تا آن نهال با فرزندش رشد کند و بزرگ شود. با گذشت هزاران سال هنوز در میان زرتشتیان شاهد این ماجرا هستیم.

ادامه مطلب
 ارزش پولی نام تجاری گوگل در سال گذشته به میزان ۲۴ درصد افزایش یافت و به ۱۰۹٫۵ میلیارد دلار رسید.
۱) گوگلدر سال ۲۰۱۷ رتبه اول را داراست و در ۲۰۱۶ رتبه دومدرآمد در سال ۲۰۱۷: ۱۰۹٫۴۷۰ میلیون دلاردرآمد در سال ۲۰۱۶: ۸۸٫۱۷۳ میلیون دلاررتبه بندی برند:+AAA
۲) اپلدر سال ۲۰۱۷ رتبه دوم و در ۲۰۱۶ رتبه اول را دارا بوده است.در آمد در سال ۲۰۱۷: ۱۰۷٫۱۴۱ میلیون دلاردرآمد در سال ۲۰۱۶: ۱۴۵٫۹۱۸ میلیون دلاررتبه بندی برند: AAA
۳) آمازوندر سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ رتبه دوم را دار
وقتی صحبت از سئو می شود ، رتبه بندی کار بسیار مهمی است. رتبه بندی خوب موتورهای جستجو به معنای دید بهتر است ، که به نوبه خود به معنای تبدیل و رشد بیشتر برای تجارت شما است. بنابراین ردیابی رتبه شما به عنوان یک تاجر جدی مهم است. هنگامی که با رتبه بندی خود …The post چه چیزی باعث می شود یک رتبه جستجوگر رتبه SERP خوب باشد؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2L3kHcx
مشاهده مطلب در کانال
و چنین بود که تمامی وبلاگ های فارسی زبان سطح کشور ...پر از ناله نوشته های نتایج کنکور کنکوری های ۹۸ شد ...
بیخیال بابا!وارد دانشگاه که بشین ...رتبه یکش با رتبه ۱۰ هزارش هییییییییییییییییییییچ فرقی نمیکنن...!
حتی از نظر اساتید ...
البته که شاید اونایی که رتبه های بهتری دارن تا چن وقت مغرور باشن جلو خودشون و منفور باشن جلو چشم بقیه‌..شایدم امتحان ترم یک رو از همه بهتر بدن اما از ترم دو همه عین چی تو چی گیر میکنین...به راحتی !
تجربه یک رتبه برتری رو جدی ب
اولین لاک ناخن به دوران چین باستان یعنی حدود چند هزار سال پیش بازمی‌گردد، چینیان باستان عادت داشتند که ناخن‌های خود را به رنگ‌های مختلف درآورند و در این کار بسیار پیشرو بودند طوری که در سلسله ژو در قرن هفتم پیش از میلاد لاک ناخن متالیک مثل طلایی و نقره‌ای و پس از آن رنگ قرمز برای آرایش ناخن باب شده بود. این لاک‌ها از مواد طبیعی مثل موم زنبور عسل، صمغ عربی، سفیده تخم مرغ و ژلاتین تهیه می‌شدند. پس از آن نیز استفاده از رنگ‌های گیاهی برای رنگ
اول دبیرستان رو با هم بودیم و از اونجا راهمون جدا شد.مشاور مدرسه به من گفته بود معدلت خوبه برو ریاضی، صالح رو هم با همین فرمول فرستاده بود انسانی.به کنکور که رسیدیم من میخوندم که برق قبول بشم و صالح میخوند برای حقوق.اون اقتصاد کرمان قبول شد، من برق فردوسی. اون اقتصاد کرمان رو نرفت و تو دانشگاه آزاد خودمون حقوق ثبت نام کرد، من برق فردوسی رو نتونستم برم و از کنکور ریاضی محروم شدم و تصمیم گرفتم کنکور انسانی بدم .صالح هم از حقوق آزاد انصراف داد که
این کتاب نتیجه کار و کوشش چندین ساله دانشمند باستان شناس فرانسوی گیرشمن است. وی دیرگاهی سرپرست گروه باستان شناسی فرانسوی در ایران بوده و به کار کاوشگری های باستان شناسی پرداخته و این کتاب از همان مایه سرچشمه گرفته است.
ادامه مطلب
منطقه ۲۲ شهرداری تهران جدیدترین منطقه شهری تهران است که در شمال غرب تهران واقع شده‌ است.
این منطقه از شمال به ارتفاعات البرز، از شرق به منطقه ۵ شهرداری تهران، از غرب به محدوده وردآورد شمالی و از جنوب به آزادراه تهران-کرج محدود می‌گردد.
خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران یکی از راه های سرمایه گذاری در این منطقه جدید و آینده دار می‌باشد.
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد. برای اجاره آپا
باربری تهران
باربری تهران که خدمات خود را با برند تجاری نتسان ارائه می دهد سالهای سال است که در منطقه دوازده شهرداری تهران حضوری فعال و گسترده دارد و توانسته است به عنوان ارزان ترین باربری معرفی کند. قیمت ارزان حمل بار و خرده بار و اثاثیه در باربری نتسان در حالی است که کیفیت خدمات این باربری از رتبه بسیار بالایی در شهر تهران برخوردار است.
ارزان ترین حمل بار منطقه 12
《من باز نشستم یه دور گریه کردم.》اون روزی که جواب نهایی کنکور اومد و من به‌صورت غیرمنتظره و بی‌ربط به رتبه‌م یه چیز دیگه قبول شدم پیش فاطمه بودم.انتخاب رشته‌ی اشتباه اون، نتایج من..تا چند لحظه خونه رو به خلسه برد و انقدر همه‌چیز عجیب بود که من حتی ناراحت هم نبودم.مغزم باور نمی‌کرد همچین چیزی رو..دو سه ساعت گذشت من بودم و فاطمه دقیقاً تو یکی از سخت‌ترین حالتایی که می‌تونستیم باشیم و با هم بودیم همین باعث شد قلبمون فشرده نشه و تهش هم با شوخ
رتبه بندی شرکت ، از مهم ترین اقدامات اساسی که مالک یا مالکین شرکت بعد از ثبت شرکت خود انجام می دهند، اخذ رتبه و رتبه بندی شرکت می باشد.
رتبه بندی در شرکت ها به ترتیب از 1 تا 5 در نظر گرفته می شود که 1 بالاترین رتبه و 5 پایین ترین رتبه یک شرکت محسوب می شود.
از مهم ترین نکاتی که در اخذ رتبه و رتبه بندی یک شرکت مؤثر می باشد ، می توان موارد زیر را نام برد.
- میزان تجارب ، موفقیت و سوابق اجرایی شرکت در پروژه های قبلی.
- میزان توان مالی شرکت برای انجام فعالیت
♦️تولد بیش از یک‌میلیون نوزاد ایرانی در سال ۹۸
سیف‌الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت‌احوال کشور:
در سال گذشته یک‌میلیون و ۱۹۶ هزار و ۱۳۴ نوزاد در ایران متولد شدند.
در سال گذشته میزان ولادت پسران بیشتر از دختران بوده است.
از این آمار ۶۱۶ هزار و ۴۹۶ نوزاد پسر و ۵۷۹ هزار و ۶۳۸ نوزاد دختر متولدشده است.
بیشترین میزان ولادت در سال ۹۸ به ترتیب در استان‌های تهران (۱۵۶ هزار و ۵۵۸ نفر)، خراسان رضوی (۱۱۶ هزار و ۷ نفر)، خوزستان (۹۷ هزار و ۱۳۲ نفر)، سیستان
اسلامشهر از شهرهای پرجمعیت استان تهران است که از شرق و جنوب به ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود می‌شود. قدمت این منطقه را حدود ۵ هزار سال پیش از میلاد می‌دانند و اهمیت این شهر در دوران‌های مختلف تاریخی با کشف آثار تاریخی اثبات شده است. در این منطقه تپه‌های تاریخی پراکنده بسیاری وجود دارد که قدمت برخی از آن‌ها به ۷ هزار سال می‌رسد که گواهی بر پیشینه تاریخی و فرهنگی این منطقه است. #اسلامشهر همچنین با توجه به موقعیت جغرافی
در اینجا 15 سایت محبوب ترین (Eng.) به عنوان مشتق از رتبه eBizMBA ما که به طور مرتب به روز شده از هر رتبه بندی ترافیک جهانی Alexa و رتبه ترافیک ایالات متحده از هر دو رقابت و Quantcast به روز شده است. "* * *" برای سایت هایی با اطلاعات محدود
 Google1 | گوگل
1 - رتبه eBizMBA | 1،600،000،000 - بازدید ماهانه منحصر به فرد بازدید کننده 1 - رتبه رقابت | 1 - رتبه Quantcast. | 1 - رتبه الکسا | آخرین به روز رسانی: 1 ژانویه 2019.
محبوب ترین وب سایت ها | eBizMBA
 Facebook2 | فیس بوک
3 - 
ادامه مطلب
داشتم همینجور پستای جدیدتون رو میخوندم گفتم یه پست بزارم که وبلاگم دیگه کم کم داره میپوسه
شاید باورتون نشه ولی انقدر از قبولیم مطمئنم که حتی الان که رتبه ها هم نیومده ویس پزشکیا رو گیر اوردم نشستم گوش میدم =// داغون تر از اون اینه که پاورشون هم میبینم =|| و از اون داغون تر اینه که جزوه هم مینویسم =/ و حتی از این هم داغون تر اینه که جزوه م انگلیسی و با وسواس عجیبی مینویسم =//// و از همه ی اینا داغون تر اینه که از رفرنس های مختلف حتی مطالب اضافه هم وارد
 هُنگ کُنگ شهری است جزیره‌ای در جنوب چین. منطقه خودمختار هنگ کنگ با هفت میلیون و ۲۳۰ هزار نفر جمعیت، از مهم‌ترین بازارهای مالی و تجاری آسیا و جهان به‌شمار می‌رود. هنگ کنگ از سال ۱۸۴۲ تا ۱۹۹۷ جزو مستعمرات امپراتوری بریتانیا بود. در سال ۱۹۹۷ و پس از پایان یافتن پیمان پیشین به جمهوری خلق چین پیوست.منطقه هنگ کنگ یکی از دو منطقه تقسیماتی ویژه در جمهوری خلق چین است. منطقه دیگر ماکائو است.
ادامه مطلب

۱. رتبه یکمیزان سابقه:  ۲ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتارزشیابی:۷۵ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۰ درصد
۲‌. رتبه دومیزان سابقه: ۶ سالتوقف در پایه اول :۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۸۰ ساعتارزشیابی: ۸۰ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۵ درصد
 ۳. رتبه سهمیزان سابقه: ۱۲ سالتوقف در رتبه دوم: ۳ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۵۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۰ درصد
۴. رتبه چهارمیزان سابقه: ۱۸ سالتوقف در رتبه سوم : ۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۵ درصد
۵. رتبه پنجم
منطقه ۲۲ شهرداری تهران جدیدترین منطقه شهری تهران است که در شمال غرب تهران واقع شده‌ است.
این منطقه از شمال به ارتفاعات البرز، از شرق به منطقه ۵ شهرداری تهران، از غرب به محدوده وردآورد شمالی و از جنوب به آزادراه تهران-کرج محدود می‌گردد.
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد. برای اجاره آپارتمان چیتگر میتوانید با املاک منطقه 22 تماس بگیرید. منطقه 22 در سطح تهران و فراشهری از قابلیت دسترس
امپراتوری روم را باید در شمار تأثیرگذارترین حکومت‌های دوران باستان به شمار آورد. حکومتی که سودای فرمانروایی بر کل جهان را داشت و مستقیم و غیر مستقیم فرهنگ، معماری و آموزه‌های خود را به دورترین نقاط این کره صادر کرد. اما امروزه از آن جاه و جلال، تنها خرابه‌هایی باستانی برجای مانده که نشان از معماری باشکوه این تمدن کهن دارند.
در قلب شهر جاودانه‌ی رم، خرابه‌هایی کهن جا خوش کرده که میراث‌دار معماری و تمدن درخشان امپراتوری روم باستان هستند.
چطور به هتل ها رتبه می دهند؟
شاید با شنیدن این مورد که یک هتل درختی هفت ستاره در نزدیکی اتریش وجود دارد، تعجب کنید. هیچ‌جایی نیز این مورد را رد نمی‌‌کند، زیرا به طور کلی همه دنیا می‌دانند که هیچ سیستم رتبه‌بندی رسمی برای خانه‌های درختی وجود ندارد. اما این باعث تعجب است که اگر یک هتل کوچک می‌تواند ادعا کند که هفت ستاره دارد پس چرا هیچ هتل قدیمی این کار را نمی‌کند؟

ادامه مطلب
کشف دیوار کهن ۱۱۵ کیلومتری در غرب ایران
سجاد علی‌بیگی دانشجوی دکتری رشته باستان‌شناسی دانشگاه تهران در مقاله که در ژورنال «Antiquity» منتشر شده نوشته است بقایای این دیوار در منطقه سر پل ذهاب در غرب ایران شناسایی شده و شامل یک میلیون متر مکعب سنگ است که ساخت آن نیازمند نیروی کار، زمان و مصالح قابل توجهی بوده است. بقایای این دیوار سنگی کهن از کوهستان بمو در شمال آغاز می‌شود و تا نزدیکی روستای ژاومرگ در جنوب امتداد می‌یابد. 
ظروف سفالین کشف شد
باربری منطقه 3 سه تهران با داشتن سال‌ها تجربه آماده هرگونه خدمت‌رسانی به ساکنین این منطقه می‌باشد. ارائه با کیفیت‌ترین خدمات با هزینه‌ ای تحت نظر اتحادیه باربری تهران ازجمله خصوصیات باربری منطقه 3 سهمی‌باشد. در ادامه به حمل بار توسط این باربری بیشتر می‌پردازیم. باربری در منطقه 3 سه منطقه 3 تهران واقع در شمال شرقی این شهر می‌باشد. […] باربری منطقه 3 سه
منبع : سپند بار
رتبه الکسا اندازه گیری محبوبیت وب سایت است. این رتبه میلیون ها وب سایت را به ترتیب محبوبیت، رتبه الکسا 1 که محبوب ترین است. رتبه الکسا نشان می دهد که چگونه یک وب سایت نسبت به سایر سایت های دیگر انجام می دهد، که باعث می شود که KPI عالی برای سنجش و تجزیه و تحلیل رقابتی باشد. رتبه الکسا با استفاده از یک روش اختصاصی محاسبه شده است که ترکیبی از ترافیک تخمین زده شده سایت و مشارکت بازدیدکنندگان در سه ماه گذشته است. ترافیک و تعامل از رفتار رفتار افراد در
مهندس رسول عسگریان کاندیدای مجلس: روش فعلی اجماع مورد قبول بنده نیستبسمه تعالینمی دانم کدامین جملات را برای توصیف محبتهایتان بنویسم انسانهایی از جنس بلور ، آسمانی و مهربان، چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید.ممنون بابت همه ابراز  محبتهایتان در این چند روز اخیر که روزهای سختی برای ما بود که با لطف شما مردم خونگرم و دعاهای شما ختم بخیر شد و امروز به سلامتی وارد منطقه شدیمو در باب انتخابات با توجه به تماس بسیار زیاد شما دوستان در باب اجماع ب
ایرانیان باستان برای هر روز هفته نام خاصی داشتند که این نام ها را از ستارگان می گرفتند
شید به معنی خورشید است و:
شنبه: کیوان شید
یکشنبه: مهرشید
دوشنبه: مهشید
سه شنبه : بهرام شید
چهارشنبه : تیرشید
پنجشنبه : اورمزدشید
جمعه : ناهیدشید
وبلاگ ایران ایران
مثلا:
مهرشید (یکشنبه)
روز دوم از هفته مهرشید است که مهر آن به چم (معنی) دوستی و مهربانی در پهلوی میتراستمهر برگرفته شده از آئین هفت هزار ساله میترایی استمهر همچنین ایزد عهد و پیمان است و در اوستا آمده
مشاور انتخاب رشته رتبه ام را میپرسد و من هول میکنم و میگویم هزار و هشتصد. تازه تا میخواهم نفس راحتی بکشم که گفتمش و تمام شد میگوید افرین! و من میفهمم که رتبه را اشتباه گفته ام چون مال من افرین ندارد.  صفر دوم را هم اضافه میکنم و باز از همان موقع تا به حال بغضم میگیرد. 
تنها درسی که از کنکور گرفتم این بود که ای بسا مثل سگ تلاش میکنی و نتیجه تلاشت پودر میشود. همین. حالا هم جر خواهم داد حنجره ای را که زیر گوشم بگوید: عرق سعی محال است که گوهر نشود!
عرق
سایت «ترانسفر مارکت» قیمت کل فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ لیگ برتر فوتبال ایران را اعلام کرد که رقم ۱۲۰ میلیون یورو ارزش کل لیگ ایران شد.در این رده بندی پرسپولیس با ۱۸.۲۸ میلیون یورو با ارزش ترین تیم فصل جدید ایران شناخته شد. استقلال و سپاهان به ترتیب با ارزش ۱۲ و ۹ میلیون یورو در رده دوم و سوم با ارزش ترین تیم های فصل قرار گرفتند.در ارزش گذاری بازیکنان این فصل لیگ برتر ایران از سوی سایت ترانسفر مارکت بازیکنان سرخابی در صدر قرار گرفتند. علیرضا بیرانوند گلر س
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد. برای اجاره آپارتمان چیتگر میتوانید با املاک منطقه 22 تماس بگیرید. منطقه 22 در سطح تهران و فراشهری از قابلیت دسترس
نویسنده : اشکان ارشادی
ابتدا بررسی دوران باستان ، سپس عصر ترکان که تا همین قرن حاضر شمسی قدرت بلامنازع منطقه بودند و در حقیقت تمامی سلسله‌های مهم توسط ایشان تشکیل شد. 
همچنین سلسله‌های دیگری از اقوام بوده که بتفضیل و تفصیل سخن خواهیم گفت. 
برای آنکه تاریخ باستان ایران را بشناسیم ناگزیریم از بررسی دو نوع منبع : 
۱. شاهنامه و دیگر نوشته های ایرانیان و اعراب و گاها ترکان 
۲. بررسی و منبع قبول کردن ، نوشته‌های خارجیان 
هرکدام دارای نواقص و غرض
مدیرعامل شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان،
رتبه بندی را پیش نیاز بسیاری از تصمیم گیری های کلان مالی دانست و گفت:
به طور کلی اصلی ترین وظیفه موسسات رتبه بندی ارایه نشانه هایی است که
مشخص می کند شرکت ها از نظر توان مالی چه میزان قابل اتکا و اطمینان هستند
ادامه مطلب
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد. برای پیش خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران میتوانید با املاک پاسارگاد تماس بگیرید. منطقه 22 در سطح تهران و فراشهری
تصویرعنوان: اهرام مصر
هرم‌های مصری از مهمترین و باشکوه‌ترین سازه‌های بر جای مانده از تمدن مصر باستان هستند که نمادهای این تمدن نیز به‌شمار می‌روند. تعداد ۱۳۸ هرم شناخته شده تا سال ۲۰۰۸ در مصر موجود بودندکه بیشتر آن‌ها آرامگاهفرعون‌ها و شهبانوهایشان در دوره‌های دودمانی کهن ومیانه هستند.
نخستین هرم‌های ساخته شده در مصر در سقاره، شمال غربی ممفیس قرار دارند. قدیمی‌ترین این هرم‌ها، هرم جوزر است که مربوط به شاه جوزر از دودمان سو
 عسل در اهرام
عسل در اهرام
باور کردنش سخت است ولی عسل هایی در اهرام مصر پیدا شده اند که کاملا سالم مانده و خوردنی هستند.
باستان شناسان در حالی که مشغول حفاری در اهرام مشهور مصر بودند ، گلدان های حاوی عسل را در یک
مقبره باستانی پیدا کردند .
این عسل که حدود ۳۰۰۰ سال قدمت دارد، قدیمی‌ترین نمونه جهان است و هنوز هم بسیار خوردنی است .
چرا عسل در این مدت طولانی فاسد نشده است؟ چه رازهای در این مسئله وجود دارد؟
فاسد نشدن عسل در مدت سه هزار سال دلیل های م
منطقه ۱۹: در راستای اجرای طرح مناسب سازی ، بازدید کارشناسان معاونتهای فنی عمرانی ، خدمات شهری ومحیط زیست ، مدیر اداره سلامت و دبیر منطقه ای کانون معلولان به عنوان نماینده معلولین منطقه از بوستان شهدای نعمت آباد انجام شد.منطقه ۱۹: در راستای جلب تسهیلات بهره مندی اعضای کانون معلولان از پارکینگ بوستان ولایت ، جلسه ای با حضور رئیس اداره سرمایه گذاری و مشارکت های منطقه ، مدیر اداره سلامت و دبیر منطقه ای کانون معلولان برگزار شد .
می دونستین پرفروش ترین کتاب تاریخ ادبیات، «دو شهر» نوشته ی چارلز دیکنزعه؟ می دونستین رتبه ی بعدی مال ارباب حلقه هاست؟ می دونستین رتبه ی چهارم مال هری پاترعه؟ می دونستین رتبه ی سیزدهم مال ناطور دشته؟ می دونستین رتبه ی نه مال نارنیاست؟ شکه کننده نیست؟ من همین الان خوندم لیستو و باعث افتخارعه که کتابای مورد علاقم همشون جزو پرفروش ترین هان. یا شایدم... باعث افتخارعه که کتابای پرفروش جزو کتابای مورد علاقمن... درهرصورت فرقیم نمی کنه. اصل قضیه اینک
+ همون شبی که نتایج کنکور اومد، زنگ زدم به دخترعمه. از استرس دل‌پیچه‌ای گرفته بودم که نگو و نپرس. کلی طولش داد تا جواب داد. گفت بله؟ گفتم سلام.... خوبی؟ همه خوبن؟ گفت اره همه خوبن. تو عینی دیگه؟ گفتم نه بابا سولویگم، سولویگ تهرانی. گفت آهاااان. خوبی؟ چه قدر صداتون شبیه همه. گفتم ممنون خوبم....... تو رو خدا نتیجه رو بگو دارم از استرس می‌میرم. گفت نتیجه چی؟ گفتم بابا جواب کنکور اومده! گفت نههه، اون رتبه‌های برتر بود که امروز بود. فردا میاد نتیجه. گفتم
هر چند ابزار و سلاحهای مفرقی مربوط به 3500 سال قبل از میلاد در آرامگاههای مصریان قدیم بدست آمده و لی فلز مزبور نزدیک به 1000 سال قبل از آن در دست قبایل بدوی بوده است. کشف مفرغ قدم بسیار بزرگی در راه پیشرفت تمدن بشری بود. مفرغ آلیاژی مرکب از 9 قسمت مس و یک قسمت قلع است. در بسیاری موارد سنگ مس و قلع در یک معدن وجود دارد و حدس زده می شود که کشف برنز (مفرغ) صرفا براثر یک تصادف بوده نه مهارت و زحمت فراوان. بدین معنی که نگامی سنگ مس را آب می کردند بر اثر تصادف
ساخت وبلاگ تجاری با نام انتخابی شما 
( با تضمین رتبه ایران و جهان ) ده روزه
1-قابلیت تبدیل شدن به سایت در هر لحظه
2-پکیج افزایش رتبه و بک لینک سایت و وبلاگ شما
3-افزایش ورودی گوگل و بازاریابی 
4-درج آگهی شما به صورت یکساله در سایت تبلیغاتی 
5-درج لینک در 200 وبلاگ و وبسایت مختلف 
ما تمام این مجموعه را با مبلغ 100 هزار تومان برای شما انجام می دهیم.
اگر سایتی دارید و خواهان افزایش ورودی و بازدید بیشتر و همچنین افزایش رتبه و بک لینک می باشید با ما تماس بگ
در دیدار امیر قطر: علت وضعیت نامناسب منطقه، فسادانگیزی آمریکا و رفقای او است و تنها راه مقابله با آن هم تکیه بر همکاریهای درون منطقه ای است/ باید همکاریهای ایران و قطر در زمینه های مشترک بیش از پیش گسترش یابد/ شرایط کنونی منطقه بیش از پیش نیازمند تقویت ارتباطات کشورهای منطقه و تأثیر نپذیرفتن از القائات بیگانگان است.
غول رودس یونان

غول رودس یکی از عجایب دوران باستان بشمار می آید و در جزیره رودس در یونان واقع شده است.
این مجسمه به عنوان نماد هلیوس، یکی از خدایان یونان، در قرن سوم قبل از میلاد ساخته شد. جزیره رودس بر اساس افسانه ها عمدتا به ماشین های جنگی اش شهرت داشت. غول رودس در ورودی بندرگاه جزیره رودس و روی پایه های ۱۵ متری از جنس سنگ مرمر سفید، قرار گرفته بود. در ابتدا مجسمه را از سنگ تراشیدند و بعد برای زیبا جلوه دادن آن رویش را با ورقه های برنزی پوشاند
به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از المصریون، درحالی که اندونزی یک کشور عربی نیست و زبان عربی نخستین زبان این کشور نیست، اما از نظر تعداد مسلمان و مساجد نسبت به سایر کشورها بیشترین است. به همین دلیل عنوان بزرگترین کشور اسلامی از نظر جمعیت را داراست.
در اندونزی 242 میلیون نفر زندگی می کنند که از این تعداد 209 میلیون نفر آنها مسلمان هستند، یعنی 90 درصد از جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند، این کشور همچنین با 800 هزار باب مسجد توانسته اس
دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر
دانلود فایل

www.takbook.com › best › دانلود-کتاب-عبور-از-منطقه-60-درجه-زیر-...دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر - پروژه هادانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر. دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفرنسخه پی دی افبهتریت کتاب ترک اعتیاد با جدید ترین روش های کشف شده…mihanvideo.com › aMWD9 › دانلود_کتاب_عبور_از_منطقه__درجه_ز...دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر - میهن ویدیو۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - دان
کتاب باستان شناسی آیین تدفین
مرگ و مراسم تدفین در ایران باستان به آثار بجای مانده، آئین‌ها و عقاید مردم ساکن فلات ایران در ارتباط با مرگ و مردگان می‌پردازد. ایرانیان در دوره‌های باستان گاه جسد را با موم می‌پوشاندند و آن‌گاه آن را دفن می‌کردند چنانکه در جنوب ایران متداول بود. گاه جسد را می‌سوزاندند و این عمل به دلیل فراوانی چوب و وجود جنگل بیشتر در جنوب دریای مازندران و دیگر مناطق پرجنگل انجام می‌شد. گاهی نیز اجساد را در دخمه‌هایی می‌گ
سلام
امیدوارم که همه تون خوب باشید .
به زودی یک مطلب که همین باشه براتون گذاشته خواهد شد .
مطلبی که خواهم گذاشت کاری گروهی است که من و دوستانم راجع به یونان باستان انجام دادیم .
دریافتحجم: 5.68 مگابایتتوضیحات: فایلی از پاورپوینت پی دی اف شده ی یونان باستان (این فایل تکمیل نشده است و فقط برای پیش نمایش است)
بر اساس آمارهای وزارت بهداشت، دومین علت مرگ ایرانی ‌ها سرطان است و سالانه 56 هزار نفر بر اثر ابتلا به سرطان فوت می ‌کنند.

به گزارش : آنچه اهمیت موضوع را پر رنگ می‌ کند، ابتلای تعداد زیادی از این افراد به سرطان ‌های دستگاه گوارش است که در این میان سرطان معده در رتبه نخست و پس از آن سرطان روده در رتبه دوم قرار دارد.
ادامه مطلب
مسجد «الأوابین» با ظرفیت ۲ هزار نمازگزار زن و مرد به همت اداره امور اسلامی «شارجه» امارات در منطقه «الجرینه ۱» شهر شارجه افتتاح شد.
به گزارش شریعت نیوز؛ به نقل از وبگاه روزنامه اماراتی «الاتحاد»، مسجد «الأوابین» که از سوی اداره امور اسلامی شهر شارجه افتتاح شده است، در منطقه «الجرینه ۱» این شهر قرار دارد و با گنجایش ۲ هزار نمازگزار زن و مرد خدمات لازم را به مسلمانان به منظور آگاهی‌بخشی دینی ارائه می‌کند.
در مراسم افتتاح این مسجد عبدالله خ
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد. برای اجاره آپارتمان چیتگر میتوانید با املاک تهران تماس بگیرید. منطقه 22 در سطح تهران و فراشهری از قابلیت دسترسی
بازار مسکن شهر تهران در حال رسیدن به قیمت تعادلی می باشد.
مقدمه :
از ابتدای سال 98 بازار مسکن در شهر تهران با بالا رفتن تورم در مناطق جنوبی شهر به تعادل قیمتی نزدیک میشود؛ نشانه‌هایی نیز از رشد منفی قیمتی نیز در دو منطقه نمایان گر گشته است .
گزارش سایت بانپ از روند قیمتی مسکن در شهر تهران
پس از ایجاد فضای هیجانی در نیمه شمالی شهر تهران که در سال پیش اتفاق افتاد، از اوایل سال ۱۳۹۷ رشد قیمت به مناطق جنوبی تغییر مسیر داد. در سال گذشته معمولاً د
در این نوشته می خوام ابزاری معرفی کنم بهتون که به کمکش در الکسا رتبه میتونین بگیرین. قیمت این ابزار ۸۰۰ دلاره که من در این جا میخوام رایگان بهتون ارایه بدم. یک ابزار فوق العاده خوب و ارزشمند ولی رایگان. بله درست شنیدین. ۱۰۰٪ رایگان بدون پرداخت حتی یک ریال! ولی چطوری؟
رتبه ترافیک الکسا به چند دلیل مهم است. این امکان را به شما می دهد تا ببینید که چگونه محتوای شما نسبت به سایر سایتها عملکرد دارد. اگر رتبه ترافیک الکسا شما در حال بهبود است ، می توان
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد. برای اجاره آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران میتوانید با سایت املاک چیتگر تماس بگیرید. منطقه 22 در سطح تهران و فراشهری ا
 این روزها مردم می پرسند حاصل چهل سال ایستادن پای #انقلاب چه بوده؟! به مناسبت چهل و یک سالگی #انقلاب، چهل و یک #دستاورد_انقلاب اسلامی خصوصا در مقیاس های جهانی قابل تامل است: 
دستاوردهای علمی _ آموزشی1. #ایران رتبه 16 تولید #علم جهان (2018) و رتبه اول شتاب علمی جهان (2017) 2. سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا 3. رتبه چهارم تولید علم #نانو در جهان4. رتبه اول آسیا و پنجم جهان در فناوری #لیزر5. رتبه پنجم جهان در زمینه امنیت شبکه #مجازی6. ایران در رتبه 47 #نوآ
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: فرهنگ و آداب و رسوم قوم اصیل و با تمدن بلوچ ریشه در تاریخ ایران باستان دارد.
به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ پاسدار حسن فضلی افزود: به نمایش گذاشتن لباس، صنایع دستی و غذاهای محلی، موسیقی بلوچی، برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری، برپایی سیاه چادرهای فرهنگی و دهها عنوان برنامه دیگر از ظرفیت بالای فرهنگی و تاریخی منطقه حکایت دارد.
وی اظهار کرد: مهمان نوازی و احترام به هم نوعان در قوم بلوچ با قو
اخذ رتبه بندی شرکت چیست؟
بسیاری از پروژه های خصوصی و یا دولتی با
برگزاری مناقصه به شرکت های پیمانی یا مشاوره ای (اجرایی) سپرده میشوند.در
این مناقصه ها علاوه بر بررسی قیمت های پیشنهادی که شرکت ها برای انجام
پروژه تعیین می کنند سوابق و توان فنی شرکت ها نیز بررسی میشود .سوابق کاری
به کارنامه ی  نیروی های شرکت و میزان دانش فنی و علمی آنها برمیگردد و
همچنین وضعیت مالی شرکت که بر اساس همه ی اینا به شرکت رتبه ای بین ۱ تا ۵
داده میشود .اخذ رتبه بندی
نرم افزار تخمین رتبه قبولی بر اساس رشته و دانشگاه تحصیلیکو به داوطلبا نشون میده که برای قبولی در رشته و دانشگاه دلخواهشون با چه رتبه هایی شانس قبولی تو کنکور 99 دارن .
برای اینکه ببینین برای قبولی تو رشته و دانشگاه مد نظرتون حدودا باید چه رتبه ای رو کسب کنین ، این نرم افزار می تونه راهنمای مناسبی برای شما باشه .
نرم افزار رتبه قبولی بر اساس رشته و دانشگاه تحصیلیکو به راحتی این امکان رو فراهم کرده که بتونین خیلی راحت با وارد کردن گروه آزمایشتون
اولین کنفرانس رتبه بندی و ریسک اعتباری ۱۸ ام مهر ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش های اسناد ملی، توسط شرکت رتبه بندی اعتباری پارس کیان برگزار گردید. کنفرانس رتبه بندی و ریسک اعتباری در پنج محور به شرح ذیل برگزارگردید: تاثیر رتبه­ بندی اعتباری در بهبود فضای کسب و کار کشور نقش رتبه بندی اعتباری در توسعه تأمین مالی در بازار سرمایه نقش رتبه ­بندی و مدیریت ریسک اعتباری در سیستم بانکی نقش رتبه ­بندی اعتباری در بهبود شفافیت بنگاه های اقتصادی جایگاه مؤسسات
کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر pdf

دانلود فایل

دانلود دانلود رایگان کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر pdf|اِی تیatre.omran-files.ir › دانلود-رایگان-کتاب-سی-و-دو-هزار-سال-تاریخ-هنر...یکی از بهترین فایل ها با عنوان معرفی کتاب:(سی و دو هزار سال تاریخ هنر)نقاشی پیکرتراشی معمارینویسنده:فردریک هارتمترجم:هرمز ریاحیتعداد صفحات:1160حجم ...
کتاب سی دو هزار سال تاریخ هنر - کارا کتابwww.karaketab.com › کتاب-نایاب › کتاب-سی-دو-هزار-سال-تاریخ-هنرکتاب
تو این وبلاگ میخواهم از برنامه‌هام برای قبولی phd بگم.
هدف اول امسالم قبولی در phd است. با رتبه 91 در یکی از از رشته های علوم انسانی که اولویت کارشناسیم بود، برای مرحله مصاحبه قبول شدم.
امسال فقط مصاحبه دانشگاه الزهرا رفتم. گروه سختگیری دارد. از گروهشون خوشم آمد. آزمون کتبی را خیلی بد دادم. آزمون شفاهی خیلی خوب بود. تو رزومه‌ام هم فقط یک کتاب و یک مقاله تخصصی دارم. حالا اگر قبول شوم  واقعا معجزه است.
تز پیشنهادی دکتری خواسته بودند. تقریبا یک هفته ر
تو این وبلاگ میخواهم از برنامه‌هام برای قبولی p.hd بگم.
هدف اول امسالم قبولی در ph.d است. با رتبه 91 در یکی از از رشته های علوم انسانی که اولویت کارشناسیم بود، برای مرحله مصاحبه قبول شدم.
امسال فقط مصاحبه دانشگاه الزهرا رفتم. گروه سختگیری دارد. از گروهشون خوشم آمد. آزمون کتبی را خیلی بد دادم. آزمون شفاهی خیلی خوب بود. تو رزومه‌ام هم فقط یک کتاب و یک مقاله تخصصی دارم. حالا اگر قبول شوم  واقعا معجزه است.
تز پیشنهادی دکتری خواسته بودند. تقریبا یک هفته
تو این وبلاگ میخواهم از برنامه‌هام برای قبولی p.hd بگم.
هدف اول امسالم قبولی در ph.d است. با رتبه 91 در یکی از از رشته های علوم انسانی که اولویت کارشناسیم بود، برای مرحله مصاحبه قبول شدم.
امسال فقط مصاحبه یکی از دانشگاههای تهران رفتم. گروه سختگیری دارد. از گروهشون خوشم آمد. آزمون کتبی را خیلی بد دادم. آزمون شفاهی خیلی خوب بود. تو رزومه‌ام هم فقط یک کتاب و یک مقاله تخصصی دارم. حالا اگر قبول شوم  واقعا معجزه است.
تز پیشنهادی دکتری خواسته بودند. تقریب
ثبت شرکت پیمانکاری
به شرکتهایی که با موضوع پیمانکاری به ثبت می رسد شرکتهای پیمانکاری گفته می شود,شرکتهای پیمانکاری نیز مانند سایر
شرکتها برای ثبت بایستی شرایط ثبت شرکت را داشته باشند و بر طبق قوانین اداره ثبت شرکتها اقدام نمایند,برای ثبت شرکت پیمانکاری نیز باید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه شود و فرایند ثبت شرکت انجام دهید.در واقع شرکتهای پیمانکاری مجموعه ای از اشخاص حقیقی می باشند که مسئولیت انجام اموری مانند : (تهیه، حمل، نصب، ساخت، اج
خرید خانه در منطقه 10 تهران، بررسی مزایای خرید خانه در منطقه ده
اگر به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب هستید بهتر است به خانه های منطقه 10 تهران سری بزنید. منطقه 10 تهران یک منطقه قدیمی با قدمت حدودا صد ساله است که خرید آپارتمان در منطقه ده نیاز به بودجه کلانی ندارد و به علت جمعیت بالای ساکن در این منطقه خرید خانه، فروش خانه و اجاره خانه در منطقه 10 پررونق است.
منطقه 10 تهران کجاست ؟
منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از س
,رتبه اول گوگل ,چگونه در صفحه اول گوگل باشیم,رتبه اول گوگل در عرض چند دقیقه ,چگونه رتبه یک گوگل را کسب کنیم؟ ,رتبه اول گوگل به صورت تضمینی ,چگونه در گوگل اول باشیم ,ایده پردازان 27 (1): رتبه اول گوگل شدن! با حقایق SEO ,رتبه اول گوگل : آوردن سایت به صفحه اول گوگل و نمایش سایت در سرچ ,ویژگی سایت های رتبه اول گوگل ,دریافت رتبه اول گوگل به صورت تضمینی ,صفحه اول گوگل را در 10 دقیقه بدست آورید ,صفحه اول گوگل ,سئو و بهینه سازی سایت: رتبه اول گوگل ,نکات طلایی جهت ق
سلام
من یک دختر ۱۹ ساله هستم که امسال ۹۸ دومین کنکورمه . کنکور اولم که 97 بود به خاطر یکسری مشکلات که کنترل شون از دست من خارج بود از مهر ماه درس رو ول کردم و بعد از حل شدن نسبی شون هم که نزدیک به کنکورم بود دچار یک دوره افسردگی شدید شدم و نتونستم درسم رو بخونم و برای کنکور آماده بشم و رتبه م هم خیلی بد شد حدود ۱۵ هزار منطقه. 
به خاطر همین اصلا کنکور 97 رو دوست ندارم حسابش کنم انگار که ۹۸ قراره اولین کنکورم باشه بهش نگاه میکنم. این یک سالی که پشت کنکو
با سلام و احترام
ان شاءالله در این وبلاگ مطالبی در مورد افغانستان عزیز و هرات باستان و رشته انجنیری سیول قرار داده خواهد شد.
امید است مفید برای عزیزان باشد.
با احترام
فرهاد حیدری
صادق حیدری
گروپ انجنیری برادران حیدری
یادگیری آسان انجنیری
افغانستان عزیز
هرات باستان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها