نتایج جستجو برای عبارت :

زخم خورده ی عشقی یک طرفه

سیستم‌های مختلف سقف بتنی با توجه به نیاز روز علم مهندسی عمران به صور مختلف در طی تاریخ دچار تغییرات مختلفی شده است. سیستم وافل (Waffle Slab) در واقع یک دال بتن آرمه است که با استفاده از قالب‌های غیر ماندگار وافل و ترکیبی از آرماتور و بتن طراحی و اجرا می‌شود. در این سیستم با حذف نواحی کششی بتن و تشکیل تیرچه‌های T شکل، وزن نهایی سقف کاهش یافته و سختی متناسبی به واسطه شبکه تیرچه‌ها حاصل می‌شود.بسته به ابعاد قالب وافل، عملکرد پخش بار در این نوع سقف
متن آهنگ جدید رضا صادقی به نام عاشقی یه طرفه
Reza Sadeghi - Asheghie Yetarafe
ترانه و موزیک : بابک بابایی ؛ تنظیم : مهرداد احمدزاده
+ متن ترانه عاشقی یه طرفه از رضا صادقی
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری / میگفتی نترس دیگه تا منو داری
یه خوابی تو بیداری یه حس خود آزاری / رفیقی و نارفیق مثل سیگاری
ادامه مطلب
عشق یک طرفه به جز ناامیدی و افسردگی چیز دیگری برای شما به همراه ندارد. خود را تصور می‌کنید که به عشقتان رسیده‌اند و در کنار او خوشبخت هستید. به شما می‌گوییم که در رابطه با کسی که علاقه‌ای به شما ندارد چنین اتفاقی نمی‌افتد و در نهایت مجبور می‌شوید انرژی زیادی را برای فراموش کردن او به کار ببرید. در عشق یک طرفه فرد عاشق تلاش زیادی برای حفظ رابطه و خوشحال کردن طرف مقابل می‌کند در صورتی که شخص مقابل نمی‌تواند احساسات او را درک کند و ارزشی برا
وقتی یک خودشیفته می‌گوید: دوستت دارم!

اگر با یک خود شیفته در رابطه هستید پس می‌دانید که رابطه‌تان یک طرفه است‎

اگر با یک خود شیفته در رابطه هستید پس می‌دانید که رابطه‌تان یک طرفه است. زمانهایی را تجربه کرده‌اید که بینهایت دلگیر شده‌اید، غصه خورده‌اید و به سلامت عقل خود شک کرده‌اید که واقعا چرا تا الان در این رابطه‌ی مسموم مانده‌اید.
ادامه مطلب
یه موقعی داشتم با ریحانه در مورد رابطهی یه طرفه حرف میزدم البته بحث کلا میگفت بده ولی همون جا یه لیست از ادما نوشتم که این مدلی شرو کنم رابطه رو و خلاصه بعده یه بحث در مورد بدی های رابطه های یه طرفه رفتم یه دونشو استارت زدم =)) و برنامه دارم یه سری دیگشم استارت بزنم تازه 
و با همهی این ها ولی یه فرقی هست بین کاره من و اون صحبته این که بدم نمیاد میشه گفت یه جورایی از این وضع یعنی میدونم اگه یه سال هم پیام ندم پیامی قرار نیست بیاد (مثله ۲ ساله پیش =))‌
به نام او

حال این روزهایم عجیب است عجیب
هم خوشحالم و هم غمگین
هم میترسم و هم نمیترسم
هم پیروزم و هم شکست خورده
حال یک پُل کابلی که چند تاری از رشته های پیوندش به پایه هاش گسسته.....
حال عکاسی که دوربین دارد و صحنه محیا و لنز مناسب ندارد....
حال پزشکی که خود بیمار است..
خسته از بودن برای نبودن هاااا
خسته از رفاقت با نارفیق
ولی خب چاره چیست؟
امسال یه چیز بزرگ بدست اوردم یه چیز بزرگم از دست دادم
امسال سال عجیبی بود
خیلی بده ادم دلتنگ دوستی بشه که خودش
من شبیه کوهم  امّا از وسط تا خورده امتو تصوّر می کنی چوبِ خدا را خورده ام

نه! خیال بد نکن، چوب خدا اینگونه نیستمن هرآنچه خورده ام از دست دنیا خورده ام

ساده از من رد نشو ای سنگدل، قدری بایستمن همان « فرش ِ گران سنگم » ، فقط پا خورده ام

قطره ام امّا هزاران رود ِ جاری در من استغرق در دلشوره ام انگار دریا خورده ام

دائما در حال تغییرم ، بپرس از آینهبارها از دیدن تصویر خود جا خورده ام
بسم الله الرحمن الرحیمدوست دوستی دشمنی دشمن نفرت عشق بی طرفیاین ها رابطه یک انسان با هر چیزی است ولی چه رابطه ای؟ یک طرفه دو طرفه زود گذر و دائمی .  این ارتباط ها در زندگی تجربه میشوند ولی ایا برایتان  دوستی یا دشمنی دائمی اتفاق افتاده است که هر ثانیه به فکر ان باشید؟
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمدوست دوستی دشمنی دشمن نفرت عشق بی طرفیاین ها رابطه یک انسان با هر چیزی است ولی چه رابطه ای؟ یک طرفه دو طرفه زود گذر و دائمی .  این ارتباط ها در زندگی تجربه میشوند ولی ایا برایتان  دوستی یا دشمنی دائمی اتفاق افتاده است که هر ثانیه به فکر ان باشید؟
ادامه مطلب
خداوندا، دلی دریا به من ده
در او عشقی نهنگ‌آسا به من ده
حریفان را بس آمد قطره‌ای چند
بگردان جام و، آن دریا به من ده
نگارا، نقشِ دیگر باید آرا ست
یکی آن کلکِ نقش‌آرا به من ده
زِ مجنونانِ دشتِ آشنایی،
من ام امروز، آن لیلا به من ده
به چشمِ آهوانِ دشتِ غُربت،
که سوزِ سینه‌یِ نی‌ها به من ده
تن‌آسایان بلای‌اش برنتابند
بلی من گفتم، آن بالا به من ده
چو با دریادلان اُفتی، قَدَح چیست؟
به جامِ آسمان دریا به من ده
گدایان همّتِ شاهانه دارند
تو
ما بزرگترین تولید کننده سنگ مالون برش خورده در ایران هستیم که سنگ مالون قهوه ای و سنگ مالون طوسی متعلق به معادن مجموعه خود را برش میدهیم.سنگ مالون برش خورده در مجموعه سنگبری نگین ایران از ابعاد تایل تا ابعاد اسلب در حال برش خوردن است.سنگ مالون برش خورده ما با نام سنگ ونگه روستیک جهت تمام قسمتهای کاربری ساختمانی و ویلایی و ... مورد استفاده قرار میگیرد.سنگ مالون برش خورده قهوه ای ونگه روستیک با ضخامت ۲ سانت جهت نما و ضخامتهای ۳ و ۴ سانت جهت سنگ ک
دانلود آهنگ رضا صادقی عاشقی یه طرفه
”عاشقى یه‌طرفه” منتشر شد ، دانلود آهنگ جدید رضا صادقی با دو کیفیت 320 و 128 همراه با لینک مستقیم
Download New Music By Reza Sadeghi Called Asheghi Ye Tarafe

متن موزیک عاشقی یه طرفه :
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری ♪میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیداری ♪یه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ♪من اون دل وابستم که رفتی و نشکستمولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستم ♪نباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ♪
♫♫♫
گمانم عاشقی هم مثل من خون جگر خورده
تو سنگی را رها کردی که بر این بال و پر خورده
خودت گفتی جدایی حق ندارد بین ما باشد
کجایی تا ببینی که جدایی هم شکر خورده
نمی دانم کجا باید بیفتم از نفس دیگر
درختی را تجسّم کن که از هر سو تبر خورده
غم انگیزم، دلم چون کودکی ناشی ست در بازی
که از لبخندهای تلخ استهزاء سر خورده
شبیه پوشه ای در دست مردی گیج و مبهوتم
به خاک افتاده ام، در راه او بر صد نفر خورده
هوایم بی تو همچون حال ورزشکار دلخونی ست
که در دیدار پایانی به
من همان شوالیه رخشان در تاریکی امروز ها بد شکست خورده ام،تحمل فشار های روحی و روانی و کلی زخم ها که خورده و تاب ایستادن ندارد...
از اسب افتاده و اسیر؛اسیر پلیدی ها...
مرا را راه رهایی کجاست؟
جنگیدن میگویی!یاری نمانده که...آری تنهای تنهایم!
ولی هنوز از اسب نیافتاده ام...

من شوالیه تنها،ارتشی یک نفره هستم...
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی عاشقی یه طرفه
ترانه سرا و آهنگسازی: بابک بابایی – تنظیم: مهرداد احمدزاده – گیتار: فرشید ادهمی
امشب با ما باشید و گوش کنید آهنگ عاشقی یک طرفه از رضا صادقی خواننده محبوب با لینک های مستقیم پر سرعت و  کیفیت بالا ۳۲۰ ، ۱۲۸ و تکست موزیک
رضا صادقی عاشقی یه طرفه
Download Music “Reza Sadeghi” » Asheghie Ye Tarafe Whit Text

ادامه مطلب
بازار دو طرفه چیست؟
در بازارهای مالی نظیر بازار بورس یا بازار جهانی به طور کلی دو نوع بازار وجود دارد بازارهای یک طرفه و بازارهای دو طرفه.
بازارهای یک طرفه مانند بازار بورس ایران، زمانی برای شما سودی حاصل می شود که یک سهم را با هر قیمتی که خرید کرده باشید بعداً با قیمتی بالاتر بفروش برسانید یا در اصطلاح فقط در هنگام افزایش قیمت سهام برای شما سود حاصل می شود. اما در بازارهای دوطرفه مانند بازارهای جهانی، شما علاوه بر افزایش قیمت سهام و کسب سود
هفته ای یه بار یادش می کنی
و براش می خونی (آیه های مِهر)
یا شایدم بهش سر بزنی
هفته ای یه بار
مثلِ من که هفته ای یه بار بهم سر می زنی
او نمی تونه بهت سر بزنه، 
ارتباطِ تون یه طرفه س
فقط تو می تونی به او وصل بشی
مثل من که ارتباطم با تو یه طرفه س
فقط تو "می تونی" به من وصل بشی
باید خواهرت باشی تا حالِ داداشت رو درک کنی
خواهرت می فهمه من چی می کِشم از دستِ تو

15 روزه که نیستی
15 روز
هر روز و هر ساعت، دقایقم را به انتظار تو نشستم
می دانم باور نمی کنی و تصورت اینه که دارم حرفهای قشنگ و عاشقانه می زنم

گفته بودم بهت که یه ارتباط یه طرفه از تو به من همیشه وجود داره
همیشه
می تونستی هر از گاهی پیامی بفرستی "حتی یک طرفه" و مثلا از من بخواهی که جواب ندهم
این جوری حال من هم خوب می شد
مثل حال تو که البته همیشه خوبه خدا را شکر

اون ارتباط
همیشه برقراره
البته تا روزی که من زنده باشم
یادم کن، نه توی دلت
جوری یادم کن
به منظور تحقق اهداف تبلیغاتی مجموعه ها ، لایت باکسهای دو طرفه به منظور قرار گیری در معرض دید هر چه بهتر مشتریان نصب می شود . این نوع لایت باکسها پتانسیل بالایی در جذب مشتری در مراکز شلوغ دارند و در مراکز شلوغ به زیبایی جلب توجه می کنند .
از مزایای این لایت باکسها می توان به نصب آن به صورت استند با انواع متریال مورد درخواست کارفرما اشاره کرد.
به منظور تحقق اهداف تبلیغاتی مجموعه ها ، لایت باکسهای دو طرفه به منظور قرار گیری در معرض دید هر چه بهتر مشتریان نصب می شود . این نوع لایت باکسها پتانسیل بالایی در جذب مشتری در مراکز شلوغ دارند و در مراکز شلوغ به زیبایی جلب توجه می کنند .
از مزایای این لایت باکسها می توان به نصب آن به صورت استند با انواع متریال مورد درخواست کارفرما اشاره کرد.
نرده حفاظ شاخ گوزنی ساده
نرده بارو حفاظ ساده هم گرد از انواعی است که باید آن را مورد بهره‌گیری قرار دهید.
از آنگونه مدل های زیاد کاربردی هم در این گویه باره استفاده پیمان می گیرد
که در مدل های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید خواهد شد.
همگی افرادی که در اینجا برای شما می سازند، مدلهایی که در این زمینه وجود دارد،
از طراحی های ساده برخوردار هستند. همانطور که میدانید
گونه ها باستانی ترین از این نرده ها نیز وجود دارد که میله هایی عمود بودند
که سر آ
 تیر, 1397  7 نظرات  بلاگ, سیپ ترانک  MR.AZARSHAB
سیپ ترانک سرویسی است که به مشترکین این امکان را می دهد که با استفاده از یک خط 5 رقمی یا 8 رقمی با سه شماره آخر صفر بتواند همزمان از آن خط به تعداد 30 خط تلفن بهره ببرد.
سیپ ترانکسیپ ترانک چیست؟
سیپ ترانک در قالب 4 نوع خط می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این موارد عبارتند از خط 5 رقمی یک طرفه و دو طرفه، و خط 4 رقمی یک طرفه و دو طرفه.
هزینه راه اندازی با تعرفه فعلی برای خط تلفن 5 رقمی حدودا 950 هزار تومان است که ه
تایر کیلر چیست ؟
تایر کیلر در واقع یک نوع راه بند امنیتی می باشد که جهت یکطرفه کردن مسیر مورد استفده قرار می گیرد. تایر کیلر ساخت مجموعه نوین سازان پاسارگاد با نام راه بند امنیتی مدل سجیل مطرح شده و کاملا تست شده می باشد.
این یک طرفه کننده مسیر معمولا در مرزبانی ها کاربرد دارد . شکل ظاهری این یک طرفه کننده مسیر یا تایر کیلر به شکل یک سرعت گیر بوده که در دل خود دارای سر نیزه می باشد . این سرنیزه ها توسط فنر بالا و پایین می شوند.
زمانی که اتومبیل از
سراپا اگر زرد و پژمرده ایم
ولی دل به پاییز نسپرده ایم

چو گلدان خالی لب پنجره
پر از خاطرات ترک خورده ایم

اگر داغ دل بود، ما دیده ایم
اگر خون دل بود، ما خورده ایم

اگر "دل" دلیل است، آورده ایم!
اگر "داغ" شرط است، ما برده ایم!...
ادامه مطلب
سراپا اگر زرد و پژمرده ایم

چو گلدان خالی لب پنجره

اگر داغ دل بود، ما دیده ایم
اگر خون دل بود، ما خورده ایم

اگر "دل" دلیل است، آورده ایم!
اگر "داغ" شرط است، ما برده ایم!...
ادامه مطلب
قفسه بندی سوپر مارکت
ا
گر قصد قفسه بندی سوپر مارکت را دارید به دو صورت قفسه یک طرفه و دو طرفه امکان قفسه بندی آن وجود دارد که عمق این قفسه ها از 380 میلی متر تا 610 میلی متر و ارتفاع آن از 1450  تا 3000 میلی متر و طول آن نیز از 760 میلی متر تا 1350 میلی متر امکان پذیر است
امروز صبح زود بیدار شدم. فکر کنم هفت یا هشت بود. خبر خوب این که بابام گفت بهم پول توجیبیمو میده تا کتابایی که میخوامو بخرم. هووووراااا. باید ببینم چه کتابایی بخرم بهتهر که کتاب درباره ی عکاسی بنیامین حتما بینش هست. کتابمم تموم شد. منتها خب برای درست تر فهمیدنشون بایدکلی کتاب دیگه بخونم تا بار بعدی بهتر بفهممشون. کتاب بعدیم کتاب خیابان یک طرفه ی بنیامین هست ترجمهٔ حمید فرازنده نشر مرکز. خیلی خوشحالم خیلی زیاد. گفتم دیروز عکاسی کردم؟ الانم میخو
سراپا اگر زرد و پزمرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
اگر داغ دل بود ما دیده ایم
                      اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم
                     اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه ی دشمنان گردنیم
                     اگرخنجر دوستان گرده ایم
  گواهی بخواهید اینک گواه
                  همین زخم هایی که نشم
حراج ارزان ست 2تایی چسب دو طرفه جادویی UGLU

چسب دو طرفه جادویی 2عددی UGLU

قیمت حراج: 10000 تومان

چسب دو طرفه جادویی UGLUهمانطور که می دانید فرش و موکت روی سرامیک و پارکت حرکت کرده و سر می خورند . امروز می خواهیم چسب دو طرفه UGLUبا کربردهای بسیار زیاد و کیفیت عالی را به شما پیشنهاد کنیم .
ادامه مطلب
سلام
دلم می خواهد توی این پست باهم یک گفتگو کنیم.یک گفتگوی دوستانه و  دو طرفه
مثلا :
بگید از کجا هستید؟
چی شد وبلاگ و نوشته هام برایتان جالب شد؟
من بیشتر اوقات وقت کتاب خواندن،وبلاگ گردی و  گوش دادن به یک پادکست ،ظاهر شخصی که اون متن را نوشته یا درباره اون حرف می زنند را توی ذهنم تصویر سازی می کنم، تصویر من توی ذهنتان چه شکلیه؟
دیگه..

رضا صادقی عاشقی یه طرفه
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی به نام عاشقی یه طرفه
Download New Music Reza Sadeghi - Asheghi Ye Tarafe
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیدارییه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ...من اون دل وابستم که رفتی و نشکستم ولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستمنباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ...عاشقی یه نفره یعنی خوابت نمیبره یعنی جونتو بدی براش ولی بذاری برهعاشقی یه نفره یعنی دل با تنهایی
رضا صادقی عاشقی یه طرفه
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیدارییه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ...من اون دل وابستم که رفتی و نشکستم ولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستمنباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ...عاشقی یه نفره یعنی خوابت نمیبره یعنی جونتو بدی براش ولی بذاری برهعاشقی یه نفره یعنی دل با تنهایی
رضا صادقی عاشقی یه طرفه

رضا صادقی عاشقی یه طرفه
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری میگفتی نترس دیگه تا منو داری یه خوابی تو بیدارییه حس خود آزاری رفیقی و نارفیق مثل سیگاری ...من اون دل وابستم که رفتی و نشکستم ولی رو خودم همه درا رو بستم ندادی از دستمنباشی بازم هستم گلایه ندارم من فقط خستم خستم ...عاشقی یه نفره یعنی خوابت نمیبره یعنی جونتو بدی براش ولی بذاری برهعاشقی یه نفره یعنی دل با تنهای
کابینت آشپزخانه بر اساس جنس و نوع ساخت، مدل های متنوعی دارد. چوب و فلز رایج ترین مواد اصلی هستند که کابینت با استفاده از آنها ساخته می شود. همچنین نحوه نصب کابینت ها نیز مدل آنها را تعیین می کند. نصب یک طرفه و دو طرفه روی دیوار، نصب به شکل L و U، نصب اپن و نصب به صورت جزیره نیز رایج ترین روش های نصب کابینت به شمار می روند. محبوب ترین کابینت ها به ام دی اف شهرت دارند که دارای ورقه های فشرده هستند. کابینت های منحنی هم مدل های بسیار زیبایی هستند که با
کاربردهای کارت PVCرنگی چیست؟
کارت PVCرنگی معمولا جهت کارت شناسایی، کارت گارانتی، کارت بانکی، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل دسترسی، کارت ویزیت، کارت دانشجویی و کارت دانش آموزی و ... استفاده می شود.
این کارت ها هیچ گونه چیپ یا حافظه ای بر روی خود ندارند، فاقد نوار مغناطیسی و یا میکروچیپ و مدار الکترونیکی داخلی هستند و صرفا جهت چاپ از آن ها استفاده می شود. به همین دلیل برای کاربردهایی که به هیچ داده ID کد گذاری شده نیاز ندارد، ایده آل می باشند.انواع
سراپا اگر زرد و پزمرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
اگر داغ دل بود ما دیده ایم
                      اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم
                     اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه ی دشمنان گردنیم
                     اگرخنجر دوستان گرده ایم
  گواهی بخواهید اینک گواه
                  همین زخم هایی که نش
توی مباحث مشترک ارتوپدی،اطفال و نوروسرجری اصطلاحی داریم به اسم "battered baby syndrom"که سندروم کودک کتک خورده ترجمه اش میکنن...
از علائمش و وحشتی که توش هست بگذریم،خود همین کلمه ی "کودک کتک خورده" یک غمی داره که هربار با خوندنش قلبم فرو میریزه...
سلام
دوستان چند وقته سوالی ذهنم رو درگیر کرده، دوست دارم نظرتون رو بدونم، آقایون جواب بدن.
مردان با زنی که دوسش دارن ازدواج کنن خوشبخت ترن یا برعکسش، عشق یه طرفه منظورمه، من خودم نظرم اینه که مردان اگه زن شون رو دوست داشته باشن و زن دوسش نداشته باشه خوشبخت ترن تا اینکه با زنی ازدواج کنن که اون طرف عاشقه ولی مرد دوسش نداره، چون فکر میکنم مردان میگن من دوسش دارم بسه نظر طرف مهم نیست، ولی اگه زنه دوسش داشته باشه و مرد حسی نداشته باشه خیلی زنش
ویژگی های سکوبندی یک طرفه آزمایشگاهی
سکوبندی یک طرفه آزمایشگاهی یا میز کنار آزمایشگاهی از اجزای اصلی در ساخت یک آزمایشگاه استاندارد می باشد که بیشترین زمان کاری کاربران در این فضا می باشد که با رعایت استانداردهای بین المللی ساخت میزهای آزمایشگاهی می توان بهترین بهره برداری را  از محیط آزمایشگاه نمود .
علاوه بر میز کار، به عنوان محل کمد نگهداری مواد آزمایشگاهی، محل مورد نیاز برای استفاده از بسیاری از دستگاه ها، محل نصب سینک آزمایشگاهی و
عشق باید دو طرفه باشد:هر شخصی در زندگی خود حداقل یک بار به عاشقی خواهد رسید.
و اگر عشق یک طرفه باشد با درد به آشنایی می رسد.
شاید این جملات را در طول زندگی خود و از اطرافیان خود شنیده اید که:
      غرور خود را شکستم و همه جوره در کنار او بوده ام .    و همینطور همه جوره محبت خود را برای او ابراز کرده ام .    و همه کاری برایش انجام دادم  تا متوجه دوست داشتن من بشود.
عشق باید دو طرفه باشدچرا عشق باید دو طرفه باشد؟
و از این گونه جملات برخورده اید و با اش
سلام
تبریک میگم سال نو رو و آرزوی سلامتی و برکت و شادی میکنم برای همه تون
من یه دختر جوانم و عزیزی رو در زندگیم داشتم، خوبی  ازش زیاد دیدم بخاطر همین همیشه به نیکی ازش یاد میکنم. علاقه زیادی بین ما بود طوری که همه اطرافیان مون میدونستن و این یه حس دو طرفه بود این رو مطمئنم...
اما حدودا سه سال میشه که زندگی جدایی بین مون انداخت... قدیم ها میگفتن از دل برود هر آنکه از دیده برفت ولی واسه من اینطور نبود و فهمیدم حسی که واقعی باشه از بین نمیره و به زمان
امروز خیلی حال و حوصله درس خوندن نداشتم.زورمو زدم ولی کلا با خودم حال نکردم.یه سری فایل صوتی انگیزشی پیدا کردم که امیدوارم در روزهای آتی کمکم کنه.
شیراز خیلی سرد شده اصلا نمیشه شب رفت بیرون!
سرم یه خورده درد میکنه.فکر کنم باد سرد خورده به کله مبارک!!!
امروز به خودم نمره ۵۵ از ۱۰۰ رو میدم.فردا باید خیلی بهتر باشم...
شب بخیر...
سندروم کودک تکان خورده یک آسیب مغزی جدی است که به علت تکان دادن شدید نوزاد یا کودک نوپا ایجاد می‌شود. این آسیب سلول‌های مغزی کودک را تخریب می‌کند و مانع از این می‌شود که اکسیژن کافی به آن‌ها برسد. از آنجایی که سندروم کودک تکان خورده ناشی از سوءرفتار است؛ نوعی کودک آزاری نیز محسوب می‌شود که می‌تواند به آسیب دائمی مغز یا مرگ منجر شود. بروز این سندروم از طریق آموزش به والدین و اطرافیان قابل پیشگیری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ت
شصت سالِ پیش، سهرابِ خدابیامرز، یه خبطی کرده، گفته اهل کاشانم!
بعد از اون، یه شیرِ پاک خورده ای اومده، یه کانال خبری زده تو تلگرام، به اقتباس از سهراب، اسمشو گذاشته اهل کاشانم!
و سپس بعد از اون شیر‍ِ پاک خورده، یه سری بیل به کمر خورده، از روستاها و شهرهای اطراف کاشان، هی میان کانال میسازن: 
«اهل آرانم!» 
«اهل نیاسرم» 
«اهل قمصرم»
« اهل کله ام»
«اهل محله عربام»
«اهل فلکه چه کنمم!!!» 
بابا بسه دیگه! شورشو درآوردید! 
اسم قحطیه؟! 
اححح

پ.ن: «کلّه»
اقا حالم گرفتست :( کتابمو تموم نکردم خورده تو حالم که نتونستم. خب تقصیر من چیه مطالبش زیاده یعنی ادم کند میخونتش. دستم به کار نمیره. اومدم رو تخت یه ذره بخوابم یه خورده هم به این فکر کنم اگه از الان تا دوازده شب کار کنم کلی از کتابو پیش بردم و به خودم دلداری میدم که میتونم از پسش بر بیام. خب عجله ای نیست ولی من میخواستم قبل از خرداد تمومش کنم و خیلی دیگه طولانی شده بود خوندنش. 
«کاهانی» کارشناس پزشکی قانونی:
▪️۲ نظریه مدنظر دارم یکی این که گلوله به دیوار اصابت کرده و بد کمانه کرده به کف دست خورده و در وان فرو رفته است و کمی هم در این میان خون پاشیده شده و مرحوم تعادلش به هم خورده و در وان افتاده است.
▪️میتوان نبش قبر کرد و بررسی کرد که آیا آسیبی به استخوان جناغ وارد شده یا خیر، اگر شکستگی ایجاد شده باشد می توان این نظریه را تایید کرد که گلوله پس از از ورود از دست و خروج از آن به سینه خورده وبا برخورد به استخوان باعث د
محسن ابراهیم زاده جدایی یک طرفه
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده جدایی یک طرفه
امشب سوپرایز بزرگ جاز موزیک ، دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده با عنوان جدایی یک طرفه همراه با تکست
Exclusive Song: Mohsen Ebrahimzadeh – Jodayei Yek Tarafe With Text And Direct Links In UpMusic

───┤ ♩♬♫♪♭ ├─── 
متن ترانه :
بگو از من چی شنیدی  ♩♬♫داری خودت لو میدی ♩♬♫حقم نبوده که هیچوقت منو نفهمیدی ♩♬♫
───┤ ♩♬♫♪♭ ├─── 
محسن ابراهیم زاده جدایی یک طرفه

دانلود از جازموزیک نیم ب
آنچه باید درباره ی فن سانتریفیوژ بدانیم

فن سانتریفیوژ که در اصطلاح بدان هواکش گریز از مرکز نیز گفته می‌شود، یکی از انواع پرکاربرد هواکش‌های صنعتی در سیستم تهویۀ مطبوع ساختمان است که هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می‌کند. به عنوان یک قانون کلی، فن سانتریفیوژ در سیستم‌های کانال کشی شده با فشار بالا کاربرد دارد.

فن سانتریفیوژ حلزونی یک طرفه یکی از انواع پر کاربرد هواکش‌های سانتریفیوژ است که به صورت گسترده در مکان‌های عم
دوباره نوبت و وقت ترک دیار!
هزار و خورده‌ای کیلومتر فاصله و شما همین رو ضرب در هزار و خورده کن دل‌تنگی!
هان؟!
مگه دل‌تنگی کمّ‌ه که با عدد بسنجم؟!
اصلاً فاتحه این چنین جمله ادبی برای بیان دل‌تنگی رو خوندم!
بگذریم...
خیلی دلم تنگ میشه برای شهر و دیار دلبر!
به اندازه تک تک قدم‌ها و... دلم تنگ میشه!
همین.
مثل یک ساعت از رونق و کار افتاده
هر که در عشق رکب خورده کنار افتاده
فصل تا فصل خدا بى تو هوا یک نفره است
از سرم میل به پاییز و بهار افتاده
هر دو سرخیم ولى فاصله ما از هم
پرده هایى است که در قلب انار افتاده
پیش هم بودن و هم جنس نبودن درد است
آه از آن سیب که در پاى چنار افتاده
حس من بى تو به خود نفرت دانشجویى ست
از همان درس که در آن دو سه بار افتاده
سهمم از عشق تو عکسى ست که دیدم آن هم
دستم آنقدر تکان خورده که تار افتاده!
#سید_سعید_صاحب_علم
دوش چه خورده‌ای دلا راست بگو نهان مکنچون خمشان بی‌گنه روی بر آسمان مکن
باده‌ی خاص خورده‌ای نقل خلاص خورده‌ایبوی شراب می‌زند خربزه در دهان مکن
روز الست جان تو خورد می‌ای ز خوان توخواجه‌ی لامکان تویی بندگی مکان مکن
مولانانقاشی: مارِک روزیک

مطالب بیشتر را می توانید در کانال تلگرامی لامکان دنبال کنید.
رئیس پلیس راه مازندران:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۵ آذرماه تا ۲ بامداد شنبه ۱۶ آذرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۵ آذرماه در محور هراز ممنوع است.
تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱
«خون خورده» اثر مهدی یزدانی خرم.
پسر جوان دانشجویی برای تامین مخارج زندگی و تحصیلش، مسئولیت خوندن فاتحه و نماز و گرفتن روزه برای درگذشتگان رو به عهده میگیره. هر هفته هم موظفه برای پنج برادری که هر کدوم مرگ متفاوتی داشتن، فاتحه بخونه. با فلش بک به گذشته زندگی هرکدوم از این پنج برادر و شیوه‌ی مرگشون روایت میشه.
خون خورده کتابیه که واقعا بوی خون میده. روایت‌های جذاب با شیوه‌ی روایت خاص مهدی یزدانی خرم. دومین کتابی بود که ازش خوندم و واقعا جذا
سنگ طرح ترمووود سنگی کاملا طبیعی به رنگ قهوه ای با سطحی چرمی شده شبیه به چوب سند بلاست است. در سبک فرآوری سنگ طبیعی طرح ترمووود بسیار تلاش شده است که مطابقت آن با چوب ترمووود بسیار زیاد باشد. از آنجایی که بسیاری از شهرداری های شهرهای ایران ممنوعیت استفاده از چوب ترمووود در نما را اعلام نموده اند و از طرف دیگر قیمت چوب ترمووود بسیار بالا می باشد لذا سنگ طبیعی طرح ترمووود میتواند جایگزین مناسبی برای چوب در نما باشد. سنگ ترمووود به صورت عرض ۴۰
این موی سفیدم همه از غصه عشق است عشقی که شده یک طرفه آفت جانم این آفت جان گشته مراآب حیاتی هم گشته نفس هم شده است سفرهٔ نانم این عشق که جاری شده در خونُ رگ من اکنون هویداست دز شعرُ زبانم این عشق مرا پیر کندمثل زلیخا یاآخرازاین عشق بمیرم نمانم رسوای جهان...
ھدایت تحصیلیم اومد!
الویتام ھمش الف بود جز تجربی ک ج بود:/
جالبش اینجاس ک،،،،
1*
نمره علومم19بود ریاضی18   بعد تجربیمو الویت آخر  زدن=/////
نمره معلما و مشاورا و خودمو والدینمم تجربی بود
آزمونامم علومو از 100 شدم91و خورده
ریاضیو85و خورده
آقا بى انصافیھ بخدا 
اصلا ب الویت2 ھم راضیم
آخھ جیم چچچچچچچرررررررررا؟!
اصلا من انقد خوشبختم ک خوشبخت ، خوشبخت نیست
:/
آقاى وزیر انقد پارتى بازى نکن لطفا
اھ
پرومتئوس که آتیش رو از خدایان دزدید و به انسان هدیه(!) داد، زئوس (خدای خدایان) فهمید و عصبانی شد. برای مجازات قرار شد که پرومتئه به کوه قاف بسته بشه و هر روز صبح با طلوع آفتاب یک عقاب غول پیکر (خدای انتقام - تایفون) بیاد و زنده زنده جگرِ پرومتئه رو بخوره. از اون جایی که پرومتئه خدا بوده، نمی‌مُرده، تا فردا صبح جگرش ترمیم می‌شده و دوباره توسط تایفون خورده می‌شده.مجازات اصلی پرومتئه فقط درد بی اندازه از خورده شدن جگرش نبود، بلکه آگاهی از  تموم نش
رادیو دو طرفه XiR P3688 ساده و مقرون به صرفه ، رادیو آنالوگ / دیجیتال قابل حمل XiR P3688 نیروی کار شما را به طور موثر به هم متصل می کند و انعطاف پذیری برای رشد با تجارت شما دارد. با ترکیب بهترین عملکردهای رادیویی دو طرفه با جدیدترین فناوری آنالوگ و دیجیتال ، XiR P3688 برای کاربر روزمره ای که می خواهد در ارتباط بماند مناسب است. کاملاً با خانواده رادیو MOTOTRBO سازگار است ، XiR P3688 از کیفیت صدای برتر ، پوشش عالی ، ماندگاری بالای باتری و موارد دیگر برخوردار است.نی
سایه مایع دو طرفه متالیک و مات هدی بیوتی___Matte & Metal Melted Shadows یک سایه مایع دو طرفه که یک فرمول مات غنی ، مخملی از یک طرف و یک جادوگرمی بیش از حد از طرف دیگر دارد.  حاوی یک سایه مایع دوتایی تشکیل شده از یک فرمولاسیون مات و مخملی در یک طرف و یک مایع درخشان و براق در طرف دیگر است.این سایه ها به صورت ترکیبی استفاده میشوند و معمولا از هر دو نوع آن در یک آرایش بهره میگیرند.سایه مایع هدی بیوتی بدون چسبیدن به هم یا محو شدن در موضع استفاده شده با کیفیت اولی
سایه مایع دو طرفه متالیک و مات هدی بیوتی___Matte & Metal Melted Shadows یک سایه مایع دو طرفه که یک فرمول مات غنی ، مخملی از یک طرف و یک جادوگرمی بیش از حد از طرف دیگر دارد. حاوی یک سایه مایع دوتایی تشکیل شده از یک فرمولاسیون مات و مخملی در یک طرف و یک مایع درخشان و براق در طرف دیگر است.این سایه ها به صورت ترکیبی استفاده میشوند و معمولا از هر دو نوع آن در یک آرایش بهره میگیرند.سایه مایع هدی بیوتی بدون چسبیدن به هم یا محو شدن در موضع استفاده شده با کیفیت اولی
سایه مایع دو طرفه متالیک و مات هدی بیوتی___Matte & Metal Melted Shadows یک سایه مایع دو طرفه که یک فرمول مات غنی ، مخملی از یک طرف و یک جادوگرمی بیش از حد از طرف دیگر دارد. حاوی یک سایه مایع دوتایی تشکیل شده از یک فرمولاسیون مات و مخملی در یک طرف و یک مایع درخشان و براق در طرف دیگر است.این سایه ها به صورت ترکیبی استفاده میشوند و معمولا از هر دو نوع آن در یک آرایش بهره میگیرند.سایه مایع هدی بیوتی بدون چسبیدن به هم یا محو شدن در موضع استفاده شده با کیفیت اولی
سعد از امام باقر ع حدیث. کند که  فرمود همانا دلخ چهار گونه اند  دلی که در ان نفاق و ایمانست ودلی که وارونه است و دلی که مهر خورده واز چرک. وزنگ روی ان پوشبده است و دلی که تابناکو پاکیزه است من عرضکردم تابناک 
 کدام است  فرمود انکه چون چراغی در ان است و اما دل مهر خورده خورده ان دل منافق است واما دل تا بناکان دل مومن است که اگر خدا باو بهد شکر کند واگر گرفتارش کند صبر کند واما وارونه ان دل مشرک است سپس این ایه را خواند ایا ان کس که نگونسازبر روی خو
بعد از این همه وقت بی خبری
بعد از این همه وقت بی اعتنایی
بعد از این همه وقت حواس پرتی
بعد از این همه اظهار علاقه‌های یک طرفه
امروز صبح گفت: نمی‌خوام باهات حرف بزنم، حداقل برای یک هفته!
اونوقت یهو دیدم که نمی‌تونم، بهش پیام دادم: می‌شه امروز ببینمت؟ بهت احتیاج دارم.
+ همچنان در دو راهی ِ عروسی رو برم؟ نرم؟
هیچگاه فکر نمی کردم آخرین روز فروردین چنین نحس باشد،تا کنون فکر میکردم محکومم به حبس مدت دار و سپس آزاد میشوم، امروز فهمیدم که حبس ابد خورده ام و شاید اگر مطابق میلشان رفتار کنم، تخفیف در مجازات شامل حال من بشود اما به قیمت تباه شدن روزهای جوانی ام...
راستی آرزوهایم هم حکم اعدام در ملأعام خورده اند،به خاطر حرف مردم....
درمان‌های خانگی پاشنه پای ترک خورده
«سال‌هاست کف پایم به‌خصوص در نواحی پاشنه دچار خشکی و ترک پوست است. مدام کف پایم را مرطوب کرده‌ام اما نتیجه نگرفته‌ام. ظاهر پوستم خیلی بدشکل و دلخراش 
است و تازگی‌ها بدتر هم شده و همیشه باید پاشنه پایم را پنهان کنم. بدتر اینکه اخیرا شکاف‌های عمیقی در پاشنه پاهایم ایجاد شده که گاهی خودبخود خون الود و دردناک 
می‌شود. لطفا مشکلم را با متخصصان پوست مطرح کنید تا راه چاره‌ای پیدا شود.» در این مقاله علل و راه
خرید چسب دو طرفه
شما طراح هستید و نیاز به وسیله ای دارید که ماکت طرح اولیه شما به راحتی از هم جدا نگردد.
بهترین گزینه برای کارهای شما می باشد.
خرید چسب دو طرفه با توجه به جنس و کیفیتی که دارند و تنوع کاربرد های آن ها بسیار مورد توجه قرار دارد.
ویستا چسب نماینده فروش چسب دو طرفه در ایران می باشد.
جهت استعلام قیمت چسب دو طرفه با ویستا چسب تماس بگیرید.
الیاف موجود در این چسب ها جهت مقاومت در مقابل تنشهای کششی است.
از جمله مزیت های این چسب ها می توان
یه جوری دهانم رو دوختی که همه حرفها توی دلم موندن موندن موندن روی هم، نمی دونم کی قراره این بغض بترکه، ترکیدنی...
زیر پای همه مبناهای فکری و دلی م رو کشیدم، ندانسته، ناخواسته
یه جایی، سر یه پیچ تند بدون تابلو راهنما، توی یه جاده ی یه طرفه ی بدون شونه...

شیر یکطرفه دریچه ای روپیچ کیز ایران
شیر یکطرفه دریچه ای روپیچ کیز ایران ، شیری است که عبور سیال از آن در یک جهت بوده و از جریان برگشتی سیال ممانعت به عمل می آورد.
[caption id="attachment_6969" align="aligncenter" width="1000"] اجزای شیر یک طرفه برنجی کیز ایران رو پیچ[/caption]
این شیر تنها توسط فشار سیال عمل کرده و دارای هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه نمی باشد. کنتر لجریان سیال توسط دیسکی که به واسطه وجود فشار سیال به بدنه دیسک از محل آب بندی شیر، دور و یا به آن نز

می دانیم دال های بتنی قبل از آنکه تحت نیروی های زلزله قرار گیرند تحت بارهای ثقلی (مرده و زنده) هستند.با تاثیر این بارها در دراز مدت (که سبب ایجاد افت و خزش در بتن می شود)، تغییر شکل های قابل توجهی در وسط چشمه ی دال ایجاد می شود.تیرهای بتنی نیز حداکثر تغییر شکل را تحت بارهای ثقلیِ دراز مدت، عموماً در وسط دهانه خود تجربه می کنند. این تغییرشکل که یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده ی ابعاد تیر و ضخامت دال است.

چرا اصلاً به کنترل خیز دال بتنی می پر
فکر میکنی امروز چجوری بیدار شدم؟؟ هیچی چشمو باز کردم دیدم ساعت دو خورده ای شده سریع مهارو بیدار کردمو گفتم پاشو مها خواب موندی پاشو پاشو بدبخت هنگ کرد بعد بیدار شد گفت دو خورده ای صبح نه ظهر :////  یعنی اصلا بع مغزمم نرسید هوا تاریکه :// بیچاررو بیدارش کردم. هرچند که گرفت خوابید دوباره تخت. خب امروزم اینجوری شروع شد بریم کار کنیم ببینیم چی میشه من که به کل خواب الودگی از سرم پرید. 
فقیری از کنار دکان کبابی میگذشت.دید کبابی گوشت ها را در سیخ کرده و به روی آتـش نهاده باد میزد و بوی کباب در بازار پیچیده بود.
فقیری گرسنه بود و سکه ای نداشـت پس تکه نانی از توبره اش در آورد و در مسیر دود کباب گرفته به دهان گذاشت.به همین ترتیب چند تکه نان خورد و براه افتاد.کباب فروش که او را دیده بود به سـرعت از دکان خارج شـده دست او را گرفت و گفت : کجا؟پول دود کبابی را که خورده ای بده !
حکایت پول دود کباب صدای سکه است.رندی آنجا حاضر بود و دید که فقیر
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا
بازاری به وسعت پنج میلیارد تومان منتظر شماست.برای ورود و کسب درامد:.اپلیکیشن هفتاد سی رو نصب کن..مشخصاتت رو کامل کن و ثبت نام کن..شارژ بخر ، قبض تو پرداخت کن و تراکنش کن..دوستات رو دعوت کن.هفتاد درصد سود تراکنشهای شما و زیر ممجموعه به شما تعلق داره.راستی استفاده از کد معرف الزامیه.کد معرف:miluner_shooخوبه می تونید استفاده کنید بجنبید که بازار رو از دست ندین.
دارم فراموشش میکنم ، بعد نمیدونین چه دردسری دارم برای اینکه نرم تو پروی توییترش  :)))
هی میخوام بدم میگم گوه نخور ،بشین سر جات!://
والا بخدا ،
آهنگ بلیط یک طرفه ی سوگند به اضافه صحبت با صبا ، فیلم‌گرفتن از خودم‌ و حرف زدن با خودم و در نهایت عظم عظیمم، همه در فراموشیش موثرن:)
امروز توییت زد : 
پاشو بیا توییتر دیگه ،اه 
خب 
من مطمئن شدم عاشق یکی دیگه اس 
مطمئنِ مطمئن! 
دارم احساساتم رو الان می کشم،  می کشمشون تا دیگه اذیت نشم،  خلاصش میکنم این دوست داشتن یه طرفه رو .
ولی خدا جون ، خیلی مشتی ای ! خیلی ! من‌نباید یه بار ، فقط یه بار تو زندگیم یه عشق دو طرفه ی شیرین رو تجربه کنم؟ من نباید یه بار عاشق یکی بشم و اونم‌همون قدر عاشقم‌بشه؟ 
خدایا دوست داری دلمُ بکشم؟؟ برای من خیلی سخته ها ، خیلی دارم اذیت میشم الان، کشتن دلم
فینگر فود غذایی است که بدون نیاز به قاشق و چنگال یا کارد و به سادگی با دست خورده شده و در مجالس و میهمانی‌ها اغلب به عنوان پیش غذا سرو می‌شود. منبع این خوراکی را می‌توان به آمریکا نسبت داد، زمانی که کافه داران آمریکایی تصمیم گرفتند غذا‌های ساده‌ای به عنوان میان وعده درست کنند تا به راحتی با دست خورده شوند. پس از آن فینگر فود‌ها در کشور‌های غربی توسعه یافتند، تا جایی که امروزه به عنوان غذای اصلی نیز سرو می‌شوند.

ادامه مطلب
دیروز بعداز هر که رفتم یاناکار تا ساعت 7:30 کار کرده ام بعدش جلسه کاری بود و بعدش با حبیب کاف حرف زده ایم و حرف زده ایم برای پیشرفت نتیجه اش این شد که من ظرف غذا و فلاسک آب برداشت از یاناکار و امروز برای خودم غذا آورده ام و صبحونه خورده ام ... کارهای هرگز نکرده البته کم صبحونه خورده ام اما خب قراره بیشتر کنم این شرایط رو ...
کتابا واقعاً گرونن...الان فقط اگه بخوام تست‌های شهریور ۹۸ (ماژور + مینور) رو بخرم، می‌شه حدود ۳۰۰ و خورده ای.و اگه بخوام تست‌های اسفند ۹۷ رو بخرم (ماژور + مینور) جمعاً می‌شه ۲۰۰ و خورده‌ای.و اگه بخوام هر چهار کتاب رو کپی بخرم، جمعاً شاید بشه ۲۰۰ تومن، بلکه کمتر. تازه با فنر...از طرفی، من واقعاً پول ندارم.از طرف دیگه، دلمم نمی‌خواد حروم‌خور باشم... این کتابا واضحاً زحمت زیادی کشیده شده واسشون.نمی‌دونم چیکار کنم... من که کپی‌شو سفارش دادم ولی ته
سیستم شیر برقی در هر جایی که جریان سیال به طور خودکار کنترل شود مورد استفاده قرار می گیرد. آنها در متنوع ترین نوع صنعت ها و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند. تنوع مدل های مختلف موجود در این دسته از شیرها باعث شده است تا بطور خاص متناسب با کاربرد مورد نظر باشد.
برای جهت مشاوره و دریافت قیمت با شماره زیر تماس بگیرید.
واحد فروش : ۳۳۹۱۸۴۷۲-۰۲۱
چگونه یک شیر برقی کنترل شده الکترومغناطیسی ساخته می شود؟
شیر برقی یک واحد کنترل است که وقتی انرژی الکتر
فینگر فود غذایی است که بدون نیاز به قاشق و چنگال یا کارد و به سادگی با دست خورده شده و در مجالس و میهمانی‌ها اغلب به عنوان پیش غذا سرو می‌شود. منبع این خوراکی را می‌توان به آمریکا نسبت داد، زمانی که کافه داران آمریکایی تصمیم گرفتند غذا‌های ساده‌ای به عنوان میان وعده درست کنند تا به راحتی با دست خورده شوند. پس از آن فینگر فود‌ها در کشور‌های غربی توسعه یافتند، تا جایی که امروزه به عنوان غذای اصلی نیز سرو می‌شوند.

ادامه مطلب
جبهه‌ی دشمن، غیر از آن آدم غافلی است که خودی هم هست، منتها بیچاره دچار غفلت و اشتباه و فریب می‌شود؛ بر اثر حادثه‌ای، عقده‌ و کینه‌ای پیدا می‌کند و در مقابل نظام و حرف حق می‌ایستد. دشمن اصلی آن کسی است که پشتِ سر فریب‌خورده داخلی قرار می‌گیرد، اما در داخل کشور، خودش را نشان نمی‌دهد.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 
بوی خاک عطر باران خورده در کوهسار...
خواب گندم زارها در چشمه مهتاب...

گوسفندان را سحرگاهان به سوی کوه راندن
در تله افتاده آهوبچگان را شیر دادن...

+انصافا لحظه ای چشمتان را ببندید و با خودتان فکر کنید در زندگی هرکدام از ما چندبار این پیشامدهای شگفت افتاده است. تا حالا شبی را در گندم زارها زیر نور مهتاب صبح کرده ایم؟ وقتی که صبح میشود، شبنم اردیبهشت تنمان را که میگیرد، گوسفندان را برای چرا به کوهسار ببریم. چندبار در زندگی بوی خاک باران خو

پرینتر چاپ کارت
روش های چاپ با پرینتر کارت PVC
چاپ کارت با پرینتر کارت PVC ممکن است به چندین روش انجام شود:
چاپ افست کارت پی وی سی که این روش مناسب برای تیراژ بالای هزار عدد با طرح ثابت می باشد که به دو روش چاپ تک کارت و چاپ شیت انجام میشود که هر کدام مزایای خاص خود را دارند.
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آ
پرینتر چاپ کارت
چاپ افست کارت پی وی سی که این روش مناسب برای تیراژ بالای هزار عدد با طرح ثابت می باشد که به دو روش چاپ تک کارت و چاپ شیت انجام میشود که هر کدام مزایای خاص خود را دارند.
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آن
گاهی افراد برداشت‌های غلط و اشتباهی از رفتارهای طرف مقابل خود دارند و حس می‌کنند دیگری هم در ذهنش به او فکر می‌کند. در صورتی‌که شاید این طور نباشد. گاهی به خاطر محرومیت و نداشتن ارتباط با فردی که برای ادامه زندگی به وجود او نیاز دارد، شخص از روش جبران استفاده می‌کند. یعنی فرد برای جبران محرومیت‌های خود در زندگی عاشق کسی می‌شود که حس می‌کند او را دوست خواهد داشت. گاهی ماجرا طور دیگری است و افراد فکر می‌کنند اگر شخص مورد علاقه‌ام را به دس
با تیر و کمان کودکی امدر کوچه باغ های قدیمیدر انبوه درختان باران خوردهسینه ی گنجشکی را نشانه گرفته بودمکه عاشق تو شدمگنجشک به شانه ام نشستو من..شکارچی ماهری شدماز آن پس..هرگز به شکار پرنده ای نرفتمهر وقت دلتنگم آواز می خوانمپرنده می آیدپرنده می نشیندپرنده را می بویمپرنده را می بوسمپرنده را رها می کنمو چون شکار دیگری می شود..کودکی ام را می بینم..در انبوه درختان باران خوردهبا بوی کاهگل..و آواز پرنده..به خود می پیچد و گریه می کند..های آواز..چقدر ت
طی خواب بعد از ظهر، ذهنم فعال شده بود روی دوخت های تزیینی، بنابراین خواب عمیقی نداشتم، بخاطر سر و صدا پنبه چپونده بودم تو گوشم که فایده ای هم نداشت، همون کورسوی امیدم محمد از گوشم درآورد میکشید زیر دماغم قلقلکم بده
صبح هم یه ترفند دیگه....
وقتی داداش چهارمی هنوز اینجا بود این ماجرای هر روزه و صد البته دو طرفه بود
     مثلا من همان دختر روستایی باشم که صبح ها بعد از نماز صبح می رود شیر گاو ها را می دوشد و تخم مرغ ها را جمع میکند دِ بدو می رود مدرسه و ظهر ها هنوز از راه نرسیده و ناهار خورده نخورده ظرف ها را زیر منبع آب توی حیاط می شوید و بعد می رود توی گنجه ی خالی زیر رخت خواب ها به درس خواندن و درس خواندن و درس خواندن تا شب و دوباره فردا روز از نو. و تو پسر سرباز یکی از خانه های آن سر آبادی باشی که هر  بار بیایی مرخصی، مادرت در کلاس قرآن با این توضیح که از زمان
عشق یک طرفه عشقی است که یک نفر میل دارد آن طرف دیگر در ذهنش باشد و او را ترک نکند.
به این معنا، عاشق او معتقد است که عاشق او به او علاقه مند است و او از احساسات عاشقانه آگاه نیست.
ترک عشق یک طرفه
شما مطمئنا داستان هایی در این مورد و در تاریخ شنیده اید که دوستداران آنها دوست ندارند .
یا در زمان داستان معاصر ماجراهای عاطفی که منجر به ریزش اسید.
و انواع رفتارهای غم انگیز دیوانه وار شده است را شنیده اید.
روانشناسان می گویند که در ادبیات ما، داستان ها .
پرینتر چاپ کارت
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آن
پوستر اسنپ
پوستر اسنپ چیست: سازه پوستر اسنپ بصورت کلیپسی از جنس آلومینیوم است که طرح چاپی را به عنوان شیرازه از بالا و پایین دربرمی‌گیرد و ایستایی بهتر آن را موجب می‌شود. اسنپ پوستر سازه‌ای است کم‌حجم و سبک. مناسب جهت زیباسازی دکوراسیون محیط کار و غرفه های نمایشگاهی است. پوستر اسنپ قابلیت نصب روی سطوح مختلفی همچون دیوار و پارتیشن و یا به حالت آویز را داشته و در زمان کوتاهی نصب می‌شود. در غرفه نمایشگاهی، ادارت، شرکت ها، فروشگاه ها و... کارب
من واقعا یجوری بی‌حوصله و کسل و امروزو بگذرونیم ببینیم فردا چی پیش میاد و هی حالا تا بعد زندگی می‌کنم که مثلا انگار هفتادو خورده‌ای سالمه،سی سال کارمند استخدامی اداره‌ای بودم و حالا با ماهی دو و خورده‌ای حقوق ثابت تو بازنشتگی‌ام ، دوتا بچه‌ی جوون دارم که ازدواج کردن و یه نوه هم دارم،شوهرم هم چندسال پیشا مرده،پول بازنشستگیمو گذاشتم بانک و یه سودی ازش میگیرم، هرروز تو خونه میشینم و انگار که دیگه زورامو زده باشم و الکمو آویخته باشم،شب به
کارت ویزیت  " خدماتی آی پارا 2 طرفه " به صورت لایه باز در این مطلب سایت فایل باز برای طراحان و کاربران گرامی آماده شده است این کارت ویزیت باکیفیت بالا در اندازه 4.8 * 8  سانتی متر (قابل تغییر) و رزولیشن 300DPI می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت PSD به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
*جهت دیدن سایز اصلی تصویر روی تصویر کلیک کنید.
ادامه مطلب
هنوز دلتنگیِ قدم زدن با تو رو دادم. 
...
باور میکنی یا نه من عاشقتم اما من دیونتم
...
عکستو رو چشام میذاره 
...
به غیرِ یاد تو کنج دلم هیچی نمونددده 
....
هزار دفعه تنهام گذاشتی 

حس تو چیه حس من چیه 

چقدر دردآوره این رابطه یه طرفه. 
چقد عمرش کوتاه بود دوسِت دارم گفتنات 
می‌خواستم در تاریکی به دیگران، دنیای اطرافم را نشان دهم، خودم را و تو را به خودت.
می‌خواستم سرِ به سنگ خورده‌ام را باز بکوبم به سنگ. به سنگ، دیدن را بفهمانم. سرم باز خورد به سنگ و باز نفهمیدم.
در انجماد ذهنم سالهای سیاهی‌ست که سراسر به تباهی رسیده‌اند، کودکانی که صدا را شنیده‌اند، به طناب آویزان شدند و گردنِ کشیده، تاب خورده‌اند‌. چه دیوانه ها که با دست خود، زنجیر به دست و پای خود زدند. سربازانِ بی سلاح که بر خلاف میل، رفتند به جنگ خویش و ب
همه مون تو زندگی روزهای سختی داشتیم،
یه نگاه به دور و برم می کنم. شلوغه همش سر و صدا به هم ریختگی بی نظمی بحث
کلافه میشم، برای بهتر کردن اوضاع هزاران باز تلاش می کنم و باز هم نتیجه همونیه که بوده.
گاهی ادم خسته میشه
دلسرد میشه
خیلی بده ای حال این حس
هی فاصله ش با دوستاش خونواده ش بیشتر میشه
تا حایی که دلس می خواد به قول سوگند یه بلیط یه طرفه بگیره و بره...!
سلام دوستان امیدوارم حال همه تون خوب باشه و ایام بکام تون
میخواستم تجربه خودم در مورد عشق یک طرفه رو در اختیارتون بذارم. در درجه اول فکر میکنم ذات انسان طالب دوست داشته شدن و دوست داشتن هستش در واقع طالب عشق و نه معشوق! شاید یه کم گنگ باشه، منظور من این هست شاید فرد مورد نظر شما از نظر اطرافیان تون و گاها خودتون از انسان های دیگه تمایز خاصی نداشته باشه ولی در واقع این نیاز عاطفی و یا جنسی یا هر دوش، در وجودتون اون شخص رو که جاذبه های اولیه ای بر
جوانی می گذشت.چیزی با کُلی پاف و پوف و دود، جلو روش ترکید. تا دود بنشیند و جوان به خودش بیاید بابای آرزوها جلو روش ظاهر شد.ردای بلندی به تن داشت و عصاش را تو هوا تکان داد و پرسید: «چه آرزویی داری؟ بگو تا به طرفه العین برآورده ش کنم.»جوان یک ابروش را بالا برد و بابای آرزوها را براندازی کرد و گفت: «آرزو می کنم من، تو باشم!» نویسنده: علی کرمی / از کتاب «جن زیبایی که از پترا آمد»منبع:عصر ایران
عشق یعنی نگاهی که هیچ وقت دیده نشد ...
سنگ فرش های خیابان حکایت ها دارند ....
از خستگی ها ....
از امید ....
از عطش ....
از گرما و حرارت آفتاب عشق ...
 عشقی که با تیزتر شدن تیغ آفتاب، بیشتر یخ می بست و شکل می گرفت
عشق یعنی در خیابان یک طرفه ی عیش پررونق فریب دنیا، دنده عقب رفتن
عشق یعنی توقف هنگام چراغ سبز چهاراه لذت ها .... 
عشق یعنی چادری که وصل به قلب شده ...
 نمی توان ....
 باور کنید نمی توان ....

عشق یعنی ............ 
سلام دوستان
دختر جوانی هستم که با پسر عمه م نامزد هستیم، ایشون از بچگی مون همیشه مراقبم بودن و دوست های خوبی بودیم و وقتی ازم خواستگاری کرد گفت بخاطر عشقی هست که همیشه بهم داشته و یه سری معیار ها.
منم چون قبولش داشتم خودش رو و خانواده ش و دوست شون دارم قبول کردم . اما مشکلی که هست اینه که هر چقدر سعی میکنم نمیتونم بعنوان همسرم بپذیرمش. هنوز عقد نکردیم و محرم نیستیم و حتی ازم خواست عکس عای عروسی داییم رو براش بفرستم بخاطر پوششم که خوب نبود قبول ن
امروز رفتیم در ارتفاع علوم‌اجتماعی و راجع به عشق صحبت کردیم ،،،
من به مائده گفتم قضیه شکست عشقیم رو...
و چقدر تلاطم حس میکنم در خودم ...
بگم بهش ، نگم بهش ؟
ظاهر مهمه ، مهم‌نیست ؟
عشق فرقش با دوست داشتن چیه؟
فراموش کنم ، نکنم؟
 و انقدر عشق رو برای خودم دست بالا و در دسترس در نظر گرفتم که فکر کنم هیج وقت هیچ عشقی رو تو زندگیم تجربه نکنم...
عشق که میگم‌منظورم احساس دو طرفه است ...
۲۴ اردیبهشت ۹۸ 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر محمد دهقانی