ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

زخم خورده ی عشقی یک طرفه

بسم الله الرحمن الرحیمدوست دوستی دشمنی دشمن نفرت عشق بی طرفیاین ها رابطه یک انسان با هر چیزی است ولی چه رابطه ای؟ یک طرفه دو طرفه زود گذر و دائمی .  این ارتباط ها در زندگی تجربه میشوند ولی ایا برایتان  دوستی یا دشمنی دائمی اتفاق افتاده است که هر ثانیه به فکر ان باشید؟
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمدوست دوستی دشمنی دشمن نفرت عشق بی طرفیاین ها رابطه یک انسان با هر چیزی است ولی چه رابطه ای؟ یک طرفه دو طرفه زود گذر و دائمی .  این ارتباط ها در زندگی تجربه میشوند ولی ایا برایتان  دوستی یا دشمنی دائمی اتفاق افتاده است که هر ثانیه به فکر ان باشید؟
ادامه مطلب
گمانم عاشقی هم مثل من خون جگر خورده
تو سنگی را رها کردی که بر این بال و پر خورده
خودت گفتی جدایی حق ندارد بین ما باشد
کجایی تا ببینی که جدایی هم شکر خورده
نمی دانم کجا باید بیفتم از نفس دیگر
درختی را تجسّم کن که از هر سو تبر خورده
غم انگیزم، دلم چون کودکی ناشی ست در بازی
که از لبخندهای تلخ استهزاء سر خورده
شبیه پوشه ای در دست مردی گیج و مبهوتم
به خاک افتاده ام، در راه او بر صد نفر خورده
هوایم بی تو همچون حال ورزشکار دلخونی ست
که در دیدار پایانی به
خداوندا، دلی دریا به من ده
در او عشقی نهنگ‌آسا به من ده
حریفان را بس آمد قطره‌ای چند
بگردان جام و، آن دریا به من ده
نگارا، نقشِ دیگر باید آرا ست
یکی آن کلکِ نقش‌آرا به من ده
زِ مجنونانِ دشتِ آشنایی،
من ام امروز، آن لیلا به من ده
به چشمِ آهوانِ دشتِ غُربت،
که سوزِ سینه‌یِ نی‌ها به من ده
تن‌آسایان بلای‌اش برنتابند
بلی من گفتم، آن بالا به من ده
چو با دریادلان اُفتی، قَدَح چیست؟
به جامِ آسمان دریا به من ده
گدایان همّتِ شاهانه دارند
تو
هفته ای یه بار یادش می کنی
و براش می خونی (آیه های مِهر)
یا شایدم بهش سر بزنی
هفته ای یه بار
مثلِ من که هفته ای یه بار بهم سر می زنی
او نمی تونه بهت سر بزنه، 
ارتباطِ تون یه طرفه س
فقط تو می تونی به او وصل بشی
مثل من که ارتباطم با تو یه طرفه س
فقط تو "می تونی" به من وصل بشی
باید خواهرت باشی تا حالِ داداشت رو درک کنی
خواهرت می فهمه من چی می کِشم از دستِ تو
تبادل لینک اتوماتیک - تبادل لینک اتوماتیک هوشمند رایگان
تبادل لینک - تبادل لینک
تبادل لینک - تبادل لینک سه طرفه و تبادل لینک رایگان
سایت تبادل لینک رایگان - تبادل لینک رایگان - بلک لینک رایگان و با کیفیت - تبادل لینک دو طرفه - تبادل سه طرفه لینک
به منظور تحقق اهداف تبلیغاتی مجموعه ها ، لایت باکسهای دو طرفه به منظور قرار گیری در معرض دید هر چه بهتر مشتریان نصب می شود . این نوع لایت باکسها پتانسیل بالایی در جذب مشتری در مراکز شلوغ دارند و در مراکز شلوغ به زیبایی جلب توجه می کنند .
از مزایای این لایت باکسها می توان به نصب آن به صورت استند با انواع متریال مورد درخواست کارفرما اشاره کرد.
عشق چیست؟!
آنچه بزرگان از آن نهی کرده اند به عنوان عشق همین رابطه یک طرفه است
تصور کنید بازی یکطرفه، کاریکطرفه، محبت یکطرفه و! چقدر تا به حال با این امر برخورد کردید؟ متأسفانه امر بسیار شایعیست
چه بخواهید و چه نه هیچ ارتباط یک طرفه ای نتیجه بخش نخواهد بود.. و اصرار بر این نوع روابط دست کم شمارا متضرر می کند
تنها جنس و نوع حاکم در این جهان خدا بوده که ارتباطی را حاصل می کرده و اگر غیر از این می دانستید دروغی بیش نبوده
از این گذر بسیار دیده می شود
قفسه بندی سوپر مارکت
ا
گر قصد قفسه بندی سوپر مارکت را دارید به دو صورت قفسه یک طرفه و دو طرفه امکان قفسه بندی آن وجود دارد که عمق این قفسه ها از 380 میلی متر تا 610 میلی متر و ارتفاع آن از 1450  تا 3000 میلی متر و طول آن نیز از 760 میلی متر تا 1350 میلی متر امکان پذیر است
امروز صبح زود بیدار شدم. فکر کنم هفت یا هشت بود. خبر خوب این که بابام گفت بهم پول توجیبیمو میده تا کتابایی که میخوامو بخرم. هووووراااا. باید ببینم چه کتابایی بخرم بهتهر که کتاب درباره ی عکاسی بنیامین حتما بینش هست. کتابمم تموم شد. منتها خب برای درست تر فهمیدنشون بایدکلی کتاب دیگه بخونم تا بار بعدی بهتر بفهممشون. کتاب بعدیم کتاب خیابان یک طرفه ی بنیامین هست ترجمهٔ حمید فرازنده نشر مرکز. خیلی خوشحالم خیلی زیاد. گفتم دیروز عکاسی کردم؟ الانم میخو
حراج ارزان ست 2تایی چسب دو طرفه جادویی UGLU

چسب دو طرفه جادویی 2عددی UGLU

قیمت حراج: 10000 تومان

چسب دو طرفه جادویی UGLUهمانطور که می دانید فرش و موکت روی سرامیک و پارکت حرکت کرده و سر می خورند . امروز می خواهیم چسب دو طرفه UGLUبا کربردهای بسیار زیاد و کیفیت عالی را به شما پیشنهاد کنیم .
ادامه مطلب
کاربردهای کارت PVCرنگی چیست؟
کارت PVCرنگی معمولا جهت کارت شناسایی، کارت گارانتی، کارت بانکی، کارت حضور و غیاب، کارت کنترل دسترسی، کارت ویزیت، کارت دانشجویی و کارت دانش آموزی و ... استفاده می شود.
این کارت ها هیچ گونه چیپ یا حافظه ای بر روی خود ندارند، فاقد نوار مغناطیسی و یا میکروچیپ و مدار الکترونیکی داخلی هستند و صرفا جهت چاپ از آن ها استفاده می شود. به همین دلیل برای کاربردهایی که به هیچ داده ID کد گذاری شده نیاز ندارد، ایده آل می باشند.انواع
سراپا اگر زرد و پزمرده ایم
                        ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
                       پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود ما دیده ایم
                      اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم
                     اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه ی دشمنان گردنیم
                     اگرخنجر دوستان گرده ایم
  گواهی بخواهید اینک گواه
                  همین زخم هایی که نش
توی مباحث مشترک ارتوپدی،اطفال و نوروسرجری اصطلاحی داریم به اسم "battered baby syndrom"که سندروم کودک کتک خورده ترجمه اش میکنن...
از علائمش و وحشتی که توش هست بگذریم،خود همین کلمه ی "کودک کتک خورده" یک غمی داره که هربار با خوندنش قلبم فرو میریزه...
سلام
دوستان چند وقته سوالی ذهنم رو درگیر کرده، دوست دارم نظرتون رو بدونم، آقایون جواب بدن.
مردان با زنی که دوسش دارن ازدواج کنن خوشبخت ترن یا برعکسش، عشق یه طرفه منظورمه، من خودم نظرم اینه که مردان اگه زن شون رو دوست داشته باشن و زن دوسش نداشته باشه خوشبخت ترن تا اینکه با زنی ازدواج کنن که اون طرف عاشقه ولی مرد دوسش نداره، چون فکر میکنم مردان میگن من دوسش دارم بسه نظر طرف مهم نیست، ولی اگه زنه دوسش داشته باشه و مرد حسی نداشته باشه خیلی زنش
شرکت کیارس ارائه دهنده خدمات ویواینستاگرام
طراحی ویواینستاگرام موجب می شود کسب و کار شما تغییر کند و شکل زیبایی به خود بگیرد 
سعی کنید ویواینستاگرام خود را حرفه ای طراحی کنید 
ویواینستاگرام ها به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر آمده است
پلن ساده ویواینستاگرام
پلن استاندارد ویواینستاگرام
پلن حرفه ای ویواینستاگرام
در پلن ساده ویواینستاگرام یک ویواینستاگرام ساده با هزینه کم برای شما طراحی می شود
در پلن استاندارد ویواینستاگرام ی
امروز خیلی حال و حوصله درس خوندن نداشتم.زورمو زدم ولی کلا با خودم حال نکردم.یه سری فایل صوتی انگیزشی پیدا کردم که امیدوارم در روزهای آتی کمکم کنه.
شیراز خیلی سرد شده اصلا نمیشه شب رفت بیرون!
سرم یه خورده درد میکنه.فکر کنم باد سرد خورده به کله مبارک!!!
امروز به خودم نمره ۵۵ از ۱۰۰ رو میدم.فردا باید خیلی بهتر باشم...
شب بخیر...
اقا حالم گرفتست :( کتابمو تموم نکردم خورده تو حالم که نتونستم. خب تقصیر من چیه مطالبش زیاده یعنی ادم کند میخونتش. دستم به کار نمیره. اومدم رو تخت یه ذره بخوابم یه خورده هم به این فکر کنم اگه از الان تا دوازده شب کار کنم کلی از کتابو پیش بردم و به خودم دلداری میدم که میتونم از پسش بر بیام. خب عجله ای نیست ولی من میخواستم قبل از خرداد تمومش کنم و خیلی دیگه طولانی شده بود خوندنش. 
مثل یک ساعت از رونق و کار افتاده
هر که در عشق رکب خورده کنار افتاده
فصل تا فصل خدا بى تو هوا یک نفره است
از سرم میل به پاییز و بهار افتاده
هر دو سرخیم ولى فاصله ما از هم
پرده هایى است که در قلب انار افتاده
پیش هم بودن و هم جنس نبودن درد است
آه از آن سیب که در پاى چنار افتاده
حس من بى تو به خود نفرت دانشجویى ست
از همان درس که در آن دو سه بار افتاده
سهمم از عشق تو عکسى ست که دیدم آن هم
دستم آنقدر تکان خورده که تار افتاده!
#سید_سعید_صاحب_علم
دوش چه خورده‌ای دلا راست بگو نهان مکنچون خمشان بی‌گنه روی بر آسمان مکن
باده‌ی خاص خورده‌ای نقل خلاص خورده‌ایبوی شراب می‌زند خربزه در دهان مکن
روز الست جان تو خورد می‌ای ز خوان توخواجه‌ی لامکان تویی بندگی مکان مکن
مولانانقاشی: مارِک روزیک

مطالب بیشتر را می توانید در کانال تلگرامی لامکان دنبال کنید.
«خون خورده» اثر مهدی یزدانی خرم.
پسر جوان دانشجویی برای تامین مخارج زندگی و تحصیلش، مسئولیت خوندن فاتحه و نماز و گرفتن روزه برای درگذشتگان رو به عهده میگیره. هر هفته هم موظفه برای پنج برادری که هر کدوم مرگ متفاوتی داشتن، فاتحه بخونه. با فلش بک به گذشته زندگی هرکدوم از این پنج برادر و شیوه‌ی مرگشون روایت میشه.
خون خورده کتابیه که واقعا بوی خون میده. روایت‌های جذاب با شیوه‌ی روایت خاص مهدی یزدانی خرم. دومین کتابی بود که ازش خوندم و واقعا جذا
ھدایت تحصیلیم اومد!
الویتام ھمش الف بود جز تجربی ک ج بود:/
جالبش اینجاس ک،،،،
1*
نمره علومم19بود ریاضی18   بعد تجربیمو الویت آخر  زدن=/////
نمره معلما و مشاورا و خودمو والدینمم تجربی بود
آزمونامم علومو از 100 شدم91و خورده
ریاضیو85و خورده
آقا بى انصافیھ بخدا 
اصلا ب الویت2 ھم راضیم
آخھ جیم چچچچچچچرررررررررا؟!
اصلا من انقد خوشبختم ک خوشبخت ، خوشبخت نیست
:/
آقاى وزیر انقد پارتى بازى نکن لطفا
اھ
سایه مایع دو طرفه متالیک و مات هدی بیوتی___Matte & Metal Melted Shadows یک سایه مایع دو طرفه که یک فرمول مات غنی ، مخملی از یک طرف و یک جادوگرمی بیش از حد از طرف دیگر دارد.  حاوی یک سایه مایع دوتایی تشکیل شده از یک فرمولاسیون مات و مخملی در یک طرف و یک مایع درخشان و براق در طرف دیگر است.این سایه ها به صورت ترکیبی استفاده میشوند و معمولا از هر دو نوع آن در یک آرایش بهره میگیرند.سایه مایع هدی بیوتی بدون چسبیدن به هم یا محو شدن در موضع استفاده شده با کیفیت اولی
سایه مایع دو طرفه متالیک و مات هدی بیوتی___Matte & Metal Melted Shadows یک سایه مایع دو طرفه که یک فرمول مات غنی ، مخملی از یک طرف و یک جادوگرمی بیش از حد از طرف دیگر دارد. حاوی یک سایه مایع دوتایی تشکیل شده از یک فرمولاسیون مات و مخملی در یک طرف و یک مایع درخشان و براق در طرف دیگر است.این سایه ها به صورت ترکیبی استفاده میشوند و معمولا از هر دو نوع آن در یک آرایش بهره میگیرند.سایه مایع هدی بیوتی بدون چسبیدن به هم یا محو شدن در موضع استفاده شده با کیفیت اولی
سایه مایع دو طرفه متالیک و مات هدی بیوتی___Matte & Metal Melted Shadows یک سایه مایع دو طرفه که یک فرمول مات غنی ، مخملی از یک طرف و یک جادوگرمی بیش از حد از طرف دیگر دارد. حاوی یک سایه مایع دوتایی تشکیل شده از یک فرمولاسیون مات و مخملی در یک طرف و یک مایع درخشان و براق در طرف دیگر است.این سایه ها به صورت ترکیبی استفاده میشوند و معمولا از هر دو نوع آن در یک آرایش بهره میگیرند.سایه مایع هدی بیوتی بدون چسبیدن به هم یا محو شدن در موضع استفاده شده با کیفیت اولی
هیچگاه فکر نمی کردم آخرین روز فروردین چنین نحس باشد،تا کنون فکر میکردم محکومم به حبس مدت دار و سپس آزاد میشوم، امروز فهمیدم که حبس ابد خورده ام و شاید اگر مطابق میلشان رفتار کنم، تخفیف در مجازات شامل حال من بشود اما به قیمت تباه شدن روزهای جوانی ام...
راستی آرزوهایم هم حکم اعدام در ملأعام خورده اند،به خاطر حرف مردم....
درمان‌های خانگی پاشنه پای ترک خورده
«سال‌هاست کف پایم به‌خصوص در نواحی پاشنه دچار خشکی و ترک پوست است. مدام کف پایم را مرطوب کرده‌ام اما نتیجه نگرفته‌ام. ظاهر پوستم خیلی بدشکل و دلخراش 
است و تازگی‌ها بدتر هم شده و همیشه باید پاشنه پایم را پنهان کنم. بدتر اینکه اخیرا شکاف‌های عمیقی در پاشنه پاهایم ایجاد شده که گاهی خودبخود خون الود و دردناک 
می‌شود. لطفا مشکلم را با متخصصان پوست مطرح کنید تا راه چاره‌ای پیدا شود.» در این مقاله علل و راه
دارم فراموشش میکنم ، بعد نمیدونین چه دردسری دارم برای اینکه نرم تو پروی توییترش  :)))
هی میخوام بدم میگم گوه نخور ،بشین سر جات!://
والا بخدا ،
آهنگ بلیط یک طرفه ی سوگند به اضافه صحبت با صبا ، فیلم‌گرفتن از خودم‌ و حرف زدن با خودم و در نهایت عظم عظیمم، همه در فراموشیش موثرن:)
امروز توییت زد : 
پاشو بیا توییتر دیگه ،اه 
خب 
من مطمئن شدم عاشق یکی دیگه اس 
مطمئنِ مطمئن! 
دارم احساساتم رو الان می کشم،  می کشمشون تا دیگه اذیت نشم،  خلاصش میکنم این دوست داشتن یه طرفه رو .
ولی خدا جون ، خیلی مشتی ای ! خیلی ! من‌نباید یه بار ، فقط یه بار تو زندگیم یه عشق دو طرفه ی شیرین رو تجربه کنم؟ من نباید یه بار عاشق یکی بشم و اونم‌همون قدر عاشقم‌بشه؟ 
خدایا دوست داری دلمُ بکشم؟؟ برای من خیلی سخته ها ، خیلی دارم اذیت میشم الان، کشتن دلم
دیروز بعداز هر که رفتم یاناکار تا ساعت 7:30 کار کرده ام بعدش جلسه کاری بود و بعدش با حبیب کاف حرف زده ایم و حرف زده ایم برای پیشرفت نتیجه اش این شد که من ظرف غذا و فلاسک آب برداشت از یاناکار و امروز برای خودم غذا آورده ام و صبحونه خورده ام ... کارهای هرگز نکرده البته کم صبحونه خورده ام اما خب قراره بیشتر کنم این شرایط رو ...
ویژگی های رادیاتور پنلی
قابلیت نصب دو طرفه رادیاتور پنلی
منظور از نصب دو طرفه رادیاتور پنلی این است که می توانید از دو سمت آن برای نصب استفاده کنید به این معنی که اگر به دلایلی مانند خط کشی، خش برداشتن، خوردگی ضربه رویه رادیاتور مخدوش شد، می توانید با جابجایی رادیاتور از سمت دیگر آن به منظور زیبایی در خانه استفاده کنید، رادیاتور پنلی ایساتیس بعنوان پیشرو در تولید پنل های دوطرفه این قابلیت را دارد.
دیگر مزیت دو طرفه بودن رادیاتورها این است
"من یک تبعیدی ام"...
به جایی که...
به دنیایی که...
سکوت فریاد میزند آنقدر که حنجره اش خش برمیدارد
سرزمینی که صدا در آن جریان ندارد،هیچ چیزسکوت مطلق...
روحم در این بی رحمی عمیق زنجیر شده!!
صدایی که در گلو خفه میشود و گوشی که گدای کلمات میشود
بغضی که به خاک میسپرد شکستنش را...
دنیایی که نه چشم میبیند ونه نگاهی خوانده میشودمثل اینکه زل زده باشی به یک فصل نرسیده...وانتظاری که هیچ کس در آن سویش نیست،یک انتظار مطلقا یک طرفه‍‍...واشکی متبلور میشود اما به بل
جبهه‌ی دشمن، غیر از آن آدم غافلی است که خودی هم هست، منتها بیچاره دچار غفلت و اشتباه و فریب می‌شود؛ بر اثر حادثه‌ای، عقده‌ و کینه‌ای پیدا می‌کند و در مقابل نظام و حرف حق می‌ایستد. دشمن اصلی آن کسی است که پشتِ سر فریب‌خورده داخلی قرار می‌گیرد، اما در داخل کشور، خودش را نشان نمی‌دهد.فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 

پرینتر چاپ کارت
روش های چاپ با پرینتر کارت PVC
چاپ کارت با پرینتر کارت PVC ممکن است به چندین روش انجام شود:
چاپ افست کارت پی وی سی که این روش مناسب برای تیراژ بالای هزار عدد با طرح ثابت می باشد که به دو روش چاپ تک کارت و چاپ شیت انجام میشود که هر کدام مزایای خاص خود را دارند.
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آ
پرینتر چاپ کارت
چاپ افست کارت پی وی سی که این روش مناسب برای تیراژ بالای هزار عدد با طرح ثابت می باشد که به دو روش چاپ تک کارت و چاپ شیت انجام میشود که هر کدام مزایای خاص خود را دارند.
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آن
عشق یک طرفه عشقی است که یک نفر میل دارد آن طرف دیگر در ذهنش باشد و او را ترک نکند.
به این معنا، عاشق او معتقد است که عاشق او به او علاقه مند است و او از احساسات عاشقانه آگاه نیست.
ترک عشق یک طرفه
شما مطمئنا داستان هایی در این مورد و در تاریخ شنیده اید که دوستداران آنها دوست ندارند .
یا در زمان داستان معاصر ماجراهای عاطفی که منجر به ریزش اسید.
و انواع رفتارهای غم انگیز دیوانه وار شده است را شنیده اید.
روانشناسان می گویند که در ادبیات ما، داستان ها .
پرینتر چاپ کارت
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آن
     مثلا من همان دختر روستایی باشم که صبح ها بعد از نماز صبح می رود شیر گاو ها را می دوشد و تخم مرغ ها را جمع میکند دِ بدو می رود مدرسه و ظهر ها هنوز از راه نرسیده و ناهار خورده نخورده ظرف ها را زیر منبع آب توی حیاط می شوید و بعد می رود توی گنجه ی خالی زیر رخت خواب ها به درس خواندن و درس خواندن و درس خواندن تا شب و دوباره فردا روز از نو. و تو پسر سرباز یکی از خانه های آن سر آبادی باشی که هر  بار بیایی مرخصی، مادرت در کلاس قرآن با این توضیح که از زمان
من واقعا یجوری بی‌حوصله و کسل و امروزو بگذرونیم ببینیم فردا چی پیش میاد و هی حالا تا بعد زندگی می‌کنم که مثلا انگار هفتادو خورده‌ای سالمه،سی سال کارمند استخدامی اداره‌ای بودم و حالا با ماهی دو و خورده‌ای حقوق ثابت تو بازنشتگی‌ام ، دوتا بچه‌ی جوون دارم که ازدواج کردن و یه نوه هم دارم،شوهرم هم چندسال پیشا مرده،پول بازنشستگیمو گذاشتم بانک و یه سودی ازش میگیرم، هرروز تو خونه میشینم و انگار که دیگه زورامو زده باشم و الکمو آویخته باشم،شب به
همه مون تو زندگی روزهای سختی داشتیم،
یه نگاه به دور و برم می کنم. شلوغه همش سر و صدا به هم ریختگی بی نظمی بحث
کلافه میشم، برای بهتر کردن اوضاع هزاران باز تلاش می کنم و باز هم نتیجه همونیه که بوده.
گاهی ادم خسته میشه
دلسرد میشه
خیلی بده ای حال این حس
هی فاصله ش با دوستاش خونواده ش بیشتر میشه
تا حایی که دلس می خواد به قول سوگند یه بلیط یه طرفه بگیره و بره...!
عشق یعنی نگاهی که هیچ وقت دیده نشد ...
سنگ فرش های خیابان حکایت ها دارند ....
از خستگی ها ....
از امید ....
از عطش ....
از گرما و حرارت آفتاب عشق ...
 عشقی که با تیزتر شدن تیغ آفتاب، بیشتر یخ می بست و شکل می گرفت
عشق یعنی در خیابان یک طرفه ی عیش پررونق فریب دنیا، دنده عقب رفتن
عشق یعنی توقف هنگام چراغ سبز چهاراه لذت ها .... 
عشق یعنی چادری که وصل به قلب شده ...
 نمی توان ....
 باور کنید نمی توان ....

عشق یعنی ............ 
امروز رفتیم در ارتفاع علوم‌اجتماعی و راجع به عشق صحبت کردیم ،،،
من به مائده گفتم قضیه شکست عشقیم رو...
و چقدر تلاطم حس میکنم در خودم ...
بگم بهش ، نگم بهش ؟
ظاهر مهمه ، مهم‌نیست ؟
عشق فرقش با دوست داشتن چیه؟
فراموش کنم ، نکنم؟
 و انقدر عشق رو برای خودم دست بالا و در دسترس در نظر گرفتم که فکر کنم هیج وقت هیچ عشقی رو تو زندگیم تجربه نکنم...
عشق که میگم‌منظورم احساس دو طرفه است ...
۲۴ اردیبهشت ۹۸ 
دیشب در حال دعای جوشن خوندن بودم که دیدم یه آقایی روبروی ما داره نماز میخونه ولی ۹۰ درجه انحراف قبله داره!
به خانمی که کنارش بود علامت دادم که قبله از این طرفه.
قبله‌نمای موبایلشونو باز کردن گفتن نه همین درسته! گفتم از من بشنو من مطمئنم  قبله این طرفیه که من میگم!
بعد خودم قبله‌نما رو آوردم و دیدم بنده خدا درست میگه قبله‌نمای بادصبا داره قبله رو از اون سمت نشون میده! :/
گفتم این اشتباهه. حالا حرف منو قبول نمیکنی نکن ولی جهت قبرشهید رو ببین! قبل
تو فرجه ها رو یادتونه یه هفته زودتر رفتم دانشگاه که درس بخونم؟
یه روز تو کتابخونه یکی از پسرای هم کلاسی رو دیدم
گردنش کبود بود
حالا ما به رو خودمون نیاوردیم به هیچکسم نگفتیم استغفر ا... گویان گفتیم بابا خب شاید به جایی خورده اینجور شده
آخه کبودیشم خیلی وسیع بود ها
گفتم حالا کار خاک بر سریم که کرده باشه دیگه انقدر که کبود نمیشه :دی
حالا تازگیا یه عکس از گردنِ کبودِ ناشی از خاک بر سری کاری دیدم
اون مدلی بود تقریبا
یعنی احتمالا این هم کلاسی ما هم...
دیدید که همش خوبی می کنید بعد طرف مقابل هم خوبی می کنه؟منم ندیدم -_- یه همچین حالتی و اتفاقی نیاز دارم که پیش بیاد بفهمم این حجم از خوش اخلاقی که سعی میکنم اعمال کنم رو خودم دو طرفست،اما متاسفانه تنهاپدیده ای که رخ میده اینه که بد اخلاقی اشخاص بعد از خوردن ماشین به سگی که از خیابون رد میشد هم نصیب ما میشه:)
کلی بگم خستتون نکنم،امید برا دو طرفه شدن خوبی و خوشی و اینا نداشته باشین فقط برا دل خودتون خوب باشین:)
شرکت کیارس با تیم مجرب خدمات طرحی لوگو به مشتریان عزیز ارائه می نماید .
طراحی لوگو خوب نشان گر شخصیت شرکت و موسسه شماست .
پس به طراحی لوگو به صورت حرفه ای اهمیت ویژه ای داشته باشید
پلن های طراحی لوگو عبارتند از :
پلن ساده طراحی لوگو
پلن استاندارد طراحی لوگو
پلن حرفه ای طراحی لوگو
پلن ساده طراحی لوگو به صورت ساده برای شما طراحی لوگو انجام می شود و هزینه بسیار پائینی دارد
پلن استاندارد طراحی لوگو به صورت استاندارد برای شما طراحی لوگو انجام می ش
عزیزم!
تنهایی خیلی بد نیست، ولی خیلی خوب هم نیست! گاهی اوقات آدم دلش می‌گیره و کسی نیست که محرم رازش باشه. سعید می‌گه "مظاهر! تو تا الان که 27 ساله‌ای، با هیچ دختری دوست نبودی و دستش رو نگرفتی. مطمئن باش 37 ساله هم بشی، باز وضع بر همین مِنوال هستش!"
بیا! بیا تا یه عکس از دست‌های به هم گره خورده‌مون بگیرم، برای سعید بفرستم و بگم "این همون عزیزیه که منتظرش بودم. دست‌هام رو برای عزیزم نگه داشته بودم."
مظاهر.نوشت: عزیزم! من این‌ها رو برای تو می‌نویسم.
 دستگاه شنود سیم‌کارتی یک طرفه الماسی تایوان یک دستگاه شیک و زیبا است که کارایی و توانایی فوق‌العاده‌ای دارد. این دستگاه شنود سیم‌کارتی قابلیت انتقال صدای قوی دارد. با قرار دادن یک سیم‌کارت در دستگاه و برقراری تماس با شماره سیم‌کارتی که درون این دستگاه گذاشته شده است، بدون اینکه کسی متوجه شود، می‌توان صدای محیط را شنید.

عملکرد این دستگاه به گونه‌ای است که پس از برقراری تماس با آن، به طور خودکار فعال شده و صدای محیط را بدون هیچ صدا، ن
شهر سوال - یک قاعده کلی را باید به خاطر بسپارید. به طور کلی حفظ رازها در صورتی که
آسیبی به زندگی مشترک شما وارد نکند، ایرادی ندارد. مثلا این که شما در
گذشته یک رابطه عاطفی یک طرفه را تجربه کرده اید، نباید با همسرتان در میان
گذاشته شود اما این که یک نامزدی بهم خورده داشته اید، موضوعی است که او
باید بداند. حالا تصور کنید که شما با نامزد سابقتان رو در رو شده اید و
احساس می کنید که از طرف او زندگی تان تهدید می شود. در این شرایط، باید
موضوع را با هم
زنگ می‌زنم جواب نمی‌ده و بعدا هم دیگه نه زنگ می‌زنه نه پیام می‌ده ببینه چی‌کارش داشتم، داریم حرف می‌زنیم، ممکنه یهو وسطش بگه «خب، کاری نداری؟ خداحافظ»، زنگ زده، دو سه تا زنگ خورده تا بیام بردارم قطع شده، پیام دادم «کارم داشتی؟» جواب داده «آره می‌خواستم حرف بزنیم که برنداشتی»، نگفتم «مگه کلا چندتا بوق خورده بود که قطع کردی؟»، فقط نوشتم «تا بردارم قطع شد. چند دقیقه دیگه می‌تونم حرف بزنم. اگه می‌خوای زنگ بزن، اگه نه بگو من بهت زنگ بزنم» و
نمیدونم کجایی و در چه حال ... چون اصلن مهم نبوده و نیست و نخواهد بود  برام  ....
ولی بعضی وقتا یه اتفاق هایی تو زندگیم می افته که نمیدونم چرا فکر میکنم از دعاهای توئه!!!
 اما بعد میگم ...:. خدایا مگه میشه ؟ باید خواسته دو طرفه باشه که جواب بده یا نه ؟ 
و بعد باز بخاطر نوع دعای خودم شک میکنم .... شک نه وحشت میکنم .... 

نه دلم میخواد بدونم .... !!!
نه دلم میخواد ندونم.... !!
فقط میترسم و از این حال سوالی خودم متنفرم 
اما فقط از خدا از ته ته ته دلم میخوام که دیگه دع
شهر سوال - در نظر داشته باشید علاقه شما هرچقدر هم شدید باشد نشانه درست بودن آن
نیست. نکته دوم این که این علاقه به اذعان خود شما همچنان یک طرفه است.
دوست داشتن یک طرفه مانند رنج و عذاب یک طرف میماند و به صلاح شما نیست.
البته شما میتوانید به صورت غیر مستقیم و از طریق برخی دوستان یا اساتید
مطمئن و مورد اعتماد میل و نیت طرف مقابل را نیز جویا شوید و میزان آن را
بسنجید، اما هیچگاه نمیتوانید چون کسی را دوست دارید، او را نیز مجبور به
دوست داشتن خود نم
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم دختر 14 ساله که عاشق شده باید چکار کنه؟ خواهشا نگید که دختر به این سن رو چه به عاشق شدن!، میدونم نباید تو این سن عاشق شد ولی مگه عشق دست آدمه؟، بعدشم حس کنجکاوی و علاقه به جنس مخالف از بلوغ آغاز میشه، پس چیز خیلی عجیبی هم نیست!، میگم عشق نگید یه احساس زودگذر! چون نیست. 
باید چیکار کنه در حالی که میدونه این عشق بی ثمره!
مرتبط با عشق یک طرفه :
نمی دونم چطور به پسر مورد علاقم بفهمونم که عاشقشم
فقط می خوام بدونه که عاشقش
بهم میگن طرف برای تو گریه میکنه، تو که نمیای حالش گرفته س، تو دفتر خاطراتش پره از اسم تو. بهم میگن گناه داره نگاش کن، نگاش میکنم. مببینم که حالش از خودش گرفته، که از خودش بدش میاد و از من هم و میفهمم. منم یه روز جاش بودم، میخواستم و نمیخواست من رو، وقتایی بود که متنفر میشدم ازش وقت هایی بود که از خودم بدم می اومد، از خودم میپرسیدم چرا؟ چرا اون از بین همه ی آدما؟ چرا من اصلا؟ اعتماد بنفسم خورد شد و برنگشت، حالا از هرکی خوشم میاد ترس میفته به جونم،
چطور بفهمیم که انگشت شست پیچ خورده است؟

پیچ خوردن انگشت شست در اثر پاره شدن
یا کشیده شدن رباط اتفاق می افتد. رایج ترین علت پیچ خوردن انگشت شست پاره
شدن رباط جانبی است. بیشتر پیچ خوردگی ها با درمان های خانگی بهبود پیدا
می کنند و به جراحی نیاز ندارند.
ادامه مطلب
شهر سوال - ک قاعده کلی را باید به خاطر بسپارید. به طور کلی حفظ رازها در صورتی که
آسیبی به زندگی مشترک شما وارد نکند، ایرادی ندارد. مثلا این که شما در
گذشته یک رابطه عاطفی یک طرفه را تجربه کرده اید، نباید با همسرتان در میان
گذاشته شود اما این که یک نامزدی بهم خورده داشته اید، موضوعی است که او
باید بداند. حالا تصور کنید که شما با نامزد سابقتان رو در رو شده اید و
احساس می کنید که از طرف او زندگی تان تهدید می شود. در این شرایط، باید
موضوع را با همس
یکی از مشکلات  امروزه تمامی جوامع بزرگ، ترافیک و جای پارک خودرو در شهر است. مسلماً توسعه حمل و نقل عمومی، انضباط ترافیکی، اصلاح قوانین و مقررات  ، آموزش فرهنگ ترافیک و مدیریت امور از اصول و پایه حل مشکل ترافیک است ،ولی در خصوص جای پارک خودرو علی الخصوص در تهران و شهر های بزرگ مسیر حل معظلات طولانی تر و دشوار تر است. به جهت کاهش مشکل پارکینگ خودرو ، در اکثر سازمان ها ، ارگان ها ، اداره جات و … محوطه ای برای پارگینگ فضای باز در نظر گرفته می شود ک
محدودیت آرماتورگذاری پی ها و شمع ها
محدودیت آرماتورگذاری پی
ها و شمع ها :  آرماتور های لازم برای مقاطع پی ها و شمع ها بر اساس
نیروهای وارد بر آن مقاطع در حالت حد نهایی با رعایت محدودیت های زیر
محاسبه می شوند .
در پی های نواری مقدار نسبت در ناحیه کششی در ناحیه
کششی نباید کمتر از ۰٫۲۵ درصد اختیار شود ، مگر آنکه  آرماتور به کار رفته
به اندازه یک سوم بیشتر از مقدار آرماتور تعیین شده در محاسبات باشد .
در حالت اخیر این نسبت نمی تواند کمتر از ۰٫۱۵ د
سلام 
راستش من یه حرف هایی راجع به عشق و عاشقی داشتم که دلم می خواد بگم، شاید کمک کنه به یک سری مسائل که حل بشن، نگرانی هایی که از بین برن و در واقع ماجراهایی که تموم بشن با توجه به پست های اخیر که خوندم اینجا.
یه آقایی پست گذاشته که خانمی عاشقش شده و ول کن نیست و پای آبرو وسطه، ببینید من خودم زخم خورده این موضوعم، یعنی عاشق شدن.
می خوام تجربه ی خودم رو بگم و دیگه توی این وبلاگ نمیام، هر چند اینجا رو خیلی دوست داشتم ولی دیگه نمیام، من حدود دو سه س
سلام،وقت تون بخیر
دختری 21 ساله هستم که تا به حال 4 بار کنکور دادم، سال اول (95)_ رتبه 3هزار و خورده ای، سال دوم (96)_ رتبه 2 هزار و خورده ای، سال سوم (97)_ رتبه 50 هزار و خورده ای (در بخش اختصاصی در یه بازه ای جا به جا وارد پاسخنامه کردم)، سال چهارم (98)_  22 هزار و خورده ای.
برای کنکور 98 حدود یه ماه درس خوندم، چون اصلا روحیه و انگیزه ای نداشتم و با توجه به تلاشم از رتبه ام شکایتی ندارم، بعد از دیدن رتبه م که انتظارش رو هم می کشیدم تصمیم گرفتم یک سال دیگه هم ب
مدتی بود تعجب می کردم از اینکه نیستی 
پیام‌ میدم جواب نمیدی 
پست هات و میخوندم و بهت راجبشون میگفتم
حالت و می پرسیدم ....
نگو دو طرفه بود 
من خیلی وقته ازت پیامی دریافت نکردم 
نمیدونم مشکل از کجاست 
تنها راهی که به ذهنم رسید اینکه پست بزارم 

+سلام خواهرم 
رسم برادری رو به جا آوردم و اصلا ترک نکردم 
اما چه کنم متوجه نشدم که مشکل اینه که نه پیام های تو به من رسید نه پیام های من به تو 
امیدوارم بتونی توی این‌پست نظر بزاری و بهم‌نشون بده 
می گفت:
بندگی کن تا که سلطانت کنند
تن رها کن تا همه جانت کنند
خوی حیوانی سزوار تو نیست
ترک این خو کن که انسانت کنند
جسم لاهوتی اگر داری بیار
تا به بزم قرب، مهمانت کنند
فرمود: «إِنَ‏ مُبَایعَةَ اللَّهِ‏ رَخِیصَةٌ فَاشْتَرُوهَا قَبْلَ أَنْ تَغْلُوَ ؛ معامله های خدا برای شما ارزان است دریابید قبل از آنکه گران شود.» یک وقتی مقدمات فراهم نمی‌شود و گران می شود. هیچ دستی بهتر از دست تربیت الهی نیست. 
«إغتنم الفرص؛ فرصت ها را غنیمت بشمارید» ما اگر
+ حس میکنم دیوار زندگیم کج رفته بالا...حس میکنم هرکاری کنم دیوار زندگیم همچنان کج میره بالا..حس بدیه..- چرا فکر میکنی دیوار زندگیت کج رفته بالا و نمیشه درستش کرد؟..شاید تو داری کج میبینیش؟شاید اونقدرها هم کج نیست..شاید اصلا کج نیست..+نمیدونم..مثل یه مهندس شکست خورده شدم که حس میکنه ساختمانی که ساخته کجه ..مهندسی که به بن بست خورده...- ولی یه مهندس خوب با احساساتش خونه نمیسازه و تصمیم نمیگیره ... میشینه حساب کتاب میکنه ببینه کجا رو اشتباه کرده و تلاش
چند هفته ی پیش بود که یکی از دوستان یک شعر قشنگ برام خوند بهش گفتم این شعر مال کی بوده؟
طوری برگشت که انگار جفت کلیه هاش رو طلب کردم 
گفت این تیتراژ "سریال وفا" بود نگو که ندیدی
منم که خیلی اهل سریال دیدن نیستم گفتم نه والا ندیدم
گفت سریال خیلی خوبی بود
بگذریم..
این هفته بود که تقریبا در 3 روز 11 قسمت سریال رو دیدم
سریال قشنگی بود البته نقد های بزرگی هم بهش بود ولی برای من که یه خورده "لبنان زدگی!" حاد دارم و یه خورده هم تم عاشقانه، در کل خوب بود؛راض
با توجه به
گزارشات اخیر از سوی کمیسیون مقررات ارتباطات در تیرماه 1394 بیانیه ای در مورد
خطوط های اعتباری ابلاغ شد که طبق آن کاربر بدون هیچ تراکنشی در طی مدت زمان سه
ماهه نداشته باشد شامل یک سری از قانون و مقررات خواهند شد.
اما در
صورت نبود اعتبار، اپراتور می‌تواند با انجام اطلاع‌رسانی لازم نسبت به قطع دو
طرفه یا سلب امتیاز سیم‌کارت اقدام کند
،همچنین با انجام
هر تراکنش از طرف کاربر، مهلت و بازه زمانی مجدداً برای کاربر لحاظ و آخرین تراکنش
کار
بسم الله
بفرمایید روضه 
«و... اما حسین (ع)، نزدیک‌ترین، محبوب‌ترین و دوست داشتنی‌ترین هدیه را برای معاشقه با خدا برگزیده بود. شاید اندیشیده بود که خوبتر‌هایش را اول فدای معشوق کند و شاید این کلام علی اکبر (ع) دلش را آتش زده بود که: «یا ابة لا ابقانی الله بعدک طرفه عین.» «پدر جان! خدا پس از تو مرا به قدر چشم به هم زدنی زنده نگذارد. پدر جان! دنیای من آنی پس از تو دوام نیاورد. چشمهای من، جهان را پس از تو نبیند» 
ادامه مطلب
تا اینجا، آیا دلی را شکسته‌اید؟ آب کرده‌اید؟ سوزانده‌اید؟ تا اینجا، آیا سر و کارتان با دل باقی بوده‌ست؟ با دلی بازی کرده‌اید؟ دلی را لرزانده‌اید؟ توی دل کسی را خالی کرده‌اید؟ دلی را از خود کَنده‌اید؟ آیا دلی به شما سپرده شده؟ آن را پس زده‌اید؟ دل‌تان پیچ خورده است؟ دل پیچ خورده‌تان تنگ شده است؟ دل تنگ شده‌تان را به کسی بسته‌اید؟ دل‌تان گنده است یا کوچک؟ اصلن بار معنای واژه "دل" در نظر شما چقدر است؟
پ.ن| نظر دهی بسته‌ست، و در واقع جوا
روزای قبل اصلا حالو هوای عید نداشت. نمیدونم چرا اما امروز حال و هوا یجوریه. با این که امروز نه مامان خونه است و نه بابا. به هر حال امروز صبح زود بیدار شدم ساعت هشت الانم رو تختم خوابیدمو دارم کتاب میخونم تا شب بقیه برنامم انجام میدم. یه خورده نگرانم برای امسال نمیدونم چرا فقط امیدوارم بخیر بگذره. دیروز بیشتر کتاب خوندم تا کارای دیگه اما امروز دیگه اینطوری نمیشه. مهمون هم که خبری نیست :/ بابا که سر کاره مامانم یروز در میون خونه باباحاجی. شاید واس
سلام
ترم چهار دانشگاه بودم، چند وقتی بود از یکی از پسرهای همکلاسیم خوشم می اومد و با خودم میگفتم چی میشد این رابطه دو طرفه بود؟ من از لحاظ قیافه و چهره و قد خوبم، اونم پسر سرسنگینی بود و با دخترها زیاد گرم نمیگرفت. فکرش ذهنم رو بدجور مشغول خودش کرده بود و نمیتونستم تمرکز داشته باشم. 
پیشنهاد آشنایی چند تا پسر دیگه رو به خاطرش رد کردم تا شاید یک درصد هم شده این بخواد بیاد. یه بار اتفاقی دیدم با یه دختر دیگه حرف میزنه، نزدیک بود چشم هام سیاهی بره
اجرای انواع سقف برقی استخر - سقف بازشونده استخر - سقف جمعشونده استخر - سقف تاشو استخر و تمامی سقف های متحرک مخصوصو استخر با چادری پلی استر با روکش 2 طرفه pvc و سازه فولادی و آهنی با رنگ کوره ای زد زنگ
برای سفارش با ما در تماس باشید
021-26207536
021-26207736
www.mehler.ir
چهارشنبه سوری برای من همیشه از آن شب هایی بوده که همه شب های سال یادم می آید آدم ها اتفاق ها شرایط گذشته نامعلوم بودن آینده خواسته ها زندگی دوست داشتن های بی جواب نگاه های یک طرفه حس های یک طرفه کتاب های خوانده نشده نوشته های نوشته نشده اتفاق های نیفتاده و داشته ها ...
آخ از داشته ها همین داشته هاست که آدم را سرپا نگه میدارد حتی اگر حواسمان نباشد مثلا حواست نباشد برای همین نفس کشیدن کلی فرآیند انجام میشود که اره قضیه خیلی علمی شد داشتم فکر میکر
قرار نبود این وبلاگ مال تو باشه. حتی اگر پارسال از من میپرسیدن جیمینا برای تو چی و کیه؟ میگفتم یه دوست خیلی کم مثلا! قلبم برای تو نمی زد دقیقا یک سال پیش که تولد سنجاب آبی بود و من داشتم سعی میکردم باهاش حرف بزنم و بهش نشون بدم دوستش دارم! که این عجیبه خیلی که اون شب من توی بغل تو، از عشق یک طرفه م به سنجاب آبی گریه میکردم تا خودش بیاد و من برم توی بغل اون و اون بفهمه دوست داشتنم رو و خب کاری هم از دستش برنیاد. و خب حالا قلب من فقط برای توئه و تو اونق
استند رول آپ، یکی از زیباترین سازه های نمایشگاهی قابل حمل است. چاپ رول آپ فضای بسیار کمی را می گیرد. در استند رول آپ از پلات لمینت و... جهت نمایش استفاده می شود. تفاوت اصلی آن با چاپ بنر، وجود فنر درون پایه آلومینیومی است که کار چاپی را بصورت لوله جمع کرده و باعث افزایش عمر کار چاپی می شود.
پایه استند رول آپ
پایه استند رول آپ امکان نصب ساده را فراهم می کند و چاپ رول آپ پرتابل و قابل حمل بوده و به سادگی در مکان مورد نظر نصب می شود. البته استند رول
بعضی آدم ها منطقی پیدا می کنند که نه به زندگی بعد از مرگ و نه دعا و .....اعتقاد ندارنداما همین آدم ها وقتی که به عشقی نرسند آرزوشون این میشه که بتونند منطقی رو‌ پیدا کنند تا کمکشون کنه تا به زندگی بعد مرگ اعتقاد پیدا کنند آخه تمام درمان این دردها همین میشه.
 جالبه که همین آدم ها با تمام بی اعتقادیشون واسه خوشبختی و آرامش کسی که دوست دارنش دعا می کنند.
درسته که عشق اونا یک طرفه و حتی غیر منطقی هست ولی خوب نمی توانند به طور کامل از خاطره تجربه این ن
با پدر گرام رفته بودیم بیرون. طرف خیابون یک طرفه ی تنگ که یه ماشین به زور ازش رد میشه رو داشت برعکس میومد!
پدر گرام بهش گفت شما داری خلاف میای برو عقب ما رد شیم!
یارو جواب داده : محله ی خودمونه! شما برو عقب !!!!!!!!
+ جناب گذر شما هم به محله ی ما میخوره دیگه
+ نمیدونم از وضعیت بد کشوره یا فرهنگ غلط یا هر چیزه دیگری...خدایا این ذهن آشفته ی مردم مارو آروم کن
+ زیر این پست پیداتون نیستا!!!!
قهقهه اش دلم را  لرزاند. از چیزهای دردناکی میگفت ولی مدام میخندید. از اتفاقات ناگوار و وحشتناک، از سقوط و شکست هایی که پی در پی داشت،  از دوره درمانی که به خودکشی کشیده شد، از عشقی که تنفر شده بود ولی انگار هنوز عاشق بود، تنهاییی که سالها گریبان گیرش بود، هرنوع تجاوزی از طرف  محارم و نامحارم که تحمل کرده بود، چرخه ها و الگوهای ترسناک و باطلی که تکرار میشد، او انگار سنگ تیپا خورده روزگار بود. 
او از همه سنگ خورده بود، او در اوج زیبایی طرد شده ب
ذره ای در نزد خورشید درخشان تو ایمتشنه ای در حسرت یک جرعه باران تو ایمسالها نان خورده ایم از سفره ی اولاد توروزی ما می رسد چون بر سر خوان تو ایمگوشه ای از صحن آیینه و یا صحن عتیقهرکجا هستیم گویی کنج ایوان تو ایمزائران دختر تو زائران فاطمه اندتا ابد ممنون این لطف دو چندان تو ایمما غذای خانه هامان هم غذای حضرتی ستدرمیان خانه هم در اصل مهمان تو ایمبی گمان ایل و تبارت عزت این کشور انددر حقیقت اهل جمهوری ایران تو ایمبچه های تو در ایران پادشاهی میک
1- شیر زن از حمل مشروع حاصل شده باشد.
2- شیر مستقیماً از سینه مادر مکیده شده باشد.
3- طفل لااقل یک شبانه روز یا 15 دفعه متوالی شیر کامل خورده باشد بدون اینکه در بین دفعات غذای دیگر یا شیر زن دیگر را بخورد.
4- شیر خوردن طفل قبل از تمام شدن دو سال از تولد او باشد.
5- مقدار شیری که طفل خورده است از یک زن و از یک شوهر باشد. ماده 1057 و 1058  قانون مدنی به این موارد اشاره می‌کند.
ویژگی های پکیج دیواری بوتان مدل PARMA 24RSI :
• تأمین آبگرم فوری، دائم و فراوان
• مجهز به پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل‌های خودکار پیشگیرانه
• دارای شیر سه طرفه خودکار Grundfos دانمارک
• برخورداری از دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی با کمترین میزان رسوب‌گیری
• دارا بودن مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار و سیستم آیونایز حفاظت از شعله
• سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
• سیستم عیب‌یاب الکترونیکی و سیستم ضد یخ زدگی
• سیستم ضد گر
سلام
 اگه یه دختر عاشق پسری بشه و بخواد بصورت ناشناس حسش رو به پسره بگه ، آیا کار درستیه؟ هدف دختره هم فقط اینه که پسره بدونه یکی هست که اینقدر اون رو دوست داره و همه ش به فکرشه ،همین. چون دختره خودش اصلا اهل دوستی نیست بعلاوه واسه ازدواج هم دختره اصلا در حد پسره نیست و پسره خیلی سرتر از اونه.
مطمئنا دختر رو قبول نمیکنه. اما دختر خیلی اون رو دوست داره و حالش اون قدر خرابه که کم مونده دیوونه بشه، حس میکنه اگه پسره حداقل بدونه یه همچنین کسی هست یه
موقع تحویل شیفت تلفن اورژانس زنگ خورد.بقیه پرستارها رفته بودن برای تحویل شیفت.دانشجوی شیفت شب هنوز نیومده بود.تلفن رو برداشتم یه خانمی پشت تلفن گفت فلان بیماری رو دارید؟فامیلی مریض رو پرسید منم گفتم آره.فکر کردم سوپروایزر یا پرستاری کسی هست داره اطلاعات می گیره.به خانمه گفتم که به مریض شارکول سوربیتول دادیم بخوره.
گفت شارکول؟
من گیج هم نفهمیدم که خب اگه قرار بود از پرسنل بخش های بیمارستان باشه چنین سوالی نباید بپرسه و باید شک می کردم می پر
شرکت کیارس ارائه دهنده خدمات کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت موجب می شود کسب و کار شما تغییر کند و شکل زیبایی به خود بگیرد 
سعی کنید کارت ویزیت خود را حرفه ای طراحی کنید 
کارت ویزیت ها به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر آمده است
پلن ساده کارت ویزیت
پلن استاندارد کارت ویزیت
پلن حرفه ای کارت ویزیت
در پلن ساده کارت ویزیت یک کارت ویزیت ساده با هزینه کم برای شما طراحی می شود
در پلن استاندارد کارت ویزیت یک کارت ویزیت استاندارد با هزینه معمولی برای شم
هر چه تلاش کردم نشد که خداحافظی کنم و بگم دیگه نمیام. نه به بچه‌ها گفتم، نه پرسنل. فقط مدیر و سرپرستار خبر دارن. نهمین و آخرین شیفتم تو مرکز توانبخشی بود. با بچه‌ها مشکل اساسی نداشتم، ولی با کادرش تقریبا چرا.
دیشب تو مرکز افطار_پارتی بود! اول افطار، بعد هم ارکستر و رقص و فلان!
یکی از بچه‌ها دستش خورد کاسه‌ی سوپ چپه شد رو گوشی من که به عنوان چراغ گذاشته بودم رو میز (چون تو حیاط بودیم). حالا انگار سرما خورده، صداش درنمیاد. گمیشان هم که رسیدیم، هم

امروز یکساعت رفتم بیرون و برگشتم دیدم یه قرآن  قدیمی و خاک خورده  و البته با ورق های آب خورده ، کنار پنجره اتاقم هست !
به خودم گفتم یعنی کی میتونه این قرآن رو اینجا گذاشته باشه و یک سنگ رو روش گذاشته باشه و رفته باشه ؟! 
برام سوال شد ولی  هنوز جوابی نگرفتم !!
داداشم گفت لابد یکی تو خیابون دیده گذاشته کنار پنجره اتاق تو که بیشتر از این نمناک و خاکی نشه ! 
قرآن رو آوردم داخل و گذاشتم تو قسمت  کتابهای مذهبی  پدر 
 ولی قبل اینکه قرآن رو اونجا بذارم
رول آپ | پخش رول آپ | استند رول آپ
رول آپ ‎که با نام دیگر استند رول آپ‎‎
نیز شناخته می‎شود، یک متریال چاپی است و در داخل یک قوطی آلومینیومی با
یک فنر جمع شده است. رول آپ‎‎ به شکل ایستاده بود و در آن عموما پلات
لمینت، کنواس یا سینتاتک است که حمل و نقل و نگه داری آنرا فوق العاده
تسهیل می‎بخشد. رول آپ‎‎‎ها‎ انواع مختلفی دارد که به شکل دو دسته رول
آپ‎‌ها‎ی ثابت و رول آپ‎ها‎ی موتوردار یا گردان می‎باشد.
موارد استفاده از رول آپ ‎‎‌ها‎ی ثا
جانم!والا از شما چه پنهان! دلمان تنگ است. تنگ آن روزهای رنگی‌ای که هنوز به دوست داشتن همدیگر اعتراف نکرده بودیم. تو علاقه‌ی زیر پوستی‌ات را لابلای کلماتت می‌گنجاندی و من با ذوق آنها را پیدا می‌کردم و دنبال نشانه‌ای دیگر برای اثبات یک‌طرفه نبودن حسم می‌گشتم.گاهی فکر می‌کنم که ما شیرین‌ترین احساساتمان را با هم تجربه کردیم. بودنت انگار یک حسی مثل ایستادن زمان در بهترین سکانس زندگی‌ام بود. سکانسی که در آن خنده‌ها از ته دل بود و بوی وانیل
نان سالهای جوانی حکایتی وحشی و حقیقی است طوری که آدم از مواجهه با این دیو درونی ....دیو شکم! یکه می خورد! خجالت می کشی از حرصی که تحمل چند صباحی گرسنگی به جان آدم می اندازد!
زن بیمار مرد. شوهرش آمد و تمام وسایلش را توی یک کیسه ریخت . بعد هراسان دنبال چیزی گشت و پرستار را فحش داد: ای بدکاره! کنسرو گوشتی که دیشب برای زنم خریده بودم کو؟ اگر زنم دیشب مرده باشد نمی توانسته کنسرو گوشت را خورده باشد! گوشت! من گوشت می خواهم! 
کنسرو گوشت را زنش در حال احتضار خ
خط های تلفن 4 و  5 رقمی که در اصطلاح به سر شماره 5 رقمی معروف هستند به صورت تماس یک طرفه و یا دو طرفه توسط مخابرات به فروش می رسند. این خطوط از سوی مخابرات ودیگر شرکت های مجاز تنها به شرکت های ثبت شده و دارای کد اقتصادی ارائه می شود. نصب و راه‌ اندازی خط 5 رقمی پس از خرید «زوج سیم» از سوی شرکت مربوطه، توسط مرکز رسمی طراحی شبکه انجام می شود. خط 5 رقمی به دو صورت ارائه می شود: تماس یک طرفه که تنها تماس های ورودی را شامل می شود و تماس دو طرفه که مشمول هم ت
آدم هایی هستند که با آدم های زندگی شان دقیقا مانند کالا رفتار می کنند آن هم کالای مصرفی، تا تاریخ مصرف شان تمام نشده عزیز اند و مفید اما دقیقا یک روز بعد از اتمام تاریخ مصرف بدون هیچ بحث و گفتگویی دور ریخته خواهند شد، نه بحثی نه توضیحی و نه حتی خداحافظی ای، هیچ چیز از نظر شان برای اتمام این ارتباط به طرفه غیر منطقی نیست، تا حالا کسی دیده با بسته پنیر تاریخ مصرف گذشته اش خداحافظی کند.... نه...  حذر کنید از این دسته آدم ها، روح تان را تمام می کنند ان
ترم دوم یکی از اساتید آزمایشگاه‌مون در وصف پروژه‌ی کارشناسی اینطور میگفت زمانی میرسه که دیگه از این دکمه‌ی استارت سیستم حالتون بهم میخوره. خواستم بگم اگه اون موقع تو دلم مسخره‌ت کردم و خندیدم بهت، شکر اضافه خورده بودم. 
یه روشی وجود داره برای اینکه توی کامنت ها ، طرف مقابلت رو نابود کنی و اون هم نتونه چیزی بهت بگه. اینطوریه که کامنت به 3 بخش تقسیم میشه :

سلام و تشکر (مودبانه)
باز کردن شیر *** روی شخص مورد نظر
تکرار تشکر و آرزوی موفقیت (مودبانه)
و خب کسی که براش کامنت گذاشته شده واقعا نمیدونه باید چه واکنشی نشون بده ! چون با یک کامنتی طرفه که یک محتوای آزاردهنده رو بین یک سر و ته مودبانه پنهان کرده.
ولی نکته اینه که اصل کامنت ، دقیقا همون محتوای آزار دهنده ی وسطش هس
 نوشته‌های شخصیِ قدیمی ام را نگاه میکنم . میرسم به یک یادداشت در چهارم تیر ماه ۹۷ ، که بعد از مشاهده‌ی دقایق آخرِ بازی پاناما _انگلیس در جام‌جهانی نوشته‌ام . معمولا اگر وقت و حوصله داشته باشم ، دقایق آخر مسابقات را نگاه میکنم . دیدن چهره‌ی شادِ برندگان همیشه برایم لذت‌بخش است . یادداشت از این قرار بود : " کاش من اون پانامایی بودم که بعد از ۶ تا گل خورده از انگلیس ، از زدن یه دونه گل اش انقققدر خوشحااال میشه و شادی میکنه که گزارش‌ گر میگه انگا
جایی می خواندم که صدا کردن خدا در حالت ترس نوعی ریاکاری است.. به این فکر کردم که این حرف چقدر اشتباه است؟ خدا چرا قسم خورده که بی تردید ما را با ترس امتحان خواهد کرد؟ مگر ترس با ما چه می کند؟ جز این است که راهی برای درک عمیق ترین تجربه های انسانی مان است؟ وقتی می ترسیم تازه با خود واقعی مان مواجه نمی شویم؟ 
مراحل تنظیم گرمایش اسپلیت
برای استفاده از حالت گرمایشی اسپلیت در فصل زمستان، باید به ترتیب زیر عمل کنید:
 ابتدا اسپلیت را خاموش کنید.
ریموت کنترل دستگاه رادر فاصله ای دور از دستگاه گرفته و تنظیمات آن را انجام دهید. توجه کنید که کنترل روبروی دستگاه نباشد؛ چون در این صورت، اسپلیت شما در حین تنظیم روشن خواهد شد.
 بعد از پیدا کردن دکمه منو برای ادامه ی روند تنظیمات گرمایش اسپلیت ، باید از گزینه ھای FAN-HEAT-DRY-COOL-AUTOرا روی نمایشگر کنترل استفاده کنید.
خب امروز خیلی وقته شروع شده. یه خورده حالم خوب نیست. یه خورده که نه دو ماهه :/ نمیدونم چرا اوکی نمیشم. به هر حال دست من نیست دکترم باید دوباره برم پیشش. با این حال صبح رفتم ورزش. امروز سنگینم بود از شانس من حرکات دیگه ملدم تا اومدم خونه. رسما هنوز زیاد شروع نکردم حموم رفتم و الان تازه یه چیزی بخورمو شروع کنم. یعنی میشه مثل سونتاگ بشم و مثل استادم؟ باید سخت کار کنم. چه حالم خوبه چه بد نمیخوام تنبلی کنم دیروز تنبلی کردم. خوابیدم تا هفت شب بعدشم گاندو
بِسمِ رَبِّ روحُ الله(ره)

خسته شدی؟به این زودی؟ تو که نسل 3 یا 4 انقلابی...
هنوز کاری نکردی برای امام زمانت(عج) که!
میخوای جا بزنی؟
اولین توصیه امامت رو فراموش کردی؟(" اما پیش از همه چیز، نخستین توصیه من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است"  1398/11/22 )
این مسیری که واردش شدی،اتوبانی هست یک طرفه و بی انتها
یا باید مسیر را با ایمان به نصرت حق ادامه بدی یا دوربرگردانی وجود ندارد و
اگر
متوقف شوی،باخته ای
متوقف شوی،میشوی شمر زمانه ات
میشوی طلحه و ز
خدایی شما اصلا تصورش رو هم میکنین که مرد هفتاد و خورده ای ساله احساس داشته باشه، عطش!! عطش جنسی داشته باشه!

خدا وکیلی اصلا باورتون میشه؟!

من فکر میکردم مردها نهایتا دیگه ته تهش توی 55 همه هوس ها و خیالات و علایق جنسی شون میمیره و تموم میشه!

یارو 76 سالشه!

نیست ایرانیا و مهاجرا به اینها رو دادن از اول، و همین 80 ساله رو ترجیح میدن به پسرای ناز و ترگل ایرانی،
اینا پررو شدن. وقتی اینا رو اولین بار میشون سر جاشون، قشنگ دوزاریشون میفته که همه این ش
تخته نرد فوق لوکس و حرفه ای چوب گردو لبه گرد از تولید به فروش، بدون‌واسطه (عمده و‌ تک)مشخصات تخته نرد :دارای تخته نرد و شطرنجلبه های گرد ابزار خوردهبه همراه مهره تخته نرد چوبی اعلا و یک‌جفت تاسسایز : ۵۰در۵۰جنس: چوب گردو اعلاوزن : ۴ کیلو گرم طراحی داخل تخته نرد صد درصد معرق کاری دستمعرق کاری : دستی با دقت بالا رنگ : پلی استر دو‌مواد هفت لایهرنگ کار این تخته نرد توسط استاد رحیمی( برترین رنگ کار سنندج )میباشد این تخته نرداز ۷ لایه پلی استر دومواد
وقت آن سررسید که بار بر زمین گذارند و مدتی را برای استراحت و خوردوخوراک اختصاص دهند. اما باد و خاک نگذاشت تا کاروان -یک آن حتی- در آن خطه پربلا ماندگار شود. پس کاروانیان به‌ناچار بار بستند و به‌سوی دیار مقصد رهسپار شدند.تا منزل بعدی راه درازی در پیش بود. قافله‌سالار، کاروانیان را به‌سوی رباطی کهنه هدایت می‌کرد تا دمی بیاسایند و قوت گیرند. کودکان و زنان، سوار بر شتران و مردها پای پیاده می‌رفتند. تا نیم روز، وقت مانده بود تا به کاروانسرا و آف
اگر شما با مخاطب خاص سر و کار دارید که خوب مقصود این مطلب نیستید
مقصود اینجا دسته ای از افراد هستند که هنوز با فرد مورد نظر خود آشنا نشده اند بله تأکید می کنم بر روی کلمه ی آشنا_
وقتی در ذهن خود مخاطبی دارید واقعا چگونه با او برخورد می کنید و خواهید کرد من میخواهم توجه شما را جلب کنم به این نکته که تنها زمانی ملاک ارتباط طرفین است که آنها با هم روبه رو می شوند و مهم نیست که از هم آشنایی قبلی داشته باشند یا نه اما معیار آن زمان است
اضافه می کنم که
بنیامین، سانتاگ ، بارت، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه هنرمند ۱۶

عصری یه وقفه افتاد توی کارم نتونستم کار‌کنم حالا الان دوباره دارم شروع میکنم و مقاله دیگه ای دست گرفتم. اصلا همه انرژیم یهو رفتو خوابیدم. بگذریم. هیچی زبان نخوندم دیدی امتحان داری لج میکنی نمیخونی ؟:/ جاش همه کار میکنی. برم دیگه یه خورده حالم گرفتست امروز اونجوری که باید کار نکردم. ساعتم هشت الان دیدم باید بریم دنبال مامانم بعدشم  پیاده روی. وقتی برگردم مقاله رو میخونم.

دارم فکر
یه مدت هست که دوتا دوست جدید پیدا کردم . یه سگ‌با توله‌ش. یه روز رفته بودم یه خورده غذا بدم سگ های ولگرد دور و بر که خوردم به این دوتا . یه سگ ماده که پاش شکسته و لنگ می زنه . خیلی هم لاغر و ضعیف شده و یه توله هم همیشه باهاشه . یه بار بهشون غذا دادم . وارد جزئیات احساساتم نمی شم چون احتمالا باید یه پست جدا بنویسم راجبش . ولی اینقدری بهش وابسته شدم‌که یکی دو روز بعدش بازم‌رفتم‌بهشون غذا بدم . وقتی منو دید از دور بدو بدو ا مد سمتم ! اینقدر دمش رو سریع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صفحه شیما سهرابی در مشرق پنجره واحد تجارت فرامرزی فناوری اطلاعات و ارتباطات اندرویدستان شیمی کنکور و تقویتی و المپیاد اخبار طراحی سایت | آموزش بهینه سازی و سئو و دیجیتال مارکتینگ مرجع اطلاعات میم seomaster