نتایج جستجو برای عبارت :

شرکت های خصوصی جای پیشرفت هستند یا درجا زدن؟

/
Masih & Arash
100 Rishteri
#MasihArash
مگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستت 
بیخیال شو این همه ناز دیگه بسه
راه بیا کُشتی ما رو با اون چشایه عسلیت 
خیالت تخت تو دلم هیشکی جز تو اصلا نیست
با اون نگاهِ صد ریشتری دلو درجا میبری 
زیر و رو میکنی دله آدمو ولی نمی مونه اثری
زیر و رو میکنی دله آدمو ولی نمی مونه اثری
جیگر میخواد تو نگاهت زل زدن 
هول میشم وقتی نگاهت میفته به من
زیر و رو میکن
♫ دانلود آهنگ با اون نگاه صد ریشتری دلو درجا میبری زیر و رو میکنی دل آدمو ولی نمیمونه اثری با صدای مسیح و آرش به همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY : Maih Arash Ap | 100 Rishteri With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ 100 ریشتری مسیح و آرش
♬♬♬
مگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستت بیخیال شو این همه ناز دیگه بسهراه بیا کشتی مارو با اون چشای عسلیت خیالت تخت تو دلم هیشکی جز تو اصلا نیستبا اون نگاه صد ریشتری دلو درجا میبری زیر و رو میکنی دل آدمو ولی نمیمونه
سامانه بیان یا همین بلاگ دات آی آر خودمان سامانه ی خوبی است و مثل خیلی از بلاگر های داخلی که درجا زده اند و دلخوش به کاربران زیادشان کرده اند نیست. هنوز دلم می خواهد بیشتر وبلاگ بنویسم دغدغه هایم را بدون ترس از تمسخر بنویسم . 
سیاسی نوشتن هم انگیزه می خواهد هم حوصله من هم فعلا حوصله ندارم . دوست دارم به ادامه تحصیل فکر کنم دوست دارم زبانم را بهبود ببخشم دوست ندارم درجا بزنم . اما انگار تاهل و اشتغال و پدر بودن آن قدر بیست و چهار ساعته هستند که نم
با دیاگ چگونه بفهمید کاتالیزور پر است یا سالم ؟⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️روی خودروهای انژکتوری سنسوری به نام مپ سنسور هست، کار این سنسور سنجش مقدار فشار مانیفولده، باید توجه داشت فشار هوای محیط چیزی حدود 900  هست و فشار جو، جایی که خلا کامل هست صفر هست، حال داخل مانیفولد به دلیل کشش هوا توسط پیستونها فشار افت میکند و طبیعتا چیزی بین صفر و فشار محیط.هر خودرویی باتوجه به سیستم برق و موتورش در حالت درجا مجاز به حداقل و حداکثر فشار خاصی میباشد، مثل
الف) مصالح پیش ساخته:
به مواد و مصالحی که ابتدا در کارخانه تولید شده‌اند و سپس آن‌ها را به محل اجرا آورده و استفاده کرده‌اند، «مصالح پیش‌ساخته» می‌گویند؛ مانند کاشی، سرامیک، آجر، سفال، تیرچه و بلوک، قیرگونی، آسفالت آماده و قطعات بتنی.
در ۲ شکل بعدی ۲ نمونه از این مصالح آورده شده است.
دیوار پیش‌ساخته‌ی بتنی
آسفالت
ب) مصالح درجا:
این مصالح در محل ساخت، تهیه و تولید می‌گردند مثل بتن درجا، ملات‌ها، قیرگونی درجا، اسکلت و چهارچوب‌های درجا
ن
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
شارژ 4000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 4000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
چند وقت پیش داشتم تو اینستاگرام با فردی چت میکردم و می‌گفت آدم دست فروش مترو بشه بهتره از این که بره شرکت های خصوصی کار کنه، چون هر وقت بخوان اخراجت می‌کنند، حتی اگه ۲۰ سال سابقه کار داشته باشی. 
ترفیع و ارتقاء شغلی و افزایش حقوق فقط برای آشنا و فامیل خودشان هست و حقوقت را تا هر وقت بخوان با تاخیر میدن، اما عده ای هم میگن تو کارهای تخصصی مثلاً حسابداری، برنامه نویسی، تعمیر کاری، نجاری، تراشکاری و بقیه کارهای فنی آدم باید تو جاهای خصوصی کار
دستگاه حفاری شمعی فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: rarو پاورپینت pptxتعداد صفحات: 44حجم فایل: 2099قیمت: 5500 تومانبخشی از متن:شمع درجا از خانواده شمع های بتنی می باشد و نام های دیگر آن شمع درجا ، شمع ساخته شده در محل، شمع ریختنی، شمع جایگزینی و شمع بدون تغییر مکان می باشد
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

شارژ 1000 تومانی همراه اول / سامانه کی برد✅برای همه / جدیدبا شارژ صفر هم میشه شرکت کنید1⃣ ابتدا رو لینک زیر کلیک کنیدhttp://cg.yourcube.ir/appkibord/sub/land/1/step1/ref/p?invcode=13651586252⃣ شماره خودتون رو وارد کنید و کد فعالسازی رو وارد کنید ثبت دعوتی‌ها ارسال 300 به 307353 دریافت شارژ ارسال 1000 به 307353 تا سقف 200 هزار تومان به ازای هر 1 نفر 1000 تومان✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی نیاز به نصب اپلیکیشن نیست لغو سامانه ارسال OFF و OFF1  به 307353
شما با سرمایه کم چند تا سهم می تونید بخرید؟ چه قدر باید وقت بذارید؟ تازه اگر ماهر باشید و سهم های درست رو انتخاب کرده باشید. اگر حرفه ای نباشید، سهم ممکن است یک هفته  تا یک ماه درجا بزند و رنج بزند تا بعد رشدش را شروع کند اگر خدای نکرده ریزش نکند.
سرمایه های کوچک رو باید به صندوق های سرمایه گذاری واسپاری و برون سپاری کرد چون هم حرفه ای تر مدیریت خواهند کرد هم سبد سهام متنوعی دارند که حتی اگر چند سهم منفی باشد چند تا دیگر مثبت هستند و برآیند می تو
قصد دارم قدم در راهی بگذارم که فقط خدا می تواند من را به پایانش برساند
راهی زیبا و شاید شیرین و سخت
30 سال زندگی و درجا زدن ؛ حالا من قدم در راهی جدید گذاشته ام.
میخوام شرح تلاش هام رو ثبت کنم و آهسته آهسته این مسیر زیبا را تا آخر بروم .
ان شاا...
رسیدم به روزایی که مثل خیلی وقت پیش ها محیط رو برای خودم منفی میکنم 
اینبار یکم منطقی تره 
یکم به خودم حق میدم 
چون دارم درجا میزنم و برام نتیجه ای هم نداره 
ولی ادمیزاده دیگه بخوادمیتونه خودشو گول بزنه و تو همین محیط منفی هم بمونه
ادامه مطلب
روزی دانشمندی به همراه پسر بچه ای کنار برکه ی کوچک و پر آبی نشسته بودند. پیرمرد سنگی در آب انداخت و گفت : همیشه دیدن این موج های دایره ای شکل حاصل از نیروی سنگ مرا سرگرم می کند. این موج ها آرامش بخش اند.
پسرک پاسخ داد : ولی من دوست دارم بدانم چگونه می توانم موج های مثلثی یا مربعی بسازم.
پیرمرد او را بسیار تشویق کرد و گفت : تو در آینده دانشمند بزرگی خواهی شد.
کسانی دانشمند واقعی هستند که به جزئیات اطراف خود می نگرند و ترسی برای بیان پرسش ها و سؤال ها
اشتباه و خطا بخش بلامنازعه ی زندگی هستند .
نمیشه بدون خطا و اشتباه رشد کرد و به واقعیت زندگی نزدیک شد .
حذف هر انچه که روند طبیعی زندگیه باعث میشه ما درجا بزنیم مثل دروع ناخواسته؛ خطا و اشتباهات و ...
آدمی که هرگز اشتباه نکنه یعنی هیچوقت هیچ کاری نکرده !
آدمی که هرگز خواسته و ناخواسته دروغ نگفته یعنی وجود خارجی نداره یا خیلی زود از زندگی حذف شده !
روح وحشی
+وجدان کمک میکنه به سلامت از خطا و اشتباه بسوی واقعیت عبور کنی .
وجدان کمک میکنه از دروغ عمدی
ثبت شرکت در غرب تهران
شرکت: به معنای یک انجمن یا نگاه یا یک شخص حقیقی و حقوقی است.
شرکت قراردادی است که براساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
انواع شرکت ها :
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی عام
شرکت تضامنی
شرکت بامسئولیت محدود
شرکت های نسبی
شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط غیر سهامی
شرکت تعاونی
رده بندی در حوزه توانگری مالی

یکی دیگر از معیارهایی که در ابتدای مقاله اشاره شد، سطح توانگری مالی می باشد. توانگری مالی یعنی میزان قدرت پاسخگویی شرکت در برابر مشتریان خود. شرکت هایی که از سطح توانگری مالی خوبی برخوردار هستند، در مقابل صاحبان حقوق و بیمه گذاران از توانایی پرداخت خوبی برخورداند. هر چه این میزان کاهش یابد، مقدار توانایی مالی و پاسخگویی نیز تنزل میابد.
1-سطح یک توانگری مالی: مقدار نسبت توانگری مالی شرکت برابر با 100 درصد است.2-
شارژ 66000 تومانی همراه اول
جدیدترین سامانه پین
✅ برای کسانی که نگرفته اند  
#سامانه نگاتیو
بدون شارژ هم میشه بفرستید 
1⃣ ابتدا ارسال  4285498   به 40720
2⃣ سپس ارسال کد فعالسازی  به40720
سپس با دعوت از دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ میگیرید (سقف دعوت 34 نفر)
◀️ نفر اول: 1000 تومان
◀️ 3 نفر بعد 5000 تومان
◀️ سپس هر 5 نفر 10,000 تومان
شارژدهی به صورت پین
✅به سیمکارتهایی که در سامانه های این شرکت با شماره پشتیبانی 02188009122 شرکت کرده اند ممکنه کد دعوت نده
✅ ثبت د
شارژ 6000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
شارژدهی سامانه گردو همراه اول افزایش پیدا کرده✅از امروز به ازای هر سه نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید
خطرناک ترین جمله دنیا چیست؟

گفته می‌شود خطرناک‌ترین جمله این است: 
«من همینم که هستم.»
 در این جمله کوتاه می‌توانیم غرور، لجاجت، خودرایی، خودخواهی، درجا زدن و به ‌تدریج راندن آدم‌ها از اطراف خود را حس کنیم
پس مراقب باشیم ، هر روز فرصتی هست برای یه قدم بهتر شدن.

با تغییرات کوچک روز بروز حالمون بهتر میشه...
یه وقتا فکر میکنم به اینکه واقعا چی میخوام؟
چرا هستم؟
کارِ منو کسی دیگه نمیتونه انجام بده تو این دنیا؟؟
شده حس کنید یه جایی گیر افتادین؟؟ نه عقب میرین نه جلو میاین!؟
الان بزرگترین آرزوم اینه که بیخیال عالم و آدم باشم
بیخیال هرچی خوب و بده
و فکر میکنم درجا خواهم زد همچنان تا یاد بگیرم واقعا بیخیال باشم
وقتی میدونم از کنترل و اراده ی من خارجه

خسته ام، خیلی..
.
.
.
" فردا سراغ من، بیایک روزِ، زیبا سراغ من، بیا
امروز از هم گسستم اگهبال و پر شکستم وبه پرتگاه غم رسیده گام‌های من"
.
.
.
«دست میزنمپا میزنمدل رو به دریا میزنمگاهی به پسگاهی به پیشگاهی هم درجا میزنم"
.
.
.
" آدم بدون غم، نمیشهراه بی پیچ‌و‌خم، نمیشهآرزوی کم، نداریمآرزو که کم، نمیشه"
بسم الله
کلا از اسم حمزه خوشم می آد... 
هم مفهوم سنگینی داره و هم اسم فردی بزرگ در اسلامه
و هم واژه های ساده داره
اصلا یه معصومیت و اقتدار خاصی داره این اسم حمزه
شاید ابوحمزه هم را به این خاطر دوست دارم
حمزه کلا برام ایستگاه برگشت به نقطه شروع دوباره است
هر وقت درجا می زنم به حمزه و کمیل رجوع می کنم برای بازگشت به دامن خدا
برای زیر نگاه خدا بودن... 
حمزه بودن هم آرزوست

در مرحله بعد فقط گوشه های لایه ی آخر روبیک مان ، حل نشده مانده است . برای این مرحله نیز ما یک فرمول داریم که سه تا از گوشه های باقی مانده را مانند تصویر زیر با هم جابجا می کند.
فرمول :            'U+R+U'+L'+U+R'+U'+L 

توجه داشته باشید که اگر با انجام یک بار فرمول بالا ، مهره ها در سرجای مناسب قرار نگرفتند ، فرمول را دوباره و یا سه باره تکرار کنید.
دقت داشته باشید که طبق تصویر سمت چپی در بالا  ، مهره ای که در گوشه سمت راستِ پائین قرار دارد که هیچ جابجایی ا
همواره پویا باش که درجا زدن همان مردن است.

اینو یه بلاگر نوشته بود و فکر میکنم همونقدر که برای اون این نوشته معنا داره برای منم داره. اینجا نوشتم تا یادم بمونه که نباید درجا بزنم و باید هر لحظه رو قدر بدونم. خیلی میترسم اما نمیخوام از ترسهام حرف بزنم. ترسها ادمو متوقف میکنن. سرعت ادم توی رسیدن به خواسته ها کم میشه. توی کارکردن نباید برگشت و عقب رو نگاه کرد چون حتی یه لحظه تورو عقب میندازه. و من نمیخوام این اتفاق برام بیفته. این روزا دارم سعی می
دوستای قدیمیم، مدرسه م، گذشته... شده کابوس من. خوابهایی که میبینم، نابودم کردن! اصلاً نابودی من از رویا شروع شد!
من هر بار که یه دوره ای رو تموم میکنم، که اغلب نشده دوره ای تموم بشه تو زندگیم و من راضی و خوشحال باشم، اغلب اوقات رضایت نداشتم از جایی که بودم و شاید به همین خاطره که تو هر مقطعی از زندگیم، دنبال یه شروع جدیدم، هر بار دلم میخواد گذشته رو پاک کنم و تنها کاری که از دستم برمیاد، اینه که آدما رو حذف کنم. راه های ارتباطی رو حذف کنم...
امروز
برای اینکه بتوانید در کشور دانمارک ثبت شرکت انجام دهید لازم است که مدارکی را از قبل تهیه کنید. مدارک لازم به صورت زیر هستند:
1- پر نمودن فرم ثبت شرکت در کشور دانمارک2- تهیه اساسنامه شرکت3- کپی پاسپورت سهامداران شرکت با اسکن از کپی پاسپورت مدیرعامل شرکت متقاضی4- ایجاد حساب بانکی برای شرکت ثبت شده در کشور دانمارک5- ارائه طرح توجیهی برای فعالیت اقتصادی در کشور دانمارک
6- ارائه نام شرکت توسط فرد متقاضی که اقدام به ثبت نمودن شرکت در دانمارک نموده است
دو فاکتور برای ورود به یک سهم مهم هست:
۱. خوش بنیاد بودن
۲. ورود نقدینگی
سهم هایی که قدرت خریدار بالا نیست و خرده سرمایه ها وارد شدن با یه خبر یا احتمال، هیجانی میشن و میرن صف فروش و سهم خیلی خوب هم که عمل کنه درجا میزنه دو روز میره بالا یه روز میاد پایین.
بنیاد خوب نظر سرمایه گذار و سرمایش رو جلب میکنه و با یه خبر یا شایعه هیجانی نمیشن و سهم روند خودش رو بدون اختلال طی می کنه حتی اگر شاخص کل هم منفی بشه و هیجان فروش بر بازار حاکم بشه.
دانلود ریمیکس مسیح و آرش AP صد ریشتری
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس مسیح و آرش AP بنام صد ریشتری با متن و دو کیفیت عالی
Download New Remix Masih & Arash AP 100 Rishteri With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید آهنگ صد ریشتری از مسیح و آرش AP منتشر شد.
این قطعه از آلبوم دریا مسیح و آرش AP می باشد.
ریمیکس در سبک شاد می باشد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
متن آهنگ صد ریشتری مسیح و آرش AP
مگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستت بـیخیال شو این همه ناز دیگه بسهراه بی
روش های ساخت سازه های ال اس اف LSF
حالت ساخت درجا (Stick Built)
در حالت ساخت درجا (Stick Built) که به آن ساخت در محل(On-Site) نیز می گویند.
نخست رانرهای پایین و در تراز عمودی آن رانرهای بالا جاگذاری شده و سپس استادها به طور ترازدر شاقول رانرهای پایین و بالا به ترتیب جاگذاری می گردند.
این شکل ساخت عمدتا برای دیوارهای غیرباربر و جدا کننده های داخلی(Partition) مورد استفاده قرار می گیرد.
اما در شرایط هم که تغییراتی در ساختمان به وجود آمده باشد امکان نصب دیوار پیش ساخته
شارژ 2000 تومنی ایرانسل  دیرین دخت✅ برای همه / جدید1⃣ارسال 1 به 737342  گزینه 1 تایید کنید 2⃣سپس کد 1388097409 به 737342 ارسال کنیدبه ازای هر3دعوت 2000 تومان شارژ دریافت میکنید◀️برای دریافت شارژ  2 بار 1000 را به 737342 ثبت دعوت ارسال 300 به 737332✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی☑️سقف شارژ دهی این سامانه 100 هزار تومن ❌ لغو با ارسال L به 737342
امروزه برای ساخت سقف ساختمان از سیستم های متنوعی استفاده می شود. به دلیل بالا بردن ایمنی ساختمان در برابر بارهای وارده مانند زلزله, مهندسین و معماران سعی می کنند از سیستم های سقف سبک برای ساختمان استفاده کنند. این سیستم ها با داشتن وزن سبک بار مرده کم تری به سازه وارد می کنند و در نتیجه خطرات ناشی از حوادث طبیعی را کاهش می دهند.
سیستم های سقف یوبوت و کوبیاکس از جمله سیستم های اجرای سقف توخالی با قالب های ماندگار هستند اما نوع دیگر سیستم سقفی ب
به‌طور کلی در قانون تجارت هفت گونه شرکت تجاری وجود دارد :
۱- شرکت سهامی (شامل شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص)
۲- شرکت با مسئولیت محدود
۳- شرکت تضامنی
۴- شرکت مختلط غیر سهامی
۵- شرکت مختلط سهامی
۶- شرکت نسبی
۷- شرکت تعاونی تولید و مصرف

با سلام
امروز اول تیرماه است. روز شنبه.
در ماه گذشته خرداد ماه پیشرفتهای حرکتی در طاها بوجود آمد که مارا سر ذوق آورد.
مهمترین آنها ، راه رفتن فرزندمان بود.
اکنون طاها راه می رود.
تا چندی پیش به کمک دیوار بلند میشد و بعد راه می رفت و از دیروز درجا بلند می شود و راه می رود.
با توپ خیلی زیبا بازی می کند . راه می رود و به توپ ضربه می زند. گاهی هم سرعش را تند می کند .
راه رفتنش دیدنی است قدم های کوچک و پشت سر هم با تکونهای باحال در بدن . اگه کسی ندونه تازه ر
یک برنامه منظم صبحگاهی برای آب کردن چربی های شکم
توجه داشته باشید این برنامه برای آب کردن چربی دور شکمه نه برای 6 پک کردن
شنبهقبل از صبحانه 120 تا طناب 30 دقیقه حلقه درجا
یکشنبهدو استقامتی با تردمیل بعد از تمرین 30 دقیقه
دوشنبهقبل از صبحانه 120تا طناب به صورت دولا 30 دقیقه حلقه سرعتی درجا
سه شنبهدو سرعتی با تردمیل بعد از تمرین 20 دقیقه
چهارشنبهقبل از صبحانه 120 تا طناب سرعتی 30 دقیقه حلقه سرعتی حرکتی
پنج شنبهدوچرخه ثابت با درجه 30 استقامتی 45 دقیقه
@mokame
شـارژ 66000تومانی #همراه_اول❤️
سرویس اول
✅ فعــــــالـه /بـــــرای کســــانی کــــه نگــــرفتـــن
ثبت فوری شارژدهی فوری....
1⃣ابـتدا ارسـال کد 2307553
 بـه40520
2⃣سـپس ارسـال ڪدفعـالسازی بـه40520
#توجه
اگه کد دعوت دریافت نکردین سامانه رو لغو کنین دوباره با کد دعوت عضو بشین✅
سپس با دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ بگیرید
نفر اول=1000تومان
سـه نفربعدی=5000تومان
هر5 نفر بعدی=10000تومان
دریافت شـارژ بعـد از هـر تبریڪ از طریق پیامڪ  با ارسـال  checkout بـه40
شارژ 2000 تومانی همراه اول سامانه دیرین ران✅ برای همه / جدیدبدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 30717312⃣ ارسال کد فعالسازی به 3071731به ازای دعوت از هر 3 نفر 2000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 3071731 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 3071731 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 3071731
ته این نوشته ها، سرمو میگیرم بالا و به خاطر خودم، چشم توو چشم ِ همه دنیا گریه میکنم.از دست دادن،ترک کردن دوست داشتن ها،درجا زدن،ترسیدن،نفهمیدن،خواستن،همه اشون برای منن البته نه منِ الان،من الان فقط خسته اس،دلم گریه کردن چایی داغ ۱۲ ساعت خوابیدن درس نخوندن وقت گذرون و بی وقفه قدم زدن میخاد.الان بیشتر با خانواده وقت میگذرونم پیش دوستام شاد ترم و همه چیزای قدیمو فراموش کردم،پوسته ی امروزم با دو سال قبل فرق داره،قشنگ تره:)حتی تو نوشته هامم مع
همه چیز درباره رتبه بندی شرکت و اخذ گرید
درباره مقوله رتبه بندی شرکت و اخذ گرید گفتنی های بسیاری است. به واقع باید گفت امروزه برای اینکه شرکت ها بتوانند با سازمان ها و نهادهای دولتی قرارداد ببندند و همکاری کنند نیازمند اخذ رتبه مناسب هستند و بدون اخذ رتبه هیچ نهاد و سازمان دولتی نمی تواند با این شرکت ها همکاری کند و وارد معامله شوند.
در زیر با شرایط و مدارک و نحوه اخذ گرید شرکت ها بیشتر آشنا می شویم.
انواع رتبه بندی شرکت ها شامل:
رتبه بندی شر
تا اربعین سردار چیزی نمونده ولی هنوز رفتنش برای من هضم نشده، گویا قرار نبود هیچ وقت هم چنین خبری به گوشم برسه. هنوز هم بعد از سه هفته وقتی به رفتنش فکر میکنم، دلم منقبض میشه و بغض گلومو میگیره.
خدایا شکرت که هم چنین بزرگ مردانی رو پیش روی ما قرار میدی تا روی ما رو کم کنی و منم منم های پوشالی ما رو که عامل بدبختی و درجا زدن ماست، رو از بین ببری.
به یاد کربلا دلها غمین است دلا خون گریه کن چون اربعین است.
من اینطوریم! از شعرهایی که بلدم، از متن هایی که خوانده ام، خیلی استفاده میکنم و بعضی ها خوششان می آید و طبیعتا بعضی هاهم نه!
اما خودم به طرز وحشتناکی این رفتار را دوست دارم.
اگر می آمد به من میگفت که سهم من از وفا تویی، درجا قبول میکردم خیلی چیزهارا!
اما حالا هی باید به این فکر کنم که *غیر از من همه میدونستن که اون مرد برام میمرد*
یا فکر کنم *چی تو این نگاه غمگین دیدی که به خنده های می ارزه؟*
یا اصلا فکر کنم چرا آهنگ دلواپسی را کسی به من هدیه نمیکند
من خیلی گریه کرده بودم،سرمم بالا گرفتمو گریه کرده بودم،به زمین زمان فحش داده بودم و بی قرار شده بودم،برای از دست دادنای بی معنی برای درجا زدنای تکراری برای حسای مزخرفی که بی وقت به سراغم اومده بودن،برای تکه های جدای روحم برای خلا های طولانی،برای یه دختر تنها بودن(عجیبه آدم تنها بودن با دختر تنها بودن فرق داره حس بی پناهیش بیشتره) اما اگه همه ی اون مچاله شدن ها لازم بود تا منِ الان ساخته بشه میتونم کم کم دوسشون داشه باشم
 این ربات انسان نما یک محصول کاملا ایرانی است و به شکل بومی توسط نخبگان ایرانی در دانشگاه تهران طراحی و تاکنون ۴ نسخه از آن ارائه شده است.
این ربات ۱۷۰ سانتی متری و ۷۰ کیلوگرمی، توانایی راه رفتن با سرعت ۷/. کیلومتر را دارد و می تواند درجا دور بزند. این ربات همچنین توانایی حرکت آنلاین به جوانب را دارد و دنده عقب نیز حرکت می‌کند.
ادامه مطلب
my words fly up. my thoughts remain: words without thoughts never to heaven go.

hamlet
Shakespeare

بدون کلمات افکار ما به وجود نمیان. با این حال این افکار هست که باقی میمونه و معنایی داره. و کلمات بدون افکار هیچ اتفاقی براش نمیافته و فقط در حد همون کلمه باقی میمونه و این افکار هست که باقی میمونه. و به قول شکسپیر کلمات بدون افکار هرگز به بهشت نمیرن. 

اینقدر دوست دارم از شکسپیر بخونم که نگو. پولدار شدم میخواستم کتاب بخیرم البته تا چند روز آینده احتمالا. بعد دیروز داشتم کتابهارو نگاه
ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت در کرج و انجام امور ثبتی در این شهر با توجه به وسعت شرکت ها و کارخانجات اهمیت بالایی دارد. انجام خدمات ثبتی مانند:
ثبت شرکت در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت طرح صنعتی در کرج
ثبت اختراع در کرج
ثبت ایده در کرج
ثبت تقاضای کارت بازرگانی
اخذ رتبه بندی پیمانکاری
ثبت شرکت
ماموریت ها و  چشم انداز های شرکت 
mission ماموریت♦️vision چشم انداز
چه کاری انجام می دهیم و به چه کسانی کارمان را ارائه میکنیم و چگونه کارمان را ارائه می دهیم.  همگی موارد گفته شده در ماموریت  هر سازمانی تشریح می شود.ماموریت، کارهای اصلی و موتور محرک هر شرکت به حساب می آیند،  ماموریت ها باید در مسیر فرهنگ و ارزش شرکت تعریف شده تا شرکت را به هدف های خود برساند.  
♦️چشم انداز هر سازمان آینده هر سازمان و آنچیزی هست که سازمان می خواهد به آن تبدیل شود
ماموریت ها و  چشم انداز های شرکت 
mission ماموریت♦️vision چشم انداز
چه کاری انجام می دهیم و به چه کسانی کارمان را ارائه میکنیم و چگونه کارمان را ارائه می دهیم.  همگی موارد گفته شده در ماموریت  هر سازمانی تشریح می شود.ماموریت، کارهای اصلی و موتور محرک هر شرکت به حساب می آیند،  ماموریت ها باید در مسیر فرهنگ و ارزش شرکت تعریف شده تا شرکت را به هدف های خود برساند.  
♦️چشم انداز هر سازمان آینده هر سازمان و آنچیزی هست که سازمان می خواهد به آن تبدیل شود
سهم پژوهش از تولید ناخالص درجا می‌زند
فاصله با اهداف برنامه ششم
با توجه به برنامه ششم، سهم پژوهش از تولید ناخالص داخلی باید به ۴ درصد برسد؛ عددی که هم اکنون زیریک درصد است و برای سال ۹۹ هم پیش‌بینی ها نشان می دهد این عدد همچنان به یک درصد نخواهد رسید.
ادامه مطلب
تا حرف میزنی، میگن ناشکری نکن خدا قهرش میگیره
تا حرف نمیزنی، میگن چه مرگته چرا هیچی نمیگی
خسته شدم دیگه
ازین وضعیت نکبتی خسته شدم
از فشار و استرس و نگرانی خسته شدم
از غر شنیدن و بازخواست شدن خسته شدم دیگه
از فضولیای آشنا و غریب خسته شدم دیگه
از زندگی کردن اینجوری خسته شدم
از زور زدن واسه ایجاد تغییر و بجاش درجا زدن، خسته شدم
از تنهایی و بی کسی خسته شدم
از انگ چسبوندن این و اون خسته شدم
از فهمیده نشدن و درک نشدن خسته شدم
از گوشیم، از لپ تاپم، از
با تمام هجمه‌ی جبهه کفر، از تحریم و تهدید گرفته تا نفوذی های نفوذ کرده در قلب مراکز فکری و تصمیم سازی، با همه‌ی مشکلات و معضلات، با همه نشانه هایی که هر کدام کافی است برای درجا زدن و ناامیدی، با همه دغدغه هایی که از عاشورای 88 تا امروز پابرجاست و با همه نامردی های دوستان دیروز و دشمنان امروز، اما من دلواپس نیستم، نه تا زمانی که سنت های الهی را باورمندم، نه تا زمانی که باور دارم با هر نفس یک گام به ظهور منجی موعود نزدیک‌تر می شویم، نه تا وقتی ک
گفتم که یه همکار کمک اومد و بهم یه مورد رو معرفی کرد اما تماسی برقرار نشد 
دو هفته ای فکر کنم گذشت شاید بیشتر یا کمتر 
امروز بهش یک کاری رو گفتم که نکرد و رفت 
مسئول شیفت اونجا بود 
بعد رئیس اومد 
از اونجایی که دلم از همه کمک ها پر بود و از این هم چندین باری بی اعتنایی دیده بودم درجا گذاشتم کف دست رئیس 
دو دقیقه بعد تو اتاقش داشت اون خانم رو دعوا می کرد و من در حالیکه سمت رختکن برا تعویض لباس می رفتم شنیدم 
وقتی برگشتم دیدمش که با کمک آقا داره صح

بسیاری از افراد بدون آن که اقدام به ثبت شرکت بکنند، در حال فعالیت تجاری هستند. اما اغلب زمانی که دو یا چند نفر با یکدیگر در حال همکاری هستند، پس از مدتی احساس نیاز به بستن قراردادی بین خود کرده و جهت رسمی کردن فعالیت تجاری شان به مراکز مربوطه مراجعه می کنند. اما برای این کار با سوالات اساسی رو به رو می شوند که تاثیر مستقیمی بر آینده تجارت آن ها دارد. یکی از مهم ترین مسائل فی ما بین طریقه تعیین مسئولیت ها و محدودیت هاست. طبق تعریف انواع شرکت ها
شاید در این دنیا اغلب کسانی که موفق هستند آدم های جسوری باشند که فرصت امتحان کردن و اشتباه کردن رو به خودشون دادن. در مقابل افرادی که از زندگی شون راضی نیستند و خودشون رو آدم موفقی نمی دونن ممکنه بارها فرصت امتحان کردن یک اتفاق جدید رو از دست داده باشند. 
راستش الن که خوب فکر میکنم می بینم برای اینکه یه کاری رو شروع کنی لارم نیست که ماملا متخصص باشیم و همه فوت و فن ها رو بلد باشیم، چون همچین چیزی غیر ممکنه
آدم باید شروع کنه و در پروسه ای داره کا
شاید در این دنیا اغلب کسانی که موفق هستند آدم های جسوری باشند که فرصت امتحان کردن و اشتباه کردن رو به خودشون دادن. در مقابل افرادی که از زندگی شون راضی نیستند و خودشون رو آدم موفقی نمی دونن ممکنه بارها فرصت امتحان کردن یک اتفاق جدید رو از دست داده باشند. 
راستش الن که خوب فکر میکنم می بینم برای اینکه یه کاری رو شروع کنی لارم نیست که ماملا متخصص باشیم و همه فوت و فن ها رو بلد باشیم، چون همچین چیزی غیر ممکنه
آدم باید شروع کنه و در پروسه ای داره کا
خطرناک ترین جمله دنیا چیست؟گفته می‌شود خطرناک‌ترین جمله این است: «من همینم که هستم.»در این جمله کوتاه می‌توانیم غرور، لجاجت، خودرایی، خودخواهی، درجا زدن و به‌تدریج راندن آدم‌ها از اطراف خود را حس کنیمپس مراقب باشیم ، هر روز فرصتی هست برای یه قدم بهتر شدن .با تغییرات کوچک روز بروز حالمون بهتر میشه

30شعبان
شرکت حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه باربری بیش از یک دهه است که در زمینه حمل و جابه جایی کالا فعالیت می نماید . این شرکت برای جلب رضایت مشتریان خود از تهران به شهرستان نیز کالاها را جابه جا می نماید . 
نرخ ارائه شده از سمت این شرکت به صورت کارشناسی شده می باشد . این شرکت به دلیل استفاده از نیسان های برگشتی نرخ های مناسبی را ارائه می دهد .
تمامی وسایل نقلیه ای که از این شرکت جهت بارگیری اعزام می شوند مجهز به امکانات لازم هستند و می توان ب
کاربران و مشتریان زیادی هستند که متاسفانه به علت اعتماد نابجا به شرکت
های کلاهبردار اصفهان از طراحی سایت در استان اصفهان ناراضی هستند.
شرکت هایی که تازه تاسیس هستند و با درج نمونه کار های تقلبی از مشتریان سوئ استفاده میکنند.
پیشنهاد
ما این است که گول اسم و فضای دفتر این شیادان را نخورید و حتما قبل از
سفارش طراحی سایت نمونه کار ها را بررسی کنید و با جست و جوی کلمه domain
age در گوگل و وارد کردن آدرس نمونه کا و وبسایت خود شرکت ها سابقه و عمر
سایت ر
محرمانههر وقت دلم میخواد بزنم زیر میز و بگم خداروشکر مجردم هنوزچقدر سخته و اصلا ولش کن به زندگی خودت برس و اینهاتلفن زنگ میخوره...صبح سحر بهم پیام داد، که بالاخره کی اجازه میدیم دوست همسرش بیاد؟ قرار بود بعد عاشورا ازم خبر بگیره...ساعت 11 یکی زنگ زد که اون بنده خدا هم از حدود یک مااه پیش، پیگیر بود...ساعت 11.10 یه نفر دیگه زنگ زد که فاطمه تو آخرین دیدارمون اصرار کرده بود و هر چی سعی کردم بگم نه نذاشت و درجا مشخصاتم رو برای دوستش فرستاد...الان من چیکا
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
توی لابی شرکت نشستم برنامه نویس آقای ایمان سین رو دیده ام بهش گفتم همه ی vpn ها قطع بهم گفت توی شرکت به اینترنت شرکت وصل شو درست میشه بعد گوشیمو گرفت و برام درست ش کرد!!!! بعث ون vpn وصل من فکر کرده ام فقط روی سروی که من متصل ام اینجوری نگو روی سرورهای کلی شرکت این vpn سرور رو ست کرده اند!!! بعد بهم گفت آخر وقت امشب بهش پیام بدهم تا برای یه vpn شرکت روبرام بسازه تا بتونم استفاده کنم!
سلام من با یک اژدها برگشتم. خیلی هاتون دوست دارید اژدها سوار یا این که اژدها داشته باشید. خوب می تونید داشته باشید اما اگر ببیندتون درجا با دمش له و لورده تان می کنند.من توی یک مستند دیدم که یک نوع گونه ی اژدها هنوز زنده است .اژدهای کومودو من شنیدم که بزرگ ترین گونه ی آن به قد ۳ متر میرسد. توی یک مستند گفت ضربه ای که با دمش می زند به قدرت ضربات پتک است. واقعا عجیبه و یک چیز دیگر هم این است یک زبان که شبیه نیش است دارد و هر چند ثانیه آن را بیرون می آو
ورزش کردن برای بچه ها میتواند برای تندرستی و خوشحالی روحی آنها بسیار مؤثر باشد. دنبال کردن یک رشته ورزشی از زمان بچگی میتواند باعث ترقی فرزند هم شود.
انجام دادن فعالیت های ورزشی گوناگون در زمان کودکی تأثیر مثبتی دارد که به شرح زیر است:1- جلوگیری از آسیب دیدگی به دلیل استفاده بیش از حد از یک عضو بدن2- لذت بردن از ورزش3- ارتباط با کودکان مختلف4- پذیرش مسئولیت‌های مختلف5- کمک به دست آوردن و حفظ وزن سالم6- افزایش تمرکز کودکان7- سلامت قلبی عروقی را بهب
چند دقیقه قبل، اولین میانترم دانشگاهیم رو دادم. 
من از اونایی هستم که اگه چیزی به ضررم باشه، منکرش نمیشم. سوالا، تا حد زیادی ساده بود و قابل حل. ساده، نه به این معنی که درجا حل بشه. به این معنی که می‌تونست خیلی سخت‌تر باشه. ولی من زیاد نخونده بودم. با قدرت نرفتم سر جلسه. بعضی مباحث رو یکبار بیش‌تر ندیده بودم. در موضع ضعف بودم و راه‌حل‌ها، سر زبونم می‌موندن و به قلم نمی‌رفتن. امیدوارم نصف نمره رو بگیرم. هرچند، پایین‌تر شدنم بعید نیست و راستش
اشخاص حقوقی که به صورت خصوصی فعالیت دارند به دو دسته شرکت های تجاری و مؤسسات غیر تجاری تقسیم می شوند .برای تشکیل شرکت دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی با هم شریک می شوند و برای کسب سود بیش تر با هم همکاری می کنند .در واقع شرکت واحدی است که در طی فعالیت های تجاری سرمایه و هر گونه سود و زیان اکتسابی میان شرکا تقسیم می شوند .
طبق قانون تجارت 7 نوع شرکت تجاری وجود دارد که از قبیل:شرکت سهامی ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت غیر سهامی ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت
قوانین و مقررات شرکت تکسو 

موازین و مقررات شرکت بخش مکمل قرارداد مشاوره و فروش محصولات است. مشاور باید موازین و مقررات و همچنین اصلاحات آن ها را که توسط شرکت منتشر می شود و یا به اطلاع وی می رسد، رعایت کند.
در صورتی که هر یک از مشاورین اطلاعات نادرست از طریق این قرارداد در اختیار شرکت قرار دهد و یا موازین و مقررات شرکت را رعایت نکند، شرکت حق فسخ این قرارداد را در هر زمانی و همچنین اعمال بلادرنگ تبعات آن را برای خود محفوظ نگه می دارد. مشاوری
امروز خیلی شانسی رفتم تجهیزات نگهداری سگ رو تو نرم افزار ترب دیدم 
یعنی چقد ملت پول خرج میکنند برای نگهداری حیواناتشون 
نمی گم بچه دار شن چون مسئولیت سنگینیه بدنیا آوردن بچه اما میتونن بجای حیوانات بچه های بی سرپرست رو جا و غذا بدن.‌‌...
حالا از این حرفا بگذریم ...
من هیج وقت سفر خارج کشور نرفتم حتی عراق که بغل گوشمه 
در حالی تو همین شهر کوچک سفر دبی و ترکیه و عراق شده خونه خاله ..‌
و تو گروه تلگرام ویزای نامزدی آمریکا از قضا همه بچه مایه دار با

بعد از حادثه یازدهم سپتامبر که منجر به فروریختن برج های دو قلوی معروف آمریکا شد یک شرکت از بازماندگان شرکت های دیگری که افرادش از این حادثه جان سالم به در برده بودند خواست تا از فضای در دسترس شرکت آنها استفاده کننددر صبح روز ملاقات مدیر واحد امنیت داستان زنده ماندن این افراد را برای بقیه نقل کرد و همه این داستان ها در یک چیز مشترک بودند و آن اتفاقات کوچک بود…مدیر شرکت آن روز نتوانست به برج برسد چرا که روز اول کودکستان پسرش بودو باید شخصا د
♦️after newly issued shares have been sold(by investment bank) for the first time, this is called the primary market.
بازار اولیه، بازاری که سهام شرکت ها برای اولین بار  عرضه می شود.
secondary market بازار ثانویه بازاری که سهام شرکت ها پس از عرضه اولیه، بارها و بارها خرید و فروش می شوند.
stock exchange بازار سهام
♦️بازار سهام آمریکا و انگلیس از مهمترین بازارهای سهام هستند. عرضه سهام شرکت در این بازار ها به شرط رعایت قوانین و الزامات افشا، میسر می باشد.
♦️بدلیل الزامات متعدد برخی از شرکت ها ترجیح می دهن
ویژگی یک شرکت خوب چیست؟
یکشنبه ، 26 مرداد 1393 ، 05:22
شرکت ها دارای تجارتهای مختلف در زمینه های گوناگون هستند. هر شرکتی برای تجارت خود یکسری برنامه ریزی و تکنیک دارد که از آنها برای بهتر شدن و پیشرفت و توسعه ی کاری استفاده میکند. تلاش همه ی شرکت ها این است که با ایجاد فضای رقابتی سعی میکنند به جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد زایی بپردازند.
به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر شرکت های بزرگ اهداف بلند مدتی دارند که برای این اهداف برنامه ریزی میکنند.
پخش عمده مصالح ساختمانی نوین از اصلی ترین فعایت های شرکت سنگ دانه ایرانیان می باشد. کشور ما یکی از مصرف کنندگان اصلی مواد خام و انرژی در صنعت ساخت و ساز می باشد. همان طور که می دانید ایران کشوری در حال توسعه می باشد که افزایش مصرف مصالح ساختمانی نوین مشکلات بسیاری را از جهت محیطی و اجتماعی ایجاد کرده است. انتخاب مصالح ساختمانی بیشتر مواقع دارای روندی تامل بر انگیز هستند به این دلیل که مواد سبز (دوستدار محیط زیست) دارای مزیت های بسیاری هستند.
پ
غیر از نام برند، لوگو شرکت شما هم ازجمله مهم‌ترین مواردی است که مردم در حین روبرو شدن با شرکت شما برای اولین بار به آن توجه می‌کنند و البته چیزی است که از آن به بعد هر بار که در ارتباط با شرکت شما قرار داشته بگیرند، بازهم آن را می‌بینند و متوجه آن هستند. پس اینکه لوگو شما داستانی صحیح از شرکت شمارا بیان کند، موضوعی به‌شدت حیاتی است. مطمئناً تمایل دارید که شخصیت برند شما به‌درستی به دیگران انتقال داده شود و همانند شرکت ظاهری منحصربه‌فرد و ک
مختاری با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد واگن های باری در حال سیر تولید واگن پارس هستند گفت: از بین هشت شرکت مذکور تنها شرکتی که صادرات داشته  واگن پارس است که  ۲ هزار دستگاه واگن مسافری و باری را به پنج کشور ارسال کرده است.

مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک گفت: شرکت واگن پارس اراک نخستین تولیدکننده لوکوموتیو در کشور و منطقه خاورمیانه  است که تولید این محصول بیش از ۲۰ سال در آن متوقف شده بود و به دنبال تلاش های مستمر، قرارداد تولید ۱۰ لوکوموتیو ب
تعریف شرکت سهامی:
شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است، در شرکت های سهامی ، سرمایه هرشرکت سهامی به قسمت های مساوی تقسیم شده است که هر قسمت آن را سهم می نامند.

انواع شرکت سهامی
شرکت سهامی به دو نوع تقسیم می شود: سهامی عام و سهامی خاص
نوع اول شرکت های سهامی عام هستند که موسسین آن ها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین می کنند. برای تشکیل شرکت سهامی عام ، و
مجمع شرکت چیست؟
 به گردهمآیی های سهامداران و مدیران شرکت که به منظور تصمیم گیری درباره مسائل مهم شرکت برگزار می شود مجمع گفته می شود. در شرکت های سهامی عام ، مجامع عمومی رکن تصمیم گیری هستند.
مجمع عمومی عادی سالیانه:
این مجمع سالانه یک بار و در تاریخ مشخصی برگزار می گردد که با حضور حداقل بیش از نیمی از سهامداران شرکت رسمیت پیدا می کند.
براساس قانون تجارت شرکت های سهامی موظف هستند که بعد از سال مالی حداکثر تا ۴ ماه  مجمع عمومی عادی سالیانه خود
لوگو ها را می توان در سه طبقه کلی دسته بندی کرد.  لوگوهای مبتنی بر فونت که در آنها مدل فونت عوض می شود.  برای مثال لوگوهای IBM، مایکروسافت و سونی همان فونت هایی هستند که شیپ و استایل متفاوت دارند که باعث تمایز پیدا کردن آنها می شود. دومین دسته لوگوهایی هستند که با استفاده از کلمات و عکس نشان می دهند شرکت چه فعالیت هایی دارند. برای مثال وقتی یک شرکت خدمات خانه از یک قلم موی رنگ در کنار اسم شرکت استفاده می کند.  و در آخر دسته جدید سمبول های تصویری ا
شرکت های تجاری شامل دو یا چند نفرند که باهدفی خاص باهم شراکت میکنند و
هدف مشترکی را دنبال میکنند و در سود و زیان شریک همدیگر هستند.شرکت های
تجاری با توجه به معیارهای مختلف طبقه بندی میشوند و باهم تفاوت هایی
دارند.شرکت های که در یک طبقه هستند وجهه اشتراکاتی باهم دارند که در ادامه
این اشتراکات را بررسی خواهیم کرد.لازم به ذکر است که این طبقه بندی در
اینجا بسته به میزان مسئولیت شرکا می باشد.
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌مان را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
معیارهای خوب بودن یک شرکت بیمه :

واقعیت این است که معیارهای زیادی وجود دارند که بتوان تشخیص داد کدام شرکت ها در رتبه های برتر هستند، معیارهایی مانند:
1-عملکرد شرکت بیمه عمر در بازار2- سطح توانگری مالی و میزان سرمایه شرکت بیمه3- نحوه پرداخت خسارت به مردم4- ارتباط و حمایت از نمایندگان بیمه عمر5- شفاف بودن و وجود کمترین ابهام در طرح های بیمه6- سابقه شرکت7- میزان سود دهی8- میزان فروش بیمه عمر9- مشتری مداری و ارتباط پس از فروش بیمه10- نوع و نحوه پرداخت
هرچقدر که بیشتر کتاب فلسفی حالا چه درمورد خود فلسفه چه در مورد تاریخ فلسفه میخونم بیشتر و بیشتر میفهمم که چقدر دوسش دارم. چقدر لذت میبرم از غرق شدن توی این دنیای پیچیده. از این که دوست دارم بفهمم درک کنم فکر کنم حتی تفکرات خودم رو داشته باشم. خدایا کاش میشد کاری کنی بتونم قبول بشم هرچند که میدونم تلاش زیادی میخواد اما از من حرکت از تو هم برکت :))))) یعنی میشه منم بتونم قبول بشم و اولین پله و قدم رو بردارم؟؟ دلم نمیخواد چیزی که امروز هستم تداوم پ

شاخص سطح توانگری در رتبه بندی بیمه ها
منظور از سطح توانگری شرکت‌های بیمه، توانایی شرکت‌های بیمه در برآورده کردن میزان تعهدات مالی بیمه گذارانش می‌باشد. بر اساس این تقسیم‌بندی، بیمه مرکزی شرکت‌های بیمه را به ۵ سطح طبقه بندی می کند. در جدول زیر می‌توان جزئیات توانگری شرکت های بیمه در چند سال اخیر را بررسی کرد.

راهنما: شرکت‌های  دارای رتبه ۱ در جدول با رنگ آبی مشخص شده‌اند.
همانطور که در جدول رتبه بندی شرکت‌های بیمه قابل مشاهد
ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین و پرطرفدارترین انواع ثبت شرکت در کشور ایران هستند. به نحوی که بیشتر از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.
مراحل ثبت شرکت به آسانی و در سه مرحله کوتاه و بسیار راحت انجام می پذیرد. همه چیز را به مشاور خود در ثبت ملاصدرا بسپارید.شرکت فعالیت در قالب یک شرکت با هر موضوعی در زمینه کسب و کار نیازمند انجام یک سری مراحل بر اساس ضوابط و قوانین تعریف شده برای فعالیت شرکت هاست.
  شرکت سجاده نقش کاشان:
شرکت سجاده فرش سجاده نقش(متعلق به گروه صنعتی سجاده نور)، از شرکت های تولید فرش های سجاده ای کاشان است که در زمینه ی تولید انواع فرش مسجد و فرش تشریفاتی فعالیت دارد.
در سال های اولیه ی فعالیت و تا به امروز، محور تمامی فعالیت های تولیدی شرکت سجاده نقش، تولید فرش مخصوص مسجد بوده است. امروزه شرکت سجاده نقش، توانسته بسیاری از مساجد و نمازخانه های سراسر کشور را به فرش های سجاده ای محرابی و تشریفاتی مجهز نماید.
همواره در هنگ

بیمه‌های ورشکسته در ایران
همه شرکت‌های بیمه که در حال فعالیت هستند دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی هستند و تحت نظر بیمه مرکزی فعالیت می‌کنند. این موضوعی مهم جهت رفع نگرانی از ورشکستگی شرکت های بیمه برای همه بیمه گذاران مخصوصا برای بیمه گذاران بیمه‌های عمر که جنبه سرمایه گذاری در آنها مطرح است می‌باشد چرا که نظارت بیمه مرکزی وجود دارد.
از زمانی که صنعت بیمه در کشور شروع به فعالیت کرده است، تقریبا می‌توان گفت هیچ شرکتی ورشکسته نشده است. ت
شرکت‌های پدیده شیمی قرن، سرمایه‌گذاری کوثر و تامین سرمایه بانک ملت در اولویت عرضه اولیه هستند معاون امور ناشران و اعضا بورس در گفت و گو با یک رسانه بورسی با اشاره به درج نماد شرکت پدیده شیمی قرن  اظهار کرد امیدواریم بتوانیم عرضه اولیه این شرکت را در هفته آینده انجام دهیم.

هم‌چنین وی به شرکت سرمایه‌گذاری کوثر که در مرحله درج قرار دارد اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که این شرکت نیز تا پایان سال جاری عرضه اولیه شود.
نوروزی اشاره کرد در اسف
شرکت تولید کننده کفشی در شیکاگو در نظر می گیرد که کفش هایش را در یکی از
جزایر که انسان هایی در آن زندگی می کردند،به فروش برساند.
ابتدا یک فروشنده
را به آن جزیره می فرستد،فروشنده به محض پیاده شدن می بیند که بومیان
جزیره همه بدون کفش هستند،بلافاصله با مدیر فروش شرکت تماس می گیرد ومی
گوید من فردا برمیگردم چون اینجا همه پابرهنه هستند ونیازی به کفش
ندارند.
چند ماه بعد،شرکت فرد دیگری را به آن جزیره می فرستد.فروشنده دوم
همین که می بیند جمله بومی
حدس می زنم / دلم می خواد
که الان مشهد باشی ...
شاید چون بیشتر از هر چیزی به مامن احتیاج داری و بس
کی بهتر از خود آقا واسه پناهت شدن خب؟
نمی دونم "دقیقا" و "به طور مشخص" چی بهم ریختت
گناه / اشتباه ت؟
نبودن من؟
تموم کردن من؟
اصلن ورود دوباره ی من به زندگیت؟
تفاوت دنیامون با هم؟
اشتباهات من؟
اشتباهات خودت؟
گذشته مون؟
کم و زیاد بودنمون؟
یا ...
شایدم همه ش خب !

چیزی که فقط حس می کنم باید بهت بگم و لازم می دونم که بدونی اینه که من بحران مشابهی رو گذروندم و "شا
پنجره دوجداره طرح خم نصب پنجره دوجداره upvc :شرکت پنجره ماندگار یکی از شرکتهای با سابقه در زمینه تعویض و نصب انواع درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره میباشد .این شرکت قادر به تعویض دربها و پنجره های خم است.تمامی دربها و پنجره های یو پی وی سی دوجداره این شرکت دارای ضمانت نامه هستند.شرکت پنجره ماندگار با سال ها تجربه ، درصدد است تا با ارائه درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی باکیفیت و زیبا ، رضایت شما خریداران گرامی را جلب نماید.

ادامه مطلب
شرکت سامسونگ را بشناسید
سامسونگ ( Samsung) یک شرکت کنگلومرا (خوشه‌ای) چند ملیتی کره جنوبی می باشد که مقر اصلی این شرکت به نام شهر سامسونگ (Samsung Town) به صورت یک مرکز اداری و پارک فناوری اطلاعات  در شهر  سئول، کره جنوبی واقع می باشد.
این شرکت دارای  چندین شرکت تابع و همچنین زیر مجموعه هایی در صنایع  مختلف می باشد،  که اکثر آنها تحت نام برند سامسونگ با هم متحد شده اند و این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت چایبول (شرکت کنگلومرای کره جنوبی)شناخته می شود.
ادا
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر خواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کاره
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر نخواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کار
استارتاپ یا به فارسی شرکت نوپا شرکت هایی هستند که بر اساس یک ایده محوری جهت تسهیل گری در ارائه خدمات و محصولات بر پایه ی تکنولوژی نوین فعالیت می کنند.البته هیچ تعریف دقیق و مشخصی از مرز بین استارتاپ و شرکت تجاری وجود ندارد. تعریف استارتاپ در کشورهای مختلف متفاوت است 
ادامه مطلب:
کرم_ worm_زرد و پلاستیکی رو کوک میکنم‌...
و میذارم رومیز ...جیر جیر کنان میره صاف میشه و جمع میشه تا میرسه به رومیزی و بعدش درجا میچرخه ...
داداش میگه گمونم تا دو سال دیگه بیشتر ایران نباشم...ینی نباشیم!
میگم پس تصمیمتونو گرفتین !میگه آره ...
میگم منم واسه بچه ات از این اسباب بازیا پست میکنم!
تموم تصورش از عمه !میشه یه کرم زرد که روی زمین میلوله ...!
بغض ‌‌‌...
میگه مگه تو نمیخواستی بری؟
میگم ایران!تمدن اسلامی؟ ...بازگشت به دوران اوج ؟علوم انسانی بومی؟
ف
پاک کنید افکارتان را از کینه ها
ببخشید به وسعتِ قلبتان،
تمامِ آنهایى را که خاطرتان را مکدر کرده اند
سال "نو" را بهانه کنید براى "نو" شدنِ خودتان
عاشق شوید اما درست عاشق شوید
عاشقى کنید اما با اهلش عاشقى کنید
پدرتان را
مادرتان را
بیاورید اولِ تمامِ اولویتهاى زندگیتان
دعایشان اگر نباشد،
فقط درجا میزنیم،رسیدنى در کار نیست
#علی_قاضی_نظام
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_ج
پی اس به پست قبلیم:
طرف الان با این عکس وزنه برداری رضازاده فقط شبیه جنده بازهای هیز نیست
شبیه جنده بازهای خنگ و احمق و بچه سوسوله.
کودنی از قیافه ش میباره.
حقیقتش من قبلنا یه ایمپرشنی داشتم و یه زبون.
مثلا میرفتم بهش میگفم زنت بهت نمیگه این عکس رو بردار یکی دیگه جاش بذار؟

و اون درجا عوض میکرد.

و یه چیز دوست داشتنی میذاشت سر جاش.

الان سنمون بالاتر رفته.

و من فهمیدم که بابا ادما سنشون میره بالا سرسخت میشن.

میخوان ظاهرا بگن که نه حرف گوش نم
چگونه صاحب قانونی یک شرکت باشیم؟

چگونه صاحب قانونی یک شرکت باشیم؟
برای شروع باید گفت که شرکت ها انواع مختلفی دارند.شرکت های سهامی عام و خاص در راس آن ها قرار دارند.در زمان های گذشته دست و بال افراد برای ثبت شرکت بسته تر بود اما اکنون راه کارهای بیشتری برای ثبت شرکت ارائه شده است.بطور خلاصه شرکتهای دارای سهامی خاص بیشتر برای امور بازرگانی به ثبت می رسند و شرکت هایی که دارای سهامی عام هستند هم نیز با همین شرایط می باشند و تنها تفاوت آن ها د
شرکت حمل بار ایرانکس در امرباربری شیراز به اصفهان ، باربری شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به تهران و ... زیر نظر اتحادیه فعالیت می نماید . 
این شرکت با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین آمادگی خود را برای حمل هر گونه باری اعلام می نماید . تمامی خودروها مجهز به پتو و موکت هستند . این شرکت  با به کار گیری رانندگان مجرب و آشنا به مسیر سعی نموده است خدمات مناسب را به مشتریان خود ارائه دهد .
برای استعلام قیمت ها در شهر شیراز با کارشناسان این مجموعه تما
محله نارمک در شهر تهران واقع شده است . این منطقه به صد میدان معروف است . میدان نبوت که در این منطقه در گذشته به هفت حوض معروف بوده ، به عنوان یک میدان اصلی و تجاری در این منطقه به حساب می آید .
این منطقه از محله های قدیمی شهر تهران است که در قدیم به آن ده نارمک می گفتند .
شرکت حمل بار ایرانکس فعالیت خود را در این منطقه آغاز نموده است و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در این منطقه می باشد .
این شرکت به افرادی که در جستجوی یک ماشین مناسب برای حمل و جا
من بهم سرم وصله ، مامانم سرم وصله بهش 
تازه بعدش امپول تقویتی داریم بدون بی حسی
موقعی ک میخواستن بم سرم بزنن رگم پیدا نمیشد و ی‌دور سوراخ شدم
خلاصه ی‌دور گریه کردم تا رگم پیدا شد 
از امپول بدم میاد،موقعی که کلاس پنجم بودم زنه تزریقاتیه امپولو اشتباهی
رو رگ پام زد و واقعا پام عین ی تیکه گوشت مرده شده بود 
بعدش انقد مامانم نذر و نیازکرد، حیوون خونگیمونم مرد ،بعدسه ماه با درد
و بدبختی پام اوکی شد ، بعد از اون هربار ازم خون گرفتن،یا امپول زدم 
د
این پست ارزش خوندن نداره گفته باشم :/ 
چیزایی که نجسه یا باید بره تو لباسشویی از نظر من یا تو حموم شسته بشه 
تو حموم اما فقط تیکه های کوچیک رو می تونم بشورم 
چیزایی مثل مانتو و شلوار اگه عین نجاست نداشته باشن رو میتونم به شرط پاک بودن بدنم تو سینک ظرفشویی بشورم 
و البته شرط بعدی دور بودن چشم مامانه 
همه ی اینها باعث میشه که من لباسهای نجسی داشته باشم که شسته نشدن 
و بعد یادم میره کدوم پاک و کدوم نجسه :| 
تنبلی و خسته بودن خودمم عامل دیگه ایه که ب
بیمه
بدنه خودرو جبران کننده خطرات ناشی از حوادثی است که برای اتومبیل رخ می
دهد و به طور معمول شامل سه خطر حادثه، آتش سوزی و سرقت کلی است، البته
خطـرات اضـافی دیگری نیز از قبـیل شکست شیشه به هر علت، سرقت درجا (جزئی)،
توقف در مدت تعمیر وسیله وجود دارد که بیمه گذار می تواند با پرداخت حق
بیمه مربوطه، آن ها را نیز تحت پوشش بیمه بدنه اتومبیل قرار دهد

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
: خسارتی که ناشی از برخورد مورد بیمه به یک جسم ثابت یا متحرک و

طرح‌های ویژه شرکت‌های بیمه

مواردی که بالاتر ذکر کردیم پوشش‌های اصلی شرکت‌های بیمه برای بیمه عمر هستند. اما باید به این نکته توجه کنید که شرکت‌های بیمه طرح‌های متنوعی ارائه می‌دهند. برای مثال بعضی از شرکت‌های بیمه در بیمه عمر خود پوشش آتش‌سوزی منزل، هزینه عمل جراحی، بیمه آخرین سال حیات و موارد دیگری را هم دارند.
در مورد مدت قرارداد و حداکثر سن بیمه‌گزار نیز در شرکت‎های مختلف شرایط متفاوتی وجود دارد. در برخی از شرکت‌ها حداکثر مد
بیا اینقدر بزرگش نکنم . تو مگر کی هستی که اینقدر خودت را تحویل میگیری ? تو دقیقا هیچ چیز نیستی . حتی اگر هرگز دل تو ز علم محروم نشده باشد و کم مانده باشد ز اسرار که مفهوم نباشد :/ ، باز هم هیچ چیز نیستی که بخواهی اینقدر بر سر رضایت خودت و توقعت از آدمهای دیگر جنگ داشته باشی :/ اینکه مثل میمونِ لجباز همه اش در فکر تلافی و خالی کردن حرصت باشی راه به شدت دمِ دستی و مسخره ایست . و بهتر است بروی خودت را در یک باغ‌وحش به جمع شامپانزه ها یا اورانگوتان ها ملح
بیمه

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
بیمه

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
فرابورس ایران با ساختار و جایگاه قانونی مشابه بورس ولی با شرایط پذیرش و معامله ساده تر ایجاد گردید تا حوزه شمول بازار سرمایه کشور را گسترش دهد ورود شرکت‌ها به بازار سرمایه همواره نشان‌دهنده رشد شرکت و معرفی آنها در سطح کشور می‌باشد.

شرکت‌هایی که سهام‌شان در بازار‌های مالی مورد داد و ستد قرار می‌گیرد از درجه اعتبار بالاتری برخوردار هستند ورود به بازار اوراق بهادار ازجمله اهداف شرکت‌ها محسوب می‌شود اما این واقعیت که دستیابی سریع و آ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها