ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

شرکت های خصوصی جای پیشرفت هستند یا درجا زدن؟

/
Masih & Arash
100 Rishteri
#MasihArash
مگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستت 
بیخیال شو این همه ناز دیگه بسه
راه بیا کُشتی ما رو با اون چشایه عسلیت 
خیالت تخت تو دلم هیشکی جز تو اصلا نیست
با اون نگاهِ صد ریشتری دلو درجا میبری 
زیر و رو میکنی دله آدمو ولی نمی مونه اثری
زیر و رو میکنی دله آدمو ولی نمی مونه اثری
جیگر میخواد تو نگاهت زل زدن 
هول میشم وقتی نگاهت میفته به من
زیر و رو میکن
الف) مصالح پیش ساخته:
به مواد و مصالحی که ابتدا در کارخانه تولید شده‌اند و سپس آن‌ها را به محل اجرا آورده و استفاده کرده‌اند، «مصالح پیش‌ساخته» می‌گویند؛ مانند کاشی، سرامیک، آجر، سفال، تیرچه و بلوک، قیرگونی، آسفالت آماده و قطعات بتنی.
در ۲ شکل بعدی ۲ نمونه از این مصالح آورده شده است.
دیوار پیش‌ساخته‌ی بتنی
آسفالت
ب) مصالح درجا:
این مصالح در محل ساخت، تهیه و تولید می‌گردند مثل بتن درجا، ملات‌ها، قیرگونی درجا، اسکلت و چهارچوب‌های درجا
ن
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
شارژ 4000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 4000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
چند وقت پیش داشتم تو اینستاگرام با فردی چت میکردم و می‌گفت آدم دست فروش مترو بشه بهتره از این که بره شرکت های خصوصی کار کنه، چون هر وقت بخوان اخراجت می‌کنند، حتی اگه ۲۰ سال سابقه کار داشته باشی. 
ترفیع و ارتقاء شغلی و افزایش حقوق فقط برای آشنا و فامیل خودشان هست و حقوقت را تا هر وقت بخوان با تاخیر میدن، اما عده ای هم میگن تو کارهای تخصصی مثلاً حسابداری، برنامه نویسی، تعمیر کاری، نجاری، تراشکاری و بقیه کارهای فنی آدم باید تو جاهای خصوصی کار
شارژ 1000 تومانی همراه اول / سامانه کی برد✅برای همه / جدیدبا شارژ صفر هم میشه شرکت کنید1⃣ ابتدا رو لینک زیر کلیک کنیدhttp://cg.yourcube.ir/appkibord/sub/land/1/step1/ref/p?invcode=13651586252⃣ شماره خودتون رو وارد کنید و کد فعالسازی رو وارد کنید ثبت دعوتی‌ها ارسال 300 به 307353 دریافت شارژ ارسال 1000 به 307353 تا سقف 200 هزار تومان به ازای هر 1 نفر 1000 تومان✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی نیاز به نصب اپلیکیشن نیست لغو سامانه ارسال OFF و OFF1  به 307353
قصد دارم قدم در راهی بگذارم که فقط خدا می تواند من را به پایانش برساند
راهی زیبا و شاید شیرین و سخت
30 سال زندگی و درجا زدن ؛ حالا من قدم در راهی جدید گذاشته ام.
میخوام شرح تلاش هام رو ثبت کنم و آهسته آهسته این مسیر زیبا را تا آخر بروم .
ان شاا...
*یکی از باگ‌های خلقتم هم اینه که میرم دسشویی جیش میکنم
بعد میام اتاقم دمی بیاسایم درجا پی پی دارم :|

**با بابا یواشکی رفتیم بستنی خوردیم
که مامان نفهمه
اما وقتی اومدم اتاقم صدام کرد
گفت مث دزدا رفتی مث دزدام اومدی؟
به بابا گفتم همین جمله رو میگه ها :)))))))))

*** ترجمه دارم باز!
گذشته ، گذشته اس ! میخواد یک ساعت پیش باشه ، دیروز باشه، یه ماه پیش باشه یا سه ماه . . . !
مهم اینه اگه از کاری پشیمون شدی و احساس کردی که اشتباه کردی، درجا درس رو بگیری ، ناراحتی و حسرت رو دفن کنی ... آخه به جز گرفتن انرژی و حروم شدن وقت ، چیزی نداره این دریغ دریغ ها !

+ به وقت صبح تازه و چشم های ورم کرده و پشیمونی ...
چند روزه یه جای بزرگ نشستم و کارای بزرگ رو می‌بینم...
بزرگ که فکر کنی، روحیه‌ت بزرگ می‌شه... تلاشت هم... انرژیت هم... آرزوهات هم...
باید، باید، باید، باید، باید و باید و باید و باید برای بزرگ شدن، تلاش بزرگ کرد! با خوابیدن تا لنگ ظهر و امشب و فردا کردن به نظرم درجا می‌زنیم...
رسیدم به روزایی که مثل خیلی وقت پیش ها محیط رو برای خودم منفی میکنم 
اینبار یکم منطقی تره 
یکم به خودم حق میدم 
چون دارم درجا میزنم و برام نتیجه ای هم نداره 
ولی ادمیزاده دیگه بخوادمیتونه خودشو گول بزنه و تو همین محیط منفی هم بمونه
ادامه مطلب
اشتباه و خطا بخش بلامنازعه ی زندگی هستند .
نمیشه بدون خطا و اشتباه رشد کرد و به واقعیت زندگی نزدیک شد .
حذف هر انچه که روند طبیعی زندگیه باعث میشه ما درجا بزنیم مثل دروع ناخواسته؛ خطا و اشتباهات و ...
آدمی که هرگز اشتباه نکنه یعنی هیچوقت هیچ کاری نکرده !
آدمی که هرگز خواسته و ناخواسته دروغ نگفته یعنی وجود خارجی نداره یا خیلی زود از زندگی حذف شده !
روح وحشی
+وجدان کمک میکنه به سلامت از خطا و اشتباه بسوی واقعیت عبور کنی .
وجدان کمک میکنه از دروغ عمدی
شارژ 66000 تومانی همراه اول
جدیدترین سامانه پین
✅ برای کسانی که نگرفته اند  
#سامانه نگاتیو
بدون شارژ هم میشه بفرستید 
1⃣ ابتدا ارسال  4285498   به 40720
2⃣ سپس ارسال کد فعالسازی  به40720
سپس با دعوت از دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ میگیرید (سقف دعوت 34 نفر)
◀️ نفر اول: 1000 تومان
◀️ 3 نفر بعد 5000 تومان
◀️ سپس هر 5 نفر 10,000 تومان
شارژدهی به صورت پین
✅به سیمکارتهایی که در سامانه های این شرکت با شماره پشتیبانی 02188009122 شرکت کرده اند ممکنه کد دعوت نده
✅ ثبت د
شارژ 6000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
شارژدهی سامانه گردو همراه اول افزایش پیدا کرده✅از امروز به ازای هر سه نفر 6000 تومان شارژ دریافت میکنید
یه وقتا فکر میکنم به اینکه واقعا چی میخوام؟
چرا هستم؟
کارِ منو کسی دیگه نمیتونه انجام بده تو این دنیا؟؟
شده حس کنید یه جایی گیر افتادین؟؟ نه عقب میرین نه جلو میاین!؟
الان بزرگترین آرزوم اینه که بیخیال عالم و آدم باشم
بیخیال هرچی خوب و بده
و فکر میکنم درجا خواهم زد همچنان تا یاد بگیرم واقعا بیخیال باشم
وقتی میدونم از کنترل و اراده ی من خارجه

خسته ام، خیلی..
.
.
.
" فردا سراغ من، بیایک روزِ، زیبا سراغ من، بیا
امروز از هم گسستم اگهبال و پر شکستم وبه پرتگاه غم رسیده گام‌های من"
.
.
.
«دست میزنمپا میزنمدل رو به دریا میزنمگاهی به پسگاهی به پیشگاهی هم درجا میزنم"
.
.
.
" آدم بدون غم، نمیشهراه بی پیچ‌و‌خم، نمیشهآرزوی کم، نداریمآرزو که کم، نمیشه"
بسم الله
کلا از اسم حمزه خوشم می آد... 
هم مفهوم سنگینی داره و هم اسم فردی بزرگ در اسلامه
و هم واژه های ساده داره
اصلا یه معصومیت و اقتدار خاصی داره این اسم حمزه
شاید ابوحمزه هم را به این خاطر دوست دارم
حمزه کلا برام ایستگاه برگشت به نقطه شروع دوباره است
هر وقت درجا می زنم به حمزه و کمیل رجوع می کنم برای بازگشت به دامن خدا
برای زیر نگاه خدا بودن... 
حمزه بودن هم آرزوست
دانلود ریمیکس مسیح و آرش AP صد ریشتری
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس مسیح و آرش AP بنام صد ریشتری با متن و دو کیفیت عالی
Download New Remix Masih & Arash AP 100 Rishteri With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید آهنگ صد ریشتری از مسیح و آرش AP منتشر شد.
این قطعه از آلبوم دریا مسیح و آرش AP می باشد.
ریمیکس در سبک شاد می باشد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
متن آهنگ صد ریشتری مسیح و آرش AP
مگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستت بـیخیال شو این همه ناز دیگه بسهراه بی
روش های ساخت سازه های ال اس اف LSF
حالت ساخت درجا (Stick Built)
در حالت ساخت درجا (Stick Built) که به آن ساخت در محل(On-Site) نیز می گویند.
نخست رانرهای پایین و در تراز عمودی آن رانرهای بالا جاگذاری شده و سپس استادها به طور ترازدر شاقول رانرهای پایین و بالا به ترتیب جاگذاری می گردند.
این شکل ساخت عمدتا برای دیوارهای غیرباربر و جدا کننده های داخلی(Partition) مورد استفاده قرار می گیرد.
اما در شرایط هم که تغییراتی در ساختمان به وجود آمده باشد امکان نصب دیوار پیش ساخته
دو شهریور است. پنج دقیقه به ده شب است‌. پنج دقیقه به دهِ هشتمین شب‌. و سلام بر تو ای هشتمین ... اگر چه که هنوز نماز نخوانده ام و از خستگی جانی ندارم‌. اما سلام بر تو‌. 
امروز، به حرف زدن با ریحانه گذشت. کمی هم درس خواندم. به نسبت روزهای گذشته، وضعیت بورس امروز برایم بهتر بود. کار قابل توجهی نکردم امروز‌.
نماز بخوانم، می‌خوابم‌.
فردا باید بروم دانشگاه و برای استاد از سیر پروژه ام بگویم. و من جز درجا زدن، هیچ نکردم.
اتاق به هم ریخته است. به شدت !
خوا
شارژ 2000 تومنی ایرانسل  دیرین دخت✅ برای همه / جدید1⃣ارسال 1 به 737342  گزینه 1 تایید کنید 2⃣سپس کد 1388097409 به 737342 ارسال کنیدبه ازای هر3دعوت 2000 تومان شارژ دریافت میکنید◀️برای دریافت شارژ  2 بار 1000 را به 737342 ثبت دعوت ارسال 300 به 737332✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی☑️سقف شارژ دهی این سامانه 100 هزار تومن ❌ لغو با ارسال L به 737342
با سلام
امروز اول تیرماه است. روز شنبه.
در ماه گذشته خرداد ماه پیشرفتهای حرکتی در طاها بوجود آمد که مارا سر ذوق آورد.
مهمترین آنها ، راه رفتن فرزندمان بود.
اکنون طاها راه می رود.
تا چندی پیش به کمک دیوار بلند میشد و بعد راه می رفت و از دیروز درجا بلند می شود و راه می رود.
با توپ خیلی زیبا بازی می کند . راه می رود و به توپ ضربه می زند. گاهی هم سرعش را تند می کند .
راه رفتنش دیدنی است قدم های کوچک و پشت سر هم با تکونهای باحال در بدن . اگه کسی ندونه تازه ر
شـارژ 66000تومانی #همراه_اول❤️
سرویس اول
✅ فعــــــالـه /بـــــرای کســــانی کــــه نگــــرفتـــن
ثبت فوری شارژدهی فوری....
1⃣ابـتدا ارسـال کد 2307553
 بـه40520
2⃣سـپس ارسـال ڪدفعـالسازی بـه40520
#توجه
اگه کد دعوت دریافت نکردین سامانه رو لغو کنین دوباره با کد دعوت عضو بشین✅
سپس با دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ بگیرید
نفر اول=1000تومان
سـه نفربعدی=5000تومان
هر5 نفر بعدی=10000تومان
دریافت شـارژ بعـد از هـر تبریڪ از طریق پیامڪ  با ارسـال  checkout بـه40
شارژ 2000 تومانی همراه اول سامانه دیرین ران✅ برای همه / جدیدبدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 30717312⃣ ارسال کد فعالسازی به 3071731به ازای دعوت از هر 3 نفر 2000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 3071731 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 3071731 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 3071731
کی گفته شکست مقدمه پیروزیه همه اش چرته!شکست فقط مقدمه ی خفت و خواریه!کی گفته موفقت حاصل پشتکاره؟!اگه باهوش نباشی فقط داری درجا میزنیکی گفته رو یه هدف تمرکز کن تا موفق بشی!زندگی همیشه جنبه هایی رو نشونت میده ک توش هیچ تخصصی نداره چون تمرکزت روی چیزای دیگه بوده!حقیقتایی توی نوشته های قشنگ و کتابای معروف هست فقط مال چند درصد آدماس؟عجیب نیس؟چرا زندگی معمولی ما مث شون نیست!توی کتابخونه یه دختر کنکوری ازم پرسید ک موفقیت رو توی چی میدونی گفتم زیست
ته این نوشته ها، سرمو میگیرم بالا و به خاطر خودم، چشم توو چشم ِ همه دنیا گریه میکنم.از دست دادن،ترک کردن دوست داشتن ها،درجا زدن،ترسیدن،نفهمیدن،خواستن،همه اشون برای منن البته نه منِ الان،من الان فقط خسته اس،دلم گریه کردن چایی داغ ۱۲ ساعت خوابیدن درس نخوندن وقت گذرون و بی وقفه قدم زدن میخاد.الان بیشتر با خانواده وقت میگذرونم پیش دوستام شاد ترم و همه چیزای قدیمو فراموش کردم،پوسته ی امروزم با دو سال قبل فرق داره،قشنگ تره:)حتی تو نوشته هامم مع
من هنوزم حس میکنم حتی بین ایرانیایی که ده ساله که کانادان،
یه جورایی این جا افتاده که شهرستانیا قشر کم خرد و کم مایه هستن
یعنی تا میفهمن شهرستانی هستی یه جوری جا میخورن ارث بابای من ترتیب مادر همه این تهرانیا رو داده.
اگه یه روزی گرگ زاده زن شهرستانی بگیره، به محض اینکه من اینو بفهمم، درجا بهش میگم هرررررررررچی که گرگ زاده بهم درباره شهرسنانیا گفته بود رو.
یه جورایی دختر دلخواهشون رو نمیتونن از بین تهرانیا پیدا کنن (جون دخترا و پسرای تهرانی
من اینطوریم! از شعرهایی که بلدم، از متن هایی که خوانده ام، خیلی استفاده میکنم و بعضی ها خوششان می آید و طبیعتا بعضی هاهم نه!
اما خودم به طرز وحشتناکی این رفتار را دوست دارم.
اگر می آمد به من میگفت که سهم من از وفا تویی، درجا قبول میکردم خیلی چیزهارا!
اما حالا هی باید به این فکر کنم که *غیر از من همه میدونستن که اون مرد برام میمرد*
یا فکر کنم *چی تو این نگاه غمگین دیدی که به خنده های می ارزه؟*
یا اصلا فکر کنم چرا آهنگ دلواپسی را کسی به من هدیه نمیکند
من خیلی گریه کرده بودم،سرمم بالا گرفتمو گریه کرده بودم،به زمین زمان فحش داده بودم و بی قرار شده بودم،برای از دست دادنای بی معنی برای درجا زدنای تکراری برای حسای مزخرفی که بی وقت به سراغم اومده بودن،برای تکه های جدای روحم برای خلا های طولانی،برای یه دختر تنها بودن(عجیبه آدم تنها بودن با دختر تنها بودن فرق داره حس بی پناهیش بیشتره) اما اگه همه ی اون مچاله شدن ها لازم بود تا منِ الان ساخته بشه میتونم کم کم دوسشون داشه باشم
کاربران و مشتریان زیادی هستند که متاسفانه به علت اعتماد نابجا به شرکت
های کلاهبردار اصفهان از طراحی سایت در استان اصفهان ناراضی هستند.
شرکت هایی که تازه تاسیس هستند و با درج نمونه کار های تقلبی از مشتریان سوئ استفاده میکنند.
پیشنهاد
ما این است که گول اسم و فضای دفتر این شیادان را نخورید و حتما قبل از
سفارش طراحی سایت نمونه کار ها را بررسی کنید و با جست و جوی کلمه domain
age در گوگل و وارد کردن آدرس نمونه کا و وبسایت خود شرکت ها سابقه و عمر
سایت ر
توی لابی شرکت نشستم برنامه نویس آقای ایمان سین رو دیده ام بهش گفتم همه ی vpn ها قطع بهم گفت توی شرکت به اینترنت شرکت وصل شو درست میشه بعد گوشیمو گرفت و برام درست ش کرد!!!! بعث ون vpn وصل من فکر کرده ام فقط روی سروی که من متصل ام اینجوری نگو روی سرورهای کلی شرکت این vpn سرور رو ست کرده اند!!! بعد بهم گفت آخر وقت امشب بهش پیام بدهم تا برای یه vpn شرکت روبرام بسازه تا بتونم استفاده کنم!
با تمام هجمه‌ی جبهه کفر، از تحریم و تهدید گرفته تا نفوذی های نفوذ کرده در قلب مراکز فکری و تصمیم سازی، با همه‌ی مشکلات و معضلات، با همه نشانه هایی که هر کدام کافی است برای درجا زدن و ناامیدی، با همه دغدغه هایی که از عاشورای 88 تا امروز پابرجاست و با همه نامردی های دوستان دیروز و دشمنان امروز، اما من دلواپس نیستم، نه تا زمانی که سنت های الهی را باورمندم، نه تا زمانی که باور دارم با هر نفس یک گام به ظهور منجی موعود نزدیک‌تر می شویم، نه تا وقتی ک
شاید در این دنیا اغلب کسانی که موفق هستند آدم های جسوری باشند که فرصت امتحان کردن و اشتباه کردن رو به خودشون دادن. در مقابل افرادی که از زندگی شون راضی نیستند و خودشون رو آدم موفقی نمی دونن ممکنه بارها فرصت امتحان کردن یک اتفاق جدید رو از دست داده باشند. 
راستش الن که خوب فکر میکنم می بینم برای اینکه یه کاری رو شروع کنی لارم نیست که ماملا متخصص باشیم و همه فوت و فن ها رو بلد باشیم، چون همچین چیزی غیر ممکنه
آدم باید شروع کنه و در پروسه ای داره کا
گفتم که یه همکار کمک اومد و بهم یه مورد رو معرفی کرد اما تماسی برقرار نشد 
دو هفته ای فکر کنم گذشت شاید بیشتر یا کمتر 
امروز بهش یک کاری رو گفتم که نکرد و رفت 
مسئول شیفت اونجا بود 
بعد رئیس اومد 
از اونجایی که دلم از همه کمک ها پر بود و از این هم چندین باری بی اعتنایی دیده بودم درجا گذاشتم کف دست رئیس 
دو دقیقه بعد تو اتاقش داشت اون خانم رو دعوا می کرد و من در حالیکه سمت رختکن برا تعویض لباس می رفتم شنیدم 
وقتی برگشتم دیدمش که با کمک آقا داره صح
میدونین وقتی تمام توانتون رو بزارین رو یه چیزی و اونو بکنین تمام هدف و آرزوتون ....وقتی که بهش میرسین میل ادامه ندارین 
اصلا لذتی ازش نمیبرید 
زندگی منم همین شد...
چند سال تلاش واسه یه رشته خاص و بعد از رسیدن بهش درجا زدن توش!
آدم مسخره ای به نظر میام نه؟ میگید اگه شما بودین اینطور نمیشد نه؟
خب نمیدونم... شاید واقعا ظرفیت پایینی داشتم 
ولی میخوام واسه خودم هدف بسازم 
 میخوام ادامه راهو برم 
ساکن نمونمو دویدن بقیه رو تماشا کنم
واسه همین..
امروز قد
محرمانههر وقت دلم میخواد بزنم زیر میز و بگم خداروشکر مجردم هنوزچقدر سخته و اصلا ولش کن به زندگی خودت برس و اینهاتلفن زنگ میخوره...صبح سحر بهم پیام داد، که بالاخره کی اجازه میدیم دوست همسرش بیاد؟ قرار بود بعد عاشورا ازم خبر بگیره...ساعت 11 یکی زنگ زد که اون بنده خدا هم از حدود یک مااه پیش، پیگیر بود...ساعت 11.10 یه نفر دیگه زنگ زد که فاطمه تو آخرین دیدارمون اصرار کرده بود و هر چی سعی کردم بگم نه نذاشت و درجا مشخصاتم رو برای دوستش فرستاد...الان من چیکا
♦️after newly issued shares have been sold(by investment bank) for the first time, this is called the primary market.
بازار اولیه، بازاری که سهام شرکت ها برای اولین بار  عرضه می شود.
secondary market بازار ثانویه بازاری که سهام شرکت ها پس از عرضه اولیه، بارها و بارها خرید و فروش می شوند.
stock exchange بازار سهام
♦️بازار سهام آمریکا و انگلیس از مهمترین بازارهای سهام هستند. عرضه سهام شرکت در این بازار ها به شرط رعایت قوانین و الزامات افشا، میسر می باشد.
♦️بدلیل الزامات متعدد برخی از شرکت ها ترجیح می دهن

بعد از حادثه یازدهم سپتامبر که منجر به فروریختن برج های دو قلوی معروف آمریکا شد یک شرکت از بازماندگان شرکت های دیگری که افرادش از این حادثه جان سالم به در برده بودند خواست تا از فضای در دسترس شرکت آنها استفاده کننددر صبح روز ملاقات مدیر واحد امنیت داستان زنده ماندن این افراد را برای بقیه نقل کرد و همه این داستان ها در یک چیز مشترک بودند و آن اتفاقات کوچک بود…مدیر شرکت آن روز نتوانست به برج برسد چرا که روز اول کودکستان پسرش بودو باید شخصا د
غیر از نام برند، لوگو شرکت شما هم ازجمله مهم‌ترین مواردی است که مردم در حین روبرو شدن با شرکت شما برای اولین بار به آن توجه می‌کنند و البته چیزی است که از آن به بعد هر بار که در ارتباط با شرکت شما قرار داشته بگیرند، بازهم آن را می‌بینند و متوجه آن هستند. پس اینکه لوگو شما داستانی صحیح از شرکت شمارا بیان کند، موضوعی به‌شدت حیاتی است. مطمئناً تمایل دارید که شخصیت برند شما به‌درستی به دیگران انتقال داده شود و همانند شرکت ظاهری منحصربه‌فرد و ک
مختاری با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد واگن های باری در حال سیر تولید واگن پارس هستند گفت: از بین هشت شرکت مذکور تنها شرکتی که صادرات داشته  واگن پارس است که  ۲ هزار دستگاه واگن مسافری و باری را به پنج کشور ارسال کرده است.

مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک گفت: شرکت واگن پارس اراک نخستین تولیدکننده لوکوموتیو در کشور و منطقه خاورمیانه  است که تولید این محصول بیش از ۲۰ سال در آن متوقف شده بود و به دنبال تلاش های مستمر، قرارداد تولید ۱۰ لوکوموتیو ب
لوگو ها را می توان در سه طبقه کلی دسته بندی کرد.  لوگوهای مبتنی بر فونت که در آنها مدل فونت عوض می شود.  برای مثال لوگوهای IBM، مایکروسافت و سونی همان فونت هایی هستند که شیپ و استایل متفاوت دارند که باعث تمایز پیدا کردن آنها می شود. دومین دسته لوگوهایی هستند که با استفاده از کلمات و عکس نشان می دهند شرکت چه فعالیت هایی دارند. برای مثال وقتی یک شرکت خدمات خانه از یک قلم موی رنگ در کنار اسم شرکت استفاده می کند.  و در آخر دسته جدید سمبول های تصویری ا
شرکت های تجاری شامل دو یا چند نفرند که باهدفی خاص باهم شراکت میکنند و
هدف مشترکی را دنبال میکنند و در سود و زیان شریک همدیگر هستند.شرکت های
تجاری با توجه به معیارهای مختلف طبقه بندی میشوند و باهم تفاوت هایی
دارند.شرکت های که در یک طبقه هستند وجهه اشتراکاتی باهم دارند که در ادامه
این اشتراکات را بررسی خواهیم کرد.لازم به ذکر است که این طبقه بندی در
اینجا بسته به میزان مسئولیت شرکا می باشد.
شرکت تولید کننده کفشی در شیکاگو در نظر می گیرد که کفش هایش را در یکی از
جزایر که انسان هایی در آن زندگی می کردند،به فروش برساند.
ابتدا یک فروشنده
را به آن جزیره می فرستد،فروشنده به محض پیاده شدن می بیند که بومیان
جزیره همه بدون کفش هستند،بلافاصله با مدیر فروش شرکت تماس می گیرد ومی
گوید من فردا برمیگردم چون اینجا همه پابرهنه هستند ونیازی به کفش
ندارند.
چند ماه بعد،شرکت فرد دیگری را به آن جزیره می فرستد.فروشنده دوم
همین که می بیند جمله بومی
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
رفتیم یه رستوران گیلانی (که کارکناش همه غیر گیلانی بودن و یا اروپایی شرقی بود اصالتشون)
دختره اومده (واقعا سرویسشون عالی بود، برعکس رستورانای ایرانی دیگه که هرچی تعداد کارکنای ایرانی توشون بیشتر باشه کیفیت سرویس درجا پایین تر میاد)
اومد خواست بگه hello
ایرانی بود (تهرانی بود)
زودتر بهش گفتم سلاممممممممممم (خب تابلو بود ایرانی بود، بینیشم عملی بود، موهاش فرفری، چهره ایرانی زیبا)
قبل جواب دادن پرسید مگه شما ایرانی هستین؟! 
گفتم بهله بهله :) :)
گف
محله نارمک در شهر تهران واقع شده است . این منطقه به صد میدان معروف است . میدان نبوت که در این منطقه در گذشته به هفت حوض معروف بوده ، به عنوان یک میدان اصلی و تجاری در این منطقه به حساب می آید .
این منطقه از محله های قدیمی شهر تهران است که در قدیم به آن ده نارمک می گفتند .
شرکت حمل بار ایرانکس فعالیت خود را در این منطقه آغاز نموده است و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در این منطقه می باشد .
این شرکت به افرادی که در جستجوی یک ماشین مناسب برای حمل و جا

چرا برخی مردم بی‌وقفه در زندگی شانس می‌آورند درحالی که سایرین همیشه بدشانس هستند؟
مطالعه برای بررسی چیزی که مردم آن را شانس می‌خوانند، ده سال قبل شروع شد. می‌خواستم بدانم چرا بخت و اقبال همیشه در خانه بعضی‌ها را می‌زند، اما سایرین از آن محروم می‌مانند. به عبارت دیگر چرا بعضی از مردم خوش‌شانس و عده دیگر بدشانس هستند؟
آگهی‌هایی در روزنامه‌های سراسری چاپ کردم و از افرادی که احساس می‌کردند خوش‌شانس یا بدشانس هستند خواستم با من تماس ب
اعتصاب کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان در اعتراض به نحوه رفتار با زنان در این شرکت
کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان روز پنج‌شنبه در اعتراض به نحوه رفتار با زنان اعتصاب کردند و خواستار برخوردی جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم هستند.
نیویورک تایمز گزارشی چند روز پیش، درباره آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق این گزارش اندی روبین، خالق نرم افزار اندروید توسط یک کارمند متهم به آزار و اذیت جنسی شده و سپس با دریافت ۹۰ میلیون دلار
لوگوها بیانگر برند محصولات و عملکرد یک شرکت هستند که حاوی یک پیغام خاص میباشند، به طوری که بینندگان یک لوگو با دیدن آن پیام خاصی را دریافت میکنند.
بهترین لوگوهای دنیا از آنِ شرکتهایی است که بیشترین فروش را دارند از جمله لوگوهای شرکت the Tostitos، شرکت مشاوره مالی Raven، موسسه آکواریوم Pittsburgh Zoo and Aquarium در آمریکا، Body Wisdom Families، Sun Microsystems ،Treacy Shoes، شرکت مایکروسافت، کورل و ... . در اینجا به بررسی مفهوم برخی از مهمترین لوگوها میپردازیم.

ادامه مطلب
آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
1- در شرایط کنونی اساسنامه فرم چاپی است که در سایت اینترنتی اداره ثبت
شرکت ها در اختیار موسسین شرکت است و موسسین با توجه به موضوع شرکت که در
اساسنامه نیز تعیین شده است فرم چاپی مناسب را انتخاب و پر می نمایند. 2-
طبق قانون 1392 موارد عمومی اساسنامه شرکت که در بخش کلیات مورد تدوین
قرار گرفته است بر کلیه شرکت ها از جمله شرکت تعاونی قابل اعمال است. در
اساسنامه معمولاَ نام شرکت با قید کلمه تعاونی ، هدف ، موضوع ، نوع ، حوزه
عملیات ، مدت ، مرکز اصلی عم
حدس می زنم / دلم می خواد
که الان مشهد باشی ...
شاید چون بیشتر از هر چیزی به مامن احتیاج داری و بس
کی بهتر از خود آقا واسه پناهت شدن خب؟
نمی دونم "دقیقا" و "به طور مشخص" چی بهم ریختت
گناه / اشتباه ت؟
نبودن من؟
تموم کردن من؟
اصلن ورود دوباره ی من به زندگیت؟
تفاوت دنیامون با هم؟
اشتباهات من؟
اشتباهات خودت؟
گذشته مون؟
کم و زیاد بودنمون؟
یا ...
شایدم همه ش خب !

چیزی که فقط حس می کنم باید بهت بگم و لازم می دونم که بدونی اینه که من بحران مشابهی رو گذروندم و "شا
⭕️سرمایه گذاری خطر پذیر(ریسکی)
venture capitalrisk capitalstart-up capital
هر سه کلمه فوق به یک معنی اند.
start ups: private companyشرکت تازه تاسیس
founders : entrepreneursکارآفرین و موسس
♦️شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر و همچنین برخی از افراد ثروتمند  بدنبال سرمایه گذاری در استارتاپ های موفق هستند.
high net worth individuals angels investors دو کلمه فوق به افراد مولتی ثروتمند گفته می شود که در جستجوی استارتاپ های خوش فکر هستند.
♦️بانک ها بدلیل اینکه بسیار ریسک گریز هستند تمایلی به سرمایه گذاری د
اهمیت طراحی لوگو: لوگوها یک جنبه مهم در بازاریابی کسب و کار هستند. لوگو همانطور که نماینده ی گرافیکی شرکت است، یک نام تجاری را به یک برند تبدیل می کند و تنها نماینده شرکت در بازار هدف می شود. به همین دلیل، لوگویی که خوب طراحی شده، بخش مهمی از استراتژی بازاریابی کلی هر شرکت است.

ادامه مطلب
آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که مایل به شروع فعالیت اقتصادی از طریق ثبت و تاسیس شرکت در قزوین می باشند ؟ تا چه حد با شرایط و قوانین ثبت شرکت و مزایای آن آشنایی دارید ؟چنانچه می خواهید در خصوص تاسیس شرکت در قزوین بیشتر بدانید از شما دعوت می شود تا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار دهید. ما شما را با اطلاعات مورد نیاز آشنا می نماییم.چه نوع شرکتی را می خواهید راه اندازی کنید ؟یک تصمیم مهم که باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت بگیرید این است که ساختا
باربری مشهد ایرانکس به عنوان بهترین شرکت حمل و نقل و باربری در شهر مشهد فعالیت می کند . شرکت های بسیاری در این شهر وجود دارند که در حال فعالیت هستند اما تمامی آن ها زیر نظر اتحادیه باربری فعالیت ندارند .
برای انتخاب باربری بین شهری و برون شهری خود بسیار دقت نمایید تا شرکت حمل بار مجوز داری را انتخاب نمایید . موسسه ایرانکس برای حمل انواع بارها و کالاها از ماشین هاس سنگین و نیمه سنگین استفاده می کند و تمامی بارها را همراه با بیمه نامه معتبر ارسا
این پست ارزش خوندن نداره گفته باشم :/ 
چیزایی که نجسه یا باید بره تو لباسشویی از نظر من یا تو حموم شسته بشه 
تو حموم اما فقط تیکه های کوچیک رو می تونم بشورم 
چیزایی مثل مانتو و شلوار اگه عین نجاست نداشته باشن رو میتونم به شرط پاک بودن بدنم تو سینک ظرفشویی بشورم 
و البته شرط بعدی دور بودن چشم مامانه 
همه ی اینها باعث میشه که من لباسهای نجسی داشته باشم که شسته نشدن 
و بعد یادم میره کدوم پاک و کدوم نجسه :| 
تنبلی و خسته بودن خودمم عامل دیگه ایه که ب
بیمه
بدنه خودرو جبران کننده خطرات ناشی از حوادثی است که برای اتومبیل رخ می
دهد و به طور معمول شامل سه خطر حادثه، آتش سوزی و سرقت کلی است، البته
خطـرات اضـافی دیگری نیز از قبـیل شکست شیشه به هر علت، سرقت درجا (جزئی)،
توقف در مدت تعمیر وسیله وجود دارد که بیمه گذار می تواند با پرداخت حق
بیمه مربوطه، آن ها را نیز تحت پوشش بیمه بدنه اتومبیل قرار دهد

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
: خسارتی که ناشی از برخورد مورد بیمه به یک جسم ثابت یا متحرک و
بیمه

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
ثبت شرکت مستقل خارجی در ایران تقریباَ مشابه ثبت شرکت داخلی
است اما ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی مستلزم اثبات هویت قانونی شرکت
مادر در کشور متبوع خود است و ارائه مستندات مربوطه به عهده شرکت متقاضی
ثبت می باشد.به موجب ماده 3 قانون ثبت شرکت ها برای آنکه شخصیت حقوقی شرکت
خارجی در ایران شناخته شود و شرکت بتواند در ایران مبادرت به امور تجاری
کند،باید در مملکت اصلی خود شرکت قانونی شناخته شده و در اداره ثبت اسناد
تهران به ثبت رسیده باشد.عد
بیمه

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
یا جبار
می گویند بچه در هر مرحله از رشد، باید متناسب با سن و سالش، یک سری توانایی های پایه جسمی و فکری را کسب کند. از یک سنی به بعد اگر آن توانایی ها شکل نگیرند، این می شود مشکل یا بیماری. باید سخت تر از قبل تمرین و تلاش کنند برای برطرف کردنش، اگر هیچ راهی نباشد، دیگر باید بنشینند به امید فرجی و معجزه ای...باید بچه را روی دست بگیرند بیاورند به محضر رحمت تو. 
روحم را روی دست گرفته ام به محضرت. 
بیست سالم شده است. دنیا با من چون بیست ساله ها طی می کند،
بیمه

اهداف و مزایا
الف) خطرات اصلی
حادثه
قیمت میلگرد آجدار را شرکت تولید کننده آن تعیین میکند. برای مثال، قیمت میلگرد آجداری که توسط شرکت ذوب آهن یا میلگرد کویر تولید شده است از قیمت بالا تری برخوردار است. علاوه بر این، محصولات این دو شرکت از کیفییت بالایی نیز برخوردار هستند. قیمت میلگرد اجدار از این بابت مهم است که از چه نوع فولادی باشد، مثلا  این نوع میلگرد از نوع فولاد A2 و A3 است که در ساخت و ساز برای اینکه جبران مقاومت کششی پایین بتن را بکند مورد استفاده قرار میگیرد. دیگر عوامل
طراحی وب سایت فرآیند ایجاد کل تصویر وب سایت است. این شامل جنبه های مختلفی از جمله طرح بندی صفحه وب، تولید محتوا و طراحی گرافیک می باشد. طراحان وب کسانی هستند که همه چیز را در مورد وب سایت تعریف می کنند. درست از محتوا، به نظر می رسد، به نحوی که کار می کند.
طراحی وب اساسا فرآیند تنظیم و مفهوم سازی طرح، رنگ، سبک متن، تصویر، گرافیک، محتوای و ویژگی های برجسته یک شرکت است. نه تنها برای شرکت ها مهم است، بلکه طراحی وب نیز به هنرمندان یا هر فردی که مایل ب
اهمیت طراحی لوگو: لوگوها یک جنبه مهم در بازاریابی کسب و کار هستند. لوگو همانطور که نماینده ی گرافیکی شرکت است، یک نام تجاری را به یک برند تبدیل می کند و تنها نماینده شرکت در بازار هدف می شود. به همین دلیل، لوگویی که خوب طراحی شده، بخش مهمی از استراتژی بازاریابی کلی هر شرکت است.

ادامه مطلب
اگر به دنبال کار در یک نتورکی هستید که موفقیت شما رو تضمین کنه باید خیلی از موارد رو در نظر بگیرید 
پست قبلی در مورد پلن درامدی بود
مورد دیگه ای که باید بهش اهمیت بدید اینه که:
در درجه اول نوع محصولی هست که در اون شرکت به فروش میرسه!
قیمت اون محصول در اون شرکت با محصولات مشابهش در اون کشور هم خوانی داشته باشه! 
قیمت محصول با ارزش واقعی محصول برابری کنه! 
شرکت تولید کننده محصول باشه (این مورد رو خیلیا بهش توجه نمیکنند یا اهمیتش رو نمیدونند تو یک
رتبه بندی شرکت ، از مهم ترین اقدامات اساسی که مالک یا مالکین شرکت بعد از ثبت شرکت خود انجام می دهند، اخذ رتبه و رتبه بندی شرکت می باشد.
رتبه بندی در شرکت ها به ترتیب از 1 تا 5 در نظر گرفته می شود که 1 بالاترین رتبه و 5 پایین ترین رتبه یک شرکت محسوب می شود.
از مهم ترین نکاتی که در اخذ رتبه و رتبه بندی یک شرکت مؤثر می باشد ، می توان موارد زیر را نام برد.
- میزان تجارب ، موفقیت و سوابق اجرایی شرکت در پروژه های قبلی.
- میزان توان مالی شرکت برای انجام فعالیت
اخذ رتبه بندی شرکت چیست؟
بسیاری از پروژه های خصوصی و یا دولتی با
برگزاری مناقصه به شرکت های پیمانی یا مشاوره ای (اجرایی) سپرده میشوند.در
این مناقصه ها علاوه بر بررسی قیمت های پیشنهادی که شرکت ها برای انجام
پروژه تعیین می کنند سوابق و توان فنی شرکت ها نیز بررسی میشود .سوابق کاری
به کارنامه ی  نیروی های شرکت و میزان دانش فنی و علمی آنها برمیگردد و
همچنین وضعیت مالی شرکت که بر اساس همه ی اینا به شرکت رتبه ای بین ۱ تا ۵
داده میشود .اخذ رتبه بندی
سایت دورهاتو به گزارش از ایسنا، با افزایش آلودگی های زیست محیطی، انتشار گازهای گلخانه‫ای و آلودگی هوا، شرکت‫های زیادی به دنبال تولید محصولات دوست‫دار محیط زیست هستند تا به دنبال آن به حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی هوا کمک نمایند. شرکت‫های خودروسازی بسیاری نیز به دنبال طراحی و عرضه خودرو‫های برقی و پاک در بازار خرید خودرو هستند. 
چهار مدل جدید خودرو برقی تاتاموتورز
شرکت تاتاموتورز خبر از ارائه خودرو‫های برقی جدیدی داده است که تا
: پس از یک دوره افزایش نرخ دلار و سپس ثابت شدن این نرخ ،از سال‌های ۹۲ تا ۹۴ شاهد درجا زدن شاخص بورس بودیم. اما از همان سال ۹۴ شاخص بورس تهران موفق به اصلاح ساختار و خیز جدیدی شد، به طوری که پس از حدود سه سال در سال ۹۷ توانست به آنچه مد نظر فعالان بازار بود برسد.این روند صعودی در سال ۹۸ و با افزایش نرخ دلار همگام شد و با وجود این که نرخ ارز سال جاری را با حرکت لاک پشتی به جلو پیش رفته و روی سراشیبی سقوط قرار گرفته است ، با این حال با توجه به وضعیت اقت
طراحی وب سایت در تورنتو
تورنتو پر جمعیت ترین و بزرگ ترین شهر کانادا و چهارمین شهر بزرگ آمریکای شمالی می باشد . سالیانه افراد زیادی به این شهر مهاجرت می کنند . بسیاری از موسسات مالی جهان در تورنتو دارای شعب هستند . همچنین بسیاری از شرکت های بزرگ کانادا و آمریکای شمالی و شعب شرکت های بین المللی در تورنتو حضور دارند . پیش بینی می شود در آینده ای بسیار نزدیک اقتصاد تورنتو رشد 3 درصدی داشته باشد لذا این شهر بهترین منطقه برای سرمایه گذاری است . همچنی
در شهرستان دزفول می توانید انواع شرکت های تجاری را به شرح ذیل به ثبت برسانید. الف- شرکت سهامی ( شامل سهامی عام و سهامی خاص )ب- شرکت های با مسئولیت محدود ج- شرکت های تضامنی د- شرکت های نسبی ه- شرکت های مختلط سهامی و- شرکت های مختلط غیرسهامی ز- شرکت های تعاونی ( شامل تولید، مصرف ، اعتبار ، وام و روستایی )
موارد مهمی که جهت ثبت شرکت خود باید رعایت کنید :
1- موضوع و هدف شرکت باید مشروع و قانونی
باشد. بنابراین از نظر قانون نمی توان برای یک امر غیرقانونی یا
از مهم‎ترین و پرکاربردترین شرکت‎های تجاری، می‎توان به شرکت سهامی خاص، مسئولیت محدود و شرکت تضامنی اشاره کرد.
به زبان ساده، به دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی، “فرد یا شرکت” به منظور انجام فعالیتی به قصد کسب سود، می‎توان شرکت تجاری گفت.
به
گزارش مجله دلتا، اعضای این شرکت، به اصطلاح شرکای شرکت محسوب می‎شوند که
هریک از شرکا داشته‎های خود را به شرکت می‎آورند. این آورده‎ها جزء دارایی
شرکت محسوب می‎شود و می‎توانند وجه نقد یا جنس یا کالا یا
هفته گذشته بود که  هیات پذیرش بورس اوراق بهادار تهران ، با پذیرش شرکت فولاد سپید فراب کویر جهت عرضه اولیه موافقت کرد.
شرکت فولاد کویر، بزرگترین تولید کننده در انواع گرید محصولات نوردی ساختمانی و صنعتی در ایران بوده که پیش از این محصولات شرکت در بورس کالا درج و عرضه گردیده است. این شرکت و شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر فعلا در صف انتظار ورود به بورس هستند،  تا قرعه به نام کدام یک از دو شرکت بیفتد؟
مجید نوروزی معاون ناشران و اعضا بورس اوراق به
مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان؛ اهتمام شرکت فولاد زرند ایرانیان، جذب سرمایه‌انسانی بومی است

درصد بالایی از سرمایه‌انسانی در کارخانه‌های کنسانتره و گندله‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، از نیروهای بومی شهرستان، با عملکرد بسیار رضایت بخش هستند.
مهندس سهراب‌نژاد مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان – از شرکت‌های هلدینگ میدکو- در دیدار با دکتر امیری نماینده مردم زرند در مجلس شورای‌اسلامی و همچنین خنجری فرماندار زرند ضمن بیان این م
تغییر حق امضای شرکت

تغییر حق امضای شرکت  به این صورت است که صاحبان حق امضا، مجاز به امضا کردن اوراق تعهدآور شرکت مانند چک، سفته، برات و عقود اسلامی و اوراق عادی و اداری هستند. حق امضا را می­توان در هر دو بخش(امضای اوراق تعهدآور و امضای اوراق عادی و اداری) منحصراً به یک نفر یا به دو شخص مستقل اعطا کرد. حتی می­توان در هریک از بخش­ها، این حق را به صورت مشترک به دو نفر داد تا اوراق را به صورت متفقاً امضا کنند.
هیئت مدیره، افراد دارای حق امضا را
سوار بر باد رفته ای آنقدر دور ک دیگر هیچ، نجوای آهسته و غمناکی شنیده نمی شود. انگار ک، به دنبالت چشم توی یک دنیای تماما تاریک بچرخانم. هیچ چیز نیست، و اثری. هیچ نیست و رد پای اندکی ک سابق پیدا کردنشان می شد اما حال؟ همه ی رو به اتمام رفتن هایی ک دم می زدیم تمامِ این سالها، تمامِ گریه کردن ها و فریاد هایی ک می زدیم توی این کلمات و می ترسیدیم، شاید و دقیقا از امروز. از امروزی ک به سرمان آمد و انگار، تمام "به پایان رسیدن" هایی ک حس می کردیم، واقعی شده
کدام نوع از شرکت ها بیشتر به ثبت میرسند؟
شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود
امروزه از لحاظ محبوبیت و مرسومیت و تداول در ثبت از میان بقیه ی شرکت های
تجاری، جایگاه بهتر و بالاتری دارند و اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم باید
بگوییم که بین این دو نوع شرکت نیز شرکت سهامی خاص محبوبیت و اعتبار
بیشتری را توانسته کسب کند شایات ذکر است که مراحل ثبتش نیز به نسبت شرکت
با مسئولیت محدود کمی پیچیده تر خواهد بود.با همه ی این موارد باید گفت که
این هیئ
پسره خودش چن سال بود تهران زندگی میکرد اما همه خانواده اش شهرستان بودن.
معرفی شدن و پدرش زنگ زد خونه برای آشنایی بیشتر خانواده ها.
بعد از اینکه مامان شماره پسره رو از پدره گرفت، درجا سیو کردیم تو تلگرام تا عکسشو ببینیم....
اولش غش غش خندیدم و گفتم به به! اینم از اون موردی که پدرش این همه از نجابت و پاکدامنی اش تعریف میکرد!
بچه از پدرمادر دور باشه همین میشه ها!
مامان صدبار شماره رو چک کرد. خودش بود
تا آخر شب انقد با خودش کلنجار رفته بود که سرخ شد. با
شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند
نفر برای امور تجارتی تشکیل شده وهر یک از شرکا ، بدون این که سرمایه به
سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد،  فقط تا میزان سرمایه ی خود در شرکت،
مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در اسم شرکت باید عبارت (با مسئولیت
محدود) قید شود .در غیر این صورت، آن شرکت در مقابل اشخاص ثالث شرکت تضامنی
محسوب و تابع مقررات آن خواهد بود.اسم شرکت نباید متضمن اسم هیچ یک از
شرکا باشد، والا شریکی که ا
شـارژ 16000تومانی #همـراه_اول هـرمی زنجیره ای تاچ مارت
فعـال شـده(24شهریور96)
هنوز هم فعاله
برای ڪسانی ڪه شرڪت نڪردن
ارسال ڪد.    360654  بـه307171
سـپس ارسـال ڪد فعـالسازی بـه307171
دو نفر اول=1000تومان
❤️پنج نفربعدی=5000تومان
ده نفر بعدی=10000تومان
⚪️دریافت شـارژ بعـد از هـر تبریڪ از طریق پیامڪ  با ارسـال  checkout بـه307171
هزینه:400تومان (بدون شارژ هم میده)
❌لغو با ارسال off و off1 به 307171
سقف سامانه16هزارتومانه(17دعوت)
✅اگه کد دعوت دریافت نکردین سامانه رو لغو کنین
رباتی که خودش بازی کنه و پولتون رو به طور قابل قبول افزایش بده وجود نداره90% ربات ها بعد یک ساعت یا یک روز پولتون رو صفر میکنند10% باقیمونده هم ممکنه یه روز یا یه ساعت های خاصی درجا بزنند و یا سود هم داشته باشند ولی روز بعد برعکس ضرر بدنکد چند ربات رو بررسی کردم بیشترشون از یک کد شروع شدن و با تغییر به نسخه های مختلف رسیدند و جالب اینه که همراه کمتر از 5 کیلو کد مفید 5 مگ کد الکی زدن و یا فایل فولدر بیخود کپی کردن که خریدا فکر کنه چی خریده یا کسی فکر
اهتمام شرکت فولاد زرند ایرانیان، جذب سرمایه‌انسانی بومی است
می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان؛ اهتمام شرکت فولاد زرند ایرانیان، جذب سرمایه‌انسانی بومی است. 

به گزارش ندای زرند  درصد بالایی از سرمایه‌انسانی در کارخانه‌های کنسانتره و گندله‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، از نیروهای بومی شهرستان، با عملکرد بسیار رضایت بخش هستند.
مهندس ماشاالله سهراب‌نژاد مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان – از شرکت‌های هلدینگ میدکو - در د
بنام خدا
گپی دیگر :
بخش دولتی. بخش خصوصی  و دولت ؛
شما ریس یک شرکت (کشور) هستید ، ابواب جمعی شما در این شرکت میشوند همان بخش (دولتی) .
و حالا ارباب رجوع شما ، طرف تجاری شما میشود همان بخش (خصوصی) ، 
ببینیم اگر شما سعی در رضایتمندی ابواب جمعی نداشته باشید و ابواب جمعی سعی در جلب رضایت مشتریان نداشته باشند . 
این شرکت با این ساختار به چه مجبور یا محکوم خواهد شد ؟
میزان برای ایجاد و کسب رضایتمندی قانون است ، قانون همان برنامه ریزی نظام مند برای احترام
شرکت سوله آذین صدرا صادر کننده انواع سوله های سبک و فوق سبک است.شرکت سوله سازی صدرا علاوه بر ساخت ،طراحی ،تولید انواع سوله ها ،صادرات سوله را هم در فهرست خدمات خود قرار داده است تا در کشور های هم جدار مثل کشور عراق این مهم را نیز به انجام برساند .
صادرات سوله های نو و دست دوم با حمل و نقل و نصب وراه اندازی بسته به شرایط در خواستی مشتری می تواند انجام گیرد .
صادرات سوله جزو خدماتی است که معدود شرکت هایی در زمینه سوله سازی مشغول به انجام آن هستند
یکی از پر متقاضی ترین نوع شرکت ها میتوان به شرکت
با مسئولیت محدود اشاره داشت که این روزها بیشتر به ثبت می رسد. به
شرکتی که برای انجام فعالیت های تجاری مابین 2 یا چند نفر
تشکیل میشود شرکت
با مسئولیت محدود میگویند.
هنگام ثبت شرکتتان باید با توجه به تعداد سهامداران و سهامشان و یا شرکای شرکت نوع شرکت را مشخص کرد.
در
انتخاب نوع شرکت باید دقت کنید و با توجه به نوع فعالیت اقتصادی شرکت که
یک امر مهم است و در آینده اختیارات شرکت را تحت تاثیر قرار می د
تفاوت زیادی بین کارآفرینی و مالک یک شرکت کوچک بودن وجود دارد ولی اغلب این دو به جای همدیگر استفاده می شوند. اکثر کارآفرینان صاحبان کسب و کار کوچک هستند، اما همه صاحبان کسب و کار کوچک کارآفرین نیستند. کارآفرینان نوآور هستند؛ آنها در مورد پیدا کردن یک جریان درآمد که تا حد زیادی با شور و شوقشان مطابقت داشته باشد هیجانزده هستند.
آیا شما نیز آرزوی کار کردن برای خودتان را دارید؟ اگر چنین است، چند ویژگی مشترک کارآفرینان موفق را در زیر بخوانید:
ادا
شرکت پیشگامان توسعه صنعت پاژ فعالیت رسمی خود را از سال 1390 در زمینه های ساخت و تجهیز کشتارگاه های دام کشور آغاز نموده است . این شرکت با دارا بودن مهندسان و متخصصان مجرب و متعهد توانسته است تا در زمان کوتاهی پروژه های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده و نام این شرکت را در زمینه تجهیزات کشتارگاهی در کشور مطرح نماید .
هم اکنون این شرکت با داشتن 35 پرسنل توانسته است گامی مهم در ایجاد اشتغال در کشور بردارد . همدلی ، همفکری ، تعهد ، تلاش ، پشتکار و صم
ثبت شرکت ، هر شرکتی برای آنکه در عرصه رقابت باقی بماند و توانایی انجام پروژه های بزرگ و همکاری با سرمایه گذاران را داشته باشد، می بایست به ثبت شرکت خود اقدام نمایند. رعایت چارچوب قانونی در جهت ثبت شرکت توسط مالک یا مالکین، براساس قوانین اداره ثبت شرکت ها، انجام می گیرد.
متقاضی به منظور ثبت شرکت می تواند با مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتها ، درخواست ثبت شرکت خود را ارائه دهد؛ و یا با مراجعه به سامانه اینترنتی ساجات ، درخواست اینترنتی ثبت شرکت
کدام نوع از شرکت ها بیشتر به ثبت میرسند؟
شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود
امروزه از لحاظ محبوبیت و مرسومیت و تداول در ثبت از میان بقیه ی شرکت های
تجاری، جایگاه بهتر و بالاتری دارند و اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم باید
بگوییم که بین این دو نوع شرکت نیز شرکت سهامی خاص محبوبیت و اعتبار
بیشتری را توانسته کسب کند شایات ذکر است که مراحل ثبتش نیز به نسبت شرکت
با مسئولیت محدود کمی پیچیده تر خواهد بود.
با همه ی این موارد باید گفت که
این هی
آرم‌ یا همان لوگو خودروها یکی از مهم‌ترین عناصر خارجی دیداری برای مشتریان است، خودروها می آیند و می روند اما لوگوها ماندگار هستند. در بعضی موارد لوگوها به مرور زمان و با رشد شرکت، معروف می شوند و در اغلب موارد، لوگوها معنی عمیقی دارند که به آغاز فعالیت شرکت برمی گردد.

در این گزارش به بررسی آرم معروف‌ترین لوگوهای خودروسازان جهان و معنی آنها پرداخته شده و در برخی موارد پیشینه آنها بررسی شده است.
ادامه مطلب
سهروردی یکی از خیابان هایی است که در منطقه 7 شهر تهران واقع شده است که از محدوده پل سید خندان آغاز می شود و به خیابان بهار شیراز منتهی می شود .
باربری تهران ایرانکس به صورت یک شرکت شبانه روزی در مناطق سهروردی شمالی و جنوبی آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در این منطقه می باشد.
کارکنان این مجموعه در تلاش هستند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب نمایند .
با توجه به مشغله کاری و ساعات کاری زیاد ممکن است که در هر ساعت از شبانه روز اقدام به اسباب کشی
فرآیند ثبت شرکت تکه دوزی 
اولین نکته در راه اندازی یک شرکت ، این است که باید یک شریک تجاری خوب پیدا کنید . ثبت کردن شرکت تک نفره طبق قانون مجاز نیست و حداقل تعداد شریک لازم برای تشکیل شرکت ، 2 شخص می باشد. البته ، استفاده از پدیده شرکت تجاری متضمن مزایایی است که مسلماَ فعالیت فردی دربرندارد . مزایایی چون فراهم شدن سرمایه بیشتر و تجمع تخصص هایی گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد . از سویی دیگر، در شرکت تجاری همه مسئولیت ها به عهده یک نفر نخواهد بو
◀️طبقه بندی انواع سهام شرکت ها:
blue chipسهام معتبر
♦️سهام شرکت های بزرگ و مشهور که دارای محصولات با کیفیت و با سودآوری مطمئن می باشند و  اکثرا در تملک شرکت های نهادی مثل شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی می باشد.
growth stock سهام رشدی
♦️این شرکت ها سود نقدی پرداخت نمی کنند اما بدلیل اینکه آینده خوبی برای سهم متصور است، سهامداران زیادی برای خرید سهام شرکت های رشدی در صف خرید قرار می گیرند و ارزش سهام دایما افزایش می یابد.
income stock 
سهام درآمدی
 ♦
شـارژ 66000تومانی #همـراه_اول هـرمی زنجیره ای سرویس روایتل 
فعال شده"7اردیبشهت97"
♦️تغییر روند داده از 16 به 66هزار تومان♦️

برای ڪسانی ڪه شـرڪت نڪردن 
ابـتدا ارسـال کد 679074  بـه30720
سـپس ارسـال ڪدفعـالسازی بـه30720
بعـد از دریافـت ڪد مـختـص خـودتـون
نفر اول=1000تومان
❤️سـه نفربعدی=5000تومان
هر5 نفر بعدی=10000تومان
تاسقف66تومان/"34دعوت"/بصورت پین شارژ/
⚪️دریافت شـارژ بعـد از هـر تبریڪ از طریق پیامڪ  با ارسـال  checkout بـه30720
هزینه:500تومان (بدون شارژ هم می

اگر گذرتان به جزیره ریشیری ژاپن افتاد، حتما غذای یونیدان را که به صورت کِرمی طبخ شده باشد را امتحان کنید. این غذا تمامی ویژگی های یک خوراکی ناب دریایی را دارد و از همه بهتر آن که می‌توانید یونیدان را در سرزمین یخ و برف و گل نوش جان کنید و یک خاطره‌ی به یادماندنی برای خود و همراهانتان بسازید.

غذاهای ژاپنی در سراسر دنیا محبوب هستند و نام بسیاری از آنها به عنوان بخشی از فرهنگ مردم ژاپن در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. آل نیپون ایرویز ن
شرکت سوله آذین صدرا صادر کننده انواع سوله های سبک و فوق سبک است.شرکت سوله سازی صدرا علاوه بر ساخت ،طراحی ،تولید انواع سوله ها ،صادرات سوله را هم در فهرست خدمات خود قرار داده است تا در کشور های هم جدار مثل کشور عراق این مهم را نیز به انجام برساند .
صادرات سوله های نو و دست دوم با حمل و نقل و نصب وراه اندازی بسته به شرایط در خواستی مشتری می تواند انجام گیرد .
صادرات سوله جزو خدماتی است که معدود شرکت هایی در زمینه سوله سازی مشغول به انجام آن هستند
شرکت های گازرسانی به شرکت هایی گفته می شود که در موضوع فعالیت شرکت ( بند 2 اساسنامه )، موارد مربوط به کار گاز قید شود. جهت ثبت این شرکت، ارائه مدرک لوله کشی گاز درجه یک و مبحث 17 ساختمان و اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح الزامی است. چنانچه علاقه مند به تاسیس شرکت گازرسانی هستید و می خواهید با شرایط راه اندازی و تاسیس آن آشنا شوید این مقاله را مطالعه بفرمایید. چرا که اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
قالب های ثبتی شرکت گازرسانی
قانون ت
ثبت تغییرات شرکت در چه مواردی الزامی است؟
در زمان تغییر اساسنامه
زمانی که مدت شرکت را از مقدار تعیین شده بیشتر تمدید میکنید.
هنکام انحلال شرکت (حتی اگر این انحلال به سبب اتمام انقضای مدت شرکت باشد.)
هنگامی که نام شرکت را تغییر دهید.
زمان ورود عضو جدید به شرکت یا خروج اعضا و همچنین تغییر سرمایه ی شرکت
تغییر مدیران یا مدیر شرکت
حدود هشت ساعت دیگه ورقه ها توزیع میشهو خوب من هم روی یکی ازون هفتصد هزار صندلی نشستم و منتظرم ببینم چی قراره پیش بیاد :)
راستش نه شور و ذوق دارم و نه استرس! خنثی م! آرامش احمقانه ای دارم.
فقط دوست دارم بگذره فردا
صد البته خوب
صد البته از سال گذشته ی خودم بهتر
امشب نسبت به چنین شبی قبل کنکور پارسالم ارامش و اعتماد به نفس بیشتری دارم.
شاید از نظر خیلی ها من یه سال درجا زده باشم !
اما فقط خودم و خودم میدونم که چقدرررر تغییر کردم !
خودم رو دوست دارم و ار
کد معرف آی نوتی ، کد معرف ای نوتی
کد معرف آی نوتی: 5590088763 

اقای برخورداری  کارشناس ارشد فروش شرکت بین المللی iNoti  شماره تماس :09039895888

کد معرف ای نوتی جهت ثبت نام و آزاد شدن دسترسی مشتری به خدمات در سایت ای نوتی میباشد.
شرکت ای نوتی از دی ماه سال 95 شروع به کار کرده است و در دو سال اول کاری بین شرکت های مانند خود رکورد بی نظیزی را به جا گذاشته است و تا به حال بیشترین تراکنش های بانکی را بین شرکت ها دارا میباشد.
این شرکت در حوضه خدمات مخابراتی فعالی
چنانچه تمایل دارید نسبت به راه اندازی شرکت حصیربافی اقدام کنید، طبیعتاَ با سوالات مختلفی مواجه خواهید شد. سوالاتی همچون شرایط ثبت، مجوز ثبت، قالب ثبت شرکت ، هزینه ثبت کردن شرکت و ده ها سوال دیگر. در این مقاله به تمامی سوالات شما در این رابطه پاسخ داده خواهد شد. علاقه مندان ، ضمن مطالعه این نوشتار در صورت نیاز به مشاوره تخصصی می توانند با همکاران ما در موسسه حقوقی فکربرتر تماس حاصل فرمایند.
• اخذ مجوز برای ثبت شرکتبرای انجام برخی فعالیت ها،
سهروردی یکی از خیابان هایی است که در منطقه هفت شهر تهران قرار گرفته است . این منطقه از محدوده پل سید خندان آغاز می شود و به خیابان بهار شیراز منتهی می شود .
وانت بار ایرانکس به صورت یک وانت بار شبانه روزی در سهروردی شمالی و جنوبی آماده خدمت رسانی می باشد .
با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار جابه جایی و حمل و نقل ، تمامی کارکنان این شرکت همیشه در تلاش هستند تا بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب نمایند .
شما عزیزان برای رفع تمامی نیازهای باربری خود
پدیده "شاغلین فقیر" بحران امروز کشور
سلامبله،اگر تلاش شود که در بازار ظابطه حکمفرما باشد و نه رابطه و فضا رقابتی شود بخش بسیار بزرگی از مشکل خود به خود حل خواهد شد.یعنی مثلا یک کارگاه یا شرکت نتواند صرفا از طریق مثلا داشتن رابطه های خاص یا نبود استانداردهای سفت و سخت و یا ناآگاهی مردم کار بگیرد و مثلا یک کولر آبی را با همان فن آوری 60 سال پیش تولید کند و مهم ترین شیوه ی دستیابی به کار بیشتر، کیفیت بهتر باشد آن گاه شاهد رشد افراد خلاق و جذب هر چه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه صنعتی گنجبان پایگاه اطلاع رسانی گردشگری شهر دیزیچه بیکران سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه یوزر پسورد نود32, یوزر پسورد نود, یوزرنیم پسورد نود 32, یوزر نیم پسورد نود 32 Computer Sciences موفقیت سَرو سَهی نرخ هفتگی میوه و تره بار دانلود دوبله فارسی بازی ها