ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

معرفی کتاب فرمانده ی شهر، بر اساس زندگی شهید محمد جهان آرا

به نام خداوند بخشنده مهربان
با سلام
کتاب فرمانده ی شهر
بر اساس زندگی شهید محمد جهان آرا
نویسنده : داوود بختیاری دانشور
ناشر : انتشارات سوره مهر
قیمت : ۳۰۰۰ تومان
این کتاب سرگذشت داستان گونه ی یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس رو روایت میکنه. اطلاعات این مجموعه از مصاحبه با هم رزمان،خانواده ها و دوستان این شهدای گرانقدر گردآوری شده است.
می تونید این کتاب رو از سایت طاقچه دانلود کنید.
ادامه مطلب
پیکر «فرمانده حیدر» وارد معراج شهدا شد.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محمد جنتی، معروف به حاج حیدر که فرمانده لشکر زینبیون بود، پس از دو سال وارد معراج شهدا شد
#دعوتید
مراسم وداع با شهید فردا(چهارشنبه) ساعت ۱۶ در حسینیه معراج شهدا
«فرمانده حیدر» در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۶ در حماه سوریه منطقه تل ترابی به شهادت رسید و همچون حضرت عباس (ع) سر و دستش را فدا کرد.
سردار سلیمانی درباره این فرمانده شهید گفته بود: حیدر یکی از بهترین‌هایم بود##.شهید مدافع حرم از
بزرگترین کتاب جهان کتاب "این محمد است" می‌باشد که در رکورد های گینس ثبت شده است. این کتاب دارای صفحه هایی به طول ۸ متر و عرض ۵ متر است و ۱۵۰۰ کیلوگرم وزن دارد.
 همچنین دارای ۴۲۹ صفحه است و درباره زندگی پیامبر اسلام، حضرت محمد است. این کتاب هم اکنون در فروشگاه الحمرا شهر راس الخیمه امارات متحده است.
خوب که نگاه کنی، لشکر جهانیِ آخر الزمان دارد تکمیل می ‌شود. شاهدش اهتزاز پرچم ‌های زرد رنگ «زینبیون» در کنار آن پرچم سه ‌رنگ همیشه سرافراز است. شاهدش قلب ‌های شرحه ‌شرحه از فراق و خشم ‌های فرو خورده مجاهدان پاکستانی مدافع حرم در مراسم وداع با فرمانده محبوبشان است... و نمی ‌دانی اسم فرمانده که به میان می ‌آید، چه ‌ها که بر دل بچه ‌های دل ‌نازک زینبیون نمی‌ گذرد. از خودشان بپرسی، برایت می‌ گویند که هیچ فرماندهی برایشان عزیزتر از حاج حیدر
محمد معافى؛ متولد شهرستان نکا در استان مازندران، فرمانده زبده نظامی و مستشار ایرانى  با نام جهادى "صابر" که درسوریه به شهادت رسید
این شهید مدافع حرم در 30 دى ماه 96 در شهر البوکمال واقع در استان دیرالزور سوریه در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به دوستان شهیدش پیوست. شهید معافی متولد سال 61 بود که در 35سالگی به شهادت رسید. یک پسر 10ساله و یک دختر 3ساله از او به‌یادگار مانده است. 
همرزم شهید معافی 
محمد در عملیات‌ها در عراق، سوریه و لبنان حرف ب
دانلود کتاب نورالوحدت
 دانلود کتاب نور الوحدت  کتاب نور الوحدت معرفی کتب اخلاقی و عرفانی  مجموعه رسائل عوارف المعارف‌ (کتاب)  دانلود رایگان کتاب نور الوحدت  دانلود رایگان کتاب نور الوحدت  نور الوحدت رساله نور وحدت  شیعه  تعداد منبع دیجیتال  مجموعه رسائل عوارف المعارف  نسخه آزمایشی  متن کتاب دانشنامه ادب فارسی  مرور بر اساس نوع مدرک  معارف العوارف: حق الیقین. رساله کنز الاسرار نوریه. ترجیع بند  کردستان عراق و زبان فارسی/Курдистони Иро
کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی
کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی نوشته محمد قربانی با قلمی صریح و مستقیم به سراغ تعاریف پایه ای و بنیادی asp.net core پرداخته . این کتاب برداشتی ازاد از نوشته های اسکات آلن و ادام فریمن بوده و ایرانیزه شده نوشته های این اساتید میباشد . در اول کتاب توضیح داده شده که این کتاب از هرگونه توضیحات اضافی خودداری کرده و مباحث را به صورت پیشرفته پی میگیرد . البته مولف این کتاب آقای محمد قربانی در همان ابتدا
پست حذف شده توسط اینستاگرام
به این عکس ها خیره شو ...
حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام. ۹۷/۴/۹ 
شهید حسن تهرانی مقدم پدر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
شهید فتحی شقاقی بنیان گذار جهاد اسلامی فلسطین (ترور توسط اسرائیل)
شهید سید عباس موسوی بنیان گذار حزب الله لبنان (ترور توسط اسرائیل)
شهید احمد یاسین بنیان گذار جنبش مقاومت اسلامی غزه (ترور توسط اسرائیل)
شهید عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب الله (ترور تو
جهان آرا می گفت «آقای رئیس جمهور الان 450 تانک عراقی شهر رو محاصره کردند. دستور بده هواپیماها بمبارانشان کنند». 
بنی صدر از پشت عینکش نگاهی تمسخرآمیز به محمد کرد و با صدای تودماغیش گفت «مگه هواپیما نقل و نباته که بفرستم؟». 
یادگاران، جلد 20 کتاب شهید محمد جهان آرا، ص 45
نویسنده و محقق غربی  “استیون رانسیمان” در کتاب تاریخ جنگ های صلیبی درباره سلطان صلاح الدین ایوبی،فرمانده فقید مسلمان کُرد تبار چنین اظهار نظر کرده است:
«… سلطان از نظر ظاهر مردی بود لاغر اندام، چهره‏ ای محزون و آرام داشت که هر آن، با لبخندی نور و صفا می‏ گرفت. رفتارش همواره به هنجار بود. سادگی را می‏ پسندید و از خودنمایی و درشتی متنفر بود. دل‏بسته صحرا بود، با این‏همه از مطالعه و خواندن غافل نمی ‏نشست… ».
بسم الله الرحمن الرحیم
از دوستان عزیزم تمنا دارم
در حین مطالعاتی که دارند نگاهی به کتاب مغز متفکر جهان شیعه که ترجمه‌ی استاد ذبیح‌الله منصوری است داشته باشند.
این کتاب به بررسی بسیار مختصر نظرات علمی مولایمان اباعبدالله جعفر بن محمد حضرت امام صادق علیه الاف السلام می پردازد که توسط بعضی از اساتید دانشگاه های خارج از ایران نوشته شده است
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
آیین تودیع و معارفه فرمانده بسیج ادرات شهرستان زرند برگزار شد
صبح امروز 28 فروردین ماه همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و با حضور حبیب الله خنجری فرماندار، سرهنگ اکبر کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مدیران ادارات، نهادها، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان، آئین تودیع سروان پاسدار محسن یزدانی و معارفه ستوان دوم پاسدار ماشاا... اثنی عشری به عنوان فرمانده حوزه بسیج ادرات شهرستان زرند برگزار شد.
 د
سلیقہ ایک ہی جیسا محمد اور جعفر کا
قرینہ ایک ہی ابھرا محمد اور جعفر کا
ہے ریشہ ایک ہی حقا محمد اور جعفر کا
نہیں فرق اک نہیں ابن محمد اور محمد میں
شمائل میں خصائل میں فضائل اور ابجد میں
نتیجہ ایک ہی نکلا محمد اور جعفر کا
ادامه مطلب
سلیقہ ایک ہی جیسا محمد اور جعفر کا
قرینہ ایک ہی ابھرا محمد اور جعفر کا
ہے ریشہ ایک ہی حقا محمد اور جعفر کا
نہیں فرق اک نہیں ابن محمد اور محمد میں
شمائل میں خصائل میں فضائل اور ابجد میں
نتیجہ ایک ہی نکلا محمد اور جعفر کا
ادامه مطلب
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر حبیب آباد، فر
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، امام جمعه حبیب آباد، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسل
کتاب حاضر اولین کتاب شیعه در زمان امیر المؤمنین علیه السّلام بوده که امام صادق(ع) درباره فضیلت این کتاب فرمودند:هر کدام از شیعیان و محبین ما که کتاب سُلیم بن قیس هلالی را نداشته باشد چیزی از امر ولایت ما در نزد او نیست و اطلاعی از اسباب و علوم ما اهل بیت ندارد. زیرا این کتاب الفبای شیعه و سری از اسرار آل محمد(ص) است.
نسخه اسکن شده:
ادامه مطلب
 شهید سید محمد حسینی با قد و جثه کوچکش قلب بزرگ و مهربانی داشت  و بسیار خوش برخورد بود. تمام دوستانش از او به نیکی یاد میکنند سر انجام نیز در عملیات حندرات۱ در اوج درگیری ها او و دوستانش در خط ماندند تا بقیه عقب نشینی کنند، اما وقتی معاون فرمانده مومن خلیلی زخمی میشود محمد به کمک ایشان می شتابد که مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و به شهادت می رسد با اینکه محمد ۲۵ سال سن داشت اما هنگام شهادتش چهره او به مانند نوجوان 14،15ساله ای بود که معصومیتی خاص
نقدی بر کتاب تحلیلی بر entity framework core2
کتاب تحلیلی بر entity framework core2 نوشته محمد قربانی یکی از کتابهای کاربردی است که در زمینه برنامه نویسی نوشته شده. من قبلا کتابی با عنوان اصول پایه ای asp.net core  در یک پروژه عملی رو از اقای محمد قربانی خونده بودم .نوع نکارش متون بسیار تخصصی و خوب انتخاب شده مثالهای زده شده توی کتاب به صورت سلسله مراتب بالا رفته و باید دقیقا از اول کتاب رو به دقت بخونید تا بتونید در آخر هر فصل نتیجه گیری هایی که باید رو بگیرید . من بخش
آخرین ماموریت نمیدونم چراحس میکردم این ماموریت با دفعه های قبل فرق میکنه واین رفتن دیگه برگشتی نداره ، حتی خود محمد جواد هم این حس را داشت و مطمئن بود که سالم برنمیگرده. به همین دلیل دو روز قبل از اعزامش به همه ی کارهایش رسیدگی کرد. بیشترین تاکید محمد جواد (فرمانده پایگاه بسیج بقیه الله ) برروی پایگاه بود. او میگفت: پایگاه دست من امانت است  ،خوب به صحبت هایم گوش کن وامانتدار خوبی باش وکارهایی که به شما محول میکنم ،حتما انجام بده تا من مدیون پا
صلوات نامه
صدر و صفا محمدمحمود نام احمددریای جود سرمدصل علی محمدصلوات بر محمدآدم که در جهان شدجفتش حوا روان شداین داستان عیان شدصل علی محمدصلوات بر محمدصلوات را خدا گفتدرشأن مصطفی گفتجبریل و مرتضی گفتصل علی محمدصلوات بر محمدآدم که باب ما بودسرخیل انبیا بودوردش همین دعا بودصل علی محمدصلوات بر محمدصلوات گر بگوییگر تو ز خیل اویییابی هرآنچه جوییصل علی محمدصلوات بر محمدما مصطفی ندیدیمنام خوشش شنیدیمدینش به دل گزیدیمصل علی محمدصلوات بر محم
با سلام
درسته که خدمت سربازی عمر ادم رو تلف میکنه ولی یه مزایایی هم داره. یه مثال بزنم من بی نظم بودم قبل از خدمت ولی بعدش خیلی با نظم شدم. ولی چون حرف زور تو کتم نمیرفت یه چند ماه اضاف خوردم. چیز خاصی هم نبود فرمانده گفت باید رو برجک شیفت بدی من قبول نکردم و من دو هفته پادگان نرفتم و بعدش که رفتم به دلیل سزپیچی و غیبت اضافه خدمت خوردم. من با فرمانده سر این موضوع دعوام شد و منو یه دو روز بازداشت کردن و پست خوب قبلیم رو ازم گرفتن. و...

مبانی مدیریت موجودی عنوان کتابی است از ماکس مولر با ترجمه‌ی محمد امین نایبی و احمد میرزایی که در 260 صفحه و توسط انتشارات اندیشه های گوهربار در سال 1391 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از Essentials of inventory management. موضوع اصلی این کتاب کنترل موجودی است. از ماکس مولر، کتاب راهنمای مدیریت منابع انسانی(جهان فردا) نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ پاسدار محمد شفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان امسال در آستانه سال جدید تحصیلی برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان با همکاری حوزه های مقاومت محلی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی نموده است. وی افزود: ارزش ریالی کمک های مردمی بیش از ۴۰ میلیون ریال در قالب بسته های لوازم التحریر و نوشت افزار ایرانی می باشد که توسط حوزه های امام حسن مجتبی(ع)، امام علی(ع) و امام حسین(ع) جمع آوری گ
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
به گزارش عصرحباد؛ شامگاه جمعه 1 شهریور ماه 98 مراسم باشکوه «یادواره شهدای شهر حبیب آباد» به همت پایگاه بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد همراه با سخنرانی حجت الاسلام ماندگاری و با مداحی حاج محسن شکل آبادی برگزار شد.این مراسم با حضور پرشور شهروندان محترم، حسینعلی حاجی نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد شفیعی فرمانده سپاه شهرستان برخوار، امام جمعه حبیب آباد، عبدالرضا خوشنودی بخشدار حبیب آباد، شهردار و اعضای شورای اسل
معرفی کتاب مقتل
کتاب مقتل اثر محمد بکایی
مقتل شامل هفت داستان کوتاه به نام های: «زیباترین شعر»، «مقتل»، «تن
خیس قمیش»، «آن سوی آب»، «تپه ی 694»، «پاهای گلی» و «عزیز» به قلم محمد
بکایی است. در این مجموعه، نویسنده از رزمندگانی سخن می گوید که در طول هشت
سال دفاع مقدس پایداری نموده و درمقام عشق به شهادت و فداکاری برای مقابله
با دشمن از یکدیگر سبقت می گرفتند. مقتل، عنوان یکی از داستان های زیبای
این مجموعه است که نویسنده در پرداخت آن به حادثه ی کر
کار رسید به جنگ تن به تن ... اولین نفر از سپاه دشمن جلو اومد ... (خیلی معروف بود ، برا خودش بزن بهادری بود ، همه می شناختنش ... اسمش که میومد مو به تن همه سیخ میشد ... ) وسط میدون که رسید شروع کرد رجزخونی کردن و حریف طلبیدن ... همه سپاه خودی داشتن به هم نگاه میکردن و کسی جرات نداشت از جاش تکون بخوره ، چه برسه بخواد بره میدون ... حیدر که جثه ی کوچیکی هم داشت و سنش هم زیاد نبود وقتی دید همه ترسیدن رفت پیش فرمانده و گفت : لطفا بهم اجازه بدید برم میدون ... فرمانده

کتاب زیر شاخه زیتون: مجموعه ای از داستان های کوتاه از تاریخ با زبانی ساده

کتاب زیر شاخه زیتون : مرتضی دانشمند
بریده کتاب(۱):
سردار بزرگ پهندشت صفین به سپاه انبوه خود رسیدگی می کرد. ناگهان صداهای مبهم و درهمی به گوش رسید. کم کم بیشتر و بیشتر شد. حالا فرمانده بزرگ به وضوح می شنید که…

ادامه مطلب
کتاب جهان یک خدا دارد: اثبات توحید با مثال هایی قابل فهم و زیبا برای کودکان.
کتاب جهان یک خدا دارد : غلامرضا حیدری ابهری،نشر جمال
معرفی:
پس از اثبات وجود خدا به این پرسش باید پاسخ داد که آیا جهان یک خدا دارد یا چند خدا؟قرآن کریم، همانگونه که به اثبات وجود خدا می پردازد، با تمام قدرت به مبارزه با چند خدایی و شرک اقدام می‌کند .کتاب (جهان یک خدا دارد) با مثال های زیبا و قابل فهم برای کودکان، این آموزه مهم قرآن کریم را برای آنان بیان می کند و تصویر ک
آموزش زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس
اکنون زمان آن رسیده تا شما را با پسر ارشد خانواده ی C که یکی از فرمانده های با سابقه ی دنیای برنامه نویسی است، آشنا کنم. فرمانده ای که از آن همیشه به عنوان الگویی موفق و الهام بخش برای دیگر زبان های برنامه نویسی یاد می شود و بسیاری از زبان های حال حاضر از آن مشتق گرفته شده اند. اما با این حال همه فکر می کردند به دلیل اینکه تا به ‌حال چند دهه از عمر این زبان برنامه نویسی گذشته است، دیگر زمان بازنشتگی آن فرا رسی
سرلشکر موسوی با حضور در گروه 44 و 55 توپخانه اصفهان ضمن بازدید از آمادگی و توان رزمی کارکنان، موارد تاکتیکی، تکنیکی و عملیاتی این یکان ها را ارزیابی قرار داد.

فرمانده کل ارتش همچنین در جلسه هم اندیشی افسران دوره عالی و فرماندهان مرکز آموزش توپخانه نیروی زمینی ارتش در اصفهان شرکت کرده و سپس با حضور در جمع کارکنان در خصوص آمادگی نیروهای مسلح و ضرورت آن در برهه حساس کنونی مواردی را بیان کرد.
در ادامه، فرمانده کل ارتش با مسئولان و فرماندهان مرک
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد، عصر امروز (پنجشنبه 7 شهریور 98) در آستان مقدس امامزاده عبدالمومن (ع) این شهر برگزار شد. در این مراسم از زحمات جناب آقای اکبر خیری تقدیر به عمل آمد و جناب آقای رسول محسنی فرمانده این پایگاه معرفی شد.
عکاس: محمد نیسانی
به صدایی دلخوشم
که مرا با نام کوچکم صدا می کند
که بی مضایقه
بی آنکه بفهمم
با لب های من شعر می گوید
در پیراهنم مرداد می شود
حتی در بوسه های من به ضریح
دخالت می کند
یحیی عنوان کتاب جدید محمد رضا برقعی بزرگواره و این سطور در اول کتاب خیلی به دلم نشست
آهنگ ای که رفته باخود محمد اصفهانی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ محمد اصفهانی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تو رفتی Download New Music مجموعه محمد اصفهانی با نام بزرگی دانلود آهنگ محمد اصفهانی با نام صورت کن که.
ادامه مطلب
مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قمربنی هاشم (ع) شهر حبیب آباد، عصر امروز (پنجشنبه 7 شهریور 98) در آستان مقدس امامزاده عبدالمومن (ع) این شهر برگزار شد. در این مراسم از زحمات جناب آقای اکبر خیری تقدیر به عمل آمد و جناب آقای رسول محسنی فرمانده این پایگاه معرفی شد.
نام کامل کتاب خزینه الاسرار و کشف الاخفاء
در بیان اعمال غریبه و علوم عجبیه نوشته شیخ بهالدین محمد نقشبندی است. این
کتاب که مجموعه طلسمات و ادعیه می باشد به کتاب طلسمات نقشبندی شیخ
بهالدین محمد نقشبندی نیز معروف است. تهیه و تنظیم و گردآوری طلسمات
نقشبندی از حسین نمینی می باشد.
ادامه مطلب
کتاب دلم برایت تنگ شده: خاطرات مردی از جنس دریا با دلی پر از محبت مولا
کتاب دلم برایت تنگ شده : محمدعامری
معرفی:
شنیده بودم روز بعد از تشییع، صبح زود بعد نماز صبح، آقا سر قبرشون حاضر بودن و به خانوادشون که بعد از ایشان رسیدن اونجا گفتن « دلم برای صیادم تنگ شده بود »وقتی این کتاب رو خوندم فهمیدم که باید چه دل دریایی ای داشته باشی، دلی پر از محبت مولا که دل نائب امام زمان برایت تنگ شود…
بریده کتاب:
وقتی مراسم تمام شد، در راه برگشت پرسیدم: علی آقا،
نام کامل کتاب خزینه الاسرار و کشف الاخفاء
در بیان اعمال غریبه و علوم عجبیه نوشته شیخ بهالدین محمد نقشبندی است. این
کتاب که مجموعه طلسمات و ادعیه می باشد به کتاب طلسمات نقشبندی شیخ
بهالدین محمد نقشبندی نیز معروف است. تهیه و تنظیم و گردآوری طلسمات
نقشبندی از حسین نمینی می باشد.
ادامه مطلب
بمناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار،امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش آب پخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدار کردند.
امام جمعه آب پخش در این دیدار با محکومیت اقدام امریکا در تروریستی خواند سپاه پاسداران اظهار داشت:این اقدام امریکای جنایتکار، از روی استیصال و درماندگی و عصبانیت فراوان نسبت به سپاه پاسداران است.
وی افزود:این اقدام باعث تاثیرگزاری بیشتر سپاهیان عزیز می شود و عزت آنها افزوده خواهد شد.
شهردار آب پخش نیز در این
امروز ساعت هشت این طورا مها اومد بیدارم کردو با هم صبحونه خوردیم. اولش نمیدونستم چیکارم. اصلا همین که کتاب بعدیمو انتخاب نمیکنم میره رو مخم تا ساعت ده یازده درگیر بودم برم کتاب بخرم یا نه :/ احرش تنبلیمو گذاشتم کنارو رفتم. سه تا کتاب خریدم از شانسم مولی جانمان همشو داشت.  حالا چیا خریدم :
اولیش کتاب بدایة الحکمة اثر علامه سید محمد حسین طباطبائی ، ترجمهٔ دکتر علی شیروانی نشر دارالفکر 
دومی کتاب تاریخ فلسفه جلد یکم که درمورد یونان و رم هست نوشت
بسم رب الشهدا والصدیقین؛ اکثرا صحبت هایش را اینطور شروع می کرد و یا شادی روح شهید همت صلوات
علاقه ی عجیبی به حاج ابراهیم داشت؛ سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه هم که میشد اول از همه چادر ستاد عالی شهید همت (ره) را علم می کرد و باقی ماجرا.
عجیب بود ماجرای عشق محمد حسین به حاج همت (ره) یک حاج همتیه تمام عیار ؛ یک عاشق ششدانگ. و این عشق بود که او را به این وادی کشاند و من این عشق را وقتی فهمیدم که در رسانه ها تیتر زدند
چه کسی 'حاج قاسم' را یاد 'حاج همت'
انجمن بین المللی ترنم صلح، برای فعالیت در راستای چشم اندازهای خود، و برای به اشتراک گذاشتن محتوای آموزشی-تبلیغی، اقدام به معرفی کتاب های مرتبط با اسلام و درج لینک دانلود آن‌ها نموده است.

نام کتاب: محمد (ص) در تورات و انجیلنام نویسنده: اسقف داود بنیامیننام مترجم: فضل الله نیک آیین
Muhammad in the Bible
by David Benjamin Keldani
اسقف سابق، داود بنیامین در تألیف گرانقدر خویش بیان میکند که نظراتش حاصل از بررسی و تحقیق در کتب مقدس عبرانی است و هیچ‌ مطلبی را از دیگر
فیلمی خش ساخت در ژانر تاریخی. فیلم مقاومت جانانه ی یک فرمانده ی گوگوریو را نشان می دهد که با تمام توان و حتی فراتر از توان مهاجمی که همیشه پیروز بوده را متوقف می کند. اینکه آخرسر شکست می خورد یا پیروز می شود را باید خودتان ببینید.
درسی که این فیلم می تواند بدهد این است که اگر مردم یک ناحیه با عشق پشت سر رهبر و فرمانده شان باشند هرکاری ممکن است.
جلوه های ویژه ی خوب فیلم، همچنین روایت روان آن از نقاط قوت آن است. اینکه سینمای کره به این مرحله رسیده و
در عملیات والفجر 1 هر دو پای علیرضا مورد هدف تیرهای عراقی قرار می گیرد و در جواب فرمانده اش که می خواهد او را به عقب بیاورد می گوید، شما فرمانده ای برو بچه ها منتظرت هستند. علیرضا در حالیکه روی زمین افتاده و به سختی می خواست خودش را به سمت تپه ها بکشاند، ناگهان یکی از تانک های عراقی به سرعت به سمت وی رفته و از روی پاهایش رد می شود. و در سن 16سالگی به آرزوی همیشگی اش یعنی شهادت میرسد....
نشسته‌اند هزاران کتاب در قفسهزبون و ساکت و پر اضطراب در قفسهیکی بزرگ‌تر از دیگران؛ قدیمی‌ترملقب‌اند به عالیجناب در قفسهمراقبش دو سه گردن کلفت دور و برشکه تا تکان نخورد آب از آب در قفسهخزانه‌دار عددهای دولتش شده‌اندکتاب‌های درشت حساب در قفسهکتاب‌های مقدس، کتاب‌های ملولخزیده‌اند به کنج ثواب در قفسهکتاب‌های اصول و فروع بیدارینشسته‌اند همه گیج و خواب در قفسهنشسته‌اند دو زانو کتاب‌های دعاهزار وعده‌ی نامستجاب در قفسه کتاب فلسفه ب
کتاب: شیوه های دیدن
نویسنده: جان برجر
مترجم: زیبا مغربی
نشر شورافرین
چاپ دوم- 1395
در سال ۲۰۱۵ بر اساس یک نظرسنجی که در روزنامه گاردین انتشار یافت، کتاب دربارهٔ نگریستنِ جان برجر به عنوان یکی از ۲۰ کتاب دانشگاهی که جهان را تغییر داده‌اند، انتخاب شده است.
کتابی عالی با رویکردهای کاملا رادیکال از نویسنده ای دانا و پیشرو. کتاب حاوی چهار بخش: 1. شیوه های نگاه به آثار هنری 2. شیوه های نگاه به زنان 3. دارایی در آثار هنری و 4. تبلیغات در آثار هنری، است. که
☕️ معرفی کتاب
نام کتاب: خاک‌های نرم کوشک | مولف: سعید عاکف | ناشر: انتشارات ملک اعظم | سبک: خاطرات
️ چندی پیش یکی از دوستان مهربان، زحمت کشید و کتابی برای بنده اورد. نام کتاب "خاک‌های نرم کوشک" بود. مدتی بود که این کتاب، به علت انبوه روزمرگی، در گوشه‌ای از اتاق خاک می‌خورد. یک روز صبح که برای رفتن به دانشگاه و حضور در کلاس درس آماده میشدم، در میان چندین کتاب نخوانده، "خاک‌های نرم کوشک" را اتفاقی برداشتم و در کیف گذاشتم.
️ قبل از این کتاب، مطال
شخصیت و رفتار انسان‌ها بر اساس جهان بینی آنها شکل می‌گیرد.در حقیقت جهان بینی، زیربنای فکری و عملی هر انسانی است.به همین جهت است که هر مکتبی، ابتدا جهان بینی خود را ارائه می‌دهد تا بر اساس آن، ایدئولوژی را بسازد.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ماه رمضان سال۱۳۵۳ش به بیان و توضیح بخش‌های مهمی از جهان بینی اسلامی می‌پردازند که آن مباحث تا کنون مرجع فهم بسیاری از مفاهیم دینی برای بسیاری از انسان‌های جویای حقیقت گشته است.
آن مباحث در کتابی با عنوا
نام کتاب : مهمان صخره هانویسنده : راحله صبوریانتشارات : سوره مهرتوضیحات : این کتاب خاطرات محمد غلامحسینی از سال «۱۳۵۲» است که به دنبال شغلی برای خودش می گشته و بعد از مدتی متوجه علاقه اش به خلبانی می شود ، این کتاب دارای «۳۷۲» صفحه می باشد و بخش پایانی کتاب مدارک و عکس ها خلبان غلامحسینی آمده است و مناسب گروه سنی ( د و ه ) استقطعه ای از کتاب :بار دیگر هواپیما چرخی زد و با شدت جی بعد را وارد کرد شدت جی به قدری بود که سرم رفت لای دو پایم ودر حالی که ا
توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت کتاب شبکه عنکبوتی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت شبکه عنکبوتی بر اساس کتاب شبکه عنکبوتی نوشته محمد کهوند می باشد که در ۳۹ اسلاید بسیار با کیفیت و حرفه ای تهیه و تدوین گردیده است.
پاورپوینت شبکه عنکبوتی!
جریان شناسی نفوذ دشمن در فضای مجازی
با نگاه به کتاب «شبکه عنکبوتی» محمد کهوند
از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی استعمار به سه شیوه انجام می‌شود:
استعمار قدیم
حمله به کشورهای هدف و اشغال نظا
 ولیعهد وقتی متوجه سولنان شد برای نجات او به
طرف سولنان رفت اما هنوز نمی دانست او یک دختراست و فکر میکرد سربازیست
عادی!سولنان وقتی ولیعهد را دیدبسیار تعجب کرد و به دلیل زخمی که داشت روی زمین
افتاد و کلاهش از سرش بیرون آمد و ولیعهد او را شناخت؛همان لحظه ولیعهد حواسش پرت
سربازی شد که به طرفش می آمد و سولنان هم از فرصت استفاده کرد و با زخم عمیقی که
داشت خود را به خارج از قلعه رساند.

ولیعهد هر طرف را
نگاه می کرد سولنان را نمی دید و همان لحظه فرماند

کتاب فتح الغرایب کتاب خطی نوشته شیخ امام معین الدین ابو عبد الله محمد معروف به مبارکشاه بلخی میباشد که در حقیقت دارای 4 جلد میباشد که به دنبال یکدیگر میباشند لذا ما همه 4 جلد را در یک کتاب 344 صفحه ای جمع آوری کرده ایم این کتاب تنها اثر باقی مانده از مبارکشاه بلخی است که از جامع ترین کتاب های علوم غریبه میباشد و مشابه کتاب مجمع الدعوات کبیر است در این کتاب انواع دعا ها و طلسمات خیر و شر برای مقاصد گوناگون از محبت جلب رزق و روزی عشق احضار تا جدای
بسم الله الرحمن الرحیماللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
خداوند را شاکرم که توفیق تألیف کتاب آموزش صحیح خوانی قرآن را باعنوان "ربیع القلوب "به بنده مقصر در خدمت به قرآن عنایت فرمود، باشد که این اثر بتواند برخی از علاقمندان به کتاب وحی را با یادگیری صحیح خوانی قرآن به شرافت اتصال به قرآن برساند و  موفق به انس با این کتاب نجات بخش شوند. 
در اینجا فایل pdf  این کتاب را در دو نوع کیفیت (باکیفیت بالا باحدود24مگابایت حجم و با کیفیت پایین در حدود 6م
کتاب فروشی صفحه سفید (وابسته به انتشارات صفحه سفید، ناشر کتاب شهید محمد کچویی) در ضلع شمالی میدان فلسطین تهران پلاک ۹ گشایش یافت. علاقمندان برای خرید کتاب شهید روز هشتم، پیرامون زندگی و زمانه شهید محمد کچویی می توانند به این کتابفروشی مراجعه نمایند.
از روزهای آینده نیز توزیع این کتاب توسط پخش ققنوس آغاز می شود.

همچنین علاقمندان برای پیگیری صفحه انتشارات صفحه سفید در اینستاگرام می توانند اینجا را کلیک نمایند.
«کلیدر» اثر محمود دولت‌آبادی.
امروز «کلیدر» بعد از یازده ماه تموم شد. ده جلد و ۳۰۰۰ صفحه‌ای که نزدیک به یک سال باهاش زندگی کردم. یکی از اون کتابایی که عمر کتابخوانیم به قبل و بعد از اون تقسیم میشه. توی این یک سال با عشق مارال، شجاعت گل محمد، انسانیت ستار، صبر و مقاومت بلقیس، غم شیرو، خان عمو و بیگ محمد و خان محمد، مظلومیت زیور، تشویش نادعلی و تک تک شخصیت‌های کتاب زندگی کردم. بارها بخاطر رذالت‌ عباسجان، قدیر، بابقلی‌بندار و آلاجاقی حرص خور
۱. هر بار میگن محمد منصوری خانومش بارداره...
یا میگن محمد منصوری اینو گفت اونو گفت...
میخوام بگم محمد؟ محمد در پناه تو؟
یعنی الان مریم بارداره؟
یعنی الان خوشبختن محمد و مریم؟

۲. اتفاقی نیفتاده جز دیدن چند تا خونه...یه خونه گرون مرغی وسط منهاتن و یه اتاق از خونه یه پیرزن که دختراش لس انجلس و سان فرانسیسکو زندگی میکنن و دلش نمیخواد تنها بمونه تو خونه...
هنوزم در حال گشتنم...
خب بالاخره قسمت دوم هم آماده شد و بخونید و لذت ببرید                             دانلود کتاب                         قسمت اول
عنوان اصلی این قسمت اسطوره شناسی بود شاید فکر کنید زیاد مهم نیست ولی خب یه موضوع بسیار مهم در صفحات پایانی این بخش بود که یکی از اساس فلسفه و علوم انسانی هستش و اون اینه که انسان هایی عقاید گذشتگان خودرا مورد شک قرار می دخند و این اساس و پایه میشود در جایی از کتاب میخوانیم یکی از این نظریه پردازان کسنوفانس بود که در حدود 5
فرق میان ائمه عدل از آل محمد (صلوات الله علیهم) ائمه جور از غیر آن‌ها
محمد بن حسن صفار رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا احمد بن محمد عن الحسین بن سعید عن محمد بن اسمعیل عن منصور عن طلحة بن زید ومحمد بن عبد الجبار بغیر هذا الاسناد یرفعه إلى طلحة بن زید عن ابی عبد الله علیه السلام قال قرأت فی كتاب ابى الائمة فی كتاب الله امامان امام الهدى وامام الضلال فاما الائمة الهدى فیقدمون امر الله قبل امرهم وحكم الله قبل حكمهم واما ائمة الضلال فانهم ی
تایید خبر قتل امام جمعه کازرون استان فارس
حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون پس از برگزاری مراسم احیا شب بیست و سوم ماه رمضان، هنگام بازگشت مورد سو قصد افراد ناشناس قرار گرفت.
معاون اجتماعی فرمانده ناجا در استان فارس با تأیید این خبر گفت: حجت‌الاسلام محمد خرسند توسط فردی درب منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما متأسفانه بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون جان به جان آفرین تسلیم کرد.
به
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (علیه السلام) بخش حبیب آباد، امشب بعد از نماز مغرب و عشاء، در مصلی نماز جمعه شهر حبیب آباد برگزار شد. در این مراسم ستوانیکم پاسدار میثم شریفیان به عنوان فرمانده این حوزه معارفه شد و از برادر بسیجی مهدی آقابابایی، فرمانده اسبق این حوزه تقدیر و تشکر به عمل آمد.
شهید محمد ابراهیم همت
محمد ابراهیم همت، در ۱۲ فرودین ۱۳۳۴ در شهرضا دیده به جهان
گشود. دوران تحصیل خود را در زادگاهش گذراند. وی در سال ۱۳۵۲ پس از اخذ دیپلم با
نمرات عالی، وارد دانشسرای اصفهان شد. محمد ابراهیم، پس از دریافت مدرک تحصیلی به
سربازی رفت ودر این دوران با برخی جوانان انقلابی و مخالف رژیم شاه آشنا شد.
محمد ابراهیم همت پس از پایان دوره سربازی، در روستاهای
زادگاهش، مشغول تدریس شد و در همین زمان با تعدادی روحانی متعهد و انقلابی ارتباط
پ
توسعه کارکنان عنوان کتابی است از ایان فلمینگ با ترجمه‌ محمد امین نایبی و امین سیفی اینالو که در 114 صفحه و توسط انتشارات اندیشه های گوهربار در سال 1391 به چاپ رسیده است. این کتاب ترجمه‌ای است از The Developing people pocket. موضوع اصلی این کتاب کارکنان است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از ایان فلمینگ، کتاب‌های روشنایی روز(روزگار نو)، چیتی چیتی بنگ بنگ(شرکت نشر کتاب هرمس)، چیتی چیتی، بنگ بنگ، ماشین جادویی(قدیانی)، نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد.

دانلود اهنگ قلبت یه دیوونه خونست از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
قلبت یه دیوونه خونست {بدون تبلیغات}
دانلود راه محمد مهراد دیوونه خونه کیفیت خوش و عالی در این زمان آپ موزیک برای شما کاربران دانلود راه آرون افشار خط و نشان دانلود راه رضا آهن لعنت به شام های بعد از در دانلود قلبت ی دیوونه خونست مجموع جهان حریفم نابود دلم بند پاره کرده. دانلود راه دیوونه خونه محمد مهراد دانلود اهنگ زیبا و زیبای قلبت یه دیوونه خونه دست ب
کلاس قصه گویی و نقاشی با حضور کودکان مهد قرآن بیت الزهرا
در کتابخانه محمد رهگذر برگزار گردید. در این برنامه ابتدا کتاب
فاطمه فاطمه از سری کتاب های نهمین جشنواره رضوی که شامل اشعاری در وصف حضرت فاطمه
(س) و حضرت معصومه (س) می باشد برای کودکان خوانده شد. سپس کودکان برداشت های خود را از اشعار به تصویر کشیدند.
کتاب خطی بسیار مجرب و با کیفیت مناسب نوشته
محمد طاووسی در این کتاب علم اعداد مربعات و تکثیر و تکمیل مربعات آموزش
داده میشود بصورتی که هر فردی بعد از آموزش کامل محتوای این کتاب میتواند
بدون دسترسی به کتاب تعویذات مختلف را بنویسد و حتی تعویذات و دعا های جدید
و ابتکاری ایجاد کند و با تمرین و مداومت میتواند یکی از بهترین ها در این
علم باشد
ادامه مطلب
کتاب حاضر اولین کتاب شیعه در زمان امیر المؤمنین علیه السّلام بوده که امام صادق(ع) درباره فضیلت این کتاب فرمودند:هر کدام از شیعیان و محبین ما که کتاب سُلیم بن قیس هلالی را نداشته باشد چیزی از امر ولایت ما در نزد او نیست و اطلاعی از اسباب و علوم ما اهل بیت ندارد. زیرا این کتاب الفبای شیعه و سری از اسرار آل محمد(ص) است.امام سجّاد علیه السّلام نیز می‌فرماید: «سُلیم راست گفته است، خدا او را رحمت کند همة این احادیث از ماست و از آنها خبر داریم. و چندین
#زندگی_به_سبک_مهدی (۳۹)
گم نشدن در عناوین دنیایی دل دریایی میخواهد و به تعبیر بزرگان اخلاق ابتدا باید آدم شد بعد در اجتماع مسئولیتی را قبول کرد.
یکی از دوستان بخش تبلیغات تعریف میکرد یک روز در حال نصب بنر بودیم که یه بنده خدایی با لباس شخصی بهمون نزدیک شد و گفت: اگر بنر را طرف دیگر بزنید بهتر است، همکارمون که خسته شده بود با لحن بدی گفت: خودمون بهتر می‌دونیم کجا بزنیم! اون شخص هم لبخندی زد و رفت 
یک بنده خدایی اونجا بود ازش سوال کردم این کی بود؟
عنوان کتاب: Following Muhammad: Rethinking Islam in the Contemporary Worldنویسنده: Carl W.Ernstانتشارات و سال نشر: The University of North Carolina Press. 2003درباره نویسنده: پروفسور کارل ارنست، استاد برجسته مطالعات دینی در دانشگاه کارولینای شمالی آمریکا است. وی مطالعات فراوانی درباره اسلام داشته و به بسیاری از کشورهای اسلامی سفر کرده و هم اکنون در زمینه مطالعات اسلامی یکی از شخصیت‌های مطرح بین‌المللی است. کارل ارنست از شاگردان خانم آنه ماری شیمل بوده و تاثیر نگاه عالمانه این محقق برجسته
عنوان کتاب: Following Muhammad: Rethinking Islam in the Contemporary Worldنویسنده: Carl W.Ernstانتشارات و سال نشر: The University of North Carolina Press. 2003درباره نویسنده: پروفسور کارل ارنست، استاد برجسته مطالعات دینی در دانشگاه کارولینای شمالی آمریکا است. وی مطالعات فراوانی درباره اسلام داشته و به بسیاری از کشورهای اسلامی سفر کرده و هم اکنون در زمینه مطالعات اسلامی یکی از شخصیت‌های مطرح بین‌المللی است. کارل ارنست از شاگردان خانم آنه ماری شیمل بوده و تاثیر نگاه عالمانه این محقق برجسته
قاب محمد طرح کاشی یکی از زیباترین محصولات ارزان قیمت برای مشتریان علاقه مند به هنرهای دستی است. قاب لوح محمد طرح کاشی را می توانید براحتی بر روی هر دیواری قرار داده و متناسب با دکوراسیون خود هماهنگ کنید. رنگ سبز تابلو کاشی برجسته شما را به یاد کاشی های مساجد و ابنیه اصفهان می اندازد. قاب کاشی برجسته محمد را می توانید به عنوان هدیه به کسانی که نامشان محمد است بدهید و با به عنوان هدیه فرهنگی و مذهبی به هر کسی دهید. قاب طرح کاشی مذهبی محمد یادآور
خرید کتاب با میزان مطالعه مردم رابطه بسیار مستقیمی دارد و افزایش میزان مطالعه  موضوعات درست بر افزایش فرهنگ تاثیر مثبت میگذارد و باعث میشود جامعه غنی تری داشته باشیم.
شاخص کل فرهنگی جهان، تحقیق جهانی خود برای اندازه‌گیری میزان مطالعه
مردم در سراسر جهان را بر اساس مطالعه هفتگی افراد در جوامع مختلف ارائه
کرده است. البته موارد خوانده‌شده در این تحقیق هر چیزی از جمله  اخبار
آنلاین، ایمیل کاری، مجلات و کتاب‌های چاپ‌شده عنوان شده است. این
کتاب "شهید روز هشتم" پیرامون زندگی شهید محمد کچویی از مبارزین قبل از انقلاب و اولین رئیس زندان اوین پس از انقلاب که در 8 تیرماه 1360 در زندان اوین ترور و به شهادت رسید سرانجام به بازار کتاب رسید و برای خرید آن می توانید به سایت دیجی کالا در اینجا مراجعه نمائید.
این کتاب نوشته سید مهدی دزفولی در بهمن ماه 1395 در خانه کتاب رونمایی شده بود.
{معرفی کتب مهدوی - شماره 28}

کتاب "لواءالانصار"

لواءُ الانصار یا شیوه های یاری قائم آل محمّد (علیه السلام) نام کتابی است که به قلم مرحوم آیت الله میرزا محمّد باقر تالیف شده است.  ایشان ۷۰ جلد کتاب و رساله نوشت که نیمی از آنها به موضوعات مهدویت مربوط می شود.
این کتاب در دو فصل نگارش و تدوین یافته است: فصل اوّل در فضیلت نصرت و یاری اهل بیت(علیهم السلام) در اخبار و روایات است که مؤلف با آوردن احادیث و اخباری فضیلت یاوری اهل بیت پیامبر را مختصراً با
آواهای نخستین از اهمیت زیادی برخوردارند. این که نخستین هجاهای ما وقتی نوزاد هستیم چه طور و چرا تولید می‌شوند؟محمد اولین هجایی که به زبان آورد «مم مم مم».. بود. لب‌هایش را به هم نزدیک می‌کرد و صدا در می‌آورد... «مم مم مم». یک صوت درون‌گرای محافظه‌کار که انگار در خفقان و شکست یک تمایل برون‌گرا به دست آمده است و در زندانی کردن هجا در پشت دولب شکل می‌گیرد. محمد می‌آمد که بروز کند و ناگهان انگار تمامیت‌ش را کنترل می‌کرد و خودش را می‌یافت : «م م
به همت مریم محمدحسینی مسئول کتابخانه محمد رهگذر نشست کتابخوان به مناسبت عید غدیر با حضور اعضاء فعال برگزار گردید. در این نشست 4 اثر با محوریت غدیر توسط اعضا معرفی شد. کتاب روی دست آسمان اثر دکتر مهدی خدامیان آرامی توسط مبینا رحیمی، کتاب داستان غدیر خم که برگرفته از کتاب الغدیر اثر علامه شیخ عبدالحسین امینی می باشد توسط یگانه قربانی، کتاب مهر علوی توسط مبینا هدایتی و کتاب جرعه ای از زلال غدیر توسط زهرا رستمی ارائه شد.
نویسنده : دکتر محمد صادق کوشکی
انتشارات : موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه
توضیحات :کتابی که دکتر محمد صادق کوشکی در قالب " واقعا " طنز البته به صورت کاملا جدی که تاریخ آمریکا ،از آغاز بوجود آمدن ، را به همراه کاریکاتور های زیبا به رشته تحریر در آورده است. جالب است بدانید مطالبی که در کتاب آمده علیرغم جدیت و واقعیت کامل بسیار حالت طنزگونه دارد. این کتاب در اصل سه بخش است :
1- آمریکا و خودش
2- آمریکا و صادرات حقوق بشر
3- تن ایرانی و کیسه آمریکایی

دختر شینا روایتی خواندنی از داستان پشت جبهه هاست. آنجائیکه احساسی ترین ابعاد جنگ را نظاره می کنیم تصویری از تبدیل شدن یک پسر روستایی به یک سرباز ایدوئولوژیک و فرمانده جنگی و سپس بازخوانی داستان عشق او از زبان همسرش ، داستان چندین فرزند "قدم خیر" همسر شهید که در روز های سخت و تنها را در غربت همدان که شما را با خود همراه می کند.می توان گفت این کتاب همزاد کتاب یادت باشد است. زمانی که 30 سال پس از آن روز ها جوانی از شهر قزوین با دختری که عاشقش است ا
فونت دست نویس مهرگان یکی از زیباترین فونت های دستنویس فاری و انگلیسی می باشد که توسط محمد عموئی طراحی شده و هم اکنون در اختیار شماست.
طراحی فونت مهرگان توسط آقای محمد عموئی بر اساس دست نوشته های خانم بهار تقربی از ابتدای سال 1395 آغاز و تا پایان خرداد 1396 ادامه داشت. در طراحی این فونت با بررسی و الگوبرداری از دست نوشته ها سعی شده که حس نوشت با دست برای مخاطب تداعی گردد.
ادامه مطلب
#پیشنهاد_مطالعه
شهید محمد مهدی لطفی نیاسر در نظرم یکی از محبوبترین شخصیت هاست. از من بزرگتر بود و همیشه در خانواده سعی میکرد مارا به طریقی مشغول کند.
یادش بخیر وقتی برای تیراندازی همراهش میرفتیم یا حتی پیاده روی های بعدازنماز صبح به طور غیرمستقیم نصیحتمان میکرد.
برشی از کتاب ...
"آنقدراین شخصیت(ابراهیم هادی) در نظرم محبوب بود که هرچه میگفت قبول میکردم. رفاقت من، روز به روز با ابراهیم بیشتر شد. من اول دبیرستان و او سال چهارم بود. از اینکه محبوبت
برگشت ۱۸۱ میلیون ریال به حساب شاکی
فرمانده انتظامی شهرستان زرند از برگشت مبلغ ۱۸۱ میلیون ریال که طی یک کلاهبرداری اینترنتی از حساب شاکی کسر شده بود، خبر داد.
به گزارش ندای ، سرهنگ هادی میرزایی، فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: بدنبال مراجعه یکی از شهروندان با به همراه داشتن مرجوعه قضایی به پلیس فتا، مبنی بر اینکه بدون اطلاع او مبلغ ۱۸۱ میلیون ریال از حسابش کسر شده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های انج
نویسنده : دکتر محمد صادق کوشکی
انتشارات : موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه
توضیحات :کتابی که دکتر محمد صادق کوشکی در قالب " واقعا " طنز البته به صورت کاملا جدی که تاریخ آمریکا ،از آغاز بوجود آمدن ، را به همراه کاریکاتور های زیبا به رشته تحریر در آورده است. جالب است بدانید مطالبی که در کتاب آمده علیرغم جدیت و واقعیت کامل بسیار حالت طنزگونه دارد. این کتاب در اصل پنج بخش است :
1- آمریکا و خودش
2- آمریکا و صادرات حقوق بشر
3- آمریکا و طرف های ما
4- تن ای
به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرزند ۱۸ ساله اش توسط افرادی ربوده شده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از دوستان آدم ربایان به علت اختلافات مالی با پدر فرد گروگان گرفته شده، در زندان است و گروگان گیران فرزند او را در ازای آزادی دوستشان گروگان گرفته بودند. 
براتی افزود: بل
غدیر در قرآن – قرآن در غدیر
نویسنده : محمد باقر انصاری
انتشارات : دلیل ما
رده سنی : بزرگسال
رده کیفی: تخصصی
عنوان محتوا: واقعه غدیر در قرآن
آنچه در این کتاب می خوانید :
این مجموعه ارزشمند که توسط حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محمد باقر انصاری در ۳جلد تنطیم شده   با محور قرار دادن آیات الهی که به هر صورت با غدیر ارتباط یافته در کتاب جمع آوری شده و هر ارتباطی بین قرآن و غدیر بوده مورد تحلیل قرار گرفته و هر حدیثی که فهم آیه را بیشر می کند و مورد ت
۶/۶. أَحْمَدُ بْنُ‌ إِدْرِیسَ‌، عَنْ‌ مُحَمَّدِ بْنِ‌ حَسَّانَ‌(۱)، عَنْ‌ أَبِی مُحَمَّدٍ الرَّازِیِّ‌، عَن سَیْفِ‌ بْنِ‌ عَمِیرَةَ‌، عَنْ‌ إِسْحَاقَ‌ بْنِ‌ عَمَّارٍ، قَالَ‌: قَالَ‌ أَبُو عَبْدِاللّٰهِ‌ عَلَیْهِ‌السَّلاَمُ‌: «مَنْ‌ کَانَ‌ عَاقِلاً، کَانَ‌ لَهُ‌ دِینٌ‌، وَ مَنْ‌ کَانَ‌ لَهُ‌ دِینٌ‌، دَخَلَ‌ الْجَنَّةَ‌»(۲).

ترجمه:
۶/۶.احمد بن ادریس، از محمد بن حسّان، از ابومحمد رازى، از سیف بن عَمیره، از اسحاق بن عم

راز کانال کمیل: روایت پنج روز مقاومت رزمندگان گردان کمیل در کانال دوم فکه
«راز کانال کمیل» روایت پنج روز مقاومت رزمندگان گردان کمیل، در کانال دوم فکه است که به همت گروه فرهنگی انتشارات شهید ابراهیم هادی تدوین شده است.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
یک ساعت بعد دوباره آتش بعثی‌ها خاموش شد. ما از چندین موقعیت می‌توانستیم خاکریز دشمن را نگاه کنیم.
لحظاتی بعد بچه‌ها دیدند تعدادی بعثی با برانکارد برای انتقال مجروحان خودشان از خاکریزهای ب شکل ج
به گزارش عصرحباد؛ سرهنگ غلامرضا براتی، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه فرزند ۱۸ ساله اش توسط افرادی ربوده شده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان برخوار قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یکی از دوستان آدم ربایان به علت اختلافات مالی با پدر فرد گروگان گرفته شده، در زندان است و گروگان گیران فرزند او را در ازای آزادی دوستشان گروگان گرفته بودند. 
براتی افزود: بل
1-فناوری اطلاعات /مهارتهای هفتگانه ای سی دی ال: کتاب ها و تست هایی رو که از اینترنت بگیرید و بخونید.
2-ریاضی وامارمقدماتی: کمی کتاب آمار و مدل سازی دبیرستان+ کتاب امار توصیفی پیام نور رو بخونید.
3-زبان وادبیات فارسی: کتاب مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی (ادبیات- زبان- اندیشه و معارف اسلامی)= کتابی قطور و 627 صفحه ای هست که از کتابخونه دانشگاه گرفتم و مجموعه ای از دروس عمومی ادبیات از (محمد جراحی)-زبان انگلیسی از (مهرداد جوادزاده)- اندیشه اسلامی (1) و
بیوگرافی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان
نام:محمد
نام خانوادگی:بحرانی
تاریخ تولد:1360
محل تولد:شیراز
تحصیلات: لیسانس بازیگری و کارشناسی کارگردانی
همسر:مهناز خطیبی (عروسک گردان)
------------------------------------------------------------
محمد بَحرانی متولد 1360 در شهر شیراز صداپیشه و بازیگر ایرانی است. بحرانی دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است.

ادامه مطلب
این کتابها عبارتند از:
1) الکافی فی اصول الدین، محمد بن یعقوب کلینی رازی بغدادی (329 هـ/941 م).
2) من لایحضره الفقیه، محمد بن بابویه رازی قمی مشهور به «شیخ صدوق» (386 هـ/978م)
3) تهذیب الاحکام، محمد بن حسن طوسی مشهور به «شیخ الطائفه» (395هـ/1067م)
4) الاستبصار، محمد بن حسن طوسی مشهور به «شیخ الطائفه» (395هـ/1067م)
شب گذشته و در سالروز میلاد فرخنده ی کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام مراسم تکریم ومعارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج میثم در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر خالد آباد برگزار گردید. در این مراسم از زحمات 8 ساله آقای حسن سعیدی خادم تقدیر و برادر هادی محمودی خالدی به عنوان سرپرست این پایگاه معرفی شد.
✅شیخ جعفر کاشف الغطاء هنگامی که به ایران مسافرت نموده بود در جلسه‌ای که یکی از فرماندهان نظامی حضور داشت، ضمن صحبت‌های حکیمانه‌اش گفت: “هرگاه مؤمنی چهل شبانه‌روز از خوردن هر غذای حرام، خودداری کند، خداوند متعالی او را از خوردن غذای حرام نگه داشته و مصون می‌دارد".
 آن فرمانده، به دلیل بی‌ایمانی و خباثت درونی خود و به منظور بی‌ارزش کردن و نادرست نمایاندن سخن شیخ، فردای آن روز، به یکی از زیردستان خود دستور داد، گوسفندی را به زور، یعنی از
با عجایب هفتگانه جهان حتما آشنا هستید، اما آیا می دانستید که در سال 2007 لیست جدیدی با عنوان عجایب هفتگانه جدید منتشر شد؟
این لیست بر اساس نظر سنجی که میان 100 میلیون نفر انجام شد، به وجود آمد. البته بعضی افراد این نظر سنجی را قبول ندارند چون فکر می کنند افراد بر اساس ملیت شان رای می دهند و جمعیت زیاد یک کشور ممکن است نتایج را جا به جا کند.
در این لیست نام دیوار چین، تاج محل، کولوسئوم به چشم می خورد.
برای مشاهده لیست کامل و عکس ها اینجا را کلیک کنید
کفر صوفیه و وحدت وجودی‌ها در کلام علامه محمد تقی مجلسی رضوان الله علیه
علامه محمد تقی مجلسی قدس الله روحه الشریف در کتاب شریف لوامع صاحبقرانی در مذمت صوفیه می‌نویسد:
بسیار است که ملحد می‌شوند به نادانی چون عبارات صوفیه قریبست به عبارات ملاحده و مثل عبارت ملاحده مثل عبارت حدیث قدسی که الحال گفته شد جمعی حلول می‌فهمند و جمعی اتحاد و جمعی به وحدت وجود به نحوی که خود میفهمند و همه کفر است.
لوامع صاحبقرانی، تألیف علامه محمد تقی مجلسی، جلد ۷، ص
کفر صوفیه و وحدت وجودی‌ها در کلام علامه محمد تقی مجلسی رضوان الله علیه
علامه محمد تقی مجلسی قدس الله روحه الشریف در کتاب شریف لوامع صاحبقرانی در مذمت صوفیه می‌نویسد:
بسیار است که ملحد می‌شوند به نادانی چون عبارات صوفیه قریبست به عبارات ملاحده و مثل عبارت ملاحده مثل عبارت حدیث قدسی که الحال گفته شد جمعی حلول می‌فهمند و جمعی اتحاد و جمعی به وحدت وجود به نحوی که خود میفهمند و همه کفر است.
لوامع صاحبقرانی، تألیف علامه محمد تقی مجلسی، جلد ۷، ص
دانلود
پاورپوینت خلاصه کتاب اندیشه اسلامی1 جعفر سبحانی تألیف دکتر محمد رضایی،
در قالب ppt و در 213 اسلاید، قابل ویرایش، شامل بخش اول: انسان و ایمان،
الف) ضرورت و منافع خودشناسی، ب) حقیقت انسان از دیدگاه قرآن، ج) ابعاد روح
و روان انسان، د) بحران

٤/٤. مُحَمَّدُ بْنُ‌ یَحْیىٰ‌، عَنْ‌ أَحْمَدَ بْنِ‌ مُحَمَّدِ بْنِ‌ عِیسىٰ‌، عَنِ‌ ابْنِ‌ فَضَّالٍ‌، عَنِ‌ الْحَسَنِ‌ بْنِ‌ الْجَهْمِ‌، قَالَ‌: سَمِعْتُ‌ الرِّضَا عَلَیْهِ‌‌السَّلاَمُ‌ یَقُولُ‌: «صَدِیقُ‌ کُلِّ‌ امْرِىً‌ عَقْلُهُ‌، وَ عَدُوُّهُ‌ جَهْلُهُ».(۱)

ترجمه:
٤/٤. محمد بن یحیى، از احمد بن محمد بن عیسى، از ابن فضّال، از حسن بن جَهم روایت کرده است که گفت: شنیدم از حضرت امام رضا علیه‌السلام که مى‌فرمود: «دوست هر مر
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
این تاب در قطع رقعی و در 200 صفحه توسط انتشارات لوح سبر چاپ شده است.
آیاتی که با "یا ایها الذین آمنوا... " شروع شده، در این کتاب تفسیر شده است.
جهت تهیه کتاب تماس بگیرید:
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.
چند وقتیست درگیر انتقال پرونده و درگیر بعضی بچه بازی های فرمانده پایگاه شدم
به اسم تربیت من میخوام برم جایی که می دونم تربیتش یعنی هر کدوم از بچه هاش یه حوزه بدی بهشون بهتر از خیلی فرمانده حوزه ها کار می کنن البته بعضا فرمانده حوزه ای سراغ دارم که تا ساعت 2 شب توی حوزه کار می کنه و خونه نمیره ولی زنگ میزنه زن و بچش میان دم در حوزه یکساعت باهم شام می خورن و دوباره کار !
فرمانده حوزه ای رو هم میشناسم که ساعت 2 شب بهش خبر دادن بسیجیت رو فلان جا توی گ
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.
کتاب ((نورالدین پسر ایران )) نوشته معصومه سپهری و انتشارات سوره مهر آن را منتشر نموده است . این کتاب خاطرات سید نورالدین عافی است .پسری شانزده ساله از اهالی روستای خنجان در حوالی تبریز در آذربایجان شرقی که با شور و اشتیاق و زحمت فراوان رضایت والدین و مسئولین را برای اعزام به جبهه جلب کرد . این کتاب روایتی از عملیات بدر ،والفجر و عملیات کربلای چهار است .
نورالدین از دی ماه 1359 یعنی تنها سه ماه ازآغاز جنگ تحمیلی به جبهه رفت. او حضور در گردان های خط
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود مدیر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخری
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود مدیر روستا و سید نوید میرهاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی ب
پی دی اف ترجمه فارسی کتاب «اهل سنت واقعی» تالیف دکتر محمد تیجانی تونسی حفظه الله
لینک دانلود جلد اول
لینک دانلود جلد دوم
لینک دانلود هر دو جلد در یک فایل زیپ
دکتر محمد تیجانی از علمای اهل سنت عمری اهل کشور تونس است که الحمد لله نور بصیرت بر وی آشکار شده و مذهب ناجیه اهل بیت علیهم السلام را برگزید. وی در این کتاب به بررسی اختلافات شیعه و سنی را بررسی کرده و ثابت می‌کند اهل سنت واقعی و عمل کنندگان به سنت پیامبر صلی الله علیه و آله شیعیان هستند ن
جزوات پیش رو مربوط به امتحان فقه که یک بخش از امتحان پودمان فقه و اصول است را شامل می شود. جزوه اول کل محدوده کتاب قواعد فقه محقق داماد بر اساس محدوده امتحان اعلام شده از سوی مرکز آموزش است. جزوه دوم و سوم خلاصه ای از این کتاب است.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن دانشجویان جغرافیای دانشگاه ارومیه بهشتانه های یک فیلسوف parsabd دانلود رایگان گلچین بهترین ها طراح دکور طلا و جواهر گروه آموزش زبان انگلیسی متوسطه اول شهرستان میاندواب خرید باغ ویلا در شهریار saira لیمو زیبایی سلامت مد