ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

سوال از کسانی که مادرشون شاغل بوده

سلام به همه برتری ها
میخواستم از دوستانی که وقتی بچه بودن مادرشون شاغل بوده چند تا سوال بپرسم. خیلی ممنون میشم که به سوالاتم پاسخ بدین:
1. شغل مادرتون چی بود و ساعت کاریش چقدر بود و برنامه شون برای انجام کارهای خونه چگونه بود؟
2. اینکه دلیل مادر شما برای سرکار رفتن چی بود؟، مثلا مسائل مالی خانواده یا استقلال خودشون یا پرشدن وقت و سرگرمی.
3. آیا در دوران کودکی احساس خلاء عاطفی یا کمبودی که ناشی از شاغل بودن مادر باشه به طوری آرزو میکردین کاش مادر
هم خونه ایای من،
کاملا قادر بودن همه وسایلشون رو بریزن توی دو تا چمدون و برن!
چون هم دولت بهشون کلی پول میده و میتونن برن باز نو بخرن
هم چیز خاصی نداشتن جز یه عالمه ات و اشغال
حالا پدر و مادرشون هم دو بار وسایلشون رو به خونه اشون جا به جا کرده بودن
باز هم پدر و مادرشون رو مجبور کردن که یه کامیون کرایه کنن که وسایلشون رو جا به جا کنن!
برام خیلی عجیبه.
احساس میکنم حالا یه پدر و مادر مفتیه افتاده اونجا و یه پول مفت دیگه هر کاری دوست دارن میکنن.
نه حس م
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
من ازون آدمایی ام ک همه چیزو با پدر و مادرم هماهنگ میکنم.شاید فک کنید از مدل بچه های وابسته ام ک بدون مادرش  نمیتونه آب بخوره، نه اصلن، برعکس روش بابام برا تربیت ما این بوده که: خودت برو جلو یاد بگیر. این شده ک علی رغم ترسو بودن ذاتیم به اندازه ی هم سن و سالام مستقل هستم.
داشتم میگفتم من همه چیزو از کوچیک یا بزرگ یا ب مادرم میکم یا به پدرم یا ب میم و چیز پنهونی ندارم. آدمی ام ک حتی اگر دروغ گوی قهاری باشم به پدر و مادرم نمیتونم دروغ بگم اما الان ک ر
با هم کار می کنیم... با هم خرج می کنیم...
مدتی است وقتی کسی ازم سوال میکنه قصد ازدواج دارین سوال بعدی شون این هست که آیا شاغل و مستقل هستید؟خواستم کمی درباره این ملاک انتخاب صحبت کنم... (اشتغال زنان و مشارکت مالی در زندگی)
آقا پسرها به نظرتون این جمله ای که " با هم کار می کنیم و خرج می کنیم" چقدر به نفع زندگی خانوادگی تون هست؟
با نگاهی به تفاوت های جسمی زن و مرد مشخص است که یک زن به اندازه یک مرد قدرت و توانایی جسمی نداره که پا به پای مرد در بیرون از خو
آیا همسران جانبازان و آزادگان که  کارمند هستند میتوانند از سنوات ارفاقی بازنشستگی استفاده کنند؟ بله برابر ماده ۲۴ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به شرح زیر می توانند از بازنشستگی پیش از موعد استفاده کنند :همسران شاهد،همسران جانباز ۵۰% و بالاتر،شیمیایی و اعصاب و روان(متوفی یا در قید حیات) و همسران آزادگان با سابقه اسارت پنج سال و بالاتر که قبل از اسارت با آنان ازدواج نموده اند،درصورت شاغل بودن می توانند با پنج سال سنوات ارفاقی از امت
خیلی نوزاذ تازه متولد شده دبدم عکس العمل مادر پدراشون هم متفاوته 
گاهی خوشحال و ذوق زده ان گاهی اصلا تو باغ نیستن گاهی ام پدره اشکش از شوق 
نبوده از شرمندگی ناتوانی تو پرداخت بیمارستان بوده.
فکرکن نوزادا همه تو همون بار اول بوی مادرشون تشخیص میدن 
باردوم واکنش نشون میدن به مادر 
حکمت خدا چه عجیبه مخلوق به این کوچیکی چه نشونه ایه
رنگ هارو درکی ازش ندارن حتی مفهوم حرفای مارو هم نمیفهمن
اما ذات غریزیشون دنبال مادر میگرده
ادامه مطلب
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک : 
شما هم هوای شهرتون خیلی سرد و زمستونی شده یا فقط شهر ماست ؟!
یعنی رسما دارم قندیل می بندم :|

دو : کاملا بی ربط به سوال اول :)
شما تو قورمه سبزی هاتون لیمو عمانی / امانی میندازین ؟! یا خیر ؟! 
اگر نمیندازین حتما یکبار امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه و خوش عطر و بو ^___^
سه :
چرا هیچکی تو بیان نیست ؟! چرا اینجا سوت و کوره ؟! 
سوال چهار رو بعدا میپرسم تو‌ پست جداگانه ای حالا :))
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
هویت  همیشه مفهومی مهم، چند وجهی و پر از سوال بوده اما خیلی از ما نسبت به آن آگاه نیستیم و ناآگاهانه و با نقش تحمیلی از اطرافیان هویت را پذیرفته ایم.بحران هویت در هر سنی ممکن است رخ بدهد و تو را از کامفورت زون بیرون بکشد، درگیر هزار سوال کند، هزار مسئله‌ای که قبلا به چشم نمی‌آمده. این روزها هم سراغ من آمده و همه چیز برایم رنگ تردید و سوال گرفته، سوال‌هایی عمیق با جواب‌هایی سخت. نمی‌دانم کدام بخش هویت خودخواسته است و کدام بخش اجباری، کدام بخ
نگاهی به اشتغال خانم‌ها
اشاره: ما با اشتغال خانم‌ها مخالف نیستیم، اصلا. بلکه ایشان را به کارهای موافق فطرت و طبیعت‌شان تشویق می‌کنیم. نیز به این‌که کارکردن، حس مفیدبودن را در خانم‌ها تقویت می‌کند، توجه داریم. نیز برخی از شغل‌ها را مخصوص خانم‌ها می‌دانیم، که روا نیست آقایان در آن‌ها ورود کنند. این دیدگاه ما را در نظر بگیرید و اکنون سخن این دختر شاغل را بخوانید: من شاغل بودم و هستم. خواستگاران زیاد و خوبی داشتم که با اشتغالم موافق نبودن
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
همه ادم ها، حداقل همه دختر ها یک سری تصورات و فانتزی هایی نسبت به زندگی آینده و خاصا شوهر و یچه هایشان دارند، در همه تصورات من بچه ام همیشه پسر است ( روم به دیوار الان باید صد رنگ عوض کنم که در نامزدی از این حرفا میزنم)، هر چه سنم بالا تر میرود بیشتر به این نتیجه میرسم که دختر داشتن بهتر است و بی پسر میشه ولی بی دختر نمیشه.. اما نمیتوانم با تنفرم نسبت به لوس بازی های دختر های 3 تا 10 سال کاری کنم..
به تازگی دختری در بستگان متولد شده و پدرش داشت از آین
vekalate-online.com
آیا نفقه به زنان شاغل تعلق می‌گیرد؟

اول آن که طبق ماده ۱۱۰۲ قانون مدنی همین که نکاح به طور صحیح واقع شد، روابط زوجیت بین طرفین موجود و حقوق و تکالیف زوجین از قبیل: مهر، نفقه، حسن برخورد و معاشرت و تمکین، در مقابل یکدیگر برقرار می‌شود. هم چنین وفق ماده ۱۱۰۶ همان قانون، در عقد دایم نفقه زن برعهده شوهر می‌باشد. صرف برقراری رابطه زوجیت مرد را مکلف به پرداخت نفقه می‌نماید و در این باب تمکین شرط استحقاق زن نسبت به نفقه نیست. اما در صور
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید حقوقی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای حل مشکلات حقوقی کمک کند .
اطلاعاتی در مورد طلاق
توضیحاتی در مورد طلاق
سایتی در مورد نفقه
نفقه زن شاغل
اطلاعاتی در مورد حقوق زنان شاغل
سایتی در مورد قانون ملاقات فرزند قبل از طلاق
قانون ملاقات فرزند قبل از طلاق را توضیح دهید
سایتی در مورد مدت زمان ملاقات فرزند قبل از طلاق
سایتی در مورد نفقه زن کارمند
اطلاعاتی در مورد حق زنانی که کار میک
#برشی‌از_پیام‌_یکی‌از_تنها‌مسیری‌ها
...در احوالات یکی از علما خوندم که مادرشون وقتی ایشون کار اشتباهی انجام میدادن اون هارو از کار کردن منع میکردن مثلا نمیذاشتن ظرف بشویند، یا سایر کارهای منزل، میگفتن با اینکار مادرم کار کردن رو در نظر ما با ارزش جلوه میدادند و بیکاری رو نوعی تنبیه و بی ارزش.
مادران الان چیکار میکنن بچه شون کار اشتباه میکنه میگن پاشو ظرفها رو بشور، درواقع کارکردن رو نوعی تنبیه قلمداد میکنن و بیکاری رو تشویق
سلام
لطفا خانم های شاغل و بقیه خانم های باتجربه پاسخ بدن.
من قبلا از شاغل شدنم هر وقت بیرون میرفتم  فقط ضد آفتاب، یا  گاهی ضد آفتاب پنکیک میزدم، بعد از یک چند ساعت خونه بودم یا اگر مدت طولانی بیرون بودیم جای رسمی نبود و میشد ضد آفتاب رو تجدید کرد. نمیخوام به هیچ عنوان از کرم پودرهای سنگین استفاده کنم چون سلامت پوستم برام مهمه و مثل قبل کرم پودر و وفونداسیون بذارم واسه مهمونی و عروسی .
اما سوالی که دارم اینه که من از صبح که میرم ضد آفتاب میزنم و
  کاملترین پکیج سوالات استخدامی بانک‌ها(با بیش از ۱۵۰۰ سوال)
- نام محصول: بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی بانک ها
- مواد امتحانی موجود در این بسته:
مجموعه سوالات دروس تخصصی
90نمونه سوال زبان های برنامه نویسی (همراه با پاسخنامه)
120نمونه سوال اقتصاد (همراه با پاسخنامه)
95 نمونه سوال حسابرسی (همراه با پاسخنامه)
90 نمونه سوال حسابداری (همراه با پاسخنامه)
75نمونه سوال مدیریت مالی (همراه با پاسخنامه)
75 نمونه سوال سیستم عامل (همراه با پاسخنامه)
ادامه مط
مادرم شاغل است. نه شاغل عادی. از آن زنان قدرتمندی که روزانه هزاران کار انجام میدهند و همزمان در مدرسه تدریس می کنند، کارآفرینی می کنند، به کلاس بورس می روند و شنا یاد میگیرند. زنی که دو کلمه با هرکس حرف بزند با ذهنش برنامه ای میچیند که به نفع دو طرف باشد و با کاریزمای درونیش او را متقاعد می کند که واقعا به نفع هردو است.
در کل از آن مادرهایی است که دوست داری وقتی بزرگ شدی مثلشان باشی، از آن همکارها یا مدیرانی که میخواهی باهاشون کار کنی ولی دوست ن
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
در ادامه مطلب اول وبلاگ نمونه سوال فصل دوم شیمی دهم یعنی ردپای گازها در زندگی را می توانید دریافت کنید و از آن استفاده کنید.اگر نمونه سوال زیر را حل کرده و بتوانید سوالات آن را به طور عمیق یاد بگیرید می توانید فصل دوم آن را به طور کلی یاد گرفته باشید.
دانلود
سلام‌من ۲۹ ساله هستم. به مدت یک ساله با آقایی همسن خودم برای اشنایی درارتباطیم از این رابطه خواهر من و مادر ایشون در جریان هستند. تمام اخلاق این اقا مورد تایید من هست و ایشون هم میگن اخلاقیات من مورد تاییدشون هست. رابطه مون نسبتا صمیمی هست. بهم دیگه علاقه داریم و به محض حل شدن قضیه سربازی ایشون خانواده شون اقدام میکنند برای خواستگاری و ازدواج‌ این نظر خودمون بوده که بعد سربازی بخوایم رابطه رسمی بشه. الان موضوعی که به شدت ذهن منو مشغول کرده و
خیلی نوزاذ تازه متولد شده دبدم عکس العمل مادر پدراشون هم متفاوته 
گاهی خوشحال و ذوق زده ان گاهی اصلا تو باغ نیستن گاهی ام پدره اشکش از شوق 
نبوده از شرمندگی ناتوانی تو پرداخت بیمارستان بوده.
فکرکن نوزادا همه تو همون بار اول بوی مادرشون تشخیص میدن 
باردوم واکنش نشون میدن به مادر 
حکمت خدا چه عجیبه مخلوق به این کوچیکی چه نشونه ایه
رنگ هارو درکی ازش ندارن حتی مفهوم حرفای مارو هم نمیفهمن
اما ذات غریزیشون دنبال مادر میگرده

دانشجویان گرامی متن زیر را در یک فایل word کپی پیست کرده و جاهای خالی ان را نیز با توجه به مشخصات خود کامل کرده سپس ان را پیرینت گرفته و در جلسات اول به اینجانب در کلاس مربوطه ارائه دهید و یا میتوانید بصورت دستنویس نیز ان را تهیه کنید در صورت عدم ارائه ان، درس حذف خواهد شد.
اینجانب .................... دانشجوی رشته ..................... در نیمسال دوم 97-98 درس ..............را انتخاب کرده که 
الف) به فشردگی امتحانات و وجود چند درس سخت در نزدیکی روز امتحان ............. اشراف دارم
دلم برات تنگ میشه حاج آقا 
دلم برای لبخند پرمحبتت تنگ میشه 
برای مهربونیت 
و تو هیچ کاره ی من بودی 
هیچ کاره 
تو نامحرم بودی 
نامحرم! 
اما تو فامیلمون هیچ کسی رو اندازه تو دوست نداشتم و ندارم 
چون فقط 
تو مهربون بودی 
نه هیچ کس دیگه 
نه مادربزرگها 
نه پدربزرگ 
نه عمه 
نه خاله 
نه دایی 
نه عمو 
و تو بیست سال هست که نیستی؟ 
تو تنها دلیل هستی برای اینکه بگم همسر و فرزند شهید برن گم شن اما پدر و مادرشون آدمهای شریف هستن چون اونها شهید رو تربیت کرد
من یه دختر 24 ساله هستم و معلم. 
از نظر قیافه عادی و از نطر وضع مالی خانوادگی متوسطیم . 2 خواهر و 1 برادر بزرگتر از خودم دارم که‌ هیچ کدوم از اون ها ازدواج نکردن. اون ها هم تأ حدودی شاغل هستند. شاید خیلی از شما فکر کنید که‌ دختر معلم خواستگار زیاد داره اما این موضوع اصلا در مورد من‌ درست از آب در نیومده! تا 2 سال قبل خیلی به‌ ازدواج فکر نمیکردم و همین باعث شد که‌ اون تعداد کمی خواستگار رو هم که‌ داشتم جواب رد بدم، البته خیلی ناراحت نیستم چون آمادگ
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
چند روز پیش ساعت یک ربع به هشت بامداد رفتم بهداری شماره ۱ . دیدم بله ..درب بهداری هنوز قفله . تا ساعت ۸ معطل شدم تا درب را باز کردند . بعد کم کم آقایون و خانم های اطبا و پرستار تشریفشون را آوردند. سوال من اینجاست که قانون به شبکه بهداشت اجازه داده که ساعت ۸ شروع کارشون باشه یا اینکه سیستم کش کشه .. اگه قانون میگه که بسیار قانون مزخرفیه . مگه با بقیه کارمندان دولت چه فرقی دارند؟ اگه هم از بی نظمیه که مسئولین رسیدگی کنند . البته دیدم که پزشکان شاغل دول
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
مردان نیاز دارند همسرشان به اونها نشان بده که به قدرت اونها برای رسیدن به خواسته هاش نیاز دارد.
آقایون وقتی حس میکنند همسر شون به اونها نیاز نداره احساس ضعف می‌کنند!!!!
آقایون عاشق زنی هستند که به آنها قدرت بده و یا به. قولی اونها را تحسین کند
مردان از زنان می‌خواهند که به آنهااحساس قدرتمند بودن بدهند.
مردان دوست دارند درنظر همسرشان مهمترین شخص مورد علاقه او باشند.
مردان چون اقتدارطلب هستند از تحسین شدن بسیار لذت می‌برند.
در رفتار کردار خود
در تریبون‌های مختلف دربارۀ مقام زن، مادر و اهمیت خانه‌داری و شوهرداری سخن می‌گویند؛ اما در عمل و اجرا، ما ساختار و سیستمی را نمی‌بینیم که از زنِ خانه‌دار حمایت عملی کند و مقام وی را به اندازۀ یک زن شاغل در جامعه بالا ببرد.
ادامه مطلب
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
    از حدود بیست یا بیست و پنج سال پیش، عضوِ یک جلسه قرآنی هستم که مدیران، مربیان، معلمان و بعضی روسا و مسئولین آموزش و پرورشِ شهرستان، عضو آن هستند. بعد از پایانِ جلسه، رفتیم اتاق بغلی، شام ساده[ کوفته ] خوردیم. حرف و حدیث و کَل کَل های معلّمی که تموم شد، حاج محمدرضا به هرکدوم، یک ظرف کوچک سمنویِ دست پخت خودش داد. همه که رفتند، یک احوالی هم از مادرشون پرسیدم و این عکس هم یادگار همون دیداره. 
یادآوری کنم که حاج محمدرضا کارگر، مدیر بسیار پر انرژی
با توجه به نقدها و نظراتی که در مورد پست مربوط به پدرسالاری دریافت
کردم در تکمله بحث پیش چند نکته را متذکر می‌شوم

بحث های جامعه شناسی همیشه چندعاملی بوده اند. در واقع به دلیل
پیچیدگی انسان و تاثیرگذاری و تاثیرپذیری انسان از عوامل مختلف این بحث ها تک
ساحتی نیستند. قطعا در این مورد خاص عوامل متعددی دخیل هستند. اینکه ساختارهای دولت
خیلی اوقات با یک مادرشاغل همراهی نمیکند؛ یا حتی اینکه بعضی مردان سختی های یک
همسر شاغل را نمی‌پذیرند و در نتی

روزهای اولی که رفته بودم خوابگاه، هربار که همکلاسی‌هام رو تو هال یا رفت‌و‌آمدها می‌دیدم یه لبخند اجباری-خجالتی و گاهاً از سر خوش‌وقتی می‌زدم. اما اون‌ها هربار بعد از سلامی که بعد از یک‌بار، دیگه بی‌معنی می‌شد می‌پرسیدن: خوبی پریا؟ و این سوال واقعا برام سخت بود. سخت که می‌گم یعنی به معنای واقعی تحت فشار قرار می‌گرفتم برای جواب دادن مداوم به این سوال و این‌که چقدر باید بگم: خوبم، ممنون. و این‌که: نکنه تو برقراری ارتباط مشکل دارم؟ نک
همیشه از خودم این سوال را پرسیده‌ام
و امروز به جواب این سوال دست یافتم که بزودی مقاله‌ام را در این مورد بر روی وبلاگ قرار خواهم داد
اما قبل از آن میخواهم نظر شما را در این زمینه جویا شوم
حتما در این باره نظر دهید
ممنونم
سجاد کیارسی
آقاجونم چندروزی حالشون بدبود و بستری بودن...
پیغام از اینور اونور که ما چیکارکنیم واسه باباتون پدرشمانیست پدرماهم هست و داییم که ازشون میخواست فقط واسه خودشون استغفار بگن و اگه تونستن سرخاک مادرآقاجونم ازشون بخوان بچشو دعا کنن... 
 یاد حرف همسرم افتادم هرچند بی ربط به این قضیه ولی شیر مرده و زندش صد تومنه...مادرم همینه ...واسه شفای بچش واسه عاقبت بخیری فرزندش حتی اون دنیا هم کاری ازش برمیاد ...
 و بازم میگم عجیبترین اتفاق جهان مادر هستش ...
.
 ما
در مورد اوپرا وینفری داشتم مطلبی را مطالعه می کردم که به نکته مهمی اشاره می کرد. اهمیت نوشتن خاطرات در زندگی!راستش را بخواهید من خیلی وقت است این قضیه برایم اهمیت دارد. 
از زمانی که خیلی کوچک تر بودم در سال نامه هایی که هر ساله برای عید سال نو از طرف شرکت های تبلیعاتی مثل دومینو دریافت می کردیم به صورت روزنانه بیشتر اتفاقات ریز و درشت را در آن ها ثبت می کردم. به صورتی که پس از چند سال نگاه کردم و دید م سیل عظیمی از نوشته های من کتاب خانه اتاقم را
!Hey God
اونجایی؟ 
بیا سوال دارم ازت...
چی شد که تو خلقت جنس مونث انقدر زمینه درد کشی گذاشتی ؟ هوم ؟ چیطو شد که فکر کردی ماهی یه بار تمام جونش درد بکشه اوکیه باهاش ؟ چیطو شد راه تولید مثل رو اینجوری گذاشتی؟ چرا فکر کردی جنس مونث تحمل این فشار و درد وحشتناک رو داره پس بذار همین جوری درستش کنم ؟ خرده پرده ای داشتی باهامون ؟ حالا بذار دیگه نگم برات از pms و چیزای دیگه ! چه طور شد همه اینا رو که گذاشتی ، بعد اومدی تو کتاب مقدست فرمان دادی که "...زنها بگو خودش
خرید نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی آتشنشانی ۹۸
اصل دفترچه آزمون های عمومی و تخصصی برگزار شده سال های قبل
تعداد زیادی نمونه سوالات تخصصی ویژه رشته آتشنشانی و کاردان و کارشناس آتشنشانی (بیش از ۳۰۰ سوال از همه دروس مدیریت بحران و ایمنی در حوادث و اصول پیشگیری و hes).
بیش از ۲۰۰۰ سوالات معارف
بیش از ۲۰۰۰ سوالات هوش
بیش از ۲۰۰۰ اطلاعات عمومی
بیش از ۲۰۰۰ سوال ادبیات فارسی
بیش از ۱۰۰ سوال ریاضی 
بیش از ۳۰۰۰ سوال ICDL
همه فایل ها بصورت پی دی اف م
سوالات پزشکی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدیویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آ
یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد شاغل با آن درگیر هستند،کاهش انرژی و
احساس خواب آلودگی بعد از ناهار است. به احتمال زیاد شما هم بعد از تمام
شدن ناهار و زمانی که به میز کار خود برگشته‌اید، با خمیازه‌های متوالی
مواجه می‌شوید و از خود می‌پرسید چرا ریتم شبانه روزی بدنتان دچار مشکل شده
است؟
ادامه مطلب
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،

یکی از قشنگ ترین کتاب هایی که خوندم:)
دوستانی که کتاب از اقای مهدی شجاعی خوندن میدونن چی میگم خیلی قلمشون قشنگ و جذابه:)
از زبان اسب حضرت علی اکبر(ع) برای مادرشون که توی ده مجلس از چگونگی رسیدن عقاب(اسب حضرت)به حضرت علی اکبر (ع) تا شهادتشون رو تعریف میکنن ...
خیلی نمیخوام داستانش رو تعریف کنم و جذابیتش به اینه که خودتون بخونیدش و باهاش گریه کنید:)
کتاب پدر،عشق و پسر:)
نوشته سید مهدی شجاعی.
انتشارات کتاب نیستان...
به شدت پیشنهاد میشود^^
پ ن : نظر نمی
استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
سوال و پاسخنامه امتحان عربی نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان زبان نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فیزیک و علوم و فنون نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فارسی نهایی دوازدهم: دانلود
.
تمامی پاسخنامه و سوال های بالا برای رشته های ریاضی تجربی و انسانی میباشد.
تو این دوره از زندگی‌م چند برابر دوران دانشجویی و دانش‌آموزی یاد گرفتم؛ البته این یاد گرفتن از روی تجربه بوده و به طبع سخت‌تر و پررنج‌تر! مثلا وقتی چندین روز از مصاحبه کاری گذشته و منتظر تماس هستی و خبری نیست، شروع می‌کنی به مرور حرف‌هایی که تو جلسه زدین:
-محکم و با اعتماد به نفس نبودم، خودم رو کمتر از اون‌چه که هستم نشون دادم.
-آهان اینجا سر حقوق به توافق نرسیدیم احتمالا!
-اینجا سوتی دادم، نباید چنین حرفی رو می‌زدم.
-نباید حقوق قبلی من رو
۱. واقعا نمیدونم ملت چطوری چند شغله‌اند یا چطوری چند تا پروژه رو با هم ساپورت می‌کنند و یا حتی چطوری چند درس همزمان رو برای کنکور میخونند؟
من همین که شاغل شدم و درس هم دارم و خانواده‌داری هم میکنم نظم فکریم از اساس به هم ریخته :/
ولی من قول میدم بتونم خیلی زود اوضاع رو مدیریت کنم..
۲. این ماجرای شهردار تهران خیلی ناراحتم کرده. امیدوارم این آخرین نفری باشه از افراد آشنایی که چنین ماجرایی در زندگی شون رقم خورده. بابام که خیلی ناراحت شد، آخه فکر ک
من یه دخترعمو دارم که همسن مادرمه و در واقع دوست مادرم محسوب میشه.
شاید از این اختلاف سنی تعجب کنین. اما پدرم بچه ی آخر بوده، به خاطر همین همسرش (یعنی مادرم) همسن خواهرزاده ها و برادرزاده هاش بوده.
مادرم عاشق خانواده ی باباست و شدیدا دوستشون داره.
با اینکه زندگی پر فراز و نشیبی داشته، اما هیچ وقت نشنیدم از خانواده ی بابا بد بگه و حتی تو خیلی از موارد جلوی بقیه سینه سپر کرده براشون.
در هر حال بچه ها هم عموما دنباله روی رفتار مادرشون هستن و سعی میک
دو سوال زیر را ببینید:
۱- کلیشه را تعریف کنید و دو نمونه کلیشه برای دو مفهومِ «بستنی» و «داعش» بیان کنید.
۲- از شنیدنِ …………. های زیر، یاد چه چیزی یا چه کسی می افتید؟! جای خالیِ سوال را با چه کلمه ای می شود پر کرد؟ ……………
الف) تابستان + شیرین + یخ ——> ……………………….                     ب) پرچم سیاه + انتحاری + الله اکبر ——> ……………………….
هر دو سوالِ فوق به مفهوم «کلیشه سازی» در رسانه ها می پردازند. اما این دو رویکرد به طراحی سوال چه تفاو
کاش میدونستید هر چی بیشتر یه چیزی رو فیلتر و سانسور میکنید ما بیشتر کرممون میگیره که بریم ببینیم اون چی بوده! :/ بعدشم ما میمونیم و یه عالمه سوال که نمیدونیم جوابش چیه!!!! 
+ نگارنده به تازگی کتابی خوانده که از افشای نام آن معذور است! :))
طبق گزارشی که CNN متشر کرده مردم در سال ۲۰۱۸ میلادی بیشتر از هر بیماری دیگری در مورد رژیم غذایی کتوژنیک، اسکلوریز جانبی آمیوتروفیک یا ALS و آندومتریوز کنجکاو بوده اند.
اینها اما تنها بخشی از موضوعات مرتبط با موضوع سلامت هستند که وبگردهای
آمریکا در سالی که گذشت از دکتر گوگل در موردشان سوال کردند. در ادامه
فهرست ده پرسش پرمخاطب جستجو شده در گوگل را با شما در میان می گذاریم (این
داده ها از ماه ژانویه یا دسامبر امسال جمع آوری شده اند.)
1-رژیم غذ
سوخت و سوز نداره مطمئن باشی چون اقساط از حقوق حقیر کم میشه
به دو نفر بازنشسته یا شاغل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به عنوان ضامن جهت گرفتن وام از بانک انصار شعبه سه راه اختیاری پاسداران تهران نیازمندم
در صورت همکاری با اینجانب مبلغ 7000000ریال بع عنوان حق الزحمه دریافت میکنید،. شماره تماس 09101501940
با تشکر
دانلود سوالات شبه نهایی دوازدهم تجربی
دریافت سوال شبه نهایی دینی تجربیحجم: 300 کیلوبایت
دریافت سوال شبه نهایی زیست شناسیحجم: 202 کیلوبایت
دریافت فیزیک تجربیحجم: 296 کیلوبایت
دریافت سوال ریاضی تجربیحجم: 189 کیلوبایت
دریافت سوال و فایل صوتی زبانحجم: 4.56 مگابایت
#آموزش_اختصاصی 

دوستانی که پاسخ سوال های امنیتی یا Security Questions اپل ایدی شان را ندارند ، سریعا اقدام به Sign Out کردن اپل ایدی بپردازند . روزانه تعداد بی شماری از دوستان به علت استفاده از اپل ایدی نامعتبر ضرر و زیان بزرگی را میبینند . 

⛔️ چه اپل ایدی هایی نامعتبر هستند  :

1️⃣ اپل ایدی هایی که فاقد سوال های امنیتی میباشند .
2️⃣ تعدادی از اپل ایدی های کارتی که اکثر از کشور هند وارد میشوند و پس از مدتی ، به طور ناگهانی پسورد و پاسخ سوال های امنیتی تغ

من هیچ کجا اشاره ای نکردم که جنسیت ام چیه اما بخاطر مطالب نتیجه گیری شده که زن هستم .
در بلاگی که مسائل علمی یا فنی ارسال میشه هم فرض بر این هست که ادمین یک مرده .

یاد اون معما افتادم :
یک پسری با پدرش داشته از سفر بر می گشته که یک کامیون به اونها میزنه و پدرش در جا میمیره . فوری پسر را میبرن اورژانس بیمارستان و دکتری که میاد بالای سرش میگه این که پسر منه !

سوال : چطور ممکنه ؟!

جواب اغلب نسل های گذشته اینه که لابد یکی از اونها ناپدری یا پدرخوا
سلام
دو تا سوال داشتم در مورد روابط مالی زن و شوهر با این پیش فرض که خانوم سرکار نرن:
اول اینکه تو دوران نامزدی، رابطه مالی زن و شوهر چطور باید باشه؟ مثلا مرد باید به خانومش خرج زندگیش رو بده با اینکه خانوم تو خونه پدرشه یا اینکه مثلا فقط تو مواردی مثل خرید مشترک و این طور موارد هزینه کنه و لازم نیست هزینه هایی مثل خرید لباس و هزینه رفت و آمد و اینها رو بده.
دوم اینکه تو زندگی مشترک، کدوم روش رو پیشنهاد میکنید برای پول و هزینه هایی که خانوم داره
این خاطره را دوستم که روحانی بود برایم تعریف کرد بنده از قول او نقل می کنم او می گفت:در مجلسی تعدادی از آشنایان دور هم نشسته بودیم یکی  از بنده سوال کرد اکنون کجا مشغولی ؛من گفتم در فلان روستا کار تبلیغی میکنم .مادر زن بنده که مثل همه ی مادر زنها رابطه ی خوبی با داماد عزیزش نداشت به من گفت آنجا هم مثل اینجا به آخوندها فحش می دهند ؟ بنده ی حقیرگفتم آخه اینم شد سوال همه جا مثل هم است  من نمی دانم پشت سرمان چه می گویند اما جلو ی رویمان فحش مادر زن می
سوال اول:
بعضی از ماهها ۳۰ روز دارند بعضی ۳۱ روز چند ماه ۲۹ روز دارد؟
سوال دوم:
آخر دنیا چیست؟
سوال سوم:
فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید.
در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم3 نفر بیرون می روند و پنج نفر
وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟ 
لطفا با دید متفاوتی به سوالات نگاه کنید
سلام بچه ها امیدوارم حالتون اوکی باشه قراره از شکل خوانی توی زیست شناسی بگم با توجه به اینکه سوال های شکل توی کنکور امسال تعداد  زیادی داشت(ترکوند) پس قابل توجه بچه های 99 باشه9 سوال شکل حداقل زیست 98 داشتکه حالا این سوال ها یا مستقیما از شکل بوده یا به هر نحوی شکل ها ربط پیدا کرده.اشکال رو با دقت ببیند به ویژه روی جزئیات توجه کنید. نکات مهم موجود در اشکال رو تو حاشیه نویسی کتاب وارد کنید.باید به حدی از تسلط برسید که اگه کتاب رو ببندید خودتون بتون
پسری هستم ۳۲ ساله، هر چقدر سنم بالاتر میره انتظاراتم از همسر آینده کمتر میشه، از اول هم مادیات دختر مهم نبود هرگز، جهیزیه هم برای من اهمیتی نداشت. اما برای من مهم بود که زنم تمام نوبت ها در خانه آشپزی بکنه و یه زن سنتی باشه و مادری کنه.
ولی الان می خوام حتی در جلسه خواستگاری به دختر بگم که تو همه ش نباید آشپزی بکنی و من در کارهای خانه به تو کمک می کنم. یه بار تو بپز من میشورم یه بار من میپزم تو بشور. الان دیگه فکر می کنم زندگی فراتر از فقط خوردن
درحالیکه رژیم صهیونیستی عضوFATFمیشد.ایران درحال خروج ازFATFبود.یکی ازقوانین برده داری خفت بندی بود.خفت بندی درسیاست یک کشوریایک خانواده یابین فرزندان راهکاری جهت صرفه جویی مالی بود.
جنگ بین اعضای یک خانواده یافامیل بدون خفت بندی میسرنبود.مکانیزم خفت بندی رسیدن به مقصدبرای فردتوانابود.مشکل این بودکه خفت بندی اگرضدخودش عمل مینموددرمان پذیرنبودومقاوم به درمان میشد.بصورت ساده یک فردبه بهانه خفت بندی میتوانست معادله راعوض کند.سودی که ازسدخفت
    عکس العمل یاس نسبت به جوجه پسرخاله ای که می گوید فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت را دیده است:
اول باید به چند تا سوال در مورد فیلم جواب بدی تا بتونیم تو رو بین خودمون راه بدیم! سوال اول: کجای فیلم دوم ارباب حلقه ها: دو برج، آدم مور مورش میشه؟
همونطور که همه می‌دونیم این روز‌ها اوضاع اقتصادیمون کمی به‌هم ریخته‌اس و واسه خیلی‌ها تنها حقوق پدرشون پاسخگوی نیازها نیست. به‌همین خاطر به‌نظرم اومد موضوع سوال دهم رو چیزی قرار بدم که به درد کسایی بخوره که دلشون می‌خواد یه کاری کنن و درآمد کوچولویی داشته باشن، اما نمی‌دونن باید چیکار کنن. 
به‌نظر شما کسی که توانایی یا شرایط کار بیرون از خونه رو نداره و بنا به دلایلی مثل نگهداری بیمار یا بچه و...، بیشتر وقتش رو تو خونه می‌گذرونه، از چ
همونطور که می‌دونین تو محیط وبلاگ یکی از مهم‌ترین موارد، رابطهٔ بین بلاگرها و مخاطب‌هاست. به عنوان یک مخاطب چه ویژگی‌هایی در یک وبلاگ و چه رفتارهایی از سوی بلاگر‌هایی که وبلاگ‌هاشون رو می‌خونید، دل‌آزاره براتون؟ و برعکس، چه ویژگی‌ها و رفتارهایی دوست‌داشتنیه و باعث می‌شه احساس خوبی داشته باشین در مورد یه وبلاگ یا یه بلاگر؟ به‌نظر شما معیار خاصی وجود داره در این زمینه یا فکر می‌کنین هرکس مختاره هرطور دلش می‌خواد تو وبلاگش عمل کنه؟
من به وبسایت های خیلی از طراحان معروف سایتها در ایران سر زدم
یه سوال برام پیش اومدچرا اونا که ادعا میکنن طراحی وبشون خوبه چرا وب سایت خودشون انقدر ساده و داغون به نظر میرسه؟

لطفا اگه کسی چیزی راجع به این موضوع میدونه بهم توضیح بده

بسم الله الرّحمن الرّحیم
خودت را دریاب، بقیه چیز ها در گوگل هست...مهم ترین سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که من برای چه خلق شدم.بگذارید سوال را ساده تر کنیم.من چه کاری را میتوانم انجام بدهم که از همه بهتر باشم؟جواب این سوال دقیقا همان هدفی است که شما برای آن خلق شده اید و آن همان رسالت شماست.رسالتی که شاید قبل از شما به دوش هزاران نفر دیگر هم در تاریخ بوده است ولی تنها تعداد کمی از آنها این را برآورده کرده اند و تعداد خیلی زیادی شکست خورده ا
اهداف بررسی منابع مرتبط با رضایت شغلی می‌تواند سبب پیشرفت فردی و شغلی
میانسالان و سالمندان شاغل شود و موفقیت بیشتر آن‌ها را در آینده پیش‌بینی
کند.در پژوهش حاضر با هدف پیش‌بینی رضایت شغلی براساس ویژگی‌های شخصیتی و توانمندسازی روان‌شناختی در بین میانسالان و سالمندان شاغل انجام شد.نتایج
نشان داد ویژگی‌های شخصیتی برون‌گرایی، مسیولیت‌پذیری و انعطاف‌پذیری به
ترتیب با ضریب همبستگی ۰/۴۲، ۰/۳۴ و ۰/۰۷ با رضایت شغلی رابطه مثبت دارند.همچنی
بنده از این پس به سوالات شما اولیای گرامی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن الکتروکلاس پاسخ میدهم اگر سوال  داشتید می توانید با انتخاب گزینه تماس با ما  به ما اطلاع دهید و ما هر چه سریع تر جهت جواب به سوال شما عزیزان اقدام نماییم
با تشکر صحرایی
سلام به همه ی دوستان عزیزم
دیگه باید بدونید من وقتی از این ورا میام که خیلی دلم گرفته باشه و یا کارم لنگ مونده باشه
راستش تو این چند ماه هم اتفاقای زیادی افتاد و من تجربه های کاری جدیدی داشتم ولی بازم به طور رسمی جایی مشغول کار نشدم و انگار کلا باید با شاغل بودن خداحافظی کنم.زندگی متاهلی منو به سمت زندگی دیگه ای سوق میده که دیگه فرصتی برای شاغل بودن نیست.ایشالا چند ماه دیگه میرم سر زندگیم و از اونجاییکه سنم کم نیست باید زودم بچه دار بشم و فکر م
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه. یه سوال داشتم:
خودتون رو توی شرایط زیر تصور کنید و بگید کدوم شخص رو انتخاب می‌کنید؟ چرا؟
الف) کسی که بهتون علاقه داره و توجه میکنه
ب)  کسی که خودتون بهش علاقه دارید (و ممکنه حتی به شما علاقه‌ای هم نداشته باشه)

روزهای اولی که رفته بودم خوابگاه، هربار که همکلاسی‌هام رو تو هال یا رفت‌و‌آمدها می‌دیدم یه لبخند اجباری-خجالتی و گاهاً از سر خوش‌وقتی می‌زدم. اما اون‌ها هربار بعد از سلامی که بعد از یک‌بار، دیگه بی‌معنی می‌شد می‌پرسیدن: خوبی پریا؟ و این سوال واقعا برام سخت بود. سخت که می‌گم یعنی به معنای واقعی تحت فشار قرار می‌گرفتم برای جواب دادن مداوم به این سوال و این‌که چقدر باید بگم: خوبم، ممنون. و این‌که: نکنه تو برقراری ارتباط مشکل دارم؟ نک
تصور کنید،  مردی که همسرش به شدت بیمار است و چیزی به مرگش نمانده. تنها راه نجات یک داروی بسیار گران قیمت است که در شهر فقط یک نفر هست که آن را می فروشد. مرد فقیر داستان ما، هیچ پولی ندارد، هیچ آشنایی هم  برای قرض گرفتن ندارد. به سراغ دارو فروش می رود و التماس می کند. به دست و پایش می افتد و عاجزانه خواهش می کند آن دارو را برای همسر بیمارش به عنوان وام یا قرض به او بدهد. دارو فروش به هیچ وجه راضی نمی شود. به هیچ وجه. حالا مرد ما دو راه دارد. یا دارو را
به پیشنهاد دوستان، سوال جدید بخش پرسمان، در ادامهٔ سوال قبلی خواهد بود. اگر خاطرتون باشه، سری پیش در مورد معیارهای ازدواج صحبت کردیم. حالا سوال‌های این‌سری اینه که:
۱. چطور معیارهاتون رو در طرف مقابل تشخیص می‌دین؟ از چه راهی می‌فهمین که ویژگی‌های مورد نظر شما در اون آدم وجود داره؟ 
۲. به نظر شما آشنایی پیش از ازدواج در تشخیص این ویژگی‌ها موثره یا نه؟ 
۳. اگر جوابتون به سوال دوم مثبته، این آشنایی باید چه مدت و به چه صورت باشه؟ راه‌هایی مثل
دلم میخواد برم مشهد با قطار :) ایشاالله میرم تا اخر تابستون
خواب دیدم منو و مامانم میخوایم بریم کربلا تا فرودگاه رفتم ولی اونجا مامانم منو نبرد و خودش تنها رف :(((( خیلی عصبانی و ناراحت بودم.
الانم داشتم میگفتم دلم میخواد برم استانبول و یکماه بمونم اونجا و همش بچرخم :) برم آذربایجان غربی بعد از اونجا با کامیونا برم اونور خخخ 
مطمئنم یه روزی عیالمو ور میدارم میرم چون تنهایی ک نمیشه و میترسم تازه خانوادمم نمیزارن ولی با عیال میرم :) ینی خعلی عاشقش
با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
من 27 سالمه و حدود 4 ساله که ازدواج کردم. خودم و خانمم هر دو دانشجوی دکتری هستیم. خانمم پزشکی عمومی و خودم مهندسی در دو دانشگاه دولتی شهرمون!
راستش بنده از مجردی با توجه به فوت پدرم در 18 سالگی (ترم اول لیسانس)، بسیاری از مسئولیت های داخل و خارج از خونه به دوشم بود. (منظورم کارهایی مثل خریدهای خونه، شستن ظرف و کمک در آشپزی است.) بنابراین شرایط جوری بود که دیگه عادت کردم به این کارها (علی رغم فشارهای درسی) ، ولی ه
جواب سوال به مکان بیابان گفته می شود بازی
خواستگاری همراه با پاسخ و جواب دقیق تعداد حروف و کلمات مرحله خواستگاری
از سایت نکس لود دریافت کنید.
به مکان بی آب و علف گفته می شود
با
سلام خدمت همه عزیزانی که برای پیدا کردن جواب و پاسخ به سوال بازی
خواستگاری با عنوان به مکان بی آب و علف گفته می شود وارد این سایت شده اید
جواب این سوال بازی خواستگاری را پیدا کردیم و پاسخ این سوال برهوت است. شما با وارد کردن حروف برهوت میتوانید وارد مرحله بعدی بازی خو
« لیس للانسان الا ماسعی »
      مدیر کل  محترم اداره آموزش فنی وحرفه ایتلاش وهمت والای مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه ممتاز طی سال اخیردر سطح استان گردید. لذا بدین وسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل دربخش تحقیق و توسعه آن سازمان تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه درراه اعتلای صنعت کشور اسلامی مان بیش ازپیش موفق و مؤید باشید.
کار آموزکلاس وبلاگ نویسی پرهام آقاوندان
نشست صمیمی دکتر فیضی نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اعضای انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل امروز سه شنبه مورخ 98.4.11 ساعت 18 عصر برگزار شد.
در این نشست آقای عیسی زاده دبیر انجمن ضمن خوش آمد گویی به آقای دکتر فیضی به بیان برخی از مشکلات از جمله:
1- عدم اجرای ماده 16 فوق العاده ایثارگری در بعضی از احکام فرزندان شاهد شاغل در ادارات و سازمانها.
2- عدم اجرای بخشنامه شماره 133923.1.2 مورخ 92.11.19 وزیر محترم کشور در مورد تصدی پست های م
با پدیده ای رو در رو هستیم که هرکی رتبش خوب شده بهش می گه سهمیه داشته

هرچی بیا اثبات کن بابا اون طرف جنگ تموم شده 14 سال هم نداشته کو گوش شنوا

فامیلاشونم هر کی خوب شده سهمیه ای بوده 

فقط اینا باهوشند و حقشونو خوردند وگرنه n رقم نمی شدند

یاد بگیریم خودمونو با دیگران مقایسه نکنیم

اگه چیزی کم داشتیم با هجمه و حرف مفت زحمات یک نفر رو زیر سوال نبریم...

سوالی که هر پنجشنبه  جمعه از صد در صد آدم هایی که میبینم می شنوم
چه خبر دکتر؟
من هم خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه یه سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم
دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار در دانشگاه و خوابگاه براش می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
نشست صمیمی دکتر فیضی نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اعضای انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل امروز سه شنبه مورخ 98.4.11 ساعت 18 عصر برگزار شد.
در این نشست آقای عیسی زاده دبیر انجمن ضمن خوش آمد گویی به آقای دکتر فیضی به بیان برخی از مشکلات از جمله:
1- عدم اجرای ماده 16 فوق العاده ایثارگری در بعضی از احکام فرزندان شاهد شاغل در ادارات و سازمانها.
2- عدم اجرای بخشنامه شماره 133923.1.2 مورخ 92.11.19 وزیر محترم کشور در مورد تصدی پست های م
من 19 سالمه و تازه کنکور داشتم، کنکورم خوب بوده، یعنی از پارسال درصد هام بیشتر بود، فکر میکنم رشته های پیراپزشکی قبول میشم چون میانگین درصدهام بالاست.
از طرفی آدم منطقی هستم، تو جمع سرسنگین ولی خونه خیلی شیطونم، کودک درونم خیلی فعاله، همه جوره پایه م، عاشق آهنگ رو باند پلی میکنم میرقصم و کلا شدیدا برونگرا هستم، شادم و دوست دارم تو سن 21 22 ازدواج کنم تا آگاهیم بیشتر بشه در مورد ازدواج...
داستان اینه که 6 ماهه خانواده ای منتظرن من کنکور بدم تا بیا
تا اینجا، آیا دلی را شکسته‌اید؟ آب کرده‌اید؟ سوزانده‌اید؟ تا اینجا، آیا سر و کارتان با دل باقی بوده‌ست؟ با دلی بازی کرده‌اید؟ دلی را لرزانده‌اید؟ توی دل کسی را خالی کرده‌اید؟ دلی را از خود کَنده‌اید؟ آیا دلی به شما سپرده شده؟ آن را پس زده‌اید؟ دل‌تان پیچ خورده است؟ دل پیچ خورده‌تان تنگ شده است؟ دل تنگ شده‌تان را به کسی بسته‌اید؟ دل‌تان گنده است یا کوچک؟ اصلن بار معنای واژه "دل" در نظر شما چقدر است؟
پ.ن| نظر دهی بسته‌ست، و در واقع جوا
سلام.
سوال و حرف‌هایمان زیاد است؛ سوال و حرف‌های من هم. اما نمی‌دانم این چه روزه‌ی سکوتی است که اختیار کرده‌م. هر لحظه در خوف و رجا بودن ادامه دارد، بی‌ آن که امید مستحکمی وجود داشته باشد، مگر آنکه خودمان آن را در ذهن‌هایمان به وجود بیاوریم و از ایستادگی خودمان، دلشان به حالمان بسوزد و نصیبی به ما بدهند. شاید هم واقعا نصیب واقعی‌مان زیاد بود و شد و یک‌هو خیلی شد.
چیزهای نه‌چندان کمی مرا آزار می‌دهند، اما امید و واقع‌بینی‌ام احساس می‌ک
1 شما باید با احساس درونیتون جواب میدادید ولی فقط یه سری چیزای حفظ شده تحویلم دادید.

2هیشکی دقت نکرد چرا از چی میترسیو دوبار نوشتم و فقط یه بهش جواب میدادید

3من داشتم کاملا جدی ازتون میپرسیدم اما هیچ جواب جدی نگرفتم

4 سوال عنصرتون چیه یه سری گزینه داشت.مث چوب فلز خاک اتش اب باد و ......

5از این به بعد وقتی ازتون سوال میکنم مث ادم جواب بدید و به اسم نویسنده پایین مطلب دقت کنید.
سر امتحان دینی (که کاملا پی پی بارم بود) سوال اولو دیدم و پرام شکست؛ به دوستم میگم چیه سوال اول؟ منم هیجان زده که میشم نمیشنوم کلا :| 
هی میگه "سنجشمه" 
میگم چی؟ 
میگه سنجشمه
میگم چی؟
میگه سنجشمه لعنتی سنجشمه
امتحانو که دادم از پله ها که  اومدم پایین یکی خوابوند پس کله م گفت اسکل نوشتی "سرچشمه" رو؟ 
#یک_روز_معمولی_از_زندگی_یک_ناشنوا:|
سوالات درس به درس علوم ششم به صورت pdf  و  word
سوال درس 1تا3به صورت pdf مبلغ رایگان
سوال درس 1تا3 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 4تا5 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 6تا7 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 9تا10 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 11تا12 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس
سلام
میخواستم ازتون یه سوال بپرسم لطفا آقایون جواب بدن. 
خیلی وقت ها میشنوم از بعضی ها میگن که من اگه بخوام برم خواستگاری، حتی یه نفر هم نباید تو خانواده دختر معتاد باشه! مثلا اگه شوهر خواهر دختره معتاد باشه یعنی چی؟ (مثلا پدر دختره معتاد باشه ... ولی آدم خوبی باشه... تو شهرشون آبرو داشته باشه...، دستش به دهنش میرسه... وضع مالی متوسط به بالا ...)
دختره خودش پاک، با حجاب، باشخصیت، شاغل، از نظر زیبایی در حد خوب ...، خب آخه آقا پسر خوب، شما میخوای بری دخ
این‌بار می‌خوام چندتا سوال بپرسم که در واقع از یک موضوع واحد سرچشمه می‌گیرن.
۱. تعریفتون از دوستی و رفاقت چیه؟ 
۲. از نظر شما مهم‌ترین معیار یک رابطهٔ دوستانه چیه؟
۳.  وقتی با کسی دوست هستید انتظاراتی هم ازش دارین؟ اگر آره، چه انتظاراتی؟
نکته‌نوشت: به گمانم لازمه توضیح کوتاهی در مورد بخش پرسمان بدم. هدف من از این سوالات در درجهٔ اول آشنایی با نگاه‌های مختلفه و قصد ندارم چیزهایی که گفته می‌شه رو تایید یا رد کنم و بگم فلان نظر درسته یا غلط.
 آمارهایی جالب از فضای بانکی ایران

براساس آخرین آمار بانکی، امروز به ازای
هر ۳۵۰۰ نفر ایرانی یک شعبه بانک و به ازای هر ۳۵۰ ایرانی یک کارمند بانک وجود دارد.
در ادامه آمارهایی جالب از فضای بانکی ایران را ارائه می‌کنیم.

درصد جمعیت شاغل در بانک‌ها

اطلاعات مرکز آمار می‌گوید در سال ۱۳۹۱ جمعیت شاغل مرد در کشور بالغ بر ۸/ ۱۷ میلیون و جمعیت شاغل زن در کشور برابر ۷/ ۲ میلیون نفر بودند. با توجه به رقم شاغلان در بانک‌های کشور باید گفت ۳/۱ درصد زنا
ثبت نام و منابع و زمان برگزاری  آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم مدارس تیزهوشان 
تاریخ ثبت نام:
از شنبه 12 مرداد تا پنجشنبه 17 مرداد
ثبت نام از طریق سایت:
hoosh8.medu.ir
زمان آزمون:  جمعه 8 شهریور
راس ساعت 9 صبح
هزینه  ثبت نام: 28 هزار تومان
شرایط ثبت نام:
معدل سالانه پایه هفتم 19 و بالاتر
مواد امتحانی:
1- هوش و استعداد تحلیلی
60 تا سوال در مدت  60 دقیقه
2- استعداد تحصیلی شامل
40 تا سوال با  50 دقیقه زمان
(از کتاب های درسی پایه هفتم):
الف- قرآن و معارف ا
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
سلام
یه سوال، شما اگه امکانش رو داشته باشین برای خودتون و امواتتون چه کار خیری میکنین؟؟
+ دلم خیلی واسه بابام تنگ شده، هفته دیگه دو سال میشه که از دستشون دادم، این مدت فقط یه بار بخوابم اومدن، نمیدونم کجان، چطورن، چی کار میکنن؟؟ حال بابام خوبه؟ غذا اینا چی میخوره؟ جاش گرم هست؟ کسی هست بالش بذاره زیر پاش؟ پتو از پشتش نیافته یه وقت پشتش سرما بخوره! اگه بخواد بره دسشویی کی میره کمکش کنه؟ ویلچره بابا رو کی هل میده.....
:((((
سلام

یک نفری یک پست در اینستاگرام گذاشته بود و من استوریش کردم، مضمون هم این هست: " عکس های سر قبرتان را نشر ندهید "

اومدن بهم ایراد گرفتن مگه چه اشکالی داره؟ والا بخدا خیلی اشکال داره، اگه تو درد داری چطور یادت میمونه که عکس و فیلم بگیری و استوری کنی، واقعا این ها فقط راههای جلب توجه هستش، من با یک بار و دو بارش کاری ندارم که خب طبیعیه، آدم داغ دیده و دلش همدردی میخواد. روی سخنم با اون افرادی هست که هرروز، هر هفته یا یک چیزی در این مایه ها عکس
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است
                                                           قابل توجّه دانش آموزان پایه نهم  منابع آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی (دبیرستان دوره دوم ) ورودی " پایه دهم" 20 درصد امتیاز استعداد تحلیلی ( 15 سوال ) 80 درصد امتیاز استعداد تحصیلی به شرح زیر : قرآن و دینی : 8 سوال ( ضریب 2 ) فارسی : 15 سوال ( ضریب 2 ) مطالعات : 15 سوال ( ضریب 1 ) علوم : 17 سوال ( ضریب 2 ) ریاضی : 20 سوال ( ضریب 3 )

سوالات از محتوای تمامی کتاب درسی پایه های هشتم ( 30 درصد ) و پایه نهم
سلام
به همه داداش ها و آبجی های گلم، اونایی که رنج تنهایی و مجردی رو خوب میشناسن، اون ازدواجی ها که حاضر نشدن برن تو رابطه های نادرست...، اون ها که پاکدامنی براشون ارزش بوده همیشه ولی حالا شاید یه خورده خسته شدن، شاید هم یه قدری سرخورده از شرایطی که توش هستن و یه سوال بزرگ که همیشه باهاشونه: 
خدایا چرا؟، پس چرا درست نمیشه؟، پس چرا نمی‌بینی ما رو؟، دیگه چه شکلی بخوایم ازت ... ؟
خب منم یکی از شماها هستم و این سوال منم بوده و هست. خب می‌دونم که گاهی
ترمی یکی دو مدرسِ نا مدرّس نصیبمان می شود... نقد بکنی، سوال بپرسی، کلاسش نروی یا هر چه، تلافی می کنند. تنها انتظاری که از دانشجو دارند گوسفند بودن است.
از این طرف هم صبرِ بی صبر من، بخوان زبان سرخم، سر جایش نمی نشیند و در حد توان از خجالتشان رد می آیم... آخر ترم که می شود با نمره هایشان از خجالتم در می آیند و بعد از ترم هم ماه ها موقع سبزی پاک کردن پشتم صفحه می گذارند و غیبت می کنند و تهمت می زنند و...
استاد الف به استاد ب گفته بود فلانی بی مقدمه سوال

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگ علیرضا محسنی موسسه فرهنگی سراج میبن ری وبلاگ شورای دانش آموزی آموزشگاه شهید استکی فروشگاه 9 یادمان آیت الله صدری Game نمایندگی رسمی شوفاژ در شیراز - فلاح زاده دانلود کتاب ایرانی دکور مرجع معماری ودکوراسیون داخلی گپ و گفت