نتایج جستجو برای عبارت :

آینده شغلی و بازار کار رشته های ریاضی برای دختران

سلام 
من به رشته ریاضی علاقه زیادی دارم و وقتی که مسئله ای را حل میکنم خیلی لذت میبرم و انرژی میگیرم، نمره م توی همه ی درس ها ۲۰ هست، به همین دلیل همه بهم پیشنهاد میکنن که من درسم خوبه و به درد رشته ریاضی نمیخورم و رشته ریاضی رشته ای پسرونه است و بهتره برم تجربی. من الان واقعا گیج شدم، من به ریاضی خیلی علاقه دارم اما حالا واقعا سردرگم شدم. میشه راهنماییم کنید؟
ممنون میشم
مرتبط:
نوع انتخاب رشته و فرصت شغلی برای دختران ریاضی
کدوم رشته دانشگاهی
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب

همانطور که از نام این رشته پیداست، رشته علوم تربیتی به تعلیم و تربیت در دوره های مختلف زندگی مربوط است. رشته علوم تربیتی یکی از رشته های علوم انسانی است ولی با این حال داوطلبان سایر رشته های نظری همچون علوم تجربی نیز می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. این رشته به صورت با کنکور و بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیز ارائه می شود. بنابراین در صورتی که دوره تحصیلی و دانشگاه محل قبولی برای داوطلبان مهم است، می بایست در کنکور سراسری
آموزش های رزمی و نظامی به دختران پیشمرگه در یک اردوگاه در اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق دهها دختر کُرد تحت آموزش نظامی قرار دارند.
به گزارش چفچفک، بیش از 300 داوطلب در این اردوگاه که در شرق اربیل قرار دارد آموزش های رزمی و نظامی می بینند.
یکی از فرماندهان پیشمرگه که مسئول آموزش این دختران است می گوید داوطلبان در چهار ماه انواع آموزش کار با سلاح های سبک و متوسط را می گذرانند و وظایفی که بر عهده آنان قرار داده می شود می پذیرند.
به گفته این فرماند
در این مطلب به معرفی رشته مهندسی کامپیوتر پرداخته‌ایم و سعی کرده‌ایم تناسب آن با روحیات افراد، دروسی که برای موفقیت در این رشته مهندسی باید در آن‌ها پایه‌ای قوی‌تر داشت، گرایش‌های آن، بازار کار و سایر موارد مرتبط را مورد بررسی قرار دهیم...
ادامه مطلب
به گزارش عصرحباد؛ به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر پایگاه مقاومت بسیج هاجر و دارالمهدی (عج) شهر حبیب آباد روز یکشنبه مورخ ۹۸/۴/۱۶ اردوی تفریحی ویژه دختران را در باغ بانوان این شهر برگزار کرد که دختران با آسودگی خاطر و آرامش و بدون دلهره مشغول تفریحات خود باشند. همچنین دختران از اعضای شورای اسلامی و شهردار حبیب آباد بابت ساخت باغ بانوان پس از ۴ سال، تقدیر و تشکر نمودند.
از کتاب ثواب الاعمال و عقاب الاعمالثواب بردن تحفه براى خانواده و خوشحال کردن دختر یا پسر
حدیث ١. رسول خدا صلى‌الله‌علیه‌وآله فرمودند: کسى که به بازار رفته ، تحفه اى خریده و آن را براى خانواده اش بیاورد، مانند کسى است که براى نیازمندان صدقه برده باشد. و باید در دادن آن تحفه دختران را بر پسران مقدم داشته و ابتدا به دختران بدهد.
همانا کسى که دخترى را خوشحال کند، گویا یکى از فرزندان حضرت اسماعیل علیه‌السلام را از بردگى آزاد نموده است و کسى که
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
آیا رشته ریاضی مناسب انتخاب است
یکی از مطالب بسیار مهم و سوال برانگیز برای تمامی دانش آموزان و والدین این است که آیا رشته ی انتخابی ( رشته ریاضی ) در آینده جایگاه و شغل مناسبی را برای فرد ایجاد میکند یا خیر . در واقع هدف هر دانش آموزی از تحصیل رسیدن به شغلی مناسب در آینده می باشد . در سال های گذشته میزان پذیرش دانشجو در رشته ریاضی بسیار زیاد بوده و همچنین بازار کار این رشته در وضیعت معمولی قرار دارد و نسبت به رشته ی تجربی در رده ی پایین تر قرار می
1) نباید با اطلاعات ناقص انتخاب رشته کرد .2) نباید بدون توجه به اطلاعات دانشگاه انتخاب رشته کرد .3) نباید با اطلاعات سطحی نسبت به دوره ها انتخاب رشته کرد .4) نباید با وعده ووعید در مورد انتقالی انتخاب رشته کرد..5) نباید بدون شناخت از خودتان انتخاب رشته کنید .6)نباید با شایعات انتخاب رشته کنید .( امسال فرق می کند .دوتا نظام هست .شایعاتی از این دست )
7)نباید ویژگیهای شخصیتی خودت رو در نظر نگیرید .8) نباید با اطلاعات محدود در مورد رشته ها انتخاب رشته کرد .9)
ما در این مطلب نکاتی در مورد پخت آش رشته را برای شما عزیزان قرار دادیم.
قابلمه باید گنجایش مواد را داشته و کمی بزرگتر از حجم آش رشته باشد تا رشته ها به هم نچسبد و خمیر نشود. سبزی آش رشته باید بدون ساقه بوده و درشت خرد شود تا آش رشته زیباتر به نظر آید. پیاز داغ داخل آش رشته نباید کم باشد تا آش بهتر جا بیفتد.
 در وبلاگ متفاوت98 همراه ما باشید
رشته آش حتماً باید از نوع مرغوب تهیه شود. نمک آش رشته را بعد از اضافه کردن رشته و کشک می توان تست کرد تا آش شور
انتخاب رشته یکی از حساس ترین و مهمترین مراحل زندگی افراد در حال تحصیل است. از انتخاب رشته دبیرستان تا انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته ارشد و دکتری.
این روزها انتخاب رشته را موسسات و مشاوران مختلفی انجام می دهند، اما معیارهایی که بعضاً برای این کار در نظر می گیرند چندان اصولی نیست. از شما دعوت می کنیم تا با مطالعه صفحه انتخاب رشته سازمان بین المللی دانشگاهیان، نسبت به انتخاب اصولی اقدام نمایید.
پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش

معرفی رشته های کاردانش

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
تفاوت رشته های فنی حرفه ای با کاردانش 
در رشته کار دانش تقریبا اکثر دروس به صورت عملی است و بیشتر وقت هنرجویان در کارگاه ها و آزمایشگاه ها گذرانده می شود ولی در رشته ی فنی حرفه ای تعدادی از دروس به صورت تئوری نیز ارائه می شود. بنابراین دروس رشته فنی حرفه ای به مراتب سخت تر از شاخه کار دانش می باشد و برای دانش آموزانی که علاقه ای به مباحث تئوری ندارند ، رش
آیا رشته ریاضی مناسب انتخاب است
یکی از مطالب بسیار مهم و سوال برانگیز برای تمامی دانش آموزان و والدین این است که آیا رشته ی انتخابی ( رشته ریاضی ) در آینده جایگاه و شغل مناسبی را برای فرد ایجاد میکند یا خیر . در واقع هدف هر دانش آموزی از تحصیل رسیدن به شغلی مناسب در آینده می باشد . 
در سال های گذشته میزان پذیرش دانشجو در رشته ریاضی بسیار زیاد بوده و همچنین بازار کار این رشته در وضیعت معمولی قرار دارد و نسبت به رشته ی تجربی در رده ی پایین تر قرار م
دختران حاجی آباد ی مقام سوم رشته طناب کشی در الپمیاد بازی های
بومی و محلی جام خوشه چین استان را کسب نمودند
به گزارش
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،  اعزام تیم دختران شهرستان حاجی آباد  به المپیاد بازی های بومی و محلی جام خوشه چین
که به میزبانی شهرستان رودان با شرکت 8 تیم از شهرستان های : بندرعباس ،رودان
،حاجی آباد میناب ،قشم ،جاسک و ... مورخه 27 4/98 در مجموعه ورزشی شهید چمران  شهرستان رودان در رشته  های طناب کشی ،هفت سنگ ،چوب
به نقل از سایت حقوقی دینا هنگامی که شخصی فوت می کند اموال به جا مانده از او به طور غیرارادی بین وراث ، بر اساس قاعده نزدیک تر بودن به متوفی  تقسیم می شود که یکی از نزدیک ترین خویشاوندان متوفی فرزندان هستند . البته باید توجه داشت که دختران و پسران کسی که فوت شده سهم الارث برابر ندارند و پسران دو برابر دختران ارث میبرند . از آنجایی که ارث مقوله بسیار پیچیده ای است اصول و استثنائات فراوانی دارد و حالت های مختلف سهم الارث دختران باید به صورت
سلام
وقت به خیر به همه ی دوستان محترم
من 30 سالمه و قصد دارم رشته ی کارشناسی رادیولوژی بخونم، تلاشم در حدی هست که بتونم این رشته قبول بشم ولی بازم تلاشم در حدی نیست که رشته های بهتر مثل پزشکی و فیزیوتراپی و خلاصه رشته های تاپ قبول بشم.
الان میخوام درباره ی رشته ی تکنسین رادیولوژی بدونم که شنیدم بازار کار خوبی داره، البته خیلی با توجه به شرایط سنی ام نگرانم تا درسم تموم بشه شده 35 سالم!، برای مثلا رشته ی پرستاری فکر میکنم تا اون وقت محدودیت سنی
خودارضایی دختران

آنورگاسمی یکی از مهم ترین عوارض خودارضایی در دختران است، ممکن است این اشخاص در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خویش را برآورده کنند ولی در آینده رضایت مندی جنسی درزندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خویش را از دست خواهند داد.
ادامه مطلب
توصیه‌ من به خواهران و دختران عزیزم این است که معلومات و آگاهیهایتان را بیشتر کنید. مطالعه، دقّت، تحقیق، درس، ورود به مسائل مورد ابتلای روز و اهتمام به کارهای دینی، جزو وظایف حتمی و مسلّمی است که امروز زنان کشور باید مثل مردان، خود را موظّف به انجام آنها بدانند. ۱۳۷۵/۰۶/۲۸
سلام 
من بین انتخاب دو رشته ی دامپزشکی و کارشناسی هایی از قبیل پرستاری، اتاق عمل و ... دچار تردید شدم.
علاقه ی خاصی به هیچ کدوم ندارم و به پزشکی علاقه دارم و کارهای درمانی رو میپسندم و از کارهای آموزشی (تدریس) خوشم نمیاد، میخواستم از کسانی که تجربه دارن بپرسم ببینم کدوم بازار کار و آینده ی بهتری داره؟
و یک سوال دیگه، آیا میشه پرستاری در ایران خوند و برای ادامه تحصیل به خارج بریم و اون جا پزشکی بخونیم؟ (منظورم دکتری پرستاری نیست، منظورم دکتری ح
سلام دوستان
وقت همگی به خیر و سلامتی
خواهرم 35 ساله کارشناسی بهداشت حرفه ای (HSE) داره، برای ارشد و دکتری چه رشته هایی بازار کار بهتری داره؟
سواله دیگرم اینه که من با 32 سال سن اگر پرستاری بخونم (قاعدتا بازار کاری برای من با این عدد سنی وجود نداره!) تو چه رشته هایی غیر پرستاری میتونم ادامه ی تحصیل بدم؟، واقعا این محدودیت سنی شده دردسر !! خیلی آزمون ها یا رشته ها دیدم شرط سنی دارند.
واقعا به نظر شما اگر یک دولت فکر پیشرفت و تعالی کشور باشه باید شرط سن
عنوان رشته ی دلخواهم را کنار اسم یک نفر دیدم.
از خودم پرسیدم:یعنی چند نفر از این ها واقعا فقط و فقط به قصد قبولی در این رشته،وارد دانشگاه شده اند؟چند نفر،قصدشان رشته ای دیگر بوده اما قسمتشان این رشته شده است؟چند نفر این رشته را فقط به خاطر رویای استخدام پس از آن انتخاب کرده اند؟
چه کسی باورش می شود که یک نفر آنقدر دیوانه باشد که کنکور ارشد را فقط به قصد قبولی در یک گرایش از یک رشته- که کل ظرفیت قبولی اش در کشور زیر 15نفر است -برود و بدهد؟یعنی آن
سلام وقت همگی بخیر
من قبلا راجع به یک مساله شخصی تو وبلاگ خانواده برتر مطلبی رو بیان کردم  و خیلی از دوستان با نظرات خوبشون من رو کمک کردن. الان میخوام دومین سوالم رو بپرسم که راجع به تغییر رشته هست.
فقط خواهش میکنم نظراتی که زحمت میکشید میدید با استناد به تجربه خودتون (یعنی خودتون این رشته رو خوندید) یا اطرافیان نزدیک که خودتون از نزدیک شاهد هستید, باشه و متکی به شنیده ها از  دور و نزدیک نباشه ممنون
من 28 سالمه و میخوام تغییر رشته بدم، لیسانس
در هر ۱۰ ثانیه در نقطه‌ای از دنیا دختری را ختنه می‌کنند.
 و این برای دختران و زنان ختنه شده آغاز زندگی‌ای است پر درد، عفونت، و ناباروری
اینها تنها برخی از پیامدهای ختنه زنان‌اند. 
▪️سازمان ملل متحدبریدن آلت جنسی زنان تحت عنوان «سنت و آیین» را مردود و عمل ناقص‌سازی اندام جنسی زن را مصداق بارز «شکنجه» می‌داند.
 متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی دانشگاه تربیت معلم تهران                                  دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی                                      گروه روان شناسی            پایان نامه دوره دکتری(Ph.D)  روان شناسی تربیتی                                      موضوع:       بررسی اولویت های اخلاقی و پیش بینی آن بر اساس  متغیرهای رشدی و هیجانی                                   استادان مشاور:     
در سال های اخیر، انتخاب رشته تجربی رشد قابل توجهی به نسبت انتخاب رشته ریاضی داشته است؛ دلیل آن هم واضح است: انتظار آینده شغلی بهتر!
در میان رشته‌های تجربی، برخی با استقبال بیشتری مواجه‌اند. از آن جمله می‌توان به رشته‌های زیر اشاره کرد:
رشته پزشکی
رشته دندانپزشکی
رشته داروسازی
رشته مهندسی پزشکی
مهندسی شیلات
در سایت سازمان بین‌المللی دانشگاهیان (بخش انتخاب رشته) می‌توانید پیرامون هر یک از رشته‌های فوق اطلاعات بسیار ارزشمندی به‌دست آور
مرکز علمی کاربردی شماره 30 تهران امسال برای نخستین‌بار در رشته چاپ و بسته‌بندی دانشجو می‌پذیرد.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، آرش سپاس‌مقدم، رئیس مرکز علمی کاربردی شماره 30 تهران در گفت‌وگو با ایبنا عنوان کرد: این مرکز برای سال تحصیلی 98 – 99 در مقطع کاردانی در رشته‌های طراحی چاپ، چاپ و نشر و در مقطع کارشناسی برای رشته‌های طراحی و آماده‌سازی چاپ، مدیریت امور چاپ پذیرش دانشجو دارد.
وی افزود: همچنین امسال به دلیل نیاز به آموزش د
ر
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
همانطور
که می دانید به دلیل سیاست گذاری های وزارت بهداشت و آموزش پزشکی به منظور
ارتقا سطح علمی دانشجوها، دانشگاه ها و همچنین جلوگیری از اشباع بازار کار
رشته های وزارت بهداشت و بیکاری فارغ التحصیلان، ظرفیت پذیرش رشته های کارشناسی ارشد وزارت ب
با سلام 
میخواستم از دوستانی که در دانشگاه های علوم پزشکی تحصیل میکنند در مورد بازار کار رشته های دکترا پیوسته (دندان، دارو و پزشکی) و همچنین پیراپزشکی ها (فیزیوتراپی، پرستاری، بینایی سنجی و ...) سوال بپرسم. 
اینکه از آینده ی رشته تون تا چه حد مطمئن هستید،  اون طور که قبل کنکور فکر می کردید اگه قبول بشید قطعا آینده تون تضمین شده است همون طور هست واقعا؟، و از درآمدتون راضی هستین یا نه؟ ، بازار کار رشته ی دندانپزشکی در حال حاضر چطور هست؟، شایعات
سلام 
من دانشجوی ترم دوم اتاق عمل هستم میخواستم بدونم از کی باید برای کنکور ارشد آماده بشم و این که چه رشته ای واسه ارشد آینده ش بهتره؟ به نظرتون رشته  تغذیه چطوره ؟ کسی هست که از اتاق عمل ارشدش رو تغذیه خونده باشه؟ 
خواهش میکنم نظر بدین چون هنوز هدفی برای آینده ندارم، نمیدونم ارشدم رو بگیرم یا برم تو بیمارستان کار کنم و حتی نمیدونم اگه ادامه بدم چه رشته ای ؟ و از کی باید شروع کنم...
ممنون
مرتبط:
نظرتان در مورد رشته تجهیزات پزشکی اتاق عمل دانشگ
ما در این مطلب نکاتی در مورد پخت آش رشته را برای شما عزیزان قرار دادیم.
قابلمه باید گنجایش مواد را داشته و کمی بزرگتر از حجم آش رشته باشد تا رشته ها به هم نچسبد و خمیر نشود. سبزی آش رشته باید بدون ساقه بوده و درشت خرد شود تا آش رشته زیباتر به نظر آید. پیاز داغ داخل آش رشته نباید کم باشد تا آش بهتر جا بیفتد.
رشته آش حتماً باید از نوع مرغوب تهیه شود. نمک آش رشته را بعد از اضافه کردن رشته و کشک می توان تست کرد تا آش شور نشود. روغن داخل آش رشته باید به ا
پریود، تغییری بزرگ در دوره‌ی بلوغ و زندگی دختران است. اکثر دختران در مورد اولین پریود کنجکاو هستند و نگرانی‌هایی در این مورد دارند. به طور معمول پریود از 12 تا 14 سالگی شروع می‌شود و به معنی آماده شدن بدن برای بارداری است. شروع قائدگی نشانه‌هایی دارد و معمولا یک تا دوسال بعد از رشد سینه‌ها شروع می‌شود. بهتر است که مادر قبل از شروع پریود، روند و ماهیت  آن را به دختر خود توضیح دهد تا از نگرانی‌های او بکاهد. سوالهای زیادی در ذهن دختران در این ز
هر آن چه که باید درباره انتخاب رشته پزشکی بدانید

من خودم همین الآن برگردم به سال ۸۸، رشته پزشکی را انتخاب می‌کنم. چون به‌شخصه فاکتور‌های مالی و رفاهی
برایم مهم نیست. چیز‌های دیگری مهم است.

پایگاه خبری تحلیلی فردا:  باتوجه به این‌که در زمان انتخاب رشته‌ی داوطلبان کنکور کارشناسی و نزدیکی شروع
سال تحصیلی جدید هستیم، تصمیم گرفتیم تا برای کمک به آشنایی بیشتر داوطلبان با رشته‌های مختلف، با
رشته‌های پرطرفدار و یا افرادی که در مسیر تحص
مگر می شود  ایرانی باشید و آش رشته را دوست نداشته باشید، اکثریت مردم ایران در هر کجای دنیا که زندگی بکنند به آش رشته علاقه ویژه ای دارند.
اکثریت مردم آش رشته را با کشک میل می کنند، اما برخی از افراد از سرکه و ترشی به عنوان چاشنی آش رشته استفاده می کنند.

مواد لازم برای تهیه آش رشته:
رشته آشی: یک کیلو و نیم
سبزی آش: ۲ کیلو
کشک ساییده: یک لیوان
حبوبات (نخود، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، عدس): ۷۵۰ گرم
پیاز: ۲ عدد
نمک: به میزان لازم
زردچوبه: به میزان لازم

سلام 
من دختری ۱۹ ساله و در آستانه ی انتخاب رشته هستم. بین رشته های مختلف، از مهندسی اپتیک و لیزر خوشم اومده و احتمال قبولیم هست. میخواستم ازتون خواهش کنم اگر چیزی راجع به بازار کار و درآمد این رشته می دونین بگین و راهنمایی کنین. 
اگر آشنایاتون این رشته رو خوندن یا خودتون فارغ التحصیل این رشته هستین، ازش راضی هستین یا نه؟، این رشته تا دکترا امکان ادامه تحصیل داره؟، محیط کارش چه جور جاهایی هست؟، به زیبایی مربوطه؟، مثلا برداشتن خال و کک و مک صو
شما هم تاکنون باید فهمیده باشید که دختران را باید فهمید و به آنها احترام گذاشت.
این دختری که می گویم، اعم از همسر و دختر و مادر و... است.

اول باید فهمید که زنان با مردان متفاوت اند.
شاید بپرسید این که اولین و بارزترین نشانه است،
اما بسیاری از این مشکلات و معضلات ما با زنان و مادران و دخترانمان بر سر همین قضیه است.
اگر واقعا بدانیم زنان با مردان متفاوت‌اند، دیگر دلسوزی‌های مادرانه را غرغر نمی دانیم
دیگر به درد و دل های همسرانمان گلایه نمی گویی

از آش رشته به عنوان پیش غذا یا غذای اصلی استفاده می‌شود.آش رشته از معروف‌ترین آشهای ایرانی است. این آش را غالباً با کشک و گاهی با سرکه و حتی ترشی می‌خورند. بسته به عادت‌های خانوادگی از آش رشته به عنوان پیش غذا یا غذای اصلی استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا طرز تهیه آش رشته خوشمزه و لذیذ را به شما آموزش دهیم.

ادامه مطلب
سلام
با توجه به اینکه به انتخاب رشته ی کنکور نزدیکیم و هزینه های زیادی که بعضی از مشاورین انتخاب رشته برای معرفی رشته ها دریافت میکنند به نظرم تجربیات شما خیلی میتونه کمک کنه، اگه تمایل دارید هر کس رشته و میزان رضایتش از رشته ای که تحصیل کرده یا در حال تحصیله رو بیان کنه، اگه دوست داشتید دانشگاه تون رو هم ذکر کنید تا بتونیم با دید بازتری انتخاب کنیم. 
و اینکه آیا ارزش داره برای رفتن به دانشگاهی سطح بالاتر به تهران اومد و به خوابگاه به عنوان ی

تاثیر طلاق والدین بر دختران به شکل‌های گوناگونی بروز پیدا می‌کند. طلاق والدین، پدیده‌ای آسیب زننده برای کودکان است و غیر از موارد خاص معمولا توصیه نمی‌شود. زوج‌هایی که طلاق می‌گیرند، نگران آسیب‌هایی احتمالی به فرزندانشان نیز هستند. از طرفی مسائلی که به دنبال طلاق پیش می‌آید مانند حضانت و مراقبت از کودک، تنطیم زمان برای بازدید پدر یا مادر، از دیگر مسائلی است که ذهن والدین را درگیر می‌کند. تاثیری که طلاق بر فرزندان دارد با توجه به
سلام
در مورد رشته فناوری اطلاعات سلامت راهنمایی میخواستم . بازار کارش خوبه؟، در چه مراکزی میشه کار کرد و حقوقش چقدره؟ قبولیش در دانشگاه سخته؟ تا چند سال آینده میشه بهش امیدوار بود یا نه؟
مرتبط:
آینده شغلی رشته مدیریت فناوری اطلاعات
قبولی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار یا فناوری اطلاعات در مشهد
شرکت های فناوری اطلاعات ممکنه که دچار رکود بازار بشن ؟
تجربیات شما در مورد رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات گرایش مخابرات سیار
۲۷۱۲ - یکی اسم خود را «دختران خیابان انقلاب» می‌گذارد، اما با به چوب زدن روسری و شرف خود، دنبال بدست آوردن پاسپورت آمریکا و انگلیس، و دلار است. یکی هم بدون ادعا، سلامت خود را به خطر می‌اندازد، تا هموطنانش در امنیت و آرامش باشند.
دانلود فایل اصلی
کتاب دختران خرمشهر : پنج روایت کوتاه از دخترانی بزرگ شده در جنگ

کتاب دختران خرمشهر : اختر دهقانی، نشر مجنون
بریده کتاب(۱):
با ناله گفت خدایا شکر، این همه دنبالت گشتم حالا باید پیدایت کنم.با صدای شرم آلود گفتم چه کارم داشتی؟ بعد تا برسیم اون ور کارون دیگه تحویلم نگرفت، وقتی پیاده شدیم گفت: آهای همگی برگردید.وقتی رفتیم پیش قایق رو به من کرد و گفت: اسمت چیه؟گفتم: سعیده.گفت: زن من میشی؟گفتم: آره.نادر: گفت همه تون دیدید که سعیده خانم با من نامزد کرد.
فیلم زیبای "دختران آفتاب" Girls of the Sun 2018
ژانر : جنگی , درام
بازیگران : Golshifteh Farahani,Emmanuelle Bercot,Zübeyde Bulut,Sinama Alievi,
کارگردان : Eva Husson
محصول: بلژیک , سوئیس , فرانسه
تاریخ انتشار : 2018
کیفیت اورجینال Blu-Ray
زیرنویس چسبیده فارسی
ادامه مطلب
خود ارضایی دختران که باعث صدمه دختر می شود

خود ارضایی دختران
خودارضایی در دختران با تحریک قسمت های خارجی دستگاه تناسلی رایج تر است که آسیب چندانی به دستگاه تناسلی نمی رساند ولی زمانیکه استمنا دختران با تحریک قسمت های داخلی تر دستگاه جنسی باشد بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است در صورتی که به صورت مداوم خودارضایی تکرار شود اسیب های جدّی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد.

در بعضی موارد خود ارضایی در دختران با تخیلات جنسی، دیدن
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
روز جهانی دختران
11 اکتبر از طرف سازمان ملل متحد بعنوان روز جهانی دختران نامیده شده است . دلیل اینکه یک روز در سال را بنام دختران تعین کردند این است که توجه جهانیان را به شرایط سخت و کمبود های اجتماعی دختران در سراسر دنیا جلب کنند.

سابقه تاریخی روز دختر
ایده نامگذاری روز دختران در سال 2003 قسمتی از کمپین Because I am a Girl   بوجود آمده است. در کشور آلمان برای اولین بار در سپتامبر سال 2008 از طرف انجمن Plan International که در حقیقت یک سازمان بین المللی حمایت از
دانلود اپلیکیشن معرفی رشته های کاردانش  لینک ( 1 )     و    لینک ( 2 )
معرفی رشته های کاردانش

پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
تفاوت رشته های فنی حرفه ای با کاردانش 
در رشته کار دانش تقریبا اکثر دروس به صورت عملی است و بیشتر وقت هنرجویان در کارگاه ها و آزمایشگاه ها گذرانده می شود ولی در رشته ی فنی حرفه ای تعدادی از دروس به صورت تئوری نیز ارائه می شود. بنابراین دروس رشته فنی حرفه ای به مراتب سخت تر از شاخه کار دانش
سلام  به دوستان خانواده برتر
سوالم در مورد رشته شنوایی شناسی هست، عزیزانی که این رشته رو خوندن یا در خانواده و دوستان و اقوام کسی رو میشناسن راجع به وضعیت بازار کار و درآمدش بیان اینجا بگن، لطفا فقط شنوایی شناسی نه بینایی سنجی و گفتار، یه کلیت راجع به همه شون میدونم، اما اینجا فقط در مورد رشته شنوایی شناسی میخوام بدونم
ممنون
مرتبط:
آینده شغلی رشته بینایی سنجی چطوره؟
پزشکی، دندان پزشکی، بینایی سنجی یا فیزیوتراپی؟
ادامه مطلب
پردرآمدترین رشته های فنی حرفه ای را باید چه کسانی انتخاب می کنند؟
برخلاف تصورات گذشته که بیشتر داوطلبان و والدین به این باور بودند که دانش آموزان تنبل و ضعیف(نمرات پایین) وارد رشته های فنی حرفه ای و کاردانش می شوند امسال و سال قبل شاهد افزایش رشته های پردرآمد فنی حرفه ای بوده ایم.
امسال بر خلاف سالهای گذشته رشته های فنی حرفه ای از پذیرش بالاتری برخوردار هستند و پذیرش رشته های فنی حرفه ای 97 به 19 تا 20 درصد رسیده است تا داوطلبان بیشتری بتوانند ب
✅نکته طلایی هجدهم: توجه عاطفی بیشتر به دختر
⬅️اسلام بین دختر و پسر فرق نمی‌گذارد و ملاک برتری را در تقوا می‌داند و خداوند به هر کس بخواهد دختر و به هر کس که خواست پسر می‌دهد. مهم این است که فرزند، سالم و صالح باشد.⬅️قرآن کریم می‌فرماید: «یَهَبُ لِمَن یَشَاءُ الذُّکُورَ اَو یُزَوِّجُهُم ذُکْرَاناً وَ اِنَاثاً وَ یَجعَلُ مَن یَشَاءُ عَقِیماً اِنَّهُ عَلِیمٌ قَدِیرٌ؛ خداوند به هر که بخواهد دختر و به هر که بخواهد پسر می‌دهد و یا پسر و دخت
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش در دو آدرس آماده خدمات رسانی در زمینه انتخاب رشته کنکور می‌باشد. 

خدمات قابل ارائه در 3 جلسه مشاوره ای:
+ترسیم مسیرهای مختلف تحصیلی
+معرفی رشته‌های دانشگاهی
+معرفی دانشگاه‌ها
+بررسی بازار کار رشته های مختلف
+پرینت کارنامه
+کنترل نهایی لیست انتخاب رشته
+مشاوره حضوری و انفرادی

آدرس پایگاه‌ شماره 1:
خیابان معلم-رو به روی درب اداره کل آموزش و پرورش

آدرس پایگاه شماره 2:
خیابان پاسداران-
استعدادیابی رشته ورزشی والیبال
با طرح ملی تابستانه با ورزش در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی
اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد طرح ملی تابستانه با ورزش با استعدادیابی
رشته ورزشی  والیبال ویژه دختران در
شهرستان حاجی آباد با استقبال 50 نفر از علاقمندان به این رشته ورزشی همراه با
همایش ورزشهای همگانی در سالن ورزشی شهید ذاکری برگزار گردید .

بنا به اظهار فاطمه مرادی مدیر و مربی  کانون والیبال عفاف شهرستان حاجی آباد
  تابلو خوانی و بازار خوانی در بورس بعد سوم تحلیل در بازار سرمایه است.
دوره آموزشی تابلو خوانی و بازار خوانی در بورس یکی از آموزش هایی می باشد که هر سرمایه گذاری باید در کنار تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال آن را بیاموزد و به همین جهت من آن را بعد سوم تحلیل در بورس تهران نام گذاری کرده ام و به همین دلیل سعی کرده ام که کلیه مقالاتی که در خصوص تابلو حوانی در بورس تهران وجود دارد را به رشته تحریر درآورم تا سرمایه گذاران به رایگان از آن استفاده کنند و
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی عصرحباد؛ انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۹۸  آغاز شد و داوطلبانی که  برای انتخاب رشته مجاز اعلام شده‌اند باید به دفترچه راهنما انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد مراجعه کنند، دفترچه از دوشنبه ۱۷ تیر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.
داوطلبان باید از امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۳ تیرماه ۹۸ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند، داوطلبان باید با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شما
انتخاب رشته تحصیلی
یکی از مراحل حساس و سرنوشت ساز دانش آموزان در دوران تحصیل ​انتخاب رشته دانشگاه​ است؛ انتخابی که پر از هیجان و اضطراب است و اگر در آن اشتباهی صورت بگیرد، جبران آن بسیار سخت و گاهی غیرممکن است.

انتخاب رشته، انتخاب آیندهاین حساسیت، وظیفه مشاوران را سنگین تر کرده و ارائه مشاوره دانشگاهی را با چالش های جدی مواجه می کند، زیرا بسیاری از عوامل مثل علاقه، جایگاه علمی، استعداد، بازار کار، امکان ادامه تحصیل، شرایط خانوادگی، مر
همه چیز درباره رتبه بندی شرکت و اخذ گرید
درباره مقوله رتبه بندی شرکت و اخذ گرید گفتنی های بسیاری است. به واقع باید گفت امروزه برای اینکه شرکت ها بتوانند با سازمان ها و نهادهای دولتی قرارداد ببندند و همکاری کنند نیازمند اخذ رتبه مناسب هستند و بدون اخذ رتبه هیچ نهاد و سازمان دولتی نمی تواند با این شرکت ها همکاری کند و وارد معامله شوند.
در زیر با شرایط و مدارک و نحوه اخذ گرید شرکت ها بیشتر آشنا می شویم.
انواع رتبه بندی شرکت ها شامل:
رتبه بندی شر
نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامى

♦️پس از انتخاب رشته براى دوره روزانه ، شبانه ، غیرانتفاعى و پیام نور ، نوبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد مى رسد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سایت رسمى آن به نشانه اینترنتى 
www.azmoon.org
انجام میگیرد.

بعد از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد که شامل هر پنج گروه (ریاضى ، تجربى ، انسانى، هنر و زبان) مى شود و انتخاب رشته مورد نظر ، به سایت مراجعه کنید.

کد ٧رقمى در ذیل کارنامه سازمان سنجش و کد ملى خو
آیا خود ارضایی برای دختران که میخواهند به گناه نیفتند و آرامش یابند هم گناه است؟
آخه جدیدا شنیدم که میگن برای دختران حرام نیست و مکروه و مباحه.
چون معنی استمنا خروج مایع منی از آقایون است و برای دخترانی که شریک جنسی ندارند برای رسیدن به آرامش درون  و گناه نکردن مفیده.
ادامه مطلب
شما زمانی می تونی کارمند خوب و متخصص باشی که دانش کافی داشته باشی!
دانش شما کاملا با میزان درامد شما متناسب است...
درآمد بالا میخوای دانش خودت و بالا ببر
دانش شما بزرگترین دارایی شماست...
باید در حوزه خودت حرفه ای بشی...
امروزه بازار کار حسابداری بیشتر از هر حرفه ای شده چون نیاز بازار به حسابدار زیاد شده حتی افراد غیر مرتبط در این رشته به راحتی بدون داشتن دانش قبلی می تونن وارد بازار کار حسابداری بشن
ما به شما این تضمین و میدیم که بتونی به راحتی
✅ چند قانون مهم که قبل از انتخاب_رشته باید بدانید ؛
1- انتقال از دروه ی شبانه به روزانه ممنوع میباشد !2- هیچ دانشجویی نمیتواند همزمان در دو رشته یا دو محل ( اعم از دولتی یا غیر دولتی ) تحصیل نماید !3- قبولی در رشته های دوره روزانه باعث محرومیت از پذیرش رشته های این دوره در سال آینده خواهد بود ( یعنی قبول شدی حتما باید بری ، وگرنه از انتخاب رشته ی دوره روزانه سال بعد محروم میشوید ) !4- نقل و انتقال پذیرفته شدگان ظرفیت_مازاد ، فقط بین دانشگاه هایی که دا
سلام
یکی از مسائل جالبی که اخیرا در خانواده برتر مورد توجه قرار گرفته، موضوع تمایل بعضی از پسران مذهبی به ازدواج با خانم های بد حجاب هستش .این مساله چه دلایلی می تونه داشته باشه ؟
به نظر بنده ؛
دلایل این تمایل رو میشه در تصورات اشتباهی که اون پسران مذهبی نسبت به دختران محجبه دارند جستجو کرد . دختران بد حجاب چی دارن که مورد توجه بعضی از پسران مذهبی قرار میگیرن ؟
آواز دهل شنیدن از دور خوش است .
چنین پسرانی به خاطر اعتقاداتی که دارند با دختران بد
اینکه چگونه شغل پیدا کنیم سؤالی است که در بازه سنین نوجوانی و جوانی برای هر فردی پیش می‌آید. همه ما به دنبال این هستیم که شغل مناسب داشته و به واسطه همین شغل زندگی عادی و بدون دغدغه مالی را سپری کنیم. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که هر فرد نمی‌تواند در هر شغلی موفق باشد. از سوی دیگر هر فردی که قصد انتخاب رشته مورد علاقه دانشگاه را دارد، اولویت اصلی وی این است که بتواند وارد شغل مناسب این رشته شود. پس تکلیف کسی که هیچ تجربه‌ای از بازار کا
سلام وقت همگی بخیر
چند تا سؤال داشتم ممنون میشم اگلا جواب بدین این سؤالات در مورد دختران و پسران و شرایط امروزی هستش .
١- به نظرتون چرا مسابقه سر اینه که کی بدبخت تره، بین دختران و پسران انقدر رایج شده؟!
٢- چرا انقدر همدیگه رو میکوبن؟!
مثلا به عده از دختران میگن پسرهای امروزی ... !!!
یه عده از پسرها هم میگن دخترای امروزی ... !!!
٣- چرا ماها همدل نیستیم؟! چرا انقدر به هم میپریم؟!
ادامه مطلب
ریاضی تنها محدود به مهندسی نیست
بله، برای ورود به رشته‌های مهندسی بهتر است که رشته ریاضی فیزیک را انتخاب کنید و رشته‌های مهندسی بر اساس تصور عموم از شغل ‌های پردرآمد رشته ریاضی به حساب می‌آیند و به نظر برخی افراد هم کارهای رشته ریاضی محدود به همین مهندسی می‌شود.
اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که آینده شغلی رشته ریاضی فیزیک تنها محدود به رشته‌های مهندسی نیست. همینطور خانم‌هایی که به دنبال فضاهای کاری متفاوت‌تری از آقایان هس

نزدیک شهر کرمان قلعه‌ای است معروف به قلعه هفت دختران و می‌گویند در زمان اردشیر بابکان شخصی در آنجا بوده که هفت دختر داشته و کار آنان چرخ‌ریسی بوده. 

روزی یکی از آن دختران به شهر می‌رود که پشم بخرد در بین راه درخت سیبی می‌بیند که باد سیبهای آنرا به زمین انداخته بود. 

یکی از سیبها را بر می‌دارد و در جیبش می‌گذارد وقتی‌که بر می‌گردد و مشغول دوک‌ ریسی بوده آن سیب در ماسوره چرخش می‌افتد.

از آنروز به بعد حاصل کار او روز بروز بیشتر و بهت

در این مطلب به رشته مهندسی فناوری اطلاعات پرداخته‌ایم و سعی کرده‌ایم تناسب آن با روحیات افراد، دروسی که برای
موفقیت در این رشته مهندسی باید در آن‌ها پایه‌ای قوی‌تر داشت، گرایش‌های آن، بازار کار و سایر موارد مرتبط را مورد بررسی
قرار دهیم.
رشته مهندسی فناوری اطلاعات مناسب چه کسانی است؟
رشته مهندسی فناوری اطلاعات به دلیل نوین بودن، تلفیقی از رشته‌های مدیریتی، کامپیوتر، مخابرات و روباتیک بوده و ماهیتی
میان رشته‌ای دارد و طبیعتا در آ
انتخاب رشته دستیاری پزشکی آغاز شد/ امکان انتخاب ۱۰۰ رشته محل
 ، دفترچه انتخاب رشته چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان از امروز ۱۸ فروردین تا ۲۲ فروردین ۹۸ می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.  
کارنامه علمی شرکت کنندگان در آزمون چهل و ششمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی سال تحصیلی ٩٩-١٣٩٨ حاوی مواردی از جمله اطلاعات ورودی توسط داوطلب و نمرات و رتبه هر فرد است. 
سلام  . 
خب ، همونطور که خیلیاتون میدونین و در اخبارها هم میگن ، چند روز دیگه رتبه ها میاد و سوای از استرس بدی که داره ، خیلی ها درگیر انتخاب رشته میشن و من هم از این قاعده مستثنا نیستم . اما خب هیچ نظری در رابطه با رتبه کنکور ندارم ، چون کنکور عجیب و غریبی بود و اصلن نمیدونم چند میشم . من رشته ام تجربی بوده و الان به شدت به کمک کسانی که در این رشته بودن و در رشته های دیگه بودن نیاز دارم و میخوام بدونم انتخاب رشته چجوری هست ؟
کارنامه سبز چیه و کاربر
انتخاب رشته کنکور 98 تمام رشته ها

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 کلیک کنید

راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 تجربی،ریاضی،انسانی

دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی98
دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی 98
سلام 
من به هیچی مطلقا علاقه ندارم، اصلا نمیدونم چی میخوام یا نمیخوام، میدونم چیزی رو دوست دارم که پر از شگفتی باشه، کلی جای کار داشته باشه، کلی جای تحقیق داشته باشه ...
متاسفانه هیچ استعدادی هم تو ریاضی و فیزیک ندارم که خب با معیارهای من جورتر بودن، و به همین دلیل و البته اصرار خانواده رفتم تجربی که الان هم رشته هاش رو نگاه میکنم میخوام خودم رو از پنجره پرت کنم پایین.
تیپ شخصیتیم هم ENTP هست، خب حالا به نظرتون چه شغلی برای من مناسب تره و تو چه
سلام 
من دختری 20 ساله با قد 160 وزن 50 هستم، درباره رشته های ورزشی سوال داشتم که چون فعلا به مربی دسترسی ندارم، خواستم از راهنمایی شما دوستان عزیز استفاده کنم.
تصمیم گرفتم تابستون برم باشگاه، ولی خیلی سردرگمم که چه رشته ای رو برم که هم ظرافت دخترونم حفظ بشه هم بدنم رو فرم بیاد، هم یه خورده چاق بشم. میخوام اول برم بدنسازی که بدنم رو فرم بیاد و یه کم هم وزنم رو بالا ببرم بعد برم زومبا. به نظرتون من اگه بدنسازی رو ول کنم بعد یه مدت برم زومبا اون اند
سلام دوستان
راجع به دو تا مسئله میخواستم صحبت کنم که خیلی فراگیر شده و واقعا ناراحتم میکنه بطور خلاصه راجع به این دو موضوع حرف میزنم :
۱. عفت و حیای از دست رفته بین بعضی از دختران امروزی
۲. دیده نشدن پسران پاک جامعه 
دوست داشتید بخونید و نظر بدید حتما.
دوستان از قبل دانشگاه بگم براتون که پسر خاله م گفت ... نشی عاشق بشی، چون اکثرا دست خوردن، تو دلم گفتم همه مثل هم نیستن که... ، الان که ترم ۴ هستم میبینم راست میگفت... من نمیدونم چرا دختران این جوری شدن
1- سعی کنید زیاد آرایش نکنید.
2- از مواد آرایشی طبیعی که دارای پایه گیاهی هستند استفاده کنید.
3- سعی کنید از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کنید.
آرایش ملایم صورت برای دختران نوجوان
4- به اندازه کافی آب بنوشید.
5- قبل از رفتن به رختخواب، حتما آرایش خود را پاک کنید.
6- موهای خود را کوتاه نگه دارید.
7- پوست بدن تان را همیشه چرب نگه دارید.
8- سبزیجات به رنگ سبز را فراموش نکنید.
9- از گوشت قرمز اجتناب کنید.
10- به جای استفاده از اسپری، از عطر استفاده کنید.
معرفی رشته ها به مرور تکمیل خواهد شد.اگر درخواست معرفی رشته خاصی را دارید اعلام کنید تا در اولویت قرار گیرد.
معرفی رشته دندانپزشکی
معرفی رشته دامپزشکی
معرفی رشته فیزیوتراپی
معرفی رشته بینایی سنجی

معرفی رشته داروسازی
ادامه مطلب
کوه های ممو واقع در 60 کیلومتری شمال غرب شیراز واقع شده که این رشته کوه، بین شهر های بیضا و کامفیروز می باشد. در واقع کوه های بین روستای تنگ تور بیضا تا روستای خواجه کامفیروز را رشته کوه ممو می گویند.
این رشته کوه دارای جاذبه های تفریحی بسیاری می باشد،
دنا، کوه دنا یا رشته‌کوه دنا، بلندترین و بزرگ‌ترین چین‌خوردگی رشته‌کوه بزرگ زاگرس محسوب می‌شود و دارای خط‌الرأسی به طول تقریبی ۹۰ کیلومتر است. نام این کوه برگرفته از شهری باستانی دهنار (ده انار) در دامنه جنوبی کوه می باشد که آثار ویرانه های ان‌ در نزدیکی روستاهای خونگاه و دشت رز شهرستان دنا مشهود است.
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : خودزنی دختران در مدرسه در سال های اخیر در بین نوجوانان 14 تا 16 سال شیوع زیادی پیدا کرده است. این گونه رفتارها، می‌تواند ناشی از دلایل خانوادگی یا فشارهای اجتماعی باشد. در واقع آن‌ها با آسیب رساندن به خود، به نوعی اعتراض می‌کنند و چون توانایی اعتراض به خانواده یا اجتماع را ندارند، خودشان را هدف قرار می‌دهند. دلایل روانشناختی و اجتماعی مختلفی برای توجیه این مسئله وجود دارد که در ادامه مطلب ب
از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان سکس و خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.
ادامه مطلب
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته
کنکور سراسری و سایتی در مورد آن
اطلاعاتی در مورد کنکور 99
سایتی در مورد زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
زمان انتخاب رشته کنکور ۹۹
تاریخ انتخاب رشته کنکور سراسری 99
زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
تاریخ انتخاب رشته آزاد
اطلاعاتی در مورد زمان انتخاب رشته
زمان
رشته های بدون کنکور

تجربی:
رشته های تجربی به دلیل بازارکاری که در حال حاضر در کشور دارد علاقه مندان زیادی دارد داوطلبان حاضر هستند چه با کنکور سراسری و چه بدون کنکور وارد این حرفه شوند.
سازمان سنجش اعلام کرده 85 % رشته محل ها بدون کنکور شده است بسیاری از داوطلبای کنکوری به اشتباه فکر میکنند رشته هایی مثل پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور هم میتوانند با شرط معدل شرکتت کنند اما در واقعیت به این صورت نیست.
رشته های بدون کنکوری که زیر گروه تجربی هستن
معرفی رشته ها به مرور تکمیل خواهد شد.اگر درخواست معرفی رشته خاصی را دارید اعلام کنید تا در اولویت قرار گیرد.
معرفی رشته دندانپزشکی
معرفی رشته دامپزشکی
معرفی رشته فیزیوتراپی
معرفی رشته بینایی سنجی

معرفی رشته داروسازی

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی
ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
من فعلا ایران میمونم ...
امکان رفتن دارم اما به دلایلی الان نمیتونم برم ... 
همین جا آزمون تخصص میدم ...
و سه رشته ی مورد علاقه ام رو از بینشون تا اون روز انتخاب میکنم ... 
برام مهم نیست چشم و هم چشمی ها ...
من اون رشته ای رو که دوست دارم میرم ...
بذار بگن کم آورده بوده این رشته رو انتخاب کرده ! 
تنبل بوده اومده این رشته ...
به درک که میگن پول توش نیست ، این نیست اون نیست...
من دوست دارم...
من عاشق رشته ی داخلیم...
از طب اورژانس و اطفالم خوشم میاد...
و احتمالا بین
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی :  بلوغ جسمی دختران یکی از انواع بلوغی است که در دوران نوجوانی هر دختری با آن مواجه می شود. ورود به نوجوانی با تحولات جسمی و روحی خاص خود همراه است. بدون شک دوران بلوغ می تواند یکی از پر تنش ترین مراحل زندگی برای هر دختری باشد. بلوغ جسمانی به مجموعه تغییرات در بدن گفته می شود که به واسطه آن دختر از ظاهر کودکانه به فردی بالغ تبدیل می شود.
ادامه مطلب
داوطالبانی که علاقه مند به پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها هستند باید با بررسی لیست رشته های ارائه شده و دانشگاه های ارائه دهنده هر رشته بهترین گزینه را انتخاب کنند . داوطلبان علاقه مند به حوزه رشته های مهندسی و علوم پایه ریاضیات می توانند با بررسی لیست رشته های بدون کنکور ریاضی ، رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در نهایت ثبت نام نهایی خود را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/4529/لیست-رشته-ه
امکان دریافت اطلاعات تغییر رشته سال تحصیلی 95-96 نظری و کاردانش به شاخه فنی و حرفه ای در سامانه متوسطه دوم ایجاد شده است.مدارس محترم برای دریافت اطلاعات مورد نظر باید گزینه "دریافت اطلاعات تغییر رشته" را در "عملیات اصلی" اجرا نمایند.شایان ذکر است ابتدا باید اطلاعات سوابق از سیستم دانا دریافت شده و سپس اطلاعات تغییر رشته از سناد دریافت شود.
رُژ لب قرمز، مو‌های فرفری شده و عینک با صفحات گرد به دخترک هویت بخشیده است. شاید دختر در میان توده‌ای از دود، به دنبال آرامش می‌گردد. دود سیگار باعث می‌شود که سرفه‌ام بگیرد. ته گلویم می‌سوزد و احساس می‌کنم که می‌خواهم عُق بزنم! 

ادامه مطلب
داوطالبانی که علاقه مند به پذیرش بدون آزمون دانشگاه های کشور هستند باید با بررسی لیست رشته های ارائه شده و دانشگاه های ارائه دهنده هر رشته ، بهترین گزینه را متناسب با شرایط خود انتخاب کنند . داوطلبان علاقه مند به حوزه رشته های تجربی می توانند با بررسی لیست رشته های بدون کنکور تجربی ، رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در نهایت ثبت نام نهایی خود را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/4528/لی
سوپ رشته که با موادی همچون گوشت مرغ، رشته فرنگی، هویچ، قارچ، سیب زمینی و نخود تهیه می شود، که بسیار مقوی و خوشمزه می باشد. به همین علت این سوپ به عنوان غذای کامل برای بهبود حال افراد سرماخورده بسیار مفید می باشد. همچنین می توان سوپ رشته را به عنوان پیش غذا تهیه کرد. از این رو، طرز تهیه سوپ رشته فرنگی را در این بخش از هنر در خانه به اشتراک گذاشته ایم، که امیدواریم از تهیه آن لذت ببرید
مواد مورد نیاز برای تهیه سوپ رشته فرنگی عبارت است از
رشته فرنگ
نقش انتخاب رشته ارشد در آینده شغلی
زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
چگونگی فرایند انتخاب رشته کنکور ارشد 99
نحوه پر کردن فرم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد
انتخاب رشته ارشد، از اجبار تا واقعیت
انتخاب رشته ارشد دارای فضای متفاوتی با انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد زیرا داوطلبان ورود به دوره تحصیلات تکمیلی تجربه رقابت سنگین کنکور سراسری را در کارنامه خود دارند و با آگاهی از شرایط موجود بار دیگر پا به عرصه رقابت کنکور گذاشته اند اما ب
امروز من یه مامان خیلی خوشبختم
اولین روز دانشگاه آقا پسر هستش
برین کنار مامان آقای مهندس وارد میشود
تو مهندس قلب و روح منی پسرم
برات دنیا دنیا آرزوی موفقیت، شادی و سلامتی دارم
علوم و مهندسی صنایع غذایی رو انتخاب کرد و از مدیریت صنعتی دانشگاه تهران و زبان فرهنگیان تهران چشم پوشی کرد
بخاطر اینکه خلاقیت رو درونش از بین نبرم و به استقلال فکری و تصمیمش احترام بگذارم با تبیین تمام موارد پیرامون بازار کار و موقعیت رشته در داخل و خارج از کشور و همی
     Artist: Girls Generation (SNSD) | Music Name: Love & Girls | Genre: Pop | Released: 2013 | Album: Love & Peace | Girls Generation - Love & Girls (Music Video)

هنرمند: گرلز جنریشن | نام موزیک: عشق و دختران | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2013 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (گرلز جنریشن) Girls Generation با نام (عشق و دختران) Love & Girls
ادامه مطلب
سلام به همه 
من یه دختر پشت کنکوری تجربی ۱۸ساله م که به رشته م هیچ علاقه ای ندارم و حس میکنم به بن بست خوردم.
دو سال پیش همین موقع ها بود که فهمیدم استعداد و علاقه من این رشته نیست و فقط به خاطر حرف های خانواده، دوستان، و معلمان به این رشته اومدم، من استعداد بالایی در زمینه ادبیات و فلسفه داشتم، از دوران راهنمایی شعر میگفتم قدرت بیان خیلی خوبی داشتم، کتاب های شاهکار ادبی ایران و جهان رو همیشه میخوندم، عاشق جامعه شناسی بودم.
معلمان ادبیات عاشق
در انتخاب رشته دانشگاه آزاد98 نیز همانند انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال 97 داوطلبان می توانند بر اساس رتبه کسب شده در آزمون سراسری و کسب کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه ازاد می توانند در فرایند انتخاب رشته شرکت نمایند.
انتخاب رشته دانشگاه آزاد شامل رشته های پزشکی و غیر پزشکی می باشد که در رشته گروه پزشکی رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، رشته های مختلف پیراپزشکی مانند هوشبری، اتاق عمل، پرستاری و مامایی و دیگر رشته های مرتبط حضور دار
امروزه با رشد و پیشرفت تکنولوژی و گسترش
کسب و کارهای آنلاین با توجه به حجم وسیع مبادلات تجاری در بستر اینترنت
بسیاری از شرکت ها تمایل دارند که علاوه بر بازار فیزیکی به بازار پر اهمیت
و پر رونق آنلاین نیز وارد شوند تا بتوانند هرچه بهتر سهم بازار خود را
حفظ و یا آنرا گسترش دهند. می توان گفت طراحی سایت شرکتی مدرن و حرفه ای یک از مهمترین استراتژی ها جهت معرفی کسب و کار، مدیران، دستاوردها، کالاها و خدمات یک شرکت می باشد.
طراحی سایت مناسب
با پیاد
آش رشته
, طرز تهیه آش رشته ، کم کم که به روزهای سرد سال نزدیک می شویم، یکی از
غذاهایی که خوردنش در سرما خالی از لذت نیست آش رشته است. این آش با طعم
دلچسب و لذیذ خود برای همه یادآور دورهمی های گرم و خاطره های خانوادگی
است، در این مطلب از آموزش آشپزی قصد داریم روش تهیه آش رشته را بصورت اصولی‌ آموزش دهیم.

طرز تهیه آش رشته نذری
از خوراک های محبوب ایرانی می توان به آش اشاره کرد که این محبوبیت در
فصل سرما دوچندان می شود. در اکثر مواقع و با توجه به ذ
بیشتر رشته های ورزشی نظیر بسکتبال، فوتبال،
تنیس و گلف شبیه به هم هستند، فرقی نمی کند که شرکت کننده ها در این مسابقات ورزشی
دختر باشند یا پسر. با این حال حوزه رقابتی و حرفه ای مربوط به رشته ژیمناستیک تفاوت
های زیادی بین پسران و دختران دارد؛ انگار که در حال تماشا کردن دو ورزش کاملا متفاوت
و با چهارچوب متفاوت هستید.
بزرگترین تفاوت بین ژیمناستیک پسران با
ژیمناستیک دختران در نوع دستگاهی است که ورزشکاران بر روی آن به رقابت با یکدیگر می
پردازند. ای
مشاوره رشته ریاضی
اگر قصد دارید در آینده مهندس شوید و در کارهای عمران و ساخت و طراحی مشغول به کار شوید رشته ی ریاضی بهترین گزینه برای شما می باشد . دانش آموزان پایه نهم متوسطه که در سال آینده وارد پایه دهم می شوند و حساس ترین انتخاب خود را برای زندگی آینده که همان انتخاب رشته و شغل در آینده می باشد انجام می دهند . هر یک از دانش آموزان در هنگام انتخاب رشته در پایه نهم و دهم باید به استعداد و توانایی و علاقه خود در مورد رشته ای که می خواهند در آیند
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد بازار کار رشته تکنولوژی پزشکی هسته ای با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
رشته
پزشکی هسته ای میان رشته ای بوده و تلفیقی از چند حوزه علمی مختلف است.
این رشته برخاسته از رشته های مختلفی همچون پرتونگاری مولکولی، تصویربرداری
پزشکی و فیزیک پزشکی است. هدف از تحصیل در رشته پزشکی هسته ای استفاده از ویژگی ها و خواص هسته ای مواد ج
 شاید بتوان گفت از زمانی که کامپیوتر ها وارد زندگی افراد شده اند شکل زندگی انسان ها به شدت تغییر کرده است و زندگی به سمتی رفته است که محاسبات دقیق و گرافیک بالا توانسته است جای زندگی واقعی افراد را به شدت پر کند.
یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر است. افراد زیادی مایلند در این رشته تحصیل کنند و در شغل های مختلف و بسیار متنوعی که مربوط به آن است شاغل شوند. با پرشین وی همراه باشید تا درباره رشته کامپیوتر و آینده شغلی آن در ایران بی
نشانه های عاشق شدن دختران

1- هر کجا شما باشید او هم همانجاست :وقتی دختری عاشق می شود ، به طور اتفاقی هر کجا که آن پسر باشد او هم پیدایش می شود . به عبارت بهتر سعی می کند بیشتر در اطراف شما باشد . دخترها به خاطر اینکه در ابراز علاقه شان غیر مستقیم عمل می کنند سعی دارند تا با این کارها توجه پسری را که به او علاقه مند شده اند به خود جلب کنند . ولی متاسفانه اکثر پسران نسبت به این رفتار دخترها بی تفاوت هستند . پس توجه داشته باشید که اگر دختری به صورت مدا
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش در دو آدرس آماده خدمات رسانی در زمینه انتخاب رشته کنکور می‌باشد. 

خدمات قابل ارائه در 3 جلسه مشاوره ای:
+ترسیم مسیرهای مختلف تحصیلی
+معرفی رشته‌های دانشگاهی
+معرفی دانشگاه‌ها
+بررسی بازار کار رشته های مختلف
+پرینت کارنامه
+کنترل نهایی لیست انتخاب رشته
+مشاوره حضوری و انفرادی

آدرس پایگاه‌ شماره 1:
خیابان معلم-رو به روی درب اداره کل آموزش و پرورش

آدرس پایگاه شماره 2:
خیابان پاسداران-
انتخاب رشته کنکور  هنر 98 چگونه است؟
همانند گروه زبان های خارجه که در مقاله قبل انتخاب رشته کنکور زبان 98 به آن پرداخته شد، هنر نیز یک رشته شناور است به این معنی که داوطلبان گروه های نظری می توانند در کنار شرکت در زیرگروه اختصاصی خود (ریاضی- تجربی- انسانی و زبان خارجه) در زیرگروه هنر نیز شرکت نمایند و شانس قبولی خود را در آن بسنجند.
"البته داوطلبانی که مایل به شرکت در سایر زیرگروه ها نیستند میتوانند تنها در گروه هنر شرکت کنند"
مهمترین رشته های ان
◀آیا ورزشگاه رفتن زنان جز موارد مهم و حیاتی کشور هست که بخواهیم در موردش حرفی بزنیم،
◀ورزشگاه رفتن چندان چیز خاص و مهمی هم نیست که بخواهیم برایش ارزش قائل شویم.شایان ذکر هست که کدام یک از زنان و دختران این مملکت حاضر هست از فوتبال زنان خود حمایت و تشویق کنند.چرا همیشه ورزش فوتبال بانوان همیشه کمترین تماشاچی را دارد.ورزشگاهی که معمولا محیطی مردانه بر آن حاکم هست و هر گونه حرفی در آن رد و بدل می شود،چه دلیلی دارد که زنان در آن حضور داشته باشند
مشیه و مشیانه  پسر و دختری بودند که روز سیزده فروردین برای اولین بار در جهان با هم ازدواج نمودند.
در آن زمان چون عقد و نکاحی شناخته شده نبود آن دو به وسیله گره زدن دو شاخه پایهٔ ازدواج خود را بنا نهادند.
این مراسم را به ویژه دختران و پسران دم بخت انجام میدادند و امروز هم دختران
و پسران برای بست پیمان زناشویی نیت می کنند و علف گره می زنند.
این رسم از زمان کیانیان تقریباً متروک شد.
ولی در زمان هخامنشیان دوباره شروع شده و تا امروز باقی مانده است.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها